Gdzie na instruktaż makijażu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 14:45   #1
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162

Gdzie na instruktaż makijażu?


Dziewczyny, stwierdziłam, że w makijażu sama sobie nie poradzę. Chciałabym wesprzeć się spotkaniem z profesjonalistką, która pokazałaby mi w jakim makjażu jest mi najlepiej, jak się malować, dobierać kosmetyki itp. W różnych ogłoszeniach spotkanie to nosi nazwę instruktażu. Kogo możecie polecić w Warszawie? Będę wdzięczna za pomoc i porady
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:14   #2
bozia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Działdowo
Wiadomości: 74
Dot.: Gdzie na instruktaż makijażu?

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stwierdziłam, że w makijażu sama sobie nie poradzę. Chciałabym wesprzeć się spotkaniem z profesjonalistką, która pokazałaby mi w jakim makjażu jest mi najlepiej, jak się malować, dobierać kosmetyki itp. W różnych ogłoszeniach spotkanie to nosi nazwę instruktażu. Kogo możecie polecić w Warszawie? Będę wdzięczna za pomoc i porady
hehe...żeby nie było że znowu reklama Ewelina Jurzysta z Europejskiej Szkoły Stylizacji
bozia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:21   #3
lidekru
Raczkowanie
 
Avatar lidekru
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: obecnie Oslo-juz niedlugo
Wiadomości: 62
Dot.: Gdzie na instruktaż makijażu?

Pojdz do profesjonlnego wizazysty.Na pewno podpowie jakies triki.Nie polecam wizyty u kosmetyczki ktora oferuje takie uslugi-sama bylam i w sumie nic mi to nie dalo, bo Pani do makijazu byla srednio przygotowana-oceniam to tak gdyz obecnie ucze sie w szkole wizazu i wiem ze wizazysci wiedza wiecej.Anna Mazurek z Wawy byla wtedy dla mnie za droga ale oferta wygladala kuszaco i moze rowniez obejmowac stylizacje ubioru http://www.annamazurek.com/
lidekru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:01   #4
migosiam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie na instruktaż makijażu?

Koleżanka korzystała z porady stylisty, wizażysty z Krakowa. Nie pamiętam teraz jak się nazywa ale jak się dowiem to napiszę Wiem że nie był tani ale podobno naprawdę świetny!
migosiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.