Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 00:49   #4231
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Edyta wypasione zapasy!!!!!!!!!!!!!!Chetn ie zgarnelabym wszystkie Twoje zele pod prysznic!!!!Boskie sa!!!!!!!!Tylko kiedy Ty Kobieto to wszystko zuzyjesz...bo znajac zycie-zapasow nigdy za wiele i beda dochodzic nowe
Mam pytanko-jak sie sprawuje marcypanowy peeling Daxa?Jaki ma zapach?Napisz cos wiecej na temat zelow pod prysznic LuksjaJak zapachy-chemiczne,czy soczyscie owocowe?

Aha...no i ja poczynilam dzis male zakupki-na poprawe humoru
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 00:51   #4232
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Sa i fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balsam.jpg (20,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ziaja.jpg (21,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probki.jpg (19,0 KB, 107 załadowań)
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 06:27   #4233
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
dzięki że Ci się podoba ale teraz od maja walczę z moim kosmetykoholizmem bo masakra, a co do kremów nivea oxygen to kupiłam w IRL ale nie używam ich regularnie tylko jak mi najdzie ochota bo jak używalam ok 2 tyg. to mialam wysyp na twarzy, niby są przeznaczone do cery mieszanej ( czyli moja) ale żadna rewelacja jak dla mnie , u mnie lepiej się sprawdzają kosmetyki matujące
hej, te Trzy Zioła to jakiś szampon? dobry? stosowałaś już kiedyś?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:38   #4234
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moje skromne zbiory w sumie to na spółke z mama niektóre
1. szampony i odżywki
2. Balsamy do ciała, kremy do rąk
3. stopki i próbki na celulit
4. żele pod prysznic, higiena intymna, balsam do ciała Mediwax krople do oczu i płyn do soczewek
5. Buzia, narazie zelu do mycia brak, skonczył mi się zel micearny Pharmaceris wiec go kupię
6. Bzdurki np. antyperspiranty, pasta do zębów, 2 fazowy peeling w chusteczkach itp.
7,8,9 To póbki kremów na syfki, naczynka i filtry. Jest ich ilościowo o wieeele więcej i w wiekszosci są swietne


Więcej grzechów nie pamietam :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (35,2 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balsamy.jpg (25,0 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stopy.jpg (23,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kapiel ,oczy, balsam.jpg (15,2 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buzia.jpg (18,2 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bzdurki.jpg (15,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg syfki.jpg (25,4 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naczynka.jpg (37,4 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg filtry.jpg (23,2 KB, 127 załadowań)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:39   #4235
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Umbra – dziękuję za odpowiedzi. Na ten kremik z avonu chyba się skuszę w następnym katalogu.


Edyta29 – ale kolorowo u ciebie! A jeśli chodzi o liczbę, to nieskromnie przyznam, że mam podobne ilości, i tez zastanawiam się kiedy to wszystko zużyję;-)
Napisz mi proszę swoje opinie o:
  • płatkach Garniera – niektórzy zachwalają, niektórzy odradzają
  • toniku i kremie Eveline do tłustej cery
  • maseczkach Soraya: oczyszczającej i nawilżającej
  • kremach Bielendy Kokos i Kolastyny oczyszczającym
  • balsamie Seboradin
Duży zbiór, więc i pytań sporo Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:52   #4236
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Edyta wypasione zapasy!!!!!!!!!!!!!!Chetn ie zgarnelabym wszystkie Twoje zele pod prysznic!!!!Boskie sa!!!!!!!!Tylko kiedy Ty Kobieto to wszystko zuzyjesz...bo znajac zycie-zapasow nigdy za wiele i beda dochodzic nowe
Mam pytanko-jak sie sprawuje marcypanowy peeling Daxa?Jaki ma zapach?Napisz cos wiecej na temat zelow pod prysznic LuksjaJak zapachy-chemiczne,czy soczyscie owocowe?

