Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 19:28   #3211
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

aż zajrzałam kto zacz Josh Hartnett i całkiem, całkiem
i do Kutchera podobny, jesteś stała w guscie

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Takich lubię,mam sporo młodszego męża
i słusznie
ja zawsze lubłiam facetów sporo starszych, tak z 10 lat, ale teraz mam wrażenie, że tacy mogą być ... bezużyteczni/kłopotliwi
i jakoś Ci młodsi są jednak całkiem fajny
a Kutcher to fakt chłopaczkowaty, ale z takim męskim rysem, więc gut
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:28   #3212
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

siema dresy
widzę że postanowienia kwitną ja tam zamierzam utrzymać obecną tendecję (ubiegłoroczną) - z racji oddalenia od świątyń pokus dosyć mało kupowałam kosmetyków, i szczerze mówiąc dopiero dochodzę do wykończenia "zapasów" np kremów czy tuszy, więc przekonałam się że zbieractwo u mnie się zalęgło i mam zamiar dalej już go nie hodować, zużywać na bieżąco i kupować dopiero jak się coś kończy. A że kolorówki mam tak jakby sporawo to nie sądzę żebym mogła kupić cokolwiek
a ubrań na wyprzedażach tez nie cierpię kupować więc niestety tu nie przyoszczędzę, choć właściwie rzadko na ubraniowe zakupy chodzę, więc ogólnie nie jest źle
Ciekawe co na z tych wszystkich obiecanek wyjdzie w grudniu jak sobie je przypomnimy hehehe
James jak możesz nie lubić słońca??? Ja rozumiem upalnym latem, ale teraz?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:29   #3213
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja kiedyś nie wyobrażałam sobie założyć dresów innych niż szerokich/prostych na dole i nie łaziłam w nich poza domem, no ewentualnie do sklepiku obok

teraz, natchnęła mnie ulica i mam dresiki ze ściągaczem na dole (Bershka) i pomykam w nich sobie całkiem normalnie po ulicy i czuję się w tym świetnie

jedyny problem, to buty, słabo z dobraniem szczególnie o tej porze ( w sumie to mi teraz pasują z posiadanych tylko takie a la uggy) i druga sprawa - im szersze i niższe w kroku, tym bardziej trzeba uważać na górę, dobrze, aby była względnie dopasowana, to nie wygląda się jak w workach
Zgadzam się Ja chodzę w szerokich spodniach od wielu lat (dresowate, boyfriendy itd.) - zawsze mogłam sobie na to pozwolić, bo byłam szczupła i z wąskimi biodrami (teraz to nie wiem jak będzie po porodzie ) i też starałam się trzymać tej zasady - szeroko na dole, wąsko na górze

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Teeeej fajne te spodnie insomniowe, mogliby je przecenić
Fajne są i wytrzymałe. Moim zdaniem dużo lepsze jakościowo od podobnych-dresowych rzeczy w Zarze.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja podobnie robię od kilku miesięcy,kupiłam w Pepco puszkę-skarbonkę (córeczce)za 9,90zł,którą można otworzyć tylko rozwalając ją i wrzucam tam wszelakie drobniaki.pomysł podsunęła mi kiedyś koleżanka.W tym roku po ponad 6m-cach miała dodatkowy tysiak na świąteczne prezenty,a wcześniej 6stówek po niecałym roku(widać tym razem bardziej się przyłożyła )Nie mam pojęcia ile już ma kasy Helenka,ale ona chce łóżko ze zjeżdzalnią za to kupić,a ono kosztuje ponad tysiąc.
Pomysł fajny,tylko warunek skarbonka nieotwierana
Gratuluję fajnego pomysłu i wytrwałości przy oszczędzaniu Twojej córce także!!!
Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja mialam swinke bez otwierania, ktora trzeba bylo rozwalic, ale nic to nie dalo, bo opanowalam metode wyciagania z niej pieniedzy wsuwka do wlosow, a monet poprzez zeslizgniecie po kawalku papieru kosztowalo mnie to duzo pracy, ale opanowalam te tricki do perfekcji, az wybralam wszystko :/ zenada - 28 lat a kombinowalam jak przedszkolak jestem niezdolna do oszczedzania

Po podliczeniu wydatkow z zeszlego roku wyznaczylam sobir limit 300 zl na kosmetyki miesiecznie wliczajac perfumy... zobaczymy jak pojdzie

