Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 21:07   #2491
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Szkoda, że nie zawsze można sprawdzić przed zakupem. Kurde, czy Wy też tak macie, że kończy Wam się wszystko w jednym czasie? No mi podkład, tusz i korektor. Jestem zdruzgotana, że tusz z Chanel starczył mi na niecałe 2 miesiące. No i wreszcie klikam Helenkę Magic Concealer.
Przy cenie Chanela, taka słaba wydajność jest niewybaczalna

Helenka Ci starczy na rok co najmniej
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:08   #2492
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama, to też mój pierwszy box

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



Uwielbiam mocno podkreślone rzęsy, więc wpisuję ten tusz na listę zakupów (oczywiście ze zniżką )
No mi się skończył właśnie kilka dni temu Lubię też tusz z Collistara, ale chyba macie awersje do tej marki, haha
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:09   #2493
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten tusz, ale cena póki co zaporowa poczekam na jakieś zniżki i okazję aż będę w Warszawie i może go przygarnę
A to Chanel nie jest w każdej S?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:10   #2494
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Nie sprawdza idealnie, bo rzeczywiście wysusza, ale kolor ma ok. Jak nie muszę mieć długo podkładu na buzi to go używam. Szybki wypad do sklepu czy na kawę Po kilku godzinach się święcę.
Na kilka godzin daje radę, ale ja rzadko mam taki dni
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:11   #2495
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Przy cenie Chanela, taka słaba wydajność jest niewybaczalna

Helenka Ci starczy na rok co najmniej
Obyś miała rację, bo mi się kosmetyki kończą bardzo szybko. Kupiłam też na -30 w S. podkład Guerlain Lingerie de Peau, czyli pod koniec grudnia...czy to możliwe, żeby on mi się skończył? Czy może pompka się zacięła? Produkt nie chce się wydobyć. Nie mogę też sprawdzić, czy jest coś w środku. Porażka. Okaże się, że ja jakoś inaczej wszystko zużywam
Dodatkowo ja go rozjaśniałam też...
__________________
RESET

Edytowane przez Cerveza_
Czas edycji: 2016-02-21 o 21:13
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:13   #2496
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Obyś miała rację, bo mi się kosmetyki kończą bardzo szybko. Kupiłam też na -30 w S. podkład Guerlain Lingerie de Peau, czyli pod koniec grudnia...czy to możliwe, żeby on mi się skończył? Czy może pompka się zacięła? Produkt nie chce się wydobyć. Nie mogę też sprawdzić, czy jest coś w środku. Porażka. Okaże się, że ja jakoś inaczej wszystko zużywam
Możliwe - jak używam codziennie tego samego podkładu, to mi starcza na 2 miesiące.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:13   #2497
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to Chanel nie jest w każdej S?
Jest chyba
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 21:14   #2498
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Jest na pewno genialny. Rzęsy są jak sztuczne. Taki wachlarz długich i pogrubionych rzęs. Lepszego nie miałam, ale...niewydajność wynika może z tego, że ja dużo nakładam na rzęsy. Potrafię spędzić na takim wyczesywaniu kilka ładnych minut. Może to był felerny egzemplarz? Jak się nie mylę to on ma też mniejszą pojemność niż standardowy tusz.
Zdecydowanie mnie zachęciłaś Must buy z vipami!
Ja na pewno tak długo ich nie maluję
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:15   #2499
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Możliwe - jak używam codziennie tego samego podkładu, to mi starcza na 2 miesiące.
Kurde, pierwszy raz tak mam. Przeważnie na 4-5 miesięcy mi starczył podkład używany prawie codziennie. No ale może kiedyś mniej dawałam. Dylematy
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:15   #2500
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Czym go przypudrowujesz?
Dobrze się do tego sprawdza ten jasny puder z paletki do konturowania Smashbox
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:15   #2501
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
We wrześniu 2015 był jakiś box? Wiem że były miniatury TF, czy o to chodzi? I potem miniatury Burberry, które capnęłam
Brokuł O ten mi chodzi - sporo pielęgnacji. Wziął nas nieźle z zaskoczenia, bo lipcowy był wyglądany (5 miesięcy odstępu od poprzedniego, nic dziwnego ), a tu po dwóch miesiącach taka niespodzianka

Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 21:16   #2502
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie mnie zachęciłaś Must buy z vipami!
Ja na pewno tak długo ich nie maluję
Polecam, ale za wydajność nie ręczę
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:16   #2503
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
U mnie było tak samo, wystawiałam ubrania w dobrym stanie, ze znanych sieciówek, to pisały do mnie osoby że mam popatrzeć na ich ogłoszenia (mimo że miałam tylko opcję kupna) a one tam miały np. takie gratisowe podpaski co kiedyś always czy coś wysyłało
A czy jakieś lumpeksy czy coś przyjmują ciuchy?
Kiedyś się zagapiłam i kupę ciuchów sprzedałam na all za 1 zł coś
Podobno są lumpeksy, które przyjmują na wagę, ale w ogóle jest to nieopłacalne. Ogólnie wystawianie całej szafy na allegro/szafa/gumitree/olx nie jest dobrym pomysłem. Potencjalny złodziej widzi, co masz w mieszkaniu. Zwykle dzwoni i chce się umówić na odbiór w domu sprzedającego. Nie mówiąc już o fetyszystach butów, bo to jakaś plaga.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-21 o 21:20
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:16   #2504
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale za to tego masz 2 sztuki Jak nadrabiać to porządnie To mój drugi box - na wszystkie bym zdążyła, ale nie byłam zainteresowana wcześniej żadnymi boxami i miniaturami
Hmm, skąd takie przypuszczenie?
Na razie mam jeden... Nie wiem, czy mi puszczą zamówiony później z kartami.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:18   #2505
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Pociesz się, że ja teraz kliknęłam dopiero swój pierwszy box Dwóch ostatnich mi się nie udało, a na wcześniejsze nie miałam parcia. Ta więc i tak pozostaję w mniejszości
Nie no, jakoś bardzo nie rozpaczam bo i tak postanowiłam kasę z tego boxa przeznaczyć na D, z tym, że nie lubię tego uczucia kiedy wbiję sobie coś do głowy - a tak mam właśnie z marcowym brokułem
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:18   #2506
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Brokuł O ten mi chodzi - sporo pielęgnacji. Wziął nas nieźle z zaskoczenia, bo lipcowy był wyglądany (5 miesięcy odstępu od poprzedniego, nic dziwnego ), a tu po dwóch miesiącach taka niespodzianka

To ja miałam na myśli lipcowy i listopadowy. Z tego chciałam tylko miniaturę Lancome, to zrezygnowałam. A właśnie, może ktoś ją ma na zbyciu?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:19   #2507
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Brokuł O ten mi chodzi - sporo pielęgnacji. Wziął nas nieźle z zaskoczenia, bo lipcowy był wyglądany (5 miesięcy odstępu od poprzedniego, nic dziwnego ), a tu po dwóch miesiącach taka niespodzianka

Słaby ten box - Erisy Dobrze, że raczej się poprawiają Kojarzę, że był jakiś chyba lipcowy w zeszłym roku z większą ilością perfum. Żałuję teraz, że nie kliknęłam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:19   #2508
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie no, jakoś bardzo nie rozpaczam bo i tak postanowiłam kasę z tego boxa przeznaczyć na D, z tym, że nie lubię tego uczucia kiedy wbiję sobie coś do głowy - a tak mam właśnie z marcowym brokułem
Wydaje mi się, że jeśli już, to rozważany był maj, bo marzec to za blisko
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:20   #2509
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ojej, mogłaś fotę cyknąć żeby Twój wysiłek się nie zmarnował wkleiłam ten skład na makeupalley (szkoda, że na KWC nie da się tak łatwo dodać składu)
http://www.makeupalley.com/product/s...?ItemId=178795

