Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-14, 12:50   #271
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Bardzo wam zazdroszczę Próbowałam przebrnąć przez biochemię sama, ale wątki tam mają po 100 stron, a wszystkie boichemiczki szastają takimi nazwami, recepturami, że nie mogłam się tam odnaleźć...
Tru, to nie jest trudne. Na mazidłach są podane dokładne przepisy razem z ''instrukcją'' działania.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 13:33   #272
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
wow no niezle

pare pytań:

1. z Body Shopu to seria passiflora?? jak sie spisuje?? do jakiego rodzaju skóry jest?

2. żel Miraculum - nie wysusza skóry? jestes zadowolona z niego?

3. nowy krem do rak AA - jak sie spisuje?

chyba tyle pytań
1. Skóra normalna/sucha. Dostaję kosmetyki z The Body Shop od przyjaciółki. To jest mój już chyba 5 zestaw. Nie jestem wielką fanką tej firmy, ale darowanemu koniowi... Masło dość dobrze nawilża, ale bez rewelacji, żel śliski straszliwie (tego w nich nie lubię) pieni się średni, scrub fajny. Wszystko pachnie bardzo, bardzo intensywnie. Za te pieniądze jednak nie opłaca się. W Polsce można znaleźć coś tańszego i lepszego.

2. Na razie ok, co prawda mam go od niedawna. Zapach przyjemny, nie ściąga mi na razie skóry, nieźle oczyszcza. Ogólnie wystawiam mu 4.

3. Kremu nie lubię, bo to taka glicerynowa wersja, udaje tylko, że nawilża. Lepi się niemiłosiernie.

Zdjęcie "zbiorowe" zrobiłam celowo, aby pokazać, co kolorowe butelki mogą zrobić z człowieka. Od dłuższego czasu jednak reklamy na mnie nie działają, a pieniążki wydaję teraz w dużych ilościach na remont, więc mnie nawet nie stac na nowości. I bardzo dobrze
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 14:03   #273
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Też mi się na początku wydawalo, że to bardzo trudne, ale "nie taki diabel straszny jak go malują" .
Zresztą na Biochemii są same mega-sympatyczne dziewczyny i chętnie odpowiadają na laickie (jak moje na początku ) pytania. Przebrnięcie przez wątki faktycznie zabiera sporo czasu, ale za to korzyści niewspólmierne. Nigdy nie mialam takiej cery jak teraz , a trafilam na Biochemię jakoś przypadkiem .
Daleko mi do wiedzy Dziewczyn, ale jakbym mogla jakos pomoc na początek, slużę chętnie . PW stoi otworem .
Dzięki Maggie W takim razie zrobię jeszcze jedno podejście do biochemii
Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Oczyszczanie twarzy:
- Dermoklar - Blau Farma - emulsja do mycia twarzy, neutralna
Zainteresowałaś mnie tą emulsją.Sprawdziłm na ich stronie-nawet nie wiedziałam, że robi to wszystko Oceanic Te produkty są do kupienia w aptekach?
Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Zamieszczam swoje zbiory. Wiem, wiem, dużo, ale już się ograniczyłam i dzielnie walczę z zapasami.
Zgadzam się z dziewczynami, ostatnie zdjęcie najfajniejsze A ten słój z Farmony to peeling do ciała?
Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
acha i moje ostatnie zakupki - 2 rzeczy, które od dawna chciałam kupić
To taki zwężacz porów z Biothermu?Daj znać jak się będzie spisywał Jakieś pół roku temu miałam z tej serii taką lekką emulsję nawilżającą do twarzy, ale nie powaliła mnie na kolana.
Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
3. Kremu nie lubię, bo to taka glicerynowa wersja, udaje tylko, że nawilża. Lepi się niemiłosiernie.