Edit: i wlasnie policzylam, ze mamy 6 stycznia, a ja wydalam juz 230 zl...
Heheh coś czuję, że robiłabym podobnie z taką skarbonką
Ja zapisuję od chyba 2 lat wydatki na kosmetyki. Może nie wszystkie, ale na pewno te droższe. W 2013 r. wydałam trochę mniej niż w 2012
ale i tak stanowczo za dużo :/
Od jakiegoś czasu staram się zużywać zapasy, choć przyznam, że nie idzie mi to jakoś bardzo sprawnie. Przynajmniej nauczyłam się korzystać z wątków wymiankowych
Wyszło mi, że w 2013 r. wydałam średnio ok. 480 zł miesięcznie na kosmetyki, w tym nie było żadnych perfum (miałam zapasy).
Jak dla mnie to stanowczo za dużo, zwłaszcza, że szafki mam pełne kolorówki...
Chcę wziąć przykład z Iliosa, która pięknie oszczędza i kupiła sobie fajne torebki

Joskelyn - Twoje postanowienie o limicie wydatków 300 zł miesięcznie na kosmetyki (w tym perfumy) bardzo mi się podoba
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:31   #3214
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Chwale sie, ze znalazlam w portfelu 4,21 zl i wrzucilam do puszki, ktora przytargalam z S. ostatnio. Jeszcze okolo 4700 i bede miala torebke .

W temacie finansowym jeszcze: gdzie sprzedajecie swoje kosmetyki? Szukacie chetnych wsrod kolezanek (moje nie lubia kosmetykow jak ja) czy sprzedajecie? Jak tak to gdzie? Allegro? Ebay? Mam limitowanke Chanel (Brompton Road) ledwo maznieta pedzlem, ktora mi nie lezy. Jest w typie Nectara czy Orgasmu, a ja w takich cieplakach zle wygladam. Na Amazonie chodzila po 200 $. Chetnie bym ja opchnela za pare groszy, ale nie wiem gdzie. Na Allegro chyba takie rarytasy nie chodza. Dobrze mysle? Co polecacie?

Bede wdzieczna za kazda podpowiedz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:32   #3215
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
fakt - obaj fajni, ale ... jak dorośli
jak i zresztą Bratt Pit (jak był muody, to nie rozumiałam fenomenu) czy (ikona właściwie już) Sean Connery

jakieś to niesprawiedliwe w sumie, że spora część panów zyskuje z wiekiem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2014-01-06 o 19:35
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:32   #3216
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

James, ja na Allegro
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:35   #3217
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
siema dresy
Siema dresie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
(...) A że kolorówki mam tak jakby sporawo to nie sądzę żebym mogła kupić cokolwiek
Taaa, na pewno .

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
James jak możesz nie lubić słońca??? Ja rozumiem upalnym latem, ale teraz?
Slonce ssie . Migreny od slonca dostaje. Poza tym slonce wpedza mnie w depresje i robi mi sie smutno. Najbardziej lubie deszcze, wiatr i chmury. Wtedy czuje sie dobrze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 19:35   #3218
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

ja tez na Allegro i sie udaje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:38   #3219
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na mnie też większość źle leży . Zwykle noszę non stop 2 pary czarnych spodni, na zmianę, potem w panice szukam nowych i muszę ze sporym wyprzedzeniem znaleźć i kupić kolejne dwie, żeby mieć w czym chodzić.
Dieta u mnie nieustająco i od zawsze jest postanowieniem noworocznym i czasem coś się udaje w tym zakresie osiągnąć i na lato chudnę parę kilo, ale w zimie waga wraca. I tak w kółko .
Ja szukam akurat godnego zastępstwa dla moich ulubionych spodni i Chyba kupię kilka takich samych par, gdy już trafię na coś odpowiedniego. Też noszę zwykle 2-3 pary na zmianę bo zakup spodni które nie tylko pasują ale i wyglądają odpowiednio zdarza mi się nader rzadko. Wszystkie mają albo za niski stan, albo są za luźne w pasie i jednocześnie za ciasne w udach, albo mają za szerokie nogawki, ewentualnie materiał jest kiepski i szybko się rozciąga. Moim ideałem są ciemnogranatowe i czarne rurki bez przetarć i ozdóbek, z normalnym stanem - nie biodrówki ani nie wysoki stan. Wbrew pozorom, mało jest w sklepach takich spodni.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:38   #3220
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44460679]Wlasnie klikam zakupy spozywcze .

