Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-10, 10:47   #3331
Estrella94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 18
Szamponetka? - Pilne.

Kochane, mam wielk± pro¶bê. Nie wiem, jak± podj±æ decyzjê, a bojê siê, ¿e mogê jej pó¼niej ¿a³owaæ. Powa¿nie zastanawiam siê nad przefarbowaniem w³osów szamponetk±. Nigdy tego nie robi³am, moje w³osy maj± naturalny kolor i nigdy nie by³y farbowane, zawsze raczej obawia³am siê tego typu zabiegów. Jednak od jakiego¶ czasu powa¿nie my¶lê, o jakie¶ zmianie, idzie wiosna, a ja potrzebujê poprawiæ sobie humor. Bojê siê jednak, i¿ mo¿e zaistnieæ ca³kiem odwrotna sytuacja. Postanowi³am u¿yæ szamponetki, gdy¿ nie chcê efektu na sta³e, lecz na króciutki czas, by tylko zobaczyæ, jak bym wygl±da³a w danym kolorze. Opinie o szamponetkach s³ysza³am przeró¿ne i nie mam pojêcia, jak post±piæ. Mam naturalnie br±zowy kolor w³osów, taki ciemny blond/jasno-¶redni br±z. Chcia³abym u¿yæ szamponetki w kolorze ciemnego br±zu, czekoladowego br±zu, co¶ w tym stylu, byle w ciep³ym odcieniu. Jednak najpierw chcia³abym zasiêgn±æ Waszej rady, opinii. Bojê siê, i¿ wyjdzie mi jaki¶ rudawy.. Farbowa³y¶cie siê kiedy¶ szamponetk±? Jaki by³ efekt? Mam bardzo d³ugie w³osy, do 3/4 pleców, uwielbiam je i dlatego bardzo obawiam siê efektu. Chcia³abym szamponetki na, jak najkrócej. Jakie¶ 2-4 mycia, góra do 6. S³ysza³am wiele z³ych opinii na temat Palette, Joanny, Syoss, dlatego zastanawiam siê miêdzy Marionem i Deli±, bo one maj± jak dot±d najlepsze opinie. A jakie jest Wasze zdanie? U¿ywa³y¶cie ju¿ kiedy¶? Bardzo mi zale¿y, by kolor wyszed³ taki, jak na opakowaniu, by nie by³o niespodzianek. I, by szybko i ca³kowicie zmy³ siê z w³osów. Czy Marion lub Delia mi to zapewni±? Aaa no i kompletnie nie wiem, co zrobiæ, bo mam bardzo d³ugie w³osy, wiêc zapewne bêdê potrzebowaæ dwóch saszetek, tak? Czy to wp³ynie na czas zmywania siê z w³osów? Czy przez u¿ycie dwóch na raz bêdzie wolniej schodziæ? Bo niestety, ale jedna na pewno mi nie wystarczy... Tak podejrzewam. Proszê o Wasze rady, bêdê bardzo wdziêczna.
Estrella94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 13:56   #3332
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Cze¶æ.
Zapraszam do dyskusji o
- szamponetkach Multi Effect Color
- szamponach Multi Soft Color
- farbach Multi Cream Color firmy Joanna
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 14:13   #3333
my_scene
Przyczajenie
 
Avatar my_scene
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

u¿ywa³am tylko szamponetek 4-6 myæ ;d czekoladowy br±z wychodzi³ dosyæ dziwnie, b³yszcza³ sie na czerwono ; O i uzywa³am jeszcze hebanhowej czerni, t± sobie chwale, ale krotko sie trzymaja, a chce teraz "zaszamponetkowac" sobie wlosy na bardzo ciemny braz prawie czarny, a hebanowa czern nie spelnila do konca moich oczekiwan, by³a nadal zbyt jasna, mo¿e polecasz jak±¶ dobra szamponetke na dluzej która pomoze mi uzyskac taki efekt? a i nie zniszczyly mi w³osów te szamponetki i piêknie pachnia³y!
my_scene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 12:27   #3334
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 9 637
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Cytat:
Napisane przez my_scene Poka¿ wiadomo¶æ
u¿ywa³am tylko szamponetek 4-6 myæ ;d czekoladowy br±z wychodzi³ dosyæ dziwnie, b³yszcza³ sie na czerwono ; O i uzywa³am jeszcze hebanhowej czerni, t± sobie chwale, ale krotko sie trzymaja, a chce teraz "zaszamponetkowac" sobie wlosy na bardzo ciemny braz prawie czarny, a hebanowa czern nie spelnila do konca moich oczekiwan, by³a nadal zbyt jasna, mo¿e polecasz jak±¶ dobra szamponetke na dluzej która pomoze mi uzyskac taki efekt? a i nie zniszczyly mi w³osów te szamponetki i piêknie pachnia³y!
Z mojego doswiadczenia wynika, ze szamponetka nie uzyskasz glebokiej, prawdziwej czerni. Zreszta szamponem z joanny tez sie udalo, miala byc granatowa czern, a blyszczala na brazowo
katja_24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 15:46   #3335
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Ja u¿ywa³am szamponetek na 4 - 6 myæ z tej firmy i zawsze by³am zadowolona, a farbowa³am ró¿nymi odcieniami br±zów i czerwieni
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 18:56   #3336
my_scene
Przyczajenie
 
