Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-03-20, 10:48   #1471
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kazjana Poka¿ wiadomo¶æ
tak,to te.
Dziêkujê.A ten drugi,barwiony chyba trochê brudzi,prawda?
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-20, 10:54   #1472
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomo¶ci: 1 201
GG do maryd
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja od kilku dni uzywam balsamu brazujacego z Malwy i jestem bardzo zadowolona
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7668,body-vite-brazujacy-balsam-do-ciala.html
Ma fajna konsystencje i nie mam zoltej skory.

Kupiam go na wyprzedarzy w Rossmannie za niecle 7 zl.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-20, 11:03   #1473
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Opalamy siê!!!!

Wczoraj zakupilam Lancome aqua flash bronzer.Ma on postac wody i naklada sie wacikiem.Jak dla mnie super,bo unikne w ten sposob brudzenia rak.Ale lekko wyczuwam ten charakterystyczny zapach.Choc placac az tyle za niego spodziwalam sie,ze zapachu tego nie bedzie .Na kwc szukalam tego samoopalcza i nie ma akurat tego w postaci wody chyba.
Czy ktoras z Was miala lub ma go moze?Jak sie spisuje?
Shafira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-20, 11:07   #1474
kazjana
Przyczajenie
 
Avatar kazjana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê.A ten drugi,barwiony chyba trochê brudzi,prawda?
brudza na poczatku(Bo po wysmarowaniu siedze zawsze w bialym szlafroku) obydwa,ale na drugi dzien jest ok.
kazjana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-20, 14:30   #1475
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 2 029
GG do naked21
Dot.: Opalamy siê!!!!

Te¿ tak kiedys mia³am wykapa³am siê, zrobi³am peeling po czym wysmarowa³am siê L'oreal Sublime Bronze- jak zwykle 2 warstwy, wstajê rano a tu zero opalenizny po czym wieczorem znów sie posmarowa³am i juz by³o lepiej.. byæ mo¿e te¿ musisz ponowiæ aplikacjê, ¿eby by³o co¶ widaæ je¶li nadal kolorek sie nie pojawi to bêdê siê musia³a zastanowiæ nad kupnem Shiseido, szkoda mi 130 z³ gdyby mia³o nie byæ efektu. pozdrawiam
__________________
"Lubiê ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-20, 15:01   #1476
MaAdZiA:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 50
Cool Jakiego u¿ywacie balsamu br±zuj±cego??

Jakiego u¿ywacie balsamu br±zuj±cego?? Jaki polecacie?? Mam skóre jasn± i nie chcia³abym ¿eby zrobi³y mi sie mazie??





MaAdZiA:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-20, 16:43   #1477
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 13 269
Dot.: Jakiego u¿ywacie balsamu br±zuj±cego??

Skarbnica wiedzy na ten temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118199

Mi³ej lektury.
AsikS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 00:47   #1478
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ok dwóch tygodni mam przyjemnosæ smarowaæ siê piank± samoopalaj±c± Body Shop Fake It- Self tan mousse - jestem zachwycona
Pianka ³atwo siê nak³ada, daje piêkny - delikatny kolor opalenizny, który równomiernie schodzi

http://www.thebodyshop.com/bodyshop/...tId=prod170140
__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 08:39   #1479
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny, a który balsam br±zuj±cy uznacie za najbardziej odzywczy?? ja i tak sie smaruje czyms pod spód, ale wszystkie kosmetyki z "brazuj±cy" w nazwie strasznie wysuszaj± mi skórê. Chyba nie lubimy siê z DHA.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 11:11   #1480
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a który balsam br±zuj±cy uznacie za najbardziej odzywczy?? ja i tak sie smaruje czyms pod spód, ale wszystkie kosmetyki z "brazuj±cy" w nazwie strasznie wysuszaj± mi skórê. Chyba nie lubimy siê z DHA.
Najbardziej odzywcza wydaje mi siê Nivea -balsam br±zuj±cy,jednak delikatny efekt widzia³am dopiero po 3 uzyciach.