A ja mam marzenie, ze wyjde za Adama Levine'a, kupimy sobie pingwina i zamieszkamy na Hawajach. Sadze, ze moje marzenie ma takie same szanse na ziszczenie jak Twoje 100 zl/miesiac .[/QUOTE]
Ooo marzenia piękne ale w sumie nie wiem czy nie będzie wojny o Adama też bym go chciała! pingwina za to mogę Ci oddać i drugiego w gratisie dorzucić będziesz miała parkę
Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Szkoda, że polskiej Sephory nie ma online Albo w Douglasie korzystniejszych promocji
szkoooda....u mnie Sephory nie ma:/ Douglas za daleko, więc póki mogę, to cieszę się z Marionnaud teraz brakuje mi 6 punktów do kolejnego bonu gdyby się jeszcze jakaś promo trafiła, to bym z niego skorzystała i przygarnęła jakąś szminkę Chanel- w końcu taka okazja!
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też mam plan na ten rok - ograniczyć zakupy kosmetyków. Na razie 93,90 zł wydałam i jeszcze na ten miesiąc mam zaplanowane dwie rzeczy z mac . Ogólnie chcę się bardziej na zakupy ubraniowe przestawić i chyba dobrze mi idzie, bo w grudniu prawie 1400 zł wydałam na ciuchy... Liczę na to, że część rzeczy z zamówienia z zary będzie nie dobra i zrobię zwrot . Chociaż jak będą pasowały to też będzie dobrze . W tym miesiącu poszło mi już 400 zł na ciuchy, a jeszcze z raz może dwa do jakiegoś CH się wybiorę.

i jeszcze się na niego nie rzuciłaś? zaciągnęłabyś go do wc i wykorzystała! a później byś nam opisała czy budowa też taka cacy

hehe wizaż nie pomaga w oszczędzaniu

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44462536]Tak, slicznota. Jestes na biezaco juz z serialem? Zmienili teraz sporo i mi sie mniej podoba .

btw: zauwazylas, jaka ta aktorka, ktora gra Van Pelt jest piekna? Kurde, a te wlosy...


Nie pamietam, ktora wrzucilam w pierwszy link.[/QUOTE]
Wydaje mi się, że ona się wyrobiła od 1 sezonu teraz jest taka bardziej podrasowana
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44462861]Zapomnialam dodac, ze to moje "S" to zarowe jest. Bardzo rzadko bywam w Mango i w sumie nie wiem, jaki rozmiar teraz nosze.[COLOR="Silver"]


Prosze sie nie smiac . Wczesniej nosilam XS. Nie jestem wysoka, do tego jestem drobnej budowy. Nigdy nie bylam chuderlakem i tylek niestety zawsze mialam spory, ale ze bylam nieduza to potrafilam go w XS wcisnac bez zadnego problemu. Czuje sie fatalnie teraz ze swoimi zwalami .
Przytylam chorujac lacznie ponad 11 kilogramow. Dobrze, ze chociaz sie rownomiernie rozlozylo w miare.
Brzuch mam jak balon i naprawde ledwo sie tocze. Wcale nie zartuje. Inaczej bym wygladala, gdybym byla wysoka, a ze jestem niczym Frodo to stalam sie bardzo "kulista".[/QUOTE]
To co? grupowe odchudzanie? ja od dzisiaj zaczynam, bo trzeba właśnie 11kg zrzucić aż mi się piersi na plecach robią!
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Serio, tak jest. Kiedy wydaje mi się, że już absolutnie niczego nie potrzebuję, parę wejść tutaj i lista od nowa zapełniona.

Ja wprawdzie nie mam dylematów, czy mi starczy do końca miesiąca (choć kiedyś tak było), ale nie mam żadnych oszczędności - wydaję prawie do ostatniego grosza . Jestem rozrzutna, ale nie będę się oszukiwać - oszczędzać raczej nie zacznę, a w każdym razie nie dla wypracowania oszczędności. Mam wprawdzie zamiar trochę przystopować zakupy kolorówkowe, ale stanowczych postanowień nie robię - po co mi dodatkowa frustracja, że się ich nie udało spełnić .


Ja w tym roku wydałam sporo (na samą kolorówkę w Mac'u, D. i S. poszło wczoraj ciut więcej niż planowałam), ale u mnie to przychodzi falami. Poza tym były promocje .

Mam podobnie, że najwięcej kupuję kosmetyków, a ciuchy, to bardziej jak już naprawdę muszę albo jak mi się coś mocno spodoba.
Torebek mam mało, bo nie lubię się przepakowywać, a buty to kupuję, jak znajdę model wygodny, ładny i do tego czarny. Nie ma dużo takich, wbrew pozorom.