Avatar my_scene
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

a mo¿e polecacie jak±¶ taka szamponetke na dluzej która by mi da³a taki kolor "aksamitna czern" z joanny 24 mycia jest czernia czy b³yszczy na br±zowo ? bo chcialabym zeby wygladaly naturalnie
my_scene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 21:10   #3337
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Cytat:
Napisane przez my_scene Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿e polecacie jak±¶ taka szamponetke na dluzej która by mi da³a taki kolor "aksamitna czern" z joanny 24 mycia jest czernia czy b³yszczy na br±zowo ? bo chcialabym zeby wygladaly naturalnie
Casting Creme Gloss
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 21:29   #3338
my_scene
Przyczajenie
 
Avatar my_scene
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Poka¿ wiadomo¶æ
Casting Creme Gloss
oo a jaki kolor by byl najlepszy jak myslicie? jutro mam zamiar kupic ale nie chcialabym sie wpakowac w jakis ktory moze nie wyjsc, tymbardziej ze nie jest to tani szampon koloryzujacy. Z gory bardzo dziekuje! )
my_scene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 21:49   #3339
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Cech± charakterystyczn± szamponetek jest to, ¿e nie trzymaj± d³u¿ej, bo nie ma tam amoniaku ani utleniacza.
Casting to normalna farba, tak jak i wszystkie produkty typu "do 24 myæ". One z kolei zamiast amoniaku maj± sole amonowe o analogicznym dzia³aniu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-15, 11:35   #3340
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Cytat:
Napisane przez my_scene Poka¿ wiadomo¶æ
oo a jaki kolor by byl najlepszy jak myslicie? jutro mam zamiar kupic ale nie chcialabym sie wpakowac w jakis ktory moze nie wyjsc, tymbardziej ze nie jest to tani szampon koloryzujacy. Z gory bardzo dziekuje! )
Jak chcesz mieæ ciemny kolor to zdecyduj siê na taki który jako pierwsz± cyfrê ma 5 albo 4

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Lisbeth u¿ywa³a¶ mo¿e Casting? Mnie normalnie siê on wyp³ukuje, natomiast ten z serii Glossy Blond jest i¶cie trwa³y
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-19, 16:53   #3341
euphoryx7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Ja mam taki ma³y problem...otó¿ nigdy nie farbowa³am ca³ych w³osów farb±, jakie¶ 3 miesi±ce temu zrobi³am sobie ombre. Z natury mam w³osy ciemno br±zowe, koñcówki mia³am koloru blond, po pewnym czasie sta³ on siê rudy, nie podoba³ mi siê, wiêc oko³o tydzieñ temu kupi³am szamponetke z Marionu kolor ciemny blond(w³osy wysz³y jeszcze ciemniejsze ni¿ mam z natury) i pofarbowa³am ni± te rude koñce, efekt bardzo mi siê podoba³, ale umy³am w³osy kilka razy i niestety ju¿ prze¶wituje mi ten wstrêty rudy blond :/ teraz chce te koñce pofarbowaæ normaln± farb± i mieæ ju¿ spokój z tymi koñcówkami, farbe mam kupiona w kolorze czekoladowy br±z, ale nie wiem czy muszê poczekaæ a¿ ta szamponetka zmyje siê do koñca, czy mogê na ni± po³o¿yæ farbê? ;/
euphoryx7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 18:55   #3342
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Cytat:
Napisane przez euphoryx7 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam taki ma³y problem...otó¿ nigdy nie farbowa³am ca³ych w³osów farb±, jakie¶ 3 miesi±ce temu zrobi³am sobie ombre. Z natury mam w³osy ciemno br±zowe, koñcówki mia³am koloru blond, po pewnym czasie sta³ on siê rudy, nie podoba³ mi siê, wiêc oko³o tydzieñ temu kupi³am szamponetke z Marionu kolor ciemny blond(w³osy wysz³y jeszcze ciemniejsze ni¿ mam z natury) i pofarbowa³am ni± te rude koñce, efekt bardzo mi siê podoba³, ale umy³am w³osy kilka razy i niestety ju¿ prze¶wituje mi ten wstrêty rudy blond :/ teraz chce te koñce pofarbowaæ normaln± farb± i mieæ ju¿ spokój z tymi koñcówkami, farbe mam kupiona w kolorze czekoladowy br±z, ale nie wiem czy muszê poczekaæ a¿ ta szamponetka zmyje siê do koñca, czy mogê na ni± po³o¿yæ farbê? ;/
Lepiej poczekaj, a¿ siê zmyje i nie wybieraj farb które na drugimi i trzecim miejscu bêd± mieæ cyferki 4, 5 i 6
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-20, 16:12   #3343
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

