Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 20:30   #481
LenaFire
Przyczajenie
 
Avatar LenaFire
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Właśnie się zapisałam do pierwszego lepszego salonu na kawitację - jestem umówiona na jutro...
przypadkiem znalazłam też ten salon - mieszkam na Bródnie, przy Galerii Rembelińskiej. Weszłam tam do apteki i zauważyłam że otworzyli (dopiero dziś) nowy salon fryzjerski/piękności (L'oreal), zatrzymałam się przejrzeć się usługom i widzę - peeling kawitacyjny! od razu tam weszłam z zapytaniem o usługę i miłe dziewczyny zaprowodziły mnie na górę do Pani Doktor konsultowałam się z miłą Panią doktor chyba z 30 min, wiadomo, że lokalizacja i miła atmosfera mnie od razu skusiły i długo nie myśląc zapisałam się na jutro. Będzie to zabieg: Kawitacja (twarz, szyja) + sonoforeza+ampułka+krem. Pani Doktor powiedziała, że mam dobrą skórę do leczenia, że narazie mogą mi wystarczyć 3 zabiegi, każdy co tydzień. Mówiła też że mam się powstrzmać od wyciskania i zacząć leczyć skórę....
Zabieg kosztuje - 100zl. chyba nie aż tak drogo?
zobaczę co mi jutro zrobi i jakie będą rezultaty

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

aha, jeszcze myślę nad leczeniem moich przebarwień na twarzy u tej samej pani, ale to dopiero po zabiegach kawitacji.......
LenaFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 11:46   #482
stradi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

właśnie wróciłam z oczyszczania twarzy ultradźwiękami. wszystko co opisałyście wyżej jak najbardziej sie zgadza, niestety dla mojej cery potrzebne jest pare takich zabiegow, aby osiągnąc zadowalający efekt. Na koniec dostałam maseczkę którą kosmetyczka nalożyla mi "po wszystki"
Zapłacilam 90zł czyli cena średnia, miesci sie miedzy tymi co pisałyście. Salonik w kórym bylam mieści sie w Czerwonaku k/ Poznania
stradi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 10:13   #483
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez stradi Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z oczyszczania twarzy ultradźwiękami. wszystko co opisałyście wyżej jak najbardziej sie zgadza, niestety dla mojej cery potrzebne jest pare takich zabiegow, aby osiągnąc zadowalający efekt. Na koniec dostałam maseczkę którą kosmetyczka nalożyla mi "po wszystki"
Zapłacilam 90zł czyli cena średnia, miesci sie miedzy tymi co pisałyście. Salonik w kórym bylam mieści sie w Czerwonaku k/ Poznania
tak już jest że trzeba dyscypliny i troszkę wysiłku żeby dogodzić swojej buzi, kilka zabiegów i będzie dobrze
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:49   #484
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez LenaFire Pokaż wiadomość
Właśnie się zapisałam do pierwszego lepszego salonu na kawitację - jestem umówiona na jutro...
przypadkiem znalazłam też ten salon - mieszkam na Bródnie, przy Galerii Rembelińskiej. Weszłam tam do apteki i zauważyłam że otworzyli (dopiero dziś) nowy salon fryzjerski/piękności (L'oreal), zatrzymałam się przejrzeć się usługom i widzę - peeling kawitacyjny! od razu tam weszłam z zapytaniem o usługę i miłe dziewczyny zaprowodziły mnie na górę do Pani Doktor konsultowałam się z miłą Panią doktor chyba z 30 min, wiadomo, że lokalizacja i miła atmosfera mnie od razu skusiły i długo nie myśląc zapisałam się na jutro. Będzie to zabieg: Kawitacja (twarz, szyja) + sonoforeza+ampułka+krem. Pani Doktor powiedziała, że mam dobrą skórę do leczenia, że narazie mogą mi wystarczyć 3 zabiegi, każdy co tydzień. Mówiła też że mam się powstrzmać od wyciskania i zacząć leczyć skórę....
Zabieg kosztuje - 100zl. chyba nie aż tak drogo?
zobaczę co mi jutro zrobi i jakie będą rezultaty

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

aha, jeszcze myślę nad leczeniem moich przebarwień na twarzy u tej samej pani, ale to dopiero po zabiegach kawitacji.......