Na perfumy też nie wydają za dużo. Mam 7-8 flaszek i kolejne kupuję dopiero, jak któryś zapach mi się skończy, względnie jak coś mnie wyjątkowo urzeknie, czyli rzadko.


Ja się boję notować, serio. Mogłoby mnie to wpędzić w depresję.
A plany masz baaaardzo ambitne .

.
No i już zostałam wyprowadzona z błędu i wiem, że z moich planów to tyle wyjdzie co z koguta

A chciałam odłożyć, bo w planach mam zakup trzech zegarków (chociaż jeszcze jeden mam na oku), zacznę od najtańszego fossila jak schudnę 3 kg to go kupię później przy 7 kg esprit, a przy 11 Korsik
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:39   #3221
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
aż zajrzałam kto zacz Josh Hartnett i całkiem, całkiem
i do Kutchera podobny, jesteś stała w guscie



i słusznie
ja zawsze lubłiam facetów sporo starszych, tak z 10 lat, ale teraz mam wrażenie, że tacy mogą być ... bezużyteczni/kłopotliwi
i jakoś Ci młodsi są jednak całkiem fajny
a Kutcher to fakt chłopaczkowaty, ale z takim męskim rysem, więc gut
Stałam,stałam
No,jak już nie będę mogła sama jeździć S.(S. przecie nie ma online)a Wy znów coś tu wynajdziecie to kto podskoczy,no kto,a jak taki młody to zawsze pożytek z niego będzie,poza tym posłuszny,wie,że starszych trzeba się słuchać
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 19:39   #3222
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
James, ja na Allegro
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez na Allegro i sie udaje
Dziekuje. Ja wlasnie za Allegro nie przepadam. Jakis czas temu przez ponad miesiac probowalam opchnac limitowane meteorki (sprzedawalam za 50 zl mniej niz mozna bylo je w S. kupic, do tego wysylka gratis) i sie nie udalo.
Stad wlasnie o Ebay'a niesmialo zagaduje, bo nie mam o nim zupelnie pojecia.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:42   #3223
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zgadzam się Ja chodzę w szerokich spodniach od wielu lat (dresowate, boyfriendy itd.) - zawsze mogłam sobie na to pozwolić, bo byłam szczupła i z wąskimi biodrami (teraz to nie wiem jak będzie po porodzie ) i też starałam się trzymać tej zasady - szeroko na dole, wąsko na górze


Fajne są i wytrzymałe. Moim zdaniem dużo lepsze jakościowo od podobnych-dresowych rzeczy w Zarze.


Gratuluję fajnego pomysłu i wytrwałości przy oszczędzaniu Twojej córce także!!!

Heheh coś czuję, że robiłabym podobnie z taką skarbonką
Ja zapisuję od chyba 2 lat wydatki na kosmetyki. Może nie wszystkie, ale na pewno te droższe. W 2013 r. wydałam trochę mniej niż w 2012
ale i tak stanowczo za dużo :/
Od jakiegoś czasu staram się zużywać zapasy, choć przyznam, że nie idzie mi to jakoś bardzo sprawnie. Przynajmniej nauczyłam się korzystać z wątków wymiankowych
Wyszło mi, że w 2013 r. wydałam średnio ok. 480 zł miesięcznie na kosmetyki, w tym nie było żadnych perfum (miałam zapasy).
Jak dla mnie to stanowczo za dużo, zwłaszcza, że szafki mam pełne kolorówki...
Chcę wziąć przykład z Iliosa, która pięknie oszczędza i kupiła sobie fajne torebki

Joskelyn - Twoje postanowienie o limicie wydatków 300 zł miesięcznie na kosmetyki (w tym perfumy) bardzo mi się podoba
DziękujęJednak pomysł koleżanki,u mojej córeczki kokosów nie będzie,bo klepaki same wrzucam,tylko tatuś czasem się szarpnie,bo ona to jego oczko w głowie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:42   #3224
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Mnie męczą podobne dylematy, jak James. Mam sporo rzeczy, których nie używam, a w moim otoczeniu nie ma kobiet, które byłyby skłonne kupić coś droższego, a przy tym i nie bardzo podzielają moją manię.
Na All i innych serwisach tylko kupuję.
Nawet z wymianek wizażowych nie korzystam, bo nie ogarniam zasad i nie chce mi się tego uczyć. Jak czegoś nie chcę, to rozdaję, byle komuś się podobało i używał. No i jest warunek, muszę kogoś lubić .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:42   #3225
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44463736]Siema dresie



Taaa, na pewno .