Aha...no i ja poczynilam dzis male zakupki-na poprawe humoru
fajnie że Ci się podobają , co do zużyć zadałam sobie to samo pytanie i odpowiedź naszła od razu : ODWYK . od 1 maja nic nie kupiłam . peeling daxa jest fajny, dobrze ściera a po zmyciu go z ciała skóra wydaje się jakby była nabalsamowana więc pewnie nie trzeba się nawet balsamować ale z racji moich zbiorów i tak się balsamuje. żele luksja są CCUUUDDOOWWNNEE, zapachy jak świeże owoce ale nie wiem jak z pielęgnacją bo w zapasach. Twoje zakupki niezłe , napisz jak Ci się sprawuje peeling czekoladowy,kupiłaś ten sam spray z ziaji do opalania, napisz jak trochę poużywasz jak Ci się spisuje, a gdzie dostałaś te próbki z ziajii?? i dlaczego na poprawę humoru ? masz zły dzień

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
hej, te Trzy Zioła to jakiś szampon? dobry? stosowałaś już kiedyś?
Tak Trzy Ziola to szampon , nigdy nie używałam go , jest do włosów przetłuszczających się

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Moje skromne zbiory w sumie to na spółke z mama niektóre
1. szampony i odżywki
2. Balsamy do ciała, kremy do rąk
3. stopki i próbki na celulit
4. żele pod prysznic, higiena intymna, balsam do ciała Mediwax krople do oczu i płyn do soczewek
5. Buzia, narazie zelu do mycia brak, skonczył mi się zel micearny Pharmaceris wiec go kupię
6. Bzdurki np. antyperspiranty, pasta do zębów, 2 fazowy peeling w chusteczkach itp.
7,8,9 To póbki kremów na syfki, naczynka i filtry. Jest ich ilościowo o wieeele więcej i w wiekszosci są swietne


Więcej grzechów nie pamietam :P
Fajnie tak w sam raz, mam do Ciebie pytanie odnośnie tego małego czegoś z gliss kur , co to jest ? co robi z włosami? i gdzie dostałaś? i jeszcze napisz czy zadowolona jesteś z nowego balsamu nivea happy time? i skąd masz taki maly?
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:03   #4237
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

edyta29 To są odzywki, można je kupić chyba w każdym Rossmanie Tzn. w Gliwicach na bank. Koszt ok. 2-3 zł chyba?

żółta jest do długich włosów i rozdwajających się końcóek (miałam normalne opakowanie, moim zdaniem jest bdb.). Ma jakiejs olejki w sobie i jest geenralnie taka tłustawa.
różowa jest nabłyszczająca, włosy matowe i trudne do ułożenia. Sredniak, Fajnie sie rozczesuje, ale mega połysku nie widzę
Ta ostatnia (brązowa?) to jest natychmiastowa terapia włosy suche i zniszczone z 19 aktywnymi składnikami. Całkiem fajna.

Balsam to sredniak, nie kupie go na bank . Dziwny zapach, ni to jogurt ni cytrusy, ale mi sie nie podoba, na szczescie szybko się ulatnia. Konstytencja raczej rzadka, szybko sie wchłania. Nawilza w miare, ale ja nie mam suchej skóry, więc mnie wszystko dobrze nawilza . Dostałam w zwyklej drogerii 2 takie jako prezent do zakupów
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-05-13 o 11:06
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 11:40   #4238
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Umbra – dziękuję za odpowiedzi. Na ten kremik z avonu chyba się skuszę w następnym katalogu.


