Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 13:52   #2401
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Witaj . W pierwszych postach kazdego mineralnego wątku jest opis minerałów danego producenta - moze zacznij od tej lektury .
czyli decyzja, który producent będzie najlepszy to trochę strzał w ciemno?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 15:16   #2402
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
czyli decyzja, który producent będzie najlepszy to trochę strzał w ciemno?
W zwykłej kolorówce też jednej pasuje Maybelline, a drugiej Revlon czy Max Factor... Zacznij od tego http://mineralnekosmetyki.pl/faq/
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 16:20   #2403
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21781208]Nooo, wzięłam całe: Light Golden Cashmere, Light Golden Luminesse i Fair Golden Luminesse. Tylko, że opisem (efektu) bardziej pasuje mi Luminesse . Jeśli okazałoby się pomarańczowe (Luminesse), to nawet po zmieszaniu z jaśniejszym (Fair Golden) byłoby widać pomarańczkę... A ja nawet mieszać nie lubię. Cashmere wzięłam na próbę, a że promocja była (-35%), to wzięłam już te 4g zamiast próbki (gdyby okazał się przypadkiem fajny).[/QUOTE]

Tylko mnie nie bij, bo oczywiście pomyliłam podpisy teraz już jest wszystko dobrze na tych zdjęciach, pierwsze w słońcu, drugie bardziej w cieniu
__________________
chwalisz się czy żalisz?

Edytowane przez Kung Fu Candy
Czas edycji: 2010-09-01 o 16:24
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:19   #2404
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
Tylko mnie nie bij, bo oczywiście pomyliłam podpisy teraz już jest wszystko dobrze na tych zdjęciach, pierwsze w słońcu, drugie bardziej w cieniu

Nie będę
To może ten Fair Golden z Luminesse będzie dobry, nie ma źle (odpukać). Wtedy kolorystycznie pasowałby Cashmere i Luminesse, a jeden Luminesse posłałabym w świat . Oby mi pasowały, bo Lauress jakoś takie suche, mało przyczepiają się do skóry. Nawet jak wysypałam trochę na kartkę, to po niej proszek "latał". Takie jakby grudki tam są (dość ostre)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 21:19   #2405
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

No dokładnie to samo chciałam napisać, że może w takim razie fair golden luminesse będzie dla Ciebie w sam raz
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 22:03   #2406
Madame Zuzu
Raczkowanie
 
Avatar Madame Zuzu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dobry wieczór

Bardzo zainteresowałam się kosmetykami mineralnymi, mam juz dosyc tradycyjnych podkładów i pudrów, które robią mi maskę na twarzy i przysparzają o krostki albo w ogóle nie kryją albo świecą się strasznie...

Jedyny ratunek widzę w minerałkach...

Przewertowałam najważniejsze info dla laików: pędzle, nakładanie, recenzje, składy itp.

Pochlebne recenzje na KWC zwróciły moją uwagę na markę Lumiere.

I natrafiłam na kamień milowy, a mianowicie nie mogę zdecydować się jaki kolor podkładu, a zatem i innych kosmetyków mam wybrać.

Nie potrafię jednoznacznie zaszeregować się do typu kolorystycznego, raz mi się wydaje, że należę do jasnych oliwek, potem ,że do neutralnych, innym razem beży, czy chłodnych kolorków

Mam mętlik w głowie i nikogo kompetentnego, kto chciałby mi pomóc...

Czy mogłabym liczyć z waszej strony, drogie wizażanki, na pomoc w doborze odpowiedniej tonacji?

Czy po przesłanych zdjęciach taka analiza mogłaby się udać
__________________

Madame Zuzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 01:32   #2407
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Na pewno jakieś dziewczyny obeznane pomogą
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 09:33   #2408
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Madame Zuzu Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Bardzo zainteresowałam się kosmetykami mineralnymi, mam juz dosyc tradycyjnych podkładów i pudrów, które robią mi maskę na twarzy i przysparzają o krostki albo w ogóle nie kryją albo świecą się strasznie...

Jedyny ratunek widzę w minerałkach...

Przewertowałam najważniejsze info dla laików: pędzle, nakładanie, recenzje, składy itp.

Pochlebne recenzje na KWC zwróciły moją uwagę na markę Lumiere.

I natrafiłam na kamień milowy, a mianowicie nie mogę zdecydować się jaki kolor podkładu, a zatem i innych kosmetyków mam wybrać.

Nie potrafię jednoznacznie zaszeregować się do typu kolorystycznego, raz mi się wydaje, że należę do jasnych oliwek, potem ,że do neutralnych, innym razem beży, czy chłodnych kolorków

Mam mętlik w głowie i nikogo kompetentnego, kto chciałby mi pomóc...