Moim zdaniem 100zł to drogo. Moja koleżanka robiła kawitację za 25 zł w Białymstoku, a ja cały aparat za 400zł kupiłam.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 08:36   #485
Evita_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 96
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dziewczyny, moja dermatolog zaleciła mi usunąć paskudne zaskórniki na nosie, powiedziala , ze kosmettczka spokojnie da sobie z tym radę i ze raczej juz mechanicznego oczyszczania się nie stosuje, polecila wybrac jakis inny zabieg, moze mikrodermabrazje? co sądzicie?
__________________
Bądź żołnierzem w walce jaką jest życie, nie czyń z siebie dezertera
Evita_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:28   #486
Avenna
Raczkowanie
 
Avatar Avenna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

dziś byłam na mechnaicznym i zapłaciłam 70 zł za oczyszczanie z maską..było ok, miło,ale w domu patrzę...zaskórniki są i mają się dobrze. kilka pryszczy mniej...tylko..iść na reklamację? 2godz. czasu stracone...kasa...i wszystko co robić?
Avenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 10:50   #487
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

to faktycznie szkoda czasu i pieniędzy, chociaż przy jednej wizycie u kosmetyczki trudno oczekiwać aby usunęła 100% zaskórników, grudek. Chyba że zostawiła naprawdę widoczne pryszcze i to była "partanina". Czasami skóra po zabiegach jeszcze oczyszcza się przez kilka dni i wtedy można pójść na doczyszczenie buzi bez dodatkowych opłat- ale to zależy od kosmetyczki.
Co do reklamacji to trudno mi coś powiedzieć, bo nigdy nie byłam aż tak niezadowolona z usługi.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 18:46   #488
Evita_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 96
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Evita_87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja dermatolog zaleciła mi usunąć paskudne zaskórniki na nosie, powiedziala , ze kosmettczka spokojnie da sobie z tym radę i ze raczej juz mechanicznego oczyszczania się nie stosuje, polecila wybrac jakis inny zabieg, moze mikrodermabrazje? co sądzicie?
nikt mi nie pomoze?
__________________
Bądź żołnierzem w walce jaką jest życie, nie czyń z siebie dezertera
Evita_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:35   #489
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

O, znalazłam temat dla siebie. Ja korzystam w peelingu kawitacyjnego. Byłam już dwa razy, we wtorek idę po raz trzeci.
Na mojej twarzy jest mnóstwo przebarwień po krostkach, które notorycznie rodrapuję. Bardzo dobra kosmetyczka powiedziała, że da się je usunąć takim peelingiem, bo na szczęście są płytkie. Do tego mam sporo wągrów- które tez powinny powoli zmniejszać się. Oczywiscie doradziła mi, aby zrobić przed peelingiem oczyszczanie, ale cholerka jasna, w moim mieście nie ma taniej niż 80 zł. A to dla mnie spory wydatek, za peeling z maseczką płacę 75 zł.
Blizny mi już trochę zjaśniały, jest ciut lepiej, twarz po każdym zabiegu jest gładka, ale zaskórniki na razie ani drgną. Ale ogólnie jestem zadowolona. Dostałam przy okazji kilka cennych rad. Z niecierpliwością czekam do wtorku
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:57   #490
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Evita_87 Pokaż wiadomość
nikt mi nie pomoze?
już śpieszę z odpowiedzią , na pewno przy mechanicznym oczyszczaniu kosmetyczka może usunąć więcej wągrów które siedzą głębiej, kawitacja aby przyniosła efekt musi być wykonana w serii zabiegów co tydzień (na przykład) Co do mikro- to ja osobiście jeszcze nie miałam, jest to zabieg bardziej złuszczający niż dwa poprzednie i efekt będzie widoczny po 1-2 zabiegach. Nie wiem czy nie powinnaś jednak sie wstrzymać z mikrodermabrazją ze względu na słońce, porozmawiaj z kosmetyczką jeszcze
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 16:45   #491
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Widzę temat dla mnie Otóż chciałabym zrobić sobie zabieg ozyszczania przed ślubem, żeby buźka ładnie wyglądała. Jako, że mam cerę mieszaną (rozszerzone pory na nosie i obok na policzkach, okolicznościowe wypryski) myślałam o kwasach. Moja koleżana robiła zabieg kwasem glikolowym w salonie urody i u niej wyszedł bosko - tylko że ona ma cerę suchą, nie to co ja I teraz nie wiem, co lepsze? Radzicie kwasy o niskom stężeniu czy coś takiego? I czy któraś z Was ma może namiary na dobry salon kosmetyczny w Łodzi?
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 17:55   #492
Evita_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 96
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