Edyta29 – ale kolorowo u ciebie! A jeśli chodzi o liczbę, to nieskromnie przyznam, że mam podobne ilości, i tez zastanawiam się kiedy to wszystko zużyję;-)
Napisz mi proszę swoje opinie o:
  • płatkach Garniera – niektórzy zachwalają, niektórzy odradzają
  • toniku i kremie Eveline do tłustej cery
  • maseczkach Soraya: oczyszczającej i nawilżającej
  • kremach Bielendy Kokos i Kolastyny oczyszczającym
  • balsamie Seboradin
Duży zbiór, więc i pytań sporo Z góry dziękuję za odpowiedzi.
ciesze się że nie tylko ja jestem taką maniaczką kosmetyczną i chętnie pooglądała bym Twoje wypasione zbiory no ale cóż jedyne co pozostało to sobie wyobrazić i czekać aż zaopatrzysz się w aparat , a teraz czas na moje odpowiedzi:
1. płatki garniera - kupiłam je z czystej ciekawości i nie jestem zadowolona, czuję się jakbym przecierała sobie twarz spirytusem aż szczypią oczy( które oczywiście omijam szerokim lukiem ) napewno nie kupie ich ponownie
2. tonik i krem eveline- tonik kupilam pierwszy raz , ma żelową konsystencje więc jest bardzo wydajny , używam go już ok miesiąca a na zdjęciu widać ile zużylam, i jest oczywiście rewelacyjny dobrze oczyszcza, krem mam juz drugi raz jest the best w walce z niespodziankami, nie żywam go regularnie tylko wtedy kiedy mam coś niespodziewanego na twarzy i dziala bez zastrzeżeń
3.maseczki soraya : oczyszczająca i nawilżająca - oczyszczającą wlasnie mam na twarzy, czuje jakbym miala gips nalozony na twarz, nie wiem czy dobrze oczyszcza bo użylam jej dopiero 3 raz, a co do nawilżającej używam jej tylko kiedy wrócę z solarium i mam ściągniętą twarz ale nie jestem z niej zbytnio zadowolona bo po zmyciu czuję się jakbym miala twarz nasmarowaną jakimś tlustym kremem a ja tego nienawidzę, mialam z palomy maseczki nawilżające i byly rewelacyjne
4. kremy bielendy kokos i kolastyna oczyszczający- krem bielendy używalam w ciagu dnia pod makijaż i po ok 3 godzinach twarz mi się świecila a na noc gdy wstalam rano twarz mialam jakbym wysmarowala się oliwką ( nie jestem zadowolona), za to krem oczyszczający kolastyny stosuję pod makijaż i jest ok ,tzn nie aż tak dobry jak bym chciala ale nie narzekam, twarz zaczyna mi się świecić po ok 6-7 godzin,no i od kiedy go używam nie mam takiej ilości wyrzutów na twarzy jak kiedyś
5. balsam seboradin- nie wiem czy mi coś pomaga z tym wypadaniem wlosów bo raz wypadają mniej raz więcej, może gdybym miala calą serię to by bylo widać jakieś rezultaty

ale się rozpisalam
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:40   #4239
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
jak oceniasz krem Care&Control, deo Bebe i peeling do dłoni Daxa? masz może porównanie z cukrowym peelingiem Eveline?
Care&Control już opisywałam:
Używam go już od dawna, chociaż miałam kilka tygodni przerwy, podczas której najwyraźniej zmienili opakowanie Przy regularnym stosowaniu wyraźnie wybiela 3e74 te mniejsze przebarwienia i jest idealny na wszelkie podrażnienia - kremowe, słoneczne i inne.

Deo Bebe - aaa, pierwszy raz użyłam na wydepilowaną skórę (poprzedni deo nic a nic nie szkodził) i... odtańczyłam taniec świętego Wita, tak piekło Ale jeśli skóra jest niepodrażniona to polecam - jedno posmarowanie rano starczy na cały dzień.