Coś mi wizaż wariuje i nie mogę formatować:/
sodium c14-16 olefin sulfonate to jest dość mocny detergent, pokroju sles, może wysuszać, lepiej go unikać
sodium cocoamphoacetate a ten jest właśnie delikatniusi i badzo dobry dla skóry, w ten niebieskiej piance oba są zamienione miejscami, więc jet pewnie łagodniejsza
glinka-wiadomo
gliceryna i natłuszczacze pewnie po to, żeby skóra się nie wysuszyła od tego głównego, mocnego detergentu i żeby była miła i miękka po myciu i nie ściągnięta - to są chyba te składniki "wypełniające zmarszczki "
kwas fitowy - baardzo delikatnie złuszcza i działa antyutleniająco- bdb składnik
jakieś neutralne dla skóry wypełniacze nadające konsystencji i caałaaa maasa ekstraktów które działają głównie antyutleniająco co jest dobre, zwłaszcza, że są wymienione przed konserwantem a nie za.
Witamina E i wit C (ale akurat ta słaba)
Suma sumarum
1) nie używałabym tego codziennie, a zwłaszcza przy suchej albo podrażnionej skórze
2) złuszczać nie będzie wbrew nazwie, chyba że ta pianka ma w sobie jakieś grudki, ale przecież nie ma?
3) połączenie z jednej strony ostrej substancji oczyszczającej a z 2 str gliceryny i alkoholi tłuszczowych kojarzy mi się z pianką ibuki skomponowanej na tej samej zasadzie (zupełnie inny produkt ale ta sama idea - mi się to nie podoba)
4) te wszystkie ekstrakty to fajny bajer, ale biorąc pod uwagę że pianka będzie mieć kontakt ze skórą przez kilkanaście sekund a potem jest zmywana to raczej praktycznej różnicy skórze nie zrobi
5)

Nie wiem ile tam jest sodium c14-16 olefin sulfonate, gdyby pominąć ten składnik to cała reszta jest bardzo fajna. Jak Cię nie wysuszy to OK. Są lepsze kosmetyki do mycia. GG ma w ogóle bardzo wysokie ceny a te kosmetyki to nie jest jakiś szczyt osiągnięć kosmetologii.
To że lista składników jest długa nie ma znaczenia, gg należy do estee lauder a ta firma razem z clinique lubi dodawać do kosmetyków litanię ekstraktów roślinnych. Niektórych to jara jak jest dużo naturalnych składników, nawet jeśli są w stężeniu 0,001%. Czysty marketing
Opakowanie to taka szeroka kartonowa tuba, obczajałam, ale ni cholery aparat w telefonie tego nie obejmie. Musiałabym kombinować jak z panoramą Nie ogarnęłabym

Mega dzięki za opinię Świetny pomysł z przeklejeniem składu dalej

Miałam tę piankę w próbce od S. i bardzo mi się spodobała. Sporadycznie pielęgnacja twarzy chwyta mnie za serce, ale tym razem dałam się skusić (duży box miniatur troszkę zracjonalizował mi ten cenowy skok na główkę).

Wykombinowałam, że pianka ma sporo właściwości glinkowej maski (moja skóra je kocha), ale jednocześnie oczyszcza z makijażu więc wash & go. Wiadomo, malutka saszetka starczyła na 2 razy i nie miałam szansy zauważyć wysuszenia. Drobinki niby jakieś były, ale symboliczne, żaden typowy peeling.

Trochę potrwa zanim do niej (pianki) się dobiorę, bo muszę wykończyć 2 miniatury z kolejki.