ja tam znawczynią nie ejstem, ale kwasy na lato, na słonce?? To chyba nie jest najlepszy pomysl. Mi derma mowila ze kwasy to tylko na jesien...
__________________
Bądź żołnierzem w walce jaką jest życie, nie czyń z siebie dezertera
Evita_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 16:10   #493
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Cytat:
Napisane przez liquido Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie luisy, wiecie coś na temat bezprzewodowej kawitacji? Zastanawiam się nad kupnem tego sprzętu do uzytku domowego, jednak nie jestem do konca przekonana czy taki sprzęt za 500zl działa tak jak ten za 2000...

Żaden sprzęt do kawitacji nie kosztuje 2000zł. Może jakiś z dodatkowymi funkcjami. Bezprzewodowy jest chyba wygodniejszy. Przewód nieco przeszkadza, jak przy depilacji.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-06-16 o 16:12
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 18:25   #494
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

byłam na zabiegu z peelingiem kawitacyjnym och jak mi było dobrze! Moja kosmetyczka poinformowała mnei najpierw ze lepiej zrobic to w zabiegu a nie sam peeling, zgodziłam się na połowe, bo na cały nei bylam przygotowana finansowo zapłacilam 35 zł za:
peeling kawitacyjny, maske z clareny głęboko nawilżającą i algi czekoladowe!
peeling bardzo przyjemny, maska byla cudna, pachnaca, szybko się wchłonęła na mojej trądzikowej, miejscami przesuszonej buzi, potem te cudowne czkoeladowe algi, ślinka mi ciekła cały czas, chciałam je z siebie zjeść
zabieg trwał około 40 minut.Buzia była jak nie moja! super gładka, napięta, jędrna, mięciutka, czysciutka i jaśniutka płytke zaskórniki, pory są mneij widoczne, a guzki pod skóra zniknęły juz na 2 dzien! myśle, że jeszcze kilka zabiegów i bedzie super buzka polecam ten zabieg!
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 14:12   #495
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
byłam na zabiegu z peelingiem kawitacyjnym och jak mi było dobrze! Moja kosmetyczka poinformowała mnei najpierw ze lepiej zrobic to w zabiegu a nie sam peeling, zgodziłam się na połowe, bo na cały nei bylam przygotowana finansowo zapłacilam 35 zł za:
peeling kawitacyjny, maske z clareny głęboko nawilżającą i algi czekoladowe!
peeling bardzo przyjemny, maska byla cudna, pachnaca, szybko się wchłonęła na mojej trądzikowej, miejscami przesuszonej buzi, potem te cudowne czkoeladowe algi, ślinka mi ciekła cały czas, chciałam je z siebie zjeść
zabieg trwał około 40 minut.Buzia była jak nie moja! super gładka, napięta, jędrna, mięciutka, czysciutka i jaśniutka płytke zaskórniki, pory są mneij widoczne, a guzki pod skóra zniknęły juz na 2 dzien! myśle, że jeszcze kilka zabiegów i bedzie super buzka polecam ten zabieg!