Slonce ssie . Migreny od slonca dostaje. Poza tym slonce wpedza mnie w depresje i robi mi sie smutno. Najbardziej lubie deszcze, wiatr i chmury. Wtedy czuje sie dobrze.[/QUOTE]

Ty, bo ja zacznę cię o wampiryzm posądzać, z tą Twoją bladością i zamiłowaniem do angielskiej pochmurnej pogody
no co, no co, naprawdę nic mi się ostatnio nie podoba i nie kupuję jak nie muszę (fumki to mój chyba jedyny cieniowy zakup w 2013 ) . zamierzam cośtam jednak przyoszczędzić i mam grubą jak ja nadzieję że się uda

a wrócę jeszcze do kocyka elektrycznego, co prawda teraz nie używałam, i nie wiem co one teraz oferują za możliwości, ale za małolata u babci mieliśmy i dosłownie biliśmy się o niego wszyscy, taki to fajny sprzęt był
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:42   #3226
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość



To co? grupowe odchudzanie? ja od dzisiaj zaczynam, bo trzeba właśnie 11kg zrzucić aż mi się piersi na plecach robią!
No i już zostałam wyprowadzona z błędu i wiem, że z moich planów to tyle wyjdzie co z koguta

Chetnie . Zaloz watek na Dietetyce, zebysmy tu nie offtopowaly, dopisz tylko w tytule, ze to watek dla nas, aby sie obcy nie krecili i bedzie git .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

A chciałam odłożyć, bo w planach mam zakup trzech zegarków (chociaż jeszcze jeden mam na oku), zacznę od najtańszego fossila jak schudnę 3 kg to go kupię później przy 7 kg esprit, a przy 11 Korsik
A mnie sie Burberry spodobal ostatnio. Zegarkow jednak nie nosze od lat i chyba jestem zbyt nieodpowiedzialna jak na taki drogi zegarek.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:44   #3227
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Serio, tak jest. Kiedy wydaje mi się, że już absolutnie niczego nie potrzebuję, parę wejść tutaj i lista od nowa zapełniona.


Ja wprawdzie nie mam dylematów, czy mi starczy do końca miesiąca (choć kiedyś tak było), ale nie mam żadnych oszczędności - wydaję prawie do ostatniego grosza . Jestem rozrzutna, ale nie będę się oszukiwać - oszczędzać raczej nie zacznę, a w każdym razie nie dla wypracowania oszczędności. Mam wprawdzie zamiar trochę przystopować zakupy kolorówkowe, ale stanowczych postanowień nie robię - po co mi dodatkowa frustracja, że się ich nie udało spełnić .


Ja w tym roku wydałam sporo (na samą kolorówkę w Mac'u, D. i S. poszło wczoraj ciut więcej niż planowałam), ale u mnie to przychodzi falami. Poza tym były promocje .

Mam podobnie, że najwięcej kupuję kosmetyków, a ciuchy, to bardziej jak już naprawdę muszę albo jak mi się coś mocno spodoba.
Torebek mam mało, bo nie lubię się przepakowywać, a buty to kupuję, jak znajdę model wygodny, ładny i do tego czarny. Nie ma dużo takich, wbrew pozorom.