Zdjęcie "zbiorowe" zrobiłam celowo, aby pokazać, co kolorowe butelki mogą zrobić z człowieka. Od dłuższego czasu jednak reklamy na mnie nie działają, a pieniążki wydaję teraz w dużych ilościach na remont, więc mnie nawet nie stac na nowości. I bardzo dobrze
A ja ten krem do rąk lubię mam bardzo suche ręcę, nie obejdę się po myciu rąk bez kremu i ten daje sobie świetnie radę
Co do remontu, to mnie też czeka za kilka miesięcy więc przygotowuję się psychicznie do ograniczania zakupów
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 14:09   #274
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
1. Skóra normalna/sucha. Dostaję kosmetyki z The Body Shop od przyjaciółki. To jest mój już chyba 5 zestaw. Nie jestem wielką fanką tej firmy, ale darowanemu koniowi... Masło dość dobrze nawilża, ale bez rewelacji, żel śliski straszliwie (tego w nich nie lubię) pieni się średni, scrub fajny. Wszystko pachnie bardzo, bardzo intensywnie. Za te pieniądze jednak nie opłaca się. W Polsce można znaleźć coś tańszego i lepszego.
pytałam, bo mam zestaw oliwkowy i jest jak dla mnie boski Jest on do skóry suchej.
Miałam też mini-kremik truskawkowy, ale ze przeznaczony do normalnej skóry, to trochę za mało nawilzał moją skórę

EDYCJA: Jakby co to ja chętnie przygarne TBS
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-01-14 o 14:29
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 14:48   #275
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Teraz będzie minimalistycznie

Twarz:
Sebamed-kostka oczyszczająca do twarzy
Ziaja-tonik ogórkowy
Iwostin-Intensywny krem nawilżajacy spf 20
Iwostin-żel pod oczy
Iwostin-Purritin-krem na noc
Garnier-mleczko do demakijażu skóra normalna i mieszana
Pollena Ewa-len-mleczko do demakijażu
Oriflame-Tea Tree-face mask
Dermaglin-maseczka przeciwtrądzikowa(saszetk i)
Pollena Ewa-zioła polskie-oczyszczajaco-łagodzacy peeling do twarzy
Dermafresh-płyn dwufazowy do demakijażu oczu
Włosy:
Pollena Ewa-szampon pokrzywowy
Joanna-Naturia-szampon z brzozą i łopianem
Hegron-odżywka do spłukiwania
Rossmann-Styling gel(tuba)
Loton-lakier do włosów

Ciało:
Fa-Asia spa-żel pod prysznic
Palmolive-żel pod prysznic mleko i miód
Neutrogena-relaksujący balsam do ciała(słoiczek)
Pollena Ewa-balsam czekoladowy budyń
PharmaCf-mildness-mleczko do ciała(wiśnia)
Neutrogena-krem do rąk(czerwony)
Pollena Ewa-Len-krem do stóp
Lactacyd Femina

I to wszystko


Cytat:
Cytat:
Napisane przez Izaluka
Oczyszczanie twarzy:
- Dermoklar - Blau Farma - emulsja do mycia twarzy, neutralna

Zainteresowałaś mnie tą emulsją.Sprawdziłm na ich stronie-nawet nie wiedziałam, że robi to wszystko Oceanic Te produkty są do kupienia w aptekach?
Widziałam tą emulsję w aptece
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 15:22   #276
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dzięki Maggie W takim razie zrobię jeszcze jedno podejście do biochemii
polecam