A wczoraj tak od niechcenia wrzuci³am do koszyka Dax samoopalacz extra bronze,¶mieszna cena 11 z³.
Na noc posmarowalam twarz szyje i rêce.A rano-po pierwsze od razu po przebudzeniu szukalam na skórze smrodku DHA i zero tego zapachu! Jakbym siê posmarowala pachn±cym balsamem.Do tego buzia opalona,nie wysypala mnie.Ogólnie nie widzê roznicy pomiêdzy tym Daxem a LPR.Z tym ,ze ten ostatni jednak lekko ¶mierdzi.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2007-03-21 o 11:55
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 11:16   #1481
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ash Poka¿ wiadomo¶æ
który to konkretnie?
rok temu kosmetyczka mi polecala diora, ale po przejrzeniu kwc wybralam clarinsa moze jednak trzeba sie skusic...
Dior Bronze auto-bronzant eclat naturel self -tanner natural glow, jest jeszcze z drobinkami ale nie polecam go , natomiast naturalnego pierwsze opakowanie kupi³am chyba z 3 lata temu i jak narazie nie znalaz³am lepszego samoopalacza, po Clarinsie opalenizna u mnie wyglada nienaturalnie widaæ ze to jest samoopalacz jestem po nim ¿ó³ta jednego którego jeszcze nie wypróbowa³am to w³asnie Shisheido ale dziewczyny starsznie kusz± wiêc mo¿e skuszê siê na niego
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 11:37   #1482
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Moim zdaniem Nivea jest najbardziej odzywczy i cudnie pachnie - ja nie moge doszukac sie po nim smrodku samoopalaczowego a efekt na jasnej skorze jest super, nie jest mocny ale na tyle widoczny ze po 2 razach mam juz ³adna opalenizne - wyglada naturalnie
Co do Shiseido ( wypowiadam sie tylko o tym o ktorym pisalam wczesniej bo innych nie uzywalam - zaznaczam ze mam odcien Medium Tan, a jest chyba tez wersja jasniejsza) - ja mam po nim ³adna intensywna opalenizne( w zaleznosci od nalozonej ilosci) - generalnie juz po jednym razie widoncza , TZ od razu zauwazyl ze sie " opalilam" i zazdroscil Takze ja polecam Shiseido , nie wiem moze faktycznie na mulatce nie bedzie widac opalenizny ale ja w zeszle wakacje mialam intensywna tropikalna opalenizne i nawet wtedy po posmarowaniu Shisedo widzialam efekt no ale jak wiadomo ilu ludzi tyle opini

Madziarko a jaka pojemnosc ma ten Diorek? on jest tylko do buzi czy rowniez do cia³ka? kusisz tym Diorem... moze jak wykoncze Shiseido to kupie go na wyprobowanie

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-03-21 o 20:33 Powód: post pod postem
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 11:50   #1483
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka¿ wiadomo¶æ
Madziarko a jaka pojemnosc ma ten Diorek? on jest tylko do buzi czy rowniez do cia³ka? kusisz tym Diorem... moze jak wykoncze Shiseido to kupie go na wyprobowanie
ten do twarzy ma chyba pojemno¶æ 50ml ale nie jestem pewna, teraz paciam buziê Diorem do cia³a 100ml, bo nie by³o w sklepie do twarzy ale wydaje mi siê ¿e ten do twarzy jest lepszy, chciaz róznica jest niewielka po za tym w tym do cia³a czuæ smrodek samoopalaczowy. Tylko nie kupujcie tego z drobinkami bo jest do niczego.
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 11:59   #1484
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