euphory, odno¶nie szamponetek- farba je spokojnie przykryje dobrze, jak siê do¶æ wyp³ucze, ale nie musi ca³kowicie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-21, 11:32   #3344
euphoryx7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

dziêkuje bardzo Wam za pomoc
euphoryx7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-23, 13:04   #3345
appettitefordestruction
Przyczajenie
 
Avatar appettitefordestruction
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: co ile mo¿na farbowaæ w³osy szamponetk±??

Mi siê zdaje, ¿e musisz chyba poczekaæ a¿ ca³kiem zmyje ci siê kolor albo przynajmniej jak ju¿ bardzo bardzo wyblaknie ;c Sama farbowa³am szamponetkami co jakie¶ pó³tora tygodnia przez trzy miesi±ce i od grudnia próbuje wróciæ do swojego naturalnego koloru. Nic nie dzia³a, jedynie co zostaje to dekoloryzacja a to jest straszne, niszczy w³osy i nie jest tanim zabiegiem. Zreszt± czêste farbowanie strasznie niszczy w³osy. Je¶li chcesz to mo¿esz zaryzykowaæ ale jak ci siê odwidzi, to mo¿esz mieæ problem z pozbyciem siê koloru
appettitefordestruction jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-23, 17:35   #3346
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: co ile mo¿na farbowaæ w³osy szamponetk±??

dekoloryzacja nie niszczy w³osów. w³osy niszczy rozja¶nianie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-24, 14:53   #3347
headline
Przyczajenie
 
Avatar headline
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 14
Malowanie a szampon do 24 myæ

Hej!
Od d³u¿szego czasu mêczy mnie to pytanie i musze uzyskac na nie odpowiedz,otó¿ maluje w³osy ponad pó³ roku na jasny blond swój mialam ¶redni blond. Czy je¿eli na w³osy z odrostami nalo¿ê szampon do 24 myæ to nie bede ju¿ musiala malowaæ farb±,bo szampon bêdzie równomiernie schodzi³ z farb±?

Prosze o odpowiedz
headline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-24, 21:26   #3348
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Malowanie a szampon do 24 myæ

Cytat:
Napisane przez headline Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Od d³u¿szego czasu mêczy mnie to pytanie i musze uzyskac na nie odpowiedz,otó¿ maluje w³osy ponad pó³ roku na jasny blond swój mialam ¶redni blond. Czy je¿eli na w³osy z odrostami nalo¿ê szampon do 24 myæ to nie bede ju¿ musiala malowaæ farb±,bo szampon bêdzie równomiernie schodzi³ z farb±?

Prosze o odpowiedz
Szampon po prostu troszkê siê sp³ucze, ale przecie¿ nie ¶ci±gnie farbowanego blondu
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-01, 16:30   #3349
linka4114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 3
farbowanie szamponem koloryzuj±cym z blondu na br±z.

cze¶æ dziewczyny! od d³ugiego ju¿ czasu chcê przefarbowaæ w³osy na odcieñ mlecznej czekolady, a naturalnie mam bardzo jasny blond. nie wiem jak bêdê wygl±daæ i chcia³abym to sprawdziæ szamponem koloryzuj±cym. mo¿ecie mi poleciæ co¶ dobrego, ale ma³o trwa³ego? (w razie, gdybym w efekcie wygl±da³a jak czarownica)
linka4114 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 16:43   #3350
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: farbowanie szamponem koloryzuj±cym z blondu na br±z.

spróbuj szamponetek z Joanny, s± delikatne i kosztuj± ko³o 3 z³
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-02, 12:01   #3351
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ma kto¶ pomys³ jakiego szamponu koloryzuj±cego do 24myæ u¿yæ, ¿eby uzyskaæ ch³odny, popielaty odcieñ br±zu?
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-02, 14:33   #3352
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez baajkowa Poka¿ wiadomo¶æ
ma kto¶ pomys³ jakiego szamponu koloryzuj±cego do 24myæ u¿yæ, ¿eby uzyskaæ ch³odny, popielaty odcieñ br±zu?
Casting 412
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-03, 09:05   #3353
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

czy ten odcieñ jest o wiele ciemniejszy od Mro¼nych Trufli? bo u¿ywa³am ostatnio tego koloru i niestety nie mia³ on takiego ch³odnego odcienia jakiego chcia³am.
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-05, 22:42   #3354
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Ko³o
Wiadomo¶ci: 1 027
GG do zapalka
Smile Eksperyment :)