Cytat:
Napisane przez truehart Pokaż wiadomość
To taki zwężacz porów z Biothermu?Daj znać jak się będzie spisywał Jakieś pół roku temu miałam z tej serii taką lekką emulsję nawilżającą do twarzy, ale nie powaliła mnie na kolana.
to co prawda nie byly moje zakupy, ale sobie pozwolę odpowiedzieć, bo też go mam (zresztą nawet jeden do wymiany na targowisku ).
Ja ten Biotherm b.lubię, zwlaszcza latem. Ladnie zwęża pory, choć wrażliwą skóry podejrzewam, że móglby trochę podsuszyć. No i jest mega wydajny.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 16:41   #277
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Zamieszczam swoje zbiory. Wiem, wiem, dużo, ale już się ograniczyłam i dzielnie walczę z zapasami.
Widzę u Ciebie czekoladowy balsam do ust, taki w słoiczku. Jak się spisuje? Widziałam go chyba kiedyś w GC i zastanawiałam się czy kupić.. Nie pamiętasz ile mniej więcej kosztował?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 19:42   #278
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
To taki zwężacz porów z Biothermu?Daj znać jak się będzie spisywał Jakieś pół roku temu miałam z tej serii taką lekką emulsję nawilżającą do twarzy, ale nie powaliła mnie na kolana.
tak to to właśnie
Ja też miałam emulsją i niezbyt mnie przekonała, ale ten wynalazek miałam ochotę przetestować. Na razie mogę powiedzieć, że fajnie się go nakłada, taką silikonową miękką gąbeczką. I chłodzi przy nakładaniu. Stosuje się to jako kurację przez 15 dni. Ja na razie posmarowałam się 3 razy... Skóry mi jak na razie nie wysuszyło
Dam znac później co i jak
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 19:47   #279
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Zgadzam się z dziewczynami, ostatnie zdjęcie najfajniejsze A ten słój z Farmony to peeling do ciała?
Tak to Faromona - peeling. Genialny, najlepszy jaki miałam. Zapach obłędny - pomarańczowo-waniliowy, ściera dość dobrze, ale najważniejsze jest nawilżenie skóry po zastosowaniu. Jestem zakochana w nim i wychwalałam już na KWC.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Widzę u Ciebie czekoladowy balsam do ust, taki w słoiczku. Jak się spisuje? Widziałam go chyba kiedyś w GC i zastanawiałam się czy kupić.. Nie pamiętasz ile mniej więcej kosztował?
Balsam to Fruttini, słodki smak, zapach czekoladowy, stopień pielęgnacji średni. Raczej jako bajer w ładnym (dość ładnym) opakowaniu niż jako ratunek na spierzchnięte usta.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 13:19   #280
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
tak to to właśnie
Ja też miałam emulsją i niezbyt mnie przekonała, ale ten wynalazek miałam ochotę przetestować. Na razie mogę powiedzieć, że fajnie się go nakłada, taką silikonową miękką gąbeczką. I chłodzi przy nakładaniu. Stosuje się to jako kurację przez 15 dni. Ja na razie posmarowałam się 3 razy... Skóry mi jak na razie nie wysuszyło
Dam znac później co i jak
Też czekam na recenzję, po dłuższym stosowniu
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 17:45   #281
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A oto moja skromna kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2213.JPG (102,4 KB, 627 załadowań)
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 18:15   #282
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Rayka Pokaż wiadomość
A oto moja skromna kolekcja
ilościowo- w sam raz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 18:24   #283
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Zamieszczam swoje zbiory. Wiem, wiem, dużo, ale już się ograniczyłam i dzielnie walczę z zapasami.
Ojeju, opadla mi szczeka. Gdzie Ty to wszystko trzymasz, masz osobny pokoj kosmetyczny? Ciekawe ile tego mialas zanim zaczelas sie ograniczac
To zdjecie to jest zupelny szał:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1168763593
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 18:35   #284
panna_nikt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 11
GG do panna_nikt
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Twarz:
Żel do mycia twarzy Pure Camille Yves Rocher
Toner Under20 Eris
Żel-krem Nivea Visage Young
Peeling Nivea Visage Young
Płyn do demakijażu oczu Avon
Mleczko do demakijażu 3w1 Johnson's
Maseczka peel-off Pure Zone L'Oreal

Włosy:
Szampon nabłyszczający Yves Rocher
Odżywka ze spłukiwaniem Gęste i Mocne Pantene-ProV
Odżywka bez spłukiwanie Intensywna Regeneracja Pantene-ProV
Serum do końcówkek Avon
maseczka Wax

Ciało:
Odświżający żel pod prysznic Adidas
Antycellulitowy Roll Garnier
Balsam do ciała Wiśnia i Gałka Muszkatołowa Avon
Balskam do ciała Werbana i Limonka Avon
Krem do rąk Skin So Soft Avon
spray do ciała Werbana i Limonka
panna_nikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 10:19   #285
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

truheart

Tak emulsja do kupienia w aptece. Około 25 zł, ale starcza na dość długo. Ja mam tak na 2 m-ce przy myciu buzi rano i wieczorem, no i czasem jeszcze w dzień. A ona niby może być do całego ciała, bo ma pH 5,5 Ogólnie fajny produkt, kiedyś dermatolog mi poleciła i już z tego nie rezygnuję. Jak ktoś boryka się z jakimiś problemami skórnymi to polecam ( prawdopodobnie ich nie będzie już mieć! )
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 11:06   #286
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
3. Kremu nie lubię, bo to taka glicerynowa wersja, udaje tylko, że nawilża. Lepi się niemiłosiernie.
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A ja ten krem do rąk lubię mam bardzo suche ręcę, nie obejdę się po myciu rąk bez kremu i ten daje sobie świetnie radę
A on taki glicerynowy w stylu Neutrogeny jest Bo Neutrogenę bardzo lubię, bo mimo, że gęsta i kleista, to genialnie radzi sobie z suchą skórą i zapobiega dalszemu przesuszaniu zimową porą. No i jak ten zimowy Oceanic jest podobny, to chyba bym się skusiła
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 12:39   #287
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
polecam