Tanio u ciebie. Ja za to samo musiałabym zapłacić 105 zł.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 14:19   #496
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Jp91 to rzeczywiście mało dałaś - za taki zestaw??? Też szukam salonu do zabiegu. O kwasach nie ma mowy latem, więc będę robić coś podobnego do Twoich.
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 14:49   #497
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
Widzę temat dla mnie Otóż chciałabym zrobić sobie zabieg ozyszczania przed ślubem, żeby buźka ładnie wyglądała. Jako, że mam cerę mieszaną (rozszerzone pory na nosie i obok na policzkach, okolicznościowe wypryski) myślałam o kwasach. Moja koleżana robiła zabieg kwasem glikolowym w salonie urody i u niej wyszedł bosko - tylko że ona ma cerę suchą, nie to co ja I teraz nie wiem, co lepsze? Radzicie kwasy o niskom stężeniu czy coś takiego? I czy któraś z Was ma może namiary na dobry salon kosmetyczny w Łodzi?
musisz pamiętać że po zabiegach kosmetycznych buzia może sie oczyszczać więc lepiej zacząć wcześniej i tylko podtrzymywać efekt. Dla cery mieszanej jest peeling migdałowy albo z kwasem mlekowym. Migdałka możesz zrobić latem, przy zachowaniu ostrożności. Ja skończyłam niedawno serię migdałka i za 2 tygodnie wybieram się na ultradźwięki.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 15:00   #498
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

A drogi jest taki zabieg migdałami? I ile serii trzeba, żeby byy widoczne efekty? Szczerze powiem, że o nim nie słyszałam. Raczej większość pakuje się na kwasy lub kawitacyjny, ale z nimi trzeba uważać.
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:12   #499
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

mieszkam w małym miescie i jakby kosmetyczki zaczęły zdzierać dużo pieniedzy to nie miałyby klientów;P
Wiem ze zabieg z peelingiem kawitacyjnym i 4 maskami to 70zł. powiedzcie o tym swoim kosmetyczkom
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 23:18   #500
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

u mnie peeling migdalowy kosztuje 70 zl. Ide pojutrze pierwszy raz to robic, nie mam pojecia w sumie na czym on dokladnie polega ale wszyscy tak go polecaja , ze moze zaryzykuje
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:50   #501
kabaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do kabaczek
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
Widzę temat dla mnie Otóż chciałabym zrobić sobie zabieg ozyszczania przed ślubem, żeby buźka ładnie wyglądała. Jako, że mam cerę mieszaną (rozszerzone pory na nosie i obok na policzkach, okolicznościowe wypryski) myślałam o kwasach. Moja koleżana robiła zabieg kwasem glikolowym w salonie urody i u niej wyszedł bosko - tylko że ona ma cerę suchą, nie to co ja I teraz nie wiem, co lepsze? Radzicie kwasy o niskom stężeniu czy coś takiego? I czy któraś z Was ma może namiary na dobry salon kosmetyczny w Łodzi?


Kwasy odpadają, mikrodermabrazja też, ze wzg na porę roku. Najlepiej byłoby najpierw oczyścić twarz(okolice nosa) manualnie.
A potem kilka zabiegów odświeżających, nawilżających- z zastosowaniem peelingu kawitacyjnego i sonoforezy. Kwasy migdałowe to też dobry pomysł, przywracają szarej zmęczonej cerze ładny koloryt, można się po nich opalać.
kabaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:59   #502
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Kabaczku, jak to dobrze, że tu trafiłaś ze względu na to, że jednak chciałabym się nieco jeszcze opalić na ślub, lepszy byłby zabieg tymi migdałami. No i pewnie bezpieczniejszy dla cery latem, żeby sobie jej nie uszkodzić. Masz jakieś dobre, sprawdzone miejsce, kosmetyczkę w Łodzi? Najlepiej gdzieś blisko centrum
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:05   #503
kabaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do kabaczek
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
Kabaczku, jak to dobrze, że tu trafiłaś ze względu na to, że jednak chciałabym się nieco jeszcze opalić na ślub, lepszy byłby zabieg tymi migdałami. No i pewnie bezpieczniejszy dla cery latem, żeby sobie jej nie uszkodzić. Masz jakieś dobre, sprawdzone miejsce, kosmetyczkę w Łodzi? Najlepiej gdzieś blisko centrum