To moze sie skusze - choc szkoda ze nie ma tak jak w Shiseido 150 ml - no i ten jest przeznaczony do buzi i do ciala - i faktycznie efekt i tu i tu jest super
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 12:02   #1485
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka¿ wiadomo¶æ
To moze sie skusze - choc szkoda ze nie ma tak jak w Shiseido 150 ml - no i ten jest przeznaczony do buzi i do ciala - i faktycznie efekt i tu i tu jest super
150 ml no to chyba go kupie mozesz napisaæ jego pe³na nazwê?
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 12:09   #1486
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Pe³na nazwa jest na poprzedniej stronie- a poczatku- podawalam ja juz kilka razy ,a teraz nie mam po reka opakowania , no chyba ze nie znajdziesz to skocze do ³azienki
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 12:20   #1487
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków ¶piew
Wiadomo¶ci: 1 090
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a który balsam br±zuj±cy uznacie za najbardziej odzywczy?? ja i tak sie smaruje czyms pod spód, ale wszystkie kosmetyki z "brazuj±cy" w nazwie strasznie wysuszaj± mi skórê. Chyba nie lubimy siê z DHA.
Moja skóra te¿ wysusza siê nawet po balsamach br±zuj±cych. Obecnie stosuje Dove, ale pod spód stosuje mleczko dla dzieci Hipp. I nawet jest ok, tylko ten smród!
anytsuj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 14:46   #1488
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka¿ wiadomo¶æ
Pe³na nazwa jest na poprzedniej stronie- a poczatku- podawalam ja juz kilka razy ,a teraz nie mam po reka opakowania , no chyba ze nie znajdziesz to skocze do ³azienki
ok zaraz sobie odszukam
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 15:33   #1489
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ktory to balsam brazujacy Nivea co nie smierdzi DHA?
Shafira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 16:02   #1490
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jest chyba tylko jeden rodzaj Nivea br±zuj±cego w dwóch wersjach do ciemniej i jasnej karnacji.
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 16:07   #1491
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

brazujaco-ujedrniajacy moimz daniem on tez smierdzi ale po jakism czasie i lekko ,ale ten zapach po jakism czasie schodzi ja mam wersje do jasnej karnacji i moze wezme jeszcze do ciemnej? smaruje nim tez twarz-mnie nie zapycha-przynajmniej narazie

oplaenizna jest ladna zloto-sloneczna taka jak oplama sie na pocztaku,ale marzy mi sie samoopalacz ktory da bardziej czekoladowy odcien a nie zloty...jest taki?
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 16:14   #1492
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Poka¿ wiadomo¶æ
brazujaco-ujedrniajacy moimz daniem on tez smierdzi ale po jakism czasie i lekko ,ale ten zapach po jakism czasie schodzi ja mam wersje do jasnej karnacji i moze wezme jeszcze do ciemnej? smaruje nim tez twarz-mnie nie zapycha-przynajmniej narazie

oplaenizna jest ladna zloto-sloneczna taka jak oplama sie na pocztaku,ale marzy mi sie samoopalacz ktory da bardziej czekoladowy odcien a nie zloty...jest taki?
No wla¶nie.Tez szukam takiego co da czekoladowy odcieñ.
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 16:44   #1493
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka¿ wiadomo¶æ
Madziarko a jaka pojemnosc ma ten Diorek? on jest tylko do buzi czy rowniez do cia³ka? kusisz tym Diorem... moze jak wykoncze Shiseido to kupie go na wyprobowanie
najlepiej popro¶ w Sephorze o próbke i zobacz czy bedzie ci odpowiada³
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 16:45   #1494
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

no to szukajmy razem wiesz co,z pudrami jest niestety to samo :/ im ciemniejszy odcien to nie czekoladka tlyko pomarancz albo cegla :/
i teraz suzkam tez pudru lub rozu takiego...

3wzielma keidys cien do oczu kolor trend avonu kolor mocha...piekny czekoladowkoy braz i wymodleowalam nim twarz! i co?i efekt piekny ciemny byl,ale wzielam malo dobrze rozprowadzilam i wygladalam jakbym naprawde byla opalona ale ten cien ejst maly wiec duzo zachodu z nakladaniem...
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 16:56   #1495
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Poka¿ wiadomo¶æ
no to szukajmy razem wiesz co,z pudrami jest niestety to samo :/ im ciemniejszy odcien to nie czekoladka tlyko pomarancz albo cegla :/
i teraz suzkam tez pudru lub rozu takiego...