to co prawda nie byly moje zakupy, ale sobie pozwolę odpowiedzieć, bo też go mam (zresztą nawet jeden do wymiany na targowisku ).
Ja ten Biotherm b.lubię, zwlaszcza latem. Ladnie zwęża pory, choć wrażliwą skóry podejrzewam, że móglby trochę podsuszyć. No i jest mega wydajny.
Czy ten Biotherm to takie cudo- ?
http://www.snobka.pl/artykul/460/gabeczka_biotherm
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:54   #288
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
truheart

Tak emulsja do kupienia w aptece. Około 25 zł, ale starcza na dość długo. Ja mam tak na 2 m-ce przy myciu buzi rano i wieczorem, no i czasem jeszcze w dzień. A ona niby może być do całego ciała, bo ma pH 5,5 Ogólnie fajny produkt, kiedyś dermatolog mi poleciła i już z tego nie rezygnuję. Jak ktoś boryka się z jakimiś problemami skórnymi to polecam ( prawdopodobnie ich nie będzie już mieć! )
Dzięki Co prawda nie mam większych p[roblemów skórnych, ale może się skuszę na tą emulsję, jak ją spotkam gdzieś.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A on taki glicerynowy w stylu Neutrogeny jest Bo Neutrogenę bardzo lubię, bo mimo, że gęsta i kleista, to genialnie radzi sobie z suchą skórą i zapobiega dalszemu przesuszaniu zimową porą. No i jak ten zimowy Oceanic jest podobny, to chyba bym się skusiła
Ja nie odczuwam żeby ten krem był kleisty, być może dlatego, że dłonie mam suche i wszystko szybko się wchłania. Pomimo oszukanego-pomniejszonego opakowania -polecam
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 03:42   #289
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Udało się - jest niewiele, za to bardzo lubiane .
Podobaja mi sie mazidla z 1 zdjecia-szczegolnie interesuja mnie kremy Weledy-jaka masz o nich opinie?Czy nie zapychaja ani nie podrazniaja?Czy lepsza jest seria z irysem czy ta dla dzieci?Ja jeszcze nie znalazlam idealnego kremu-mam cere b sucha i wrazliwa.A mialas moze krem skin food Weledy?Czytam o nim opinie i sa strasznie skrajne.

dzieki za odpowiedz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 05:02   #290
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Podobaja mi sie mazidla z 1 zdjecia-szczegolnie interesuja mnie kremy Weledy-jaka masz o nich opinie?Czy nie zapychaja ani nie podrazniaja?Czy lepsza jest seria z irysem czy ta dla dzieci?Ja jeszcze nie znalazlam idealnego kremu-mam cere b sucha i wrazliwa.A mialas moze krem skin food Weledy?Czytam o nim opinie i sa strasznie skrajne.

dzieki za odpowiedz
Z Weledy mam/miałam to co na zdjęciu plus nawilżający migdałowy.
Ten ostatni mi się średnio podobał, za słabo nawilżał jak dla mnie, raczej do cer tłustych.
Z serii Irysowej, jak już wielokrotnie pisałam, jestem bardziej niż zadowolona.
Świetnie nawilżają, nie podrażniają, nie zapychają - dla mnie to najlepsze kremy.
Są dostępne również w wersjach mini - 10ml bodajże, więc można przed zakupem przetestować.

Ten dzięcięcy Weledy jest fajny dla skrajnego podrażnienia czy wysuszenia, na co dzień się nie nadaje niestety - jest potwornie tłusty, niemal się nie wchłania - więc, przyda się tylko w sytuacjach awartyjnych w domu.
Ale łagodzi i poi przesuszoną skórę naprawdę skutecznie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 05:19   #291
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Z Weledy mam/miałam to co na zdjęciu plus nawilżający migdałowy.
Ten ostatni mi się średnio podobał, za słabo nawilżał jak dla mnie, raczej do cer tłustych.
Z serii Irysowej, jak już wielokrotnie pisałam, jestem bardziej niż zadowolona.
Świetnie nawilżają, nie podrażniają, nie zapychają - dla mnie to najlepsze kremy.
Są dostępne również w wersjach mini - 10ml bodajże, więc można przed zakupem przetestować.