Na perfumy też nie wydają za dużo. Mam 7-8 flaszek i kolejne kupuję dopiero, jak któryś zapach mi się skończy, względnie jak coś mnie wyjątkowo urzeknie, czyli rzadko.
.
No ja w tym roku chyba wydam więcej na kosmetyki, choć raczej jestem makeupowym ascetą (choć moja bratanica myśli inaczej, eh te dzieciaki o idealnej cerze potrzebujące tylko kremu BB i tuszu ) i nienawidzę mieć w mojej makeupowej łazience rzeczy których nie używam za często, takie od lądują w koszu, nie ma zmiłuj (uwielbiam porządek i ład. Ale... w tym roku przytyłam okropnie (ehhh, good life się kłania, wypady, długie wakacje, celebracje, dobre jedzienie, wino, no i słodycze, moja miłość do skomplikowanych i bardzo tuczących wypieków... a że mam tendencję do tycia to, wiadomo co . Więc mam ambitny plan, że absolutnie NIC z ciuchów sobie nie kupię do lata, kiedy chcę mięc -15 kg na koncie! Mam tyle pięknych sukienek (mam manię kupowania sukienek, zwłaszcze w Simple), które uwielbiam obłędnie, a teraz albo się nie dopinają albo źle leżą, mój ulubiony trencz się nie dopina, w moich fantastycznych żakietach się nie mogę ruszyć To więc jest moja kara, zero zakupów ciuchowych (a w nagrodę za -10/15kg moje kochana rodzinka obiecała mi fajną torebkę, którą miałam kupić w te święta jak będe w PL, ale doszliśmy do wniosku, że to będzie dobra "kara" i podwójna motywacja), więc przypuszczam, że "odbije" się to na zakupach kosmetycznych , bo tak zupełnie z kupowania zrezygnować pewnie nie będzie tak łatwo . Zresztą mam od jakiegoś czasu takie wrażenie, że im cięższa się robie, tym więcej czasu i kasy spędzam na kosmetykach, malowaniu się, pielęgnacji, tak jakbym probowała się oszukiwać, że pomimo kilogramów przecież dbam o siebie . To niestety jest tylko jeden aspekt, zdrowa sylwetka, dużo ruchu + ładna i zadbana cera to mój cel na 2014, trzymajcie kciuki!
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:45   #3228
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ooo marzenia piękne ale w sumie nie wiem czy nie będzie wojny o Adama też bym go chciała! pingwina za to mogę Ci oddać i drugiego w gratisie dorzucić będziesz miała parkę

szkoooda....u mnie Sephory nie ma:/ Douglas za daleko, więc póki mogę, to cieszę się z Marionnaud teraz brakuje mi 6 punktów do kolejnego bonu gdyby się jeszcze jakaś promo trafiła, to bym z niego skorzystała i przygarnęła jakąś szminkę Chanel- w końcu taka okazja!
i jeszcze się na niego nie rzuciłaś? zaciągnęłabyś go do wc i wykorzystała! a później byś nam opisała czy budowa też taka cacy

hehe wizaż nie pomaga w oszczędzaniu


Wydaje mi się, że ona się wyrobiła od 1 sezonu teraz jest taka bardziej podrasowana

To co? grupowe odchudzanie? ja od dzisiaj zaczynam, bo trzeba właśnie 11kg zrzucić aż mi się piersi na plecach robią!
No i już zostałam wyprowadzona z błędu i wiem, że z moich planów to tyle wyjdzie co z koguta

A chciałam odłożyć, bo w planach mam zakup trzech zegarków (chociaż jeszcze jeden mam na oku), zacznę od najtańszego fossila jak schudnę 3 kg to go kupię później przy 7 kg esprit, a przy 11 Korsik
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:45   #3229
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie męczą podobne dylematy, jak James. Mam sporo rzeczy, których nie używam, a w moim otoczeniu nie ma kobiet, które byłyby skłonne kupić coś droższego, a przy tym i nie bardzo podzielają moją manię.
Na All i innych serwisach tylko kupuję.
Nawet z wymianek wizażowych nie korzystam, bo nie ogarniam zasad i nie chce mi się tego uczyć. Jak czegoś nie chcę, to rozdaję, byle komuś się podobało i używał. No i jest warunek, muszę kogoś lubić .
Wymianki sa banalne, naprawde latwo sie polapac. Jak cos to Ci pomoge .

Co do sprzedazy to rzeczy mam sporo, ktorych moglabym sie pozbyc, ale zawsze cos szczescia nie mam do sprzedazy.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Ty, bo ja zacznę cię o wampiryzm posądzać, z tą Twoją bladością i zamiłowaniem do angielskiej pochmurnej pogody
Taka natura

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a wrócę jeszcze do kocyka elektrycznego, co prawda teraz nie używałam, i nie wiem co one teraz oferują za możliwości, ale za małolata u babci mieliśmy i dosłownie biliśmy się o niego wszyscy, taki to fajny sprzęt był
Ja sie wlasnie teraz nad takim zastanawiam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 19:47   #3230
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44463644]Chwale sie, ze znalazlam w portfelu 4,21 zl i wrzucilam do puszki, ktora przytargalam z S. ostatnio. Jeszcze okolo 4700 i bede miala torebke .