Tylko tak. Ja pracowałam z kwasami migdałowymi firmy Natinuel, więc wiem że można się po nich opalać. Nie wiem jak jest z innymi firmami, więc musisz się o to dopytać. Hmm, znam kilka dobrych gabinetów ale nie wiem czy mają ofertę z kwasem migdałowym.
Jeden z nich to salonik "Róża" na Kusocińskiego 86b( retkinia).
kabaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 06:39   #504
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

widzę że dobrze trafiłam . dziś idę na oczyszczanie twarzy (1 raz do naszej nowej kosmetyczki) i się trochę bałam dopóki nie przeczytałam o algach
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 14:17   #505
Cammile
Raczkowanie
 
Avatar Cammile
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

Wrocławski DER-MED peelingów ma bardzo dużo. Dodatkowo konsultacja jest darmowa. No a teraz ja sama szukam osoby, która chciałaby dostać zaproszenie na ekskluzywny peeling twarzy we Wrocławiu właśnie w der-medzie.
Jest to peeling pomarańczowy na twarz, a dodatkowo dostaje się masaż klasyczny pleców. Z zaproszeniem nie wiążą się żadne kwoty - zabieg jest bezpłatny. Tego pomarańczowego peelingu zwyczajnie nie ma w ofercie. Został stworzony specjalnie pod jedną taką akcję. Więc jeśli ktoś chce skorzystać to piszcie do mnie

Pozdrawiam cieplutko
__________________
Wytrwałość i skupienie określa Twój status społeczny
Cammile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:40   #506
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kabaczek Pokaż wiadomość
Tylko tak. Ja pracowałam z kwasami migdałowymi firmy Natinuel, więc wiem że można się po nich opalać. Nie wiem jak jest z innymi firmami, więc musisz się o to dopytać. Hmm, znam kilka dobrych gabinetów ale nie wiem czy mają ofertę z kwasem migdałowym.
Jeden z nich to salonik "Róża" na Kusocińskiego 86b( retkinia).
Kabaczku, a może masz do nich jakiś telefon? Nie bardzo orientuję sie z Retkinią
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:54   #507
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

Cytat:
Napisane przez Cammile Pokaż wiadomość
Wrocławski DER-MED peelingów ma bardzo dużo. Dodatkowo konsultacja jest darmowa. No a teraz ja sama szukam osoby, która chciałaby dostać zaproszenie na ekskluzywny peeling twarzy we Wrocławiu właśnie w der-medzie.
Jest to peeling pomarańczowy na twarz, a dodatkowo dostaje się masaż klasyczny pleców. Z zaproszeniem nie wiążą się żadne kwoty - zabieg jest bezpłatny. Tego pomarańczowego peelingu zwyczajnie nie ma w ofercie. Został stworzony specjalnie pod jedną taką akcję. Więc jeśli ktoś chce skorzystać to piszcie do mnie

Pozdrawiam cieplutko
wysłałam ci wiadomość chętnie skorzystam z zabiegu jak jest oferta aktualna pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Debora86 Pokaż wiadomość
A ja znalazłam peeling kawitacyjny we wrocku za 15 zł..... Jakby jakas wrocławianka była zainteresowana to podaje tel: 336 18 70 ul Armii Krajowej 8c/4. Lub manulane oczyszczanie połaczone z peelingiem kawitacyjnym,algami,ampuł kami i masażem za 120 zł a teraz jeszcze jest promocja -30 % Nie wiem czy to tez dotyczy samego peelingu kawitacyjnego ( tego za 15 zł) ale jesli tak to warto sie chyba wybrać
dzis czyli w 2009 roku koszt to peeling kawitacyjny - nowa metoda bezbolesnego oczyszczania skóry przy pomocy ultradźwięków połączone z jonoforezą, ampułką i maską - 90zł PROMOCJA! było 15 ech kilka lat temu