Czy mogłabym liczyć z waszej strony, drogie wizażanki, na pomoc w doborze odpowiedniej tonacji?

Czy po przesłanych zdjęciach taka analiza mogłaby się udać
hmmmm jesli jestes jasna to moze pierw zainwestuj w probeczki z gamy light medium ..... ( lighty naprawde sa bardzo jasne! w formule vv a w ff juz tym bardziej) jesli nie umiesz sie zadeklarowac najpewniej masz skore neutralna tak jak ja w lato cieplejsza zima neutral czasem nawet chlodna;D najbardzej neutralnymi z tego co mi wiadomo jest wlasnie owy NEUTRAL raz wbrew pozorom WARM ponoc BEIGE lubi sie ocieplac na twarzy ale co zaszkodzi po probce kazdego z nich wziac ja nie moglam sie doczekac na wspolne zamowienie i zamowilam z allegro;D

a co do formuly to jaka chcesz? bo kolory w roznych formulach roznia sie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:36   #2409
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Madame Zuzu Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Bardzo zainteresowałam się kosmetykami mineralnymi, mam juz dosyc tradycyjnych podkładów i pudrów, które robią mi maskę na twarzy i przysparzają o krostki albo w ogóle nie kryją albo świecą się strasznie...

Jedyny ratunek widzę w minerałkach...

Przewertowałam najważniejsze info dla laików: pędzle, nakładanie, recenzje, składy itp.

Pochlebne recenzje na KWC zwróciły moją uwagę na markę Lumiere.

I natrafiłam na kamień milowy, a mianowicie nie mogę zdecydować się jaki kolor podkładu, a zatem i innych kosmetyków mam wybrać.

Nie potrafię jednoznacznie zaszeregować się do typu kolorystycznego, raz mi się wydaje, że należę do jasnych oliwek, potem ,że do neutralnych, innym razem beży, czy chłodnych kolorków

Mam mętlik w głowie i nikogo kompetentnego, kto chciałby mi pomóc...

Czy mogłabym liczyć z waszej strony, drogie wizażanki, na pomoc w doborze odpowiedniej tonacji?

Czy po przesłanych zdjęciach taka analiza mogłaby się udać
pokazuj, na pewno pomożemy
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 12:06   #2410
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
hmmmm jesli jestes jasna to moze pierw zainwestuj w probeczki z gamy light medium ..... ( lighty naprawde sa bardzo jasne! w formule vv a w ff juz tym bardziej) jesli nie umiesz sie zadeklarowac najpewniej masz skore neutralna tak jak ja w lato cieplejsza zima neutral czasem nawet chlodna;D najbardzej neutralnymi z tego co mi wiadomo jest wlasnie owy NEUTRAL raz wbrew pozorom WARM ponoc BEIGE lubi sie ocieplac na twarzy ale co zaszkodzi po probce kazdego z nich wziac ja nie moglam sie doczekac na wspolne zamowienie i zamowilam z allegro;D

a co do formuly to jaka chcesz? bo kolory w roznych formulach roznia sie
Z tym to różnie bywa, bo np Light Golden wcale nie jest bardzo jasny (tzn nie jest mąką), ale mam też próbkę Light Warm i ten już jest bardzo jasny. Oba mam w formule FF. Jako ciekawostkę dodam, że mam też Fair Warm (FF) i w porównaniu do Light Warm (FF), to jakoś różnica jest minimalna. Za to Fair Golden (FF) i Light Golden (FF) ma już dużą różnicę "ciemności" . Także trzeba też na to patrzeć
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 12:47   #2411
Madame Zuzu
Raczkowanie
 
Avatar Madame Zuzu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
hmmmm jesli jestes jasna to moze pierw zainwestuj w probeczki z gamy light medium ..... ( lighty naprawde sa bardzo jasne! w formule vv a w ff juz tym bardziej) jesli nie umiesz sie zadeklarowac najpewniej masz skore neutralna tak jak ja w lato cieplejsza zima neutral czasem nawet chlodna;D najbardzej neutralnymi z tego co mi wiadomo jest wlasnie owy NEUTRAL raz wbrew pozorom WARM ponoc BEIGE lubi sie ocieplac na twarzy ale co zaszkodzi po probce kazdego z nich wziac ja nie moglam sie doczekac na wspolne zamowienie i zamowilam z allegro;D

a co do formuly to jaka chcesz? bo kolory w roznych formulach roznia sie
Potrzebuję przede wszystkim matu, więc preferowałabym VV lub cashmere.