W temacie finansowym jeszcze: gdzie sprzedajecie swoje kosmetyki? Szukacie chetnych wsrod kolezanek (moje nie lubia kosmetykow jak ja) czy sprzedajecie? Jak tak to gdzie? Allegro? Ebay? Mam limitowanke Chanel (Brompton Road) ledwo maznieta pedzlem, ktora mi nie lezy. Jest w typie Nectara czy Orgasmu, a ja w takich cieplakach zle wygladam. Na Amazonie chodzila po 200 $. Chetnie bym ja opchnela za pare groszy, ale nie wiem gdzie. Na Allegro chyba takie rarytasy nie chodza. Dobrze mysle? Co polecacie?

Bede wdzieczna za kazda podpowiedz.[/QUOTE]

Ja sprzedaje na allegro, ale duzo na tym trace, bo chce z reguly sprzedac jak najszybciej - mam takie cos, ze nienawidze miec w domu "nieidealnych" dla mnie kosmetykow, dotyczy to zwlaszcza perfum - meczy mnie psychicznie posiadanie takich :P (tak, wiem, jestem dziwna). Kupuje je pod wplywem chwili, a po tygodniu i zuzyciu mililitra nie moge ich zniesc i w trybie przyspieszonym chce sprzedac, wiec wrzucam za jakies 3/4 ceny. A ze czasem kupuje perfumy w S, bo mnie ponosi, a jak wiadomo ceny perfum tam nijak sie maja do cen w internecie to trace duzo, duzo wiecej...

Ale wyciagnelam moja stara skarbonke i zaczynam oszczedzanie natchnelyscie mnie :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:51   #3231
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie męczą podobne dylematy, jak James. Mam sporo rzeczy, których nie używam, a w moim otoczeniu nie ma kobiet, które byłyby skłonne kupić coś droższego, a przy tym i nie bardzo podzielają moją manię.
Na All i innych serwisach tylko kupuję.
Nawet z wymianek wizażowych nie korzystam, bo nie ogarniam zasad i nie chce mi się tego uczyć. Jak czegoś nie chcę, to rozdaję, byle komuś się podobało i używał. No i jest warunek, muszę kogoś lubić .
ja Ciebie też

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Dziewczyny spójrzcie
https://wizaz.pl/szafa/wieszak,44495,szorty,100
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:51   #3232
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44463964]Wymianki sa banalne, naprawde latwo sie polapac. Jak cos to Ci pomoge .

Co do sprzedazy to rzeczy mam sporo, ktorych moglabym sie pozbyc, ale zawsze cos szczescia nie mam do sprzedazy.



Taka natura



Ja sie wlasnie teraz nad takim zastanawiam.[/QUOTE]

taaa, wampirza natura
nie zastanawiaj się, taki kocyk to super sprawa dla zmarźlaka lepszy od chłopa, bo kopytka rozgrzeje, a miejsca i kołdry nie zabiera no i nie chrapie

na all to trzeba chyba sporo wystawiać ( w sensie długo i wytrwale) żeby się jakichś droższych rzeczy pozbyć. Ja w sumie w zeszłym roku trochę się wysprzedałam, więc nie mogę narzekać, ale paru rzeczy jeszcze bym się chętnie pozbyła, a tez towarzystwo niekumate kosmetycznie mam wokół z kolei w wymianki juz mi się bawić nie chce, bo to takie samo zbieractwo, poza tym żeby dopasować wartością itp to trzeba nieraz się nakombinować, a mi się już jakoś nie chce
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:53   #3233
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
DziękujęJednak pomysł koleżanki,u mojej córeczki kokosów nie będzie,bo klepaki same wrzucam,tylko tatuś czasem się szarpnie,bo ona to jego oczko w głowie
Liczy się idea no i to, że w ogóle coś wrzucacie A córeczka ma dobry przykład.


Co do Allegro, ja czasem obniżam jeszcze cenę, gdy mi się nie uda sprzedać za 3 razem np. bo wg mnie lepiej sprzedać szybciej i mniej "zarobić" niż nie sprzedać w ogóle (czyli stracić). A kosmetyk, wiadomo, że lepiej sprzedać jak najświeższy.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:54   #3234
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja szukam akurat godnego zastępstwa dla moich ulubionych spodni i Chyba kupię kilka takich samych par, gdy już trafię na coś odpowiedniego. Też noszę zwykle 2-3 pary na zmianę bo zakup spodni które nie tylko pasują ale i wyglądają odpowiednio zdarza mi się nader rzadko. Wszystkie mają albo za niski stan, albo są za luźne w pasie i jednocześnie za ciasne w udach, albo mają za szerokie nogawki, ewentualnie materiał jest kiepski i szybko się rozciąga. Moim ideałem są ciemnogranatowe i czarne rurki bez przetarć i ozdóbek, z normalnym stanem - nie biodrówki ani nie wysoki stan. Wbrew pozorom, mało jest w sklepach takich spodni.
Widzę, że problem mamy identyczny.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
To co? grupowe odchudzanie? ja od dzisiaj zaczynam, bo trzeba właśnie 11kg zrzucić aż mi się piersi na plecach robią!
No i już zostałam wyprowadzona z błędu i wiem, że z moich planów to tyle wyjdzie co z koguta