3wzielma keidys cien do oczu kolor trend avonu kolor mocha...piekny czekoladowkoy braz i wymodleowalam nim twarz! i co?i efekt piekny ciemny byl,ale wzielam malo dobrze rozprowadzilam i wygladalam jakbym naprawde byla opalona ale ten cien ejst maly wiec duzo zachodu z nakladaniem...
Czytasz w moich my¶lach Ja tez szukam fajnego br±zera.Na razie uzywam vipery br±zuj±cej wielofunkcyjnej i tak najlepszy ze wszystkich dotychczasowych,ale nie zadowala mnie ca³kowicie .A mia³a¶ czekoladowe kulki z bazarkowej firmy Cantare? Maj± super kolorek,ale nie s± zbyt trwa³e.
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 17:31   #1496
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

niestety kulek jeszcze nie udalo mi sie dorwac kulki mialam jedynie avonu i oriflame i jedne byly bardziej rude od drugich jak dla mnie!okropienstwo :/ narazie to ten cien kolorek mocha... hehe
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 18:38   #1497
estranea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja niestety nie moge pozwolic sobie ani na diora ani na shiseido.uzywam dova-kolor jest delikatny,mnie skory nie wysusza,co wczesniej przy innych balsamach bylo raczej regula
estranea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 20:31   #1498
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka¿ wiadomo¶æ
Najbardziej odzywcza wydaje mi siê Nivea -balsam br±zuj±cy,jednak delikatny efekt widzia³am dopiero po 3 uzyciach.

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem Nivea jest najbardziej odzywczy i cudnie pachnie - ja nie moge doszukac sie po nim smrodku samoopalaczowego a efekt na jasnej skorze jest super
A no w³a¶nie o to chodzi - jestem baaardzo blada, wiêc nie mam ochoty robic siê na czekoladkê. Interesuje mnie raczej "z³ocisty be¿" W ch³odnym odcieniu, o ile siê da

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Poka¿ wiadomo¶æ

oplaenizna jest ladna zloto-sloneczna taka jak oplama sie na pocztaku,ale marzy mi sie samoopalacz ktory da bardziej czekoladowy odcien a nie zloty...jest taki?
Skoro taka jak na pocz±tku, to pewnie to o co mi chodzi. Trzeba wybrac si ena poszukiwania.



I jeszcze jedno - jak sie spisuje Johnson na noc? Nie brudzi poscieli? I czy nie budzicie sie rano ca³e w plamach? Mia³a kto¶? Uzywa³?

Ja przez to czytanie sk³±dów przezywam meczarnie jak mam sobie cos do smarowania kupic, nic mi sie nie podoba....
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 21:47   #1499
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Polecam Ci jednak Nivea,J&J nie nawilza tak dobrze i "z lekka" ¶mierdzi rano po wieczornej aplikacji,czego Nivea nie mozna powiedzieæ o Nivea.Polecam "Nivejkê".
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-22, 12:14   #1500
hulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 181
GG do hulietta
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja równie¿ skusi³am siê na shiseido, uzywam ju¿ od tygodnia i jeste super zadowolona. Wczesniej stosowa³am autohelios LRP i moge powiedzieæ ¿e bez porównania!! Shiseido daje o wiele ³adniejszy odcieñ opalenizny, hmm ...taki bardziej prawdziwy, mniej ¶mierdzi i równomiernie schodzi, nie zostawia ¿adnych plam i szybko sie wch³ania - 10 minut i mo¿na sie ubierac. Do tego jest wydajny - na ca³e cia³o naprawde nie potrzeba go wiele. No i nie zapycha, a LRP jednak mnie trochê zapycha³. Póki co uwa¿am ¿e jest wart swojej ceny, bo sprawia ¿e cia³o wyglada na takie wypoczete, zregenerowane - jak po weekendzie w SPA. Mam nadzieje ¿e sprawdzi siê przez ca³e lato . Moge pó¼niej za³±czyæ zdjêcie, to same ocenicie efekt.
hulietta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.