Peeling Daxa - jak dla mnie - co najmniej dobry Bardzo "twardy", ale jak już się rozsmaruje, dłonie są gładkie, miękkie i ładne. Nie mam niestety porównania z tym drugim peelingiem, to mój pierwszy scrub do dłoni.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:42   #4240
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Moje skromne zbiory w sumie to na spółke z mama niektóre
1. szampony i odżywki
2. Balsamy do ciała, kremy do rąk
3. stopki i próbki na celulit
4. żele pod prysznic, higiena intymna, balsam do ciała Mediwax krople do oczu i płyn do soczewek
5. Buzia, narazie zelu do mycia brak, skonczył mi się zel micearny Pharmaceris wiec go kupię
6. Bzdurki np. antyperspiranty, pasta do zębów, 2 fazowy peeling w chusteczkach itp.
7,8,9 To póbki kremów na syfki, naczynka i filtry. Jest ich ilościowo o wieeele więcej i w wiekszosci są swietne


Więcej grzechów nie pamietam :P
Fajny zbiorek, i widać, że dostosowany do twoich wymagań pielęgnacyjnych - bez zbędnych gadżetów. Czy mogę prosić o opinie nt: balsamu Oriflame, deo Cien (z lidla;-) i kremu do depilacji Eveline?

edyta29 - bardzo dziękuję, że się tak rozpisałaś. Płatki Garniera mam i chciałam poznać twoją opinię (moja jest niestety podobnie negatywna-ale używam jeszcze tych płatków do dekoltu) a maseczki soraya stoją u mnie w zapasach. Zobaczymy...

Edytowane przez Daszka
Czas edycji: 2009-05-13 o 11:46
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:42   #4241
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
edyta29 To są odzywki, można je kupić chyba w każdym Rossmanie Tzn. w Gliwicach na bank. Koszt ok. 2-3 zł chyba?

żółta jest do długich włosów i rozdwajających się końcóek (miałam normalne opakowanie, moim zdaniem jest bdb.). Ma jakiejs olejki w sobie i jest geenralnie taka tłustawa.
różowa jest nabłyszczająca, włosy matowe i trudne do ułożenia. Sredniak, Fajnie sie rozczesuje, ale mega połysku nie widzę
Ta ostatnia (brązowa?) to jest natychmiastowa terapia włosy suche i zniszczone z 19 aktywnymi składnikami. Całkiem fajna.

Balsam to sredniak, nie kupie go na bank . Dziwny zapach, ni to jogurt ni cytrusy, ale mi sie nie podoba, na szczescie szybko się ulatnia. Konstytencja raczej rzadka, szybko sie wchłania. Nawilza w miare, ale ja nie mam suchej skóry, więc mnie wszystko dobrze nawilza . Dostałam w zwyklej drogerii 2 takie jako prezent do zakupów
dzięki za odpowiedź, na pewno jak zużyję większą połowę tego co mam zaopatrzę się w tego gliss kura
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 11:49   #4242
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
To i ja wklejam swoje zbiory:

normalnie brak słów-kosmetykoholiczka jak się patrzy poza tym, świetny zbiór-miałam/mam dużo Twoich kosmetyków

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
uff, obfotografowałam swoją pielęgnację
fajny apteczny zbiór co tam z linii Kenzoki? jak się sprawuje?

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a teraz zapasy tylko się nie przeraźcie
omg, ile żeli pod prysznic chyba przez rok tego nie zużyjesz
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:52   #4243
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Fajny zbiorek, i widać, że dostosowany do twoich wymagań pielęgnacyjnych - bez zbędnych gadżetów. Czy mogę prosić o opinie nt: balsamu Oriflame, deo Cien (z lidla;-) i kremu do depilacji Eveline?
Balsam Ori jest bardzo fajny, ja lubie rzadkie i on jest taki w sam raz. Zapach ma delikatny, jakby pudrowy ? Ale nienachalny i szybko wietrzeje Bardzo wydajny i fajnie nawilza

Deo mam 2 na fotce jest tropikalny, swietny zapach No zapch rekompensuje działanie, bo tak srednio chroni przed potem, raczej do odswiezenia 2 mam zapach kokosa i pachnie dosłownie jak balsam Ziaji kokosowy Mało go psikam bo jak na złosc jest trwały i po paru chwilach mam go dosc