---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kleooo Pokaż wiadomość
KaVi Wellness Zaprasza studentki na peeling kawitacyjny w cenie 50 zł
0722 160 760
www.kavi.com.pl
i to też nie aktualne Peeling kawitacyjny + nawilżanie.
  • 100 zł


---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

a tu znalazłam promocje Salon Cosmetic Line

ul. Traugutta 142U lokal nr 5
Wrocław
cenypeeling kawitacyjny – zabieg podstawowy + maska kremowa 50,00 zł peeling kawitacyjny + ultradźwięki + ampułka80,00 zł65,00 złpeeling kawitacyjny + ultradźwięki + maska łagodząca75,00 zł60,00 złpeeling kawitacyjny + ultradźwięki + ampułka + algi120,00 zł100,00 zł
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:01   #508
kleooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

Dziewczyny cena zabiegu zależy od kosmettków na jakich się pracuje, gama jest tak szeroka i ceny także.
W KaVI Wellness nadal obowiązuje cena 50 zł za peeling z nawilżaniem dla studentek, przyjdźcie z legitymacją, rabat gwarantowany
kleooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 19:49   #509
sevesnake
Przyczajenie
 
Avatar sevesnake
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Murowana Goślina k.Poznania
Wiadomości: 14
GG do sevesnake Send a message via Skype™ to sevesnake
Question Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam

dzisaij rano mialem zabieg - peeling kawitacyjny z oczyszczaniem skory.
Mam cere mieszana sklonna do wypryskow lecz nie mam tradziku i zmian tradzikowych conajwyzej pojedyncze problemy ze skora. Pod oczami jest bardzo wrazliwa i sklonna do czerwienienia.

10 godzin po zabiegu (czyli piszac ten post) cala twarz mam zaczerwieniona i wszyskie male punkty z ktorych bylo cos usuwane nadal sa zaognione a na twarzy mi powychodzily male drobne krostki oO
Czy to kwestia czasu jak stan cery sie ustabilizuje czy ten peeling mi "poruszyl" wszystko co jest glebiej w skorze bo zanim poszedlem na zabieg to wydaje mi sie ze stan cery byl lepszy, chociaz z godziny na godzine skora sie wygladza pod wplywem kremu nawilzajacego (Nivea visage).

Czy po zabiegu powinno sie nakladac jakis specjalny krem do podraznien czy to normalne ze skora jakos reaguje na ten peeling?

pozdrawiam !
__________________
Kobieta patrzy na jednego mężczyznę,rozmawia z drugim,mysli o trzecim.

"Dbanie o cere to moja mala obsesja <bezradny> "
sevesnake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:49   #510
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez sevesnake Pokaż wiadomość
Witam

dzisaij rano mialem zabieg - peeling kawitacyjny z oczyszczaniem skory.
Mam cere mieszana sklonna do wypryskow lecz nie mam tradziku i zmian tradzikowych conajwyzej pojedyncze problemy ze skora. Pod oczami jest bardzo wrazliwa i sklonna do czerwienienia.

10 godzin po zabiegu (czyli piszac ten post) cala twarz mam zaczerwieniona i wszyskie male punkty z ktorych bylo cos usuwane nadal sa zaognione a na twarzy mi powychodzily male drobne krostki oO
Czy to kwestia czasu jak stan cery sie ustabilizuje czy ten peeling mi "poruszyl" wszystko co jest glebiej w skorze bo zanim poszedlem na zabieg to wydaje mi sie ze stan cery byl lepszy, chociaz z godziny na godzine skora sie wygladza pod wplywem kremu nawilzajacego (Nivea visage).

Czy po zabiegu powinno sie nakladac jakis specjalny krem do podraznien czy to normalne ze skora jakos reaguje na ten peeling?

pozdrawiam !
Piling kawitacyjny nie powinien podrażniać. To raczej preparat,który miałeś nałożony. A może ci oczyszczała mechanicznie oprócz kawitacji....???. Ten krem też jest raczej do bani.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.