Ten dzięcięcy Weledy jest fajny dla skrajnego podrażnienia czy wysuszenia, na co dzień się nie nadaje niestety - jest potwornie tłusty, niemal się nie wchłania - więc, przyda się tylko w sytuacjach awartyjnych w domu.
Ale łagodzi i poi przesuszoną skórę naprawdę skutecznie.
DziekiChyba sie skusze na te irysowe
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 15:08   #292
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
DziekiChyba sie skusze na te irysowe
Ja też się skusiłam, już się cieszyłam,że lada dzień będą u mnie na półce, a tu mail z AquaVitae, że brak na stanie oraz u dystrybutora tego na noc, a samego na dzień mi nie wyślą więc muszę czekać teraz nie wiadomo ile
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:15   #293
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

To teraz czas na moja kolekcje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0631.JPG (43,2 KB, 366 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0633.JPG (46,6 KB, 361 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0634.JPG (42,0 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0635.JPG (33,7 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0636.JPG (32,7 KB, 342 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0637.JPG (36,0 KB, 293 załadowań)
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:19   #294
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0638.JPG (41,3 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0639.JPG (32,9 KB, 264 załadowań)
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:35   #295
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

krepa, czy żele pod prysznic Luksji nie "przejadają" Ci się po pewnym czasie?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:55   #296
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja też się skusiłam, już się cieszyłam,że lada dzień będą u mnie na półce, a tu mail z AquaVitae, że brak na stanie oraz u dystrybutora tego na noc, a samego na dzień mi nie wyślą więc muszę czekać teraz nie wiadomo ile

Wczoraj szukalam online opakowan probkowych-nigdzie nie ma
Bede musiala zamowic online normalne opakowanie(chyba zamowie ten na noc bo nawilzajacego irysowego nie maja na stanie)

Ja mam u siebie w miescie sklep ze zdrowa zywnoscia i sa tam tez kosmetyki naturalne-ale z Weledy maja tylko krem Skin Food i ta serie dla dzieci-Irysowych brak


Znalazlam-probke kremu na dzien- chyba sobie zamowie ta bo mnie prawie wszystko podraznia-mam juz dosc gromadzenia nie dzialajacych kremow:

http://vitanetonline.com/description...am-Trial-Size/
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:57   #297
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez krepa Pokaż wiadomość
To teraz czas na moja kolekcje...
krepa: sprawdz date ważności maseczek z avonu - one są jeszcze w starych opakowaniach i dawno ich juz nie ma
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 21:11   #298
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja też się skusiłam, już się cieszyłam,że lada dzień będą u mnie na półce, a tu mail z AquaVitae, że brak na stanie oraz u dystrybutora tego na noc, a samego na dzień mi nie wyślą więc muszę czekać teraz nie wiadomo ile
Nie wiem czy zrobiłaś już im przelew, ale jeśli nie to zadzwoń zrezygnuj z oczekiwania, niech anulują zamówienie i spróbuj tutaj:

http://apmp.natura.xip.pl/index.php?...d6f3dc5fdb3ec6
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 21:12   #299
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
krepa, czy żele pod prysznic Luksji nie "przejadają" Ci się po pewnym czasie?
Dostalam je w prezencie gwiadkowym i jak narazie nie przejadly mi sie. Szczegolnie melon-chyba moj ulubiony zapach.
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 21:14   #300
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Wczoraj szukalam online opakowan probkowych-nigdzie nie ma
Bede musiala zamowic online normalne opakowanie(chyba zamowie ten na noc bo nawilzajacego irysowego nie maja na stanie)

Ja mam u siebie w miescie sklep ze zdrowa zywnoscia i sa tam tez kosmetyki naturalne-ale z Weledy maja tylko krem Skin Food i ta serie dla dzieci-Irysowych brak
Ten nocny na dzień raczej się nie nada, pod makijaż też nie - jest dość treściwy i zostawia tłustą powłoczkę.
Za to jest bardziej wydajny od nawilżającego Irysowego, przez swą bardziej zwartą konsystencję.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.