Kochane Wiza¿anki!
Mam naturalnie ciemne w³osy, ale jakie¶ pó³ roku temu zdecydowa³am siê na dekoloryzacjê i od tego czau noszê jasny z³oty blond. Jest mi w nim dobrze i choæ ocham zmiany, chce go jeszcze trochê ponosiæ, bo wiem, ¿e nie szybko zdecydujê siê znów na dekoloryzacjê.
Od momentu dekoloryzacji farbujê siê sama farbami fryzjerskimi (Allwaves, Cece) i wod± utlenion± 9%.
Mam jednak pewn± osobist± sytuacjê - chodzi o chwilowe "Zrobienie wra¿enia" - na parê dni chcia³abym mieæ kasztanowe w³osy, a potem wróciæ do blondu.
¯eby ³atwo wróciæ, zrobi³abym to typowymi szmaponetkami (do 8 myæ, np Marion), a potem znów na³o¿y³am bym farbê z wod± ultenion±.
My¶licie, ¿e bez problemu uzyska³abym ³±dny kasztanowy kolor a potem wróci³a do blondu?
Pozdrawiam
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 01:16   #3355
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Eksperyment :)

Cytat:
Napisane przez zapalka Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane Wiza¿anki!
Mam naturalnie ciemne w³osy, ale jakie¶ pó³ roku temu zdecydowa³am siê na dekoloryzacjê i od tego czau noszê jasny z³oty blond. Jest mi w nim dobrze i choæ ocham zmiany, chce go jeszcze trochê ponosiæ, bo wiem, ¿e nie szybko zdecydujê siê znów na dekoloryzacjê.
Od momentu dekoloryzacji farbujê siê sama farbami fryzjerskimi (Allwaves, Cece) i wod± utlenion± 9%.
Mam jednak pewn± osobist± sytuacjê - chodzi o chwilowe "Zrobienie wra¿enia" - na parê dni chcia³abym mieæ kasztanowe w³osy, a potem wróciæ do blondu.
¯eby ³atwo wróciæ, zrobi³abym to typowymi szmaponetkami (do 8 myæ, np Marion), a potem znów na³o¿y³am bym farbê z wod± ultenion±.
My¶licie, ¿e bez problemu uzyska³abym ³±dny kasztanowy kolor a potem wróci³a do blondu?
Pozdrawiam
ja kiedy¶ na blond na³o¿y³am czarn± szmaponetkê do 8 myæ, a potem na to rozja¶niacz i wysz³y ciemno-rude, wiêc to chyba nie takie proste...
ale wg mnie szamponetka siê sp³ucze ca³kiem, choæby i po miesi±cu czy dwóch, ale ca³kiem
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 07:49   #3356
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 16 653
Dot.: Eksperyment :)

Z moich doswiadczen wynika, ze szamponetki wcale moga nie zejsc tak szybko Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowala, bo mozesz do blondu tak latwo nie wrocic. Moze jakas Dziewczyna doradzi Ci cos innego, ale unikaj szamponetek
klara78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-09, 23:55   #3357
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Ko³o
Wiadomo¶ci: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Eksperyment :)

up up, pomocy!!!!Strasznie zalezy mi na tym kasztanie, to wrecz sprawa zycia i smeirci, a nie chce przy tym tracic mojego blondu ...
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 08:33   #3358
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Eksperyment :)

Cytat:
Napisane przez zapalka Poka¿ wiadomo¶æ
up up, pomocy!!!!Strasznie zalezy mi na tym kasztanie, to wrecz sprawa zycia i smeirci, a nie chce przy tym tracic mojego blondu ...
Nie zejdzie, je¶li masz przetrawione w³osy. Zejdzie, je¶li masz zdrowe. Do koñca jednak nie schodzi ¿adna.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 14:46   #3359
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Przed ka¿d± koloryzacj± trzeba zadbaæ o w³osy.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-21, 19:46   #3360
Estrella94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 18
Mieszanie szamponetek Marion - Czy to dobry pomys³?

Marzy mi siê kolor bardzo ciemnego br±zu, ale takiego naprawdê ciemnego, z tym¿e nie chcê by by³ to czarny. Jaki¶ czas temu u¿ywa³ szamponetki Marion ''Czekoladowy Br±z'', ale moje w³osy praktycznie nie zmieni³y koloru. Mam naturalnie br±zowe w³osy. I tu pojawia siê pytanie, chcia³abym pomieszaæ dwie szamponetki Marion ''Hebanow± czerñ'' z ''Kawowym Br±zem''. Czy to dobry pomys³? Jaki kolor mi wyjdzie? Czy wyjdzie mi naprawdê ciemny br±z? Kurcze, bardzo proszê o pomoc! Bêdê bardzo wdziêczna! ;*
Estrella94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.