Eveline to mój KWC, zazwyczaj uzywam 9w1 do skóy wrazliwej. Ten jest 3w1 i tez jest ok, kosztuje 5-6 zł Mam wrazliwa skóre ale mnie wogóle nie uczula, nic nie swędzi i nie drapie. Na opakowaniu pisze, zeby trzymac 5 minut, ale czasem nawet z 20 trzymam, bo po 5 nie zawsze wszystki włoski zejda Jedyne co do ma lipna szpatułke, Veet ma 100% razy lepsza
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:19   #4244
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ishikawa - dziękuję. Ten krem Eveline niedawno kupiłam w Rossmanie i chcę go wypróbować głównie do linii bikini. Golarka szybsza, ale okropne krostki:-(
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:26   #4245
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Daszka, zapomniałam dopisać, ze z tym kremem jest tak czasem, ze jak nie zuzyjesz go w ok. 2-3 tygodnie po otwarciu to robią się w nim takie twarde grudki. Ale zauwazylam po sobie, ze nie wpływają one na jakość depilacji. Miałam tak juz 3 razy w róznych odstępach czasu i niewiem co jest grane bo zawsze patrze na date wazności.
Kiedy uzywałam namietnie Veet'a, ale cena mnie "zjadła" i przeszłam na Eveline
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:35   #4246
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Hej tak przeglądałam wątek i w sumie jedna wizażanka mnie podkusiła, żebym i ja dodała fotki swoich zbiorów a więc oto one:

dużo tego nie ale zawsze coś..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6006312.jpg (92,5 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6006313.jpg (101,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6006314.jpg (99,4 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6006315.jpg (85,9 KB, 159 załadowań)
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:40   #4247
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Magic Girl, jak oceniasz aloesową serię do twarzy z Ori? bo mam na nia od pewnego czasu ochotę
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:48   #4248
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Magic Girl, jak oceniasz aloesową serię do twarzy z Ori? bo mam na nia od pewnego czasu ochotę
Według mnie jestt super. Żel ładnie oczyszcza.. a krem łagodzi podrażnienia. Szczególnie mi pomógł na przebarwienia.

Skóra jest miękka w dotyku i taka zdrowsza.. bardzo polecam!!
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:49   #4249
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ślicznie dziękuję za szybką odpowiedź
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 14:57   #4250
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Hej tak przeglądałam wątek i w sumie jedna wizażanka mnie podkusiła, żebym i ja dodała fotki swoich zbiorów a więc oto one:

dużo tego nie ale zawsze coś..
Całkiem ładny zbiór. Co możesz powiedzieć o odżywce Timotei z piwonią i czarną porzeczką?
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:59   #4251
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Magic sliczny zbiorek
co mozesz powiedziec o deodorantach adidasa zielonym i pomaranczowym??
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:10   #4252
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Całkiem ładny zbiór. Co możesz powiedzieć o odżywce Timotei z piwonią i czarną porzeczką?
Powiem Ci że jak dla mnie to nie zbyt się sprawdziła, jedyne co mi się w niej podoba to to że włosy są miękkie. Ale ja mam teraz tendencje do wypadania ze względu na kurację jaką przechodzę i mi się sprawdza ta druga z timotej z mango.

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
Magic sliczny zbiorek
co mozesz powiedziec o deodorantach adidasa zielonym i pomaranczowym??
Dziękuje

Ślicznie pachną mniam.. mogłabym codziennie sie nimi psikać..
Nie zostawiają śladów i dosyć długo się utrzymują. Pomarańczowymi się kończy muszę zakupić..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:13   #4253
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

[QUOTE=Ishikawa;12281172]Moje skromne zbiory w sumie to na spółke z mama niektóre
1. szampony i odżywki
2. Balsamy do ciała, kremy do rąk
3. stopki i próbki na celulit
4. żele pod prysznic, higiena intymna, balsam do ciała Mediwax krople do oczu i płyn do soczewek
5. Buzia, narazie zelu do mycia brak, skonczył mi się zel micearny Pharmaceris wiec go kupię
6. Bzdurki np. antyperspiranty, pasta do zębów, 2 fazowy peeling w chusteczkach itp.
7,8,9 To póbki kremów na syfki, naczynka i filtry. Jest ich ilościowo o wieeele więcej i w wiekszosci są swietne