To jak Cię już biorę tak na spytki, to powiedz jakie masz inne typy tańszych i lepszych oczyszczaczy?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 21:22   #2510
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hmm, skąd takie przypuszczenie?
Na razie mam jeden... Nie wiem, czy mi puszczą zamówiony później z kartami.
Przypuszczenie? Pisałaś wczoraj, że zamówiłaś 2 i wtedy zapytałam co kliknęłaś oprócz balsamu Givenchy, ale nie odpowiedziałaś chyba albo przegapiłam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:24   #2511
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Ten był chyba najlepszy:


I ten:


I ten:


I ten grudniowy, na który się nie załapałam:
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-21 o 21:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:26   #2512
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Podobno są lumpeksy, które przyjmują na wagę, ale w ogóle jest to nieopłacalne. Ogólnie wystawianie całej szafy na allegro/szafa/gumitree/olx nie jest dobrym pomysłem. Potencjalny złodziej widzi, co masz w mieszkaniu. Zwykle dzwoni i chce się umówić na odbiór w domu sprzedającego. Nie mówiąc już o fetyszystach butów, bo to jakaś plaga.
Odbiór w domu? Jak kiedykolwiek umawiałam się na odbiór osobisty, to ani ja do nikogo nie jechałam, ani ta osoba do mnie. Transakcja zawsze w miejscu publicznym - np. w galerii handlowej.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:28   #2513
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No mi się skończył właśnie kilka dni temu Lubię też tusz z Collistara, ale chyba macie awersje do tej marki, haha

Jeśli używasz Mascary Infinito, to ja ją uwielbiam


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to Chanel nie jest w każdej S?
Może i w każdej, ale u mnie w mieście nie ma S, jest tylko D

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ten był chyba najlepszy:


I ten:
Zdecydowanie tak żałuję, że się nie załapałam na nie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:29   #2514
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ekstra ale pewnie nie będzie u nas dostępny...

Chodzi o wersję TM w takich śmiesznych buteleczkach? Nie miałam nigdy, ale widziałam kiedyś na allegro.
Może warto spróbować, tylko gdzie to kupić?
tak o tej w śmiesznych buteleczkach chyba tylko allegro i drogeriw internetowe, ale ciężko z kolorami, tj nie zawsze wszystkie są dostępne.

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja już nie czytam opinii na KWC, zraziłam się kilka razy i to co było tam hitem u mnie okazywało się koszmarem np. seria ProLongwear z MAC - ani podkład, ani tym bardziej korektor się w mnie nie sprawdziły, a Internet je wychwala ogólnie nie ma to jak przekonywanie się na własnej skórze/włosach/ciele czy dany produkt jest dobry
zgadzam się , u mnie kompletnie nie sprawdza się puder studio fix zachwalany wszedzie, nic tak brzydko nie wygladąło nigdy na mojej twarzy jak to, nawet remarcable tak źle nie wygladał.
prolong pod oczy- też recepta na super zmeczoną, przesuszoną i poszarzałą skórę- cienką warstwą zamiast podkładu jest całkiem ok
Podkład za to bardzo lubię nie zawsze mi się sprawdza, kolorystyka też niestety tylko w wakacje pozwala mi go używać.



Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Me too


Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Szkoda, że nie zawsze można sprawdzić przed zakupem. Kurde, czy Wy też tak macie, że kończy Wam się wszystko w jednym czasie? No mi podkład, tusz i korektor. Jestem zdruzgotana, że tusz z Chanel starczył mi na niecałe 2 miesiące. No i wreszcie klikam Helenkę Magic Concealer.
To i tak na długo ci starczył ten tusz to najbardziej niwydajny produkt obok korektora Guerlain

U mnie nie ma szans żeby sie wszystko skońćzyło na raz, bo zbyt duże zapasy mam

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
U mnie było tak samo, wystawiałam ubrania w dobrym stanie, ze znanych sieciówek, to pisały do mnie osoby że mam popatrzeć na ich ogłoszenia (mimo że miałam tylko opcję kupna) a one tam miały np. takie gratisowe podpaski co kiedyś always czy coś wysyłało
A czy jakieś lumpeksy czy coś przyjmują ciuchy?
Kiedyś się zagapiłam i kupę ciuchów sprzedałam na all za 1 zł coś
ja ostatnio sprzedałam za całe 10 zł pakę na allegro , w tym parę nówek było i 2 wełniane płaszcze OCzywiscie konto handlowe...

niektóre lumpeksy skupują ale to za grosze, niektóre działają jak komis. Moja koleżanka kiedyś pracowała w takim małym sh i wstawiałam do niej rzeczy, co prawda nie sprzedawałam za jakieś ogromne ceny ale zawsze coś, tak 10 do 20 zł za sztukę.

na internecie nie mam sił ostatnio, dostaje białej gorączki jak mi ktos pisze czy sprzedam spodnie lee nowe z metką za 30 zł i tak wystawiam po duzo nizszych cenach, ale najlepiej to za darmo...





Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Możliwe - jak używam codziennie tego samego podkładu, to mi starcza na 2 miesiące.

moze jakiś nie wydajny podkład masz?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:29   #2515
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Obyś miała rację, bo mi się kosmetyki kończą bardzo szybko. Kupiłam też na -30 w S. podkład Guerlain Lingerie de Peau, czyli pod koniec grudnia...czy to możliwe, żeby on mi się skończył? Czy może pompka się zacięła? Produkt nie chce się wydobyć. Nie mogę też sprawdzić, czy jest coś w środku. Porażka. Okaże się, że ja jakoś inaczej wszystko zużywam
Dodatkowo ja go rozjaśniałam też...
Ja mam inaczej, bardzo wolno zużywam kosmetyki Chciałabym kupić np. Neverowy puder, ale męczę od roku transparentnego Maca i mam go jeszcze pół, chociaż najczęściej go używam (a ma tylko 10g). Z podkładami też jest ciężko - no ale tu mam 2-3 szt. zawsze na stanie

Jak oceniasz Lingerie? Miałam na niego ochotę kiedyś, ale jakoś nie kupiłam.
Korektora Helenki jest bardzo dużo, bo aż 15ml, więc spokojnie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:30   #2516
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ten był chyba najlepszy:


I ten:
Miałam na myśli ten na dole

To dwa razy były te same perfumy MJ?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:31   #2517
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Miniaturki perfum zawsze są fajne
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:31   #2518
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Lidia, nie mogę cytować :/
Teraz jeszcze nie wie, że to Zawiniątko może być fajne Podobno na początku tak często bywa. Chociaż u mnie było odwrotnie - najpierw (podobno) siostra się cieszyła, że ma "młodszą siostrzyczkę", ale po kilku latach... No cóż, było ciężko A przygotowywaliście ją wcześniej na rodzeństwo? Na szczęście różnica wieku nie jest duża. Ponoć lepiej, jak jest albo bardzo mała, albo bardzo duża.
Tak przygotowywaliśmy, ale i tak jest ciężko. Liczę na to, że się szybko przyzwyczai do nowej sytuacji
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:34   #2519
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Przypuszczenie? Pisałaś wczoraj, że zamówiłaś 2 i wtedy zapytałam co kliknęłaś oprócz balsamu Givenchy, ale nie odpowiedziałaś chyba albo przegapiłam
Tak się rozpisałam i mnie wywaliło

Serio? To już chyba nie wiem, co piszę Właśnie na razie nie chciałam się odzywać, żeby nie zapeszyć, bo zamówiłam później i długo jest w przygotowaniu, więc obawiam się, że mi anulują ze względu na karty. Bo tylko dla nich go zamówiłam - zezłoszczona, że wcześniej mi je wywaliło z koszyka. A tu, proszę, widocznie podświadomość sama dochodzi do głosu

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Tak przygotowywaliśmy, ale i tak jest ciężko. Liczę na to, że się szybko przyzwyczai do nowej sytuacji
Na pewno
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:35   #2520
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To ja miałam na myśli lipcowy i listopadowy. Z tego chciałam tylko miniaturę Lancome, to zrezygnowałam. A właśnie, może ktoś ją ma na zbyciu?
Ja mam Lancome, jeśli dasz radę poczekać miesiąc i faktycznie wpadną Ci 2 boxy żeby z jednego coś upłynnić to możemy się dogadać

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeśli już, to rozważany był maj, bo marzec to za blisko
No wiem wiem, to w łebku coś mi wykiełkowało.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.