A chciałam odłożyć, bo w planach mam zakup trzech zegarków (chociaż jeszcze jeden mam na oku), zacznę od najtańszego fossila jak schudnę 3 kg to go kupię później przy 7 kg esprit, a przy 11 Korsik
Plany "odchudzeniowo - zegarkowe" masz zacne, a i nagroda adekwatna do trudu .

Dla mnie nagrodą za ewentualną utratę wagi będzie możliwość ubrania kilku sztuk całkiem nowych ciuchów, które kupiłam o rozmiar za małe z ambitnym planem, że do nich schudnę. Nie schudłam, wiszą w szafie jak wyrzut sumienia, niektóre już ponad rok
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Stałam,stałam
No,jak już nie będę mogła sama jeździć S.(S. przecie nie ma online)a Wy znów coś tu wynajdziecie to kto podskoczy,no kto,a jak taki młody to zawsze pożytek z niego będzie,poza tym posłuszny,wie,że starszych trzeba się słuchać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:56   #3235
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
...Zresztą mam od jakiegoś czasu takie wrażenie, że im cięższa się robie, tym więcej czasu i kasy spędzam na kosmetykach, malowaniu się, pielęgnacji, tak jakbym probowała się oszukiwać, że pomimo kilogramów przecież dbam o siebie . To niestety jest tylko jeden aspekt, zdrowa sylwetka, dużo ruchu + ładna i zadbana cera to mój cel na 2014, trzymajcie kciuki!
coś jest na rzeczy, w pewnym pardzo paskudnym dla mnie okresie w życiu byłam jak nigdy zawsze wymalowana, wypielęgowana, pod sznureczek po prostu
mieszkanie też, aż do patologii - wyglądalo jakby ... nikt w nim nie mieszkał

zatem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2014-01-06 o 19:59
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:57   #3236
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

oleandra123 - w takim razie trzymam kciuki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:58   #3237
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ze tyle dresiar tutaj jest, nie spodziewałam sie ja kocham takie galoty, bo gdy inne spodnie na dupę nie wchodzą, to one zawsze. Mam z by insomnia i je uwielbiam.

ImageUploadedByTapatalk1389034582.062097.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:59   #3238
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
ja Ciebie też

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Dziewczyny spójrzcie
https://wizaz.pl/szafa/wieszak,44495,szorty,100
sexi, że hej!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie męczą podobne dylematy, jak James. Mam sporo rzeczy, których nie używam, a w moim otoczeniu nie ma kobiet, które byłyby skłonne kupić coś droższego, a przy tym i nie bardzo podzielają moją manię.
Na All i innych serwisach tylko kupuję.
Nawet z wymianek wizażowych nie korzystam, bo nie ogarniam zasad i nie chce mi się tego uczyć. Jak czegoś nie chcę, to rozdaję, byle komuś się podobało i używał. No i jest warunek, muszę kogoś lubić .

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Chetnie . Zaloz watek na Dietetyce, zebysmy tu nie offtopowaly, dopisz tylko w tytule, ze to watek dla nas, aby sie obcy nie krecili i bedzie git .

A mnie sie Burberry spodobal ostatnio. Zegarkow jednak nie nosze od lat i chyba jestem zbyt nieodpowiedzialna jak na taki drogi zegarek.
ok

Ktoś jeszcze chętny do odchudzania?? żeby od razu ująć w tytule

james jakiś konkretny pomysł na tytuł wątku? Dymek, James i pingwiny zrzucają wagę??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:00   #3239
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Chciałam Wam napisać, że polubiłam bardzo ten puder Ben Nye # Fair - jest dla mnie idealny na zimę i chłodniejsze miesiące (mam na mysli miesiące z chłodnym światłem). To był dobry, wspólny zakup
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:01   #3240
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Damon,piknie
Ja tylko po domu w dresie chodzę,ale takie portki fajne
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.