Więcej grzechów nie pamietam :P[/QUOT do E]


fajny zbiorek do jakich włosów jest szampon Syoss? jak go oceniasz?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:19   #4254
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

7,8,9 To póbki kremów na syfki, naczynka i filtry. Jest ich ilościowo o wieeele więcej i w wiekszosci są swietne

P
Jak oceniasz krem z filtrem ivostinu i tego drugiego..?
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:12   #4255
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Hej tak przeglądałam wątek i w sumie jedna wizażanka mnie podkusiła, żebym i ja dodała fotki swoich zbiorów a więc oto one:

dużo tego nie ale zawsze coś..
to chyba ja Cię podkusiłam świetny zbiór, co powiesz o balsamie rozświetlającym cztery pory roku?? zadowolona jesteś z tej miniaturki nivea diamond gloss nie wiem czy to szampon czy odżywka

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

może inne wizażanki też się skuszą i dodadzą swoje zbiory???
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:17   #4256
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Powiem Ci że jak dla mnie to nie zbyt się sprawdziła, jedyne co mi się w niej podoba to to że włosy są miękkie. Ale ja mam teraz tendencje do wypadania ze względu na kurację jaką przechodzę i mi się sprawdza ta druga z timotej z mango.



Dziękuje

Ślicznie pachną mniam.. mogłabym codziennie sie nimi psikać..
Nie zostawiają śladów i dosyć długo się utrzymują. Pomarańczowymi się kończy muszę zakupić..
Dzięki za odp.



edyta29 - świetny zbiór
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:21   #4257
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ogólnie lubię te maseczki, najbardziej z minerałami z Morza Martwego- bo przynajmniej moją skórę dobrze oczyszcza.Dobra jest też hawajska z popiołem wulkanicznym-faktycznie mocno rozgrzewa, dla mnie działa jak peeling i ładnie pachnie.
Niewiele robi za to oliwkowa i ta nowa grecka.
W działaniu dobra jest jeszcze sake i ryż ta w tubie, ale jest peel off i nie zawsze chce mi się z nią bawić, bo ze środka twarzy schodzi w jednym płacie a boki zostają i potem muszę ją zeskrobywać bo zmyć się nie chce za bardzo.
Marokańska róża i ta w słoiczku sake i ryż szczypią.
Dziękuje za odpowiedź
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:33   #4258
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Anetak Syoss mam do włosów suchych i zniszczonych, mimo ze generalnie mi sie tłuszczą ;P Uzyłam raz, srednio sie pieni i pachnie, dobrze rozczesuje włosy i narazie tyle. Póki co męczę szampon Catzy bo mnie łupiez złapał Kupilam Syoss ze wzgledu na objetosc 0,5 litra i cena ok 14 zł


Magic Girl
Solecrin troche bieli i trzeba poczekac pare minut aż sie wchłonie.f Mi pasuja wszytskie filtry więc zbytnio obiektywna nie będę, ten ma faktor 30 i 50
Koło niego jest Anthelios Dermo-pediatrics faktor 60 , dla delikatnej skóry dziecka, nie ma srodkow zapachowych,odporny na wode,piasek i pot. Jedynie konstytencja mi sie srednio podoba, filrty wole gęste, ten jest jak mleczko. Ale to jedyna wada
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:34   #4259
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

[quote=xxxMadziaxxx95;1228 6663] coś Ty już nakupowała??? maj miał być miesiącem bez kupowania, ile kobietek podglądających , dziewczynki ujawnijcie swoje zbiory
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:40   #4260
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Mały update Zel micearlny Pharmaceris, mój KWC i w aptece dostałam katalog Lierac z 2 próbkami kremów
Za zel dałam 27 zł ( Forum Gliwice) a w zwykłej aptece ok 23-25 zł ;/ ehh...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02402.jpg (26,5 KB, 69 załadowań)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.