Mam trochę do ukrycia, chętnie wyrównałabym sobie koloryt buźki i przy okazji zamaskowała trochę rozszerzonych porów i czerwonawe policzki.

Moja skóra bardzo się błyszczy po zwykłych podkładach i pudrach, najczęściej wybierałam maybelline, a teraz mam Max Factor Lasting performance i to zapychacz niesamowity Policzki czasem robią mi się suche ( nie dotyczy części blisko nosa ).

W zimie mam bladą cerę, natomiast w lecie całkiem nie najgorzej się opalam, choć ten efekt dość szybko zanika

Widzę, że już słoneczko wychodzi, niech jeszcze chwilę buzia odpocznie po umyciu i mogę robić fotki
__________________


Edytowane przez Madame Zuzu
Czas edycji: 2010-09-02 o 13:29 Powód: Dodanie zdjęć
Madame Zuzu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 13:28   #2412
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21815681]Z tym to różnie bywa, bo np Light Golden wcale nie jest bardzo jasny (tzn nie jest mąką), ale mam też próbkę Light Warm i ten już jest bardzo jasny. Oba mam w formule FF. Jako ciekawostkę dodam, że mam też Fair Warm (FF) i w porównaniu do Light Warm (FF), to jakoś różnica jest minimalna. Za to Fair Golden (FF) i Light Golden (FF) ma już dużą różnicę "ciemności" . Także trzeba też na to patrzeć[/QUOTE]

witam

ja mam light golden w formule VV i niestety jest dla mnie za jasny, na mojej twarzy jest prawie biały, a myślałam ,że jestem bladziochem, do tego formuła VV mnie wysusza, no ale ja mam suchą skórę,więc powinnam raczej celować w formułę FF ..także muszę dalej szukać i chyba w ciemniejszych odcieniach
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:26   #2413
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej, piszę tu bo wiem, że mi doradzicie.

Po waszych zachwytach nad Lumiere postanowiłam się zdecydować właśnie na nich. Zamówiłam próbki z każdej tonacji, wszystkie w formule VV, intensix z EDM nie dawał nawet rady i strefa T szybko mi się świeciła, poza tym zależało mi na dobrym kryciu.

Proszę o poradę w doborze odcienia bo już się gubię. Czy jak jestem żółta to brać żółte czy ocieplać różami? Zawsze wydawało mi się, że jest mi dobrze w zimnych kolorach (miałam czarne lub zimny brąz włosy, obecnie zimny blond) w makijażu jeśli chodzi o cienie też lepiej mi w niebieskich zimnych kolorach niż w ciepłych brązach. Dla odmiany moje tęczówki są ciepłe, naturalne włosy to średni brąz - na słońcu robią się złote refleksy. Żyły wydają się być zielonkawe. Dłonie i stopy mam mocno żółtawe.

Twarz jak widać - żółta, blada, obecnie z przebarwieniami i czerwonymi plamami. Mam też rozszerzone pory (ostatnio jest lepiej po zmianie pieęgnacji). Wiadomo, staram się to wszystko ukryć a poza tym leczyć i łagodzić.

Bardzo Was proszę o pomysł jakim odcieniem jestem. Jeśli light i medium light się nie sprawdzą chcę chociaż wiedzieć czy domawiać próbki goldenów, cooli.... czy czego?

Większość drogeryjnych podkładów jest na mnie za pomaranćzowa lub za różowa. Dobrze czułam się w sand - ale nawet najjaśniejsze były zbyt ciemne.

Pomożecie dziewczynki?

Zdjęcia zawsze przy oknie. Najbardziej utożsamiam się z tym na którym widać rzęsy - tak odbieram swoją karnację.

W EDM zamówiłam light olive - była za jasna.
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 17:15   #2414
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
witam

ja mam light golden w formule VV i niestety jest dla mnie za jasny, na mojej twarzy jest prawie biały, a myślałam ,że jestem bladziochem, do tego formuła VV mnie wysusza, no ale ja mam suchą skórę,więc powinnam raczej celować w formułę FF ..także muszę dalej szukać i chyba w ciemniejszych odcieniach
Jak widać co osoba to opinia .

Madam Zuzu - moim zdaniem neutralna tonacja (beige, neutral albo buff). Niech sie wypowiedzą znawczynie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:30   #2415
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Hej, piszę tu bo wiem, że mi doradzicie.

Po waszych zachwytach nad Lumiere postanowiłam się zdecydować właśnie na nich. Zamówiłam próbki z każdej tonacji, wszystkie w formule VV, intensix z EDM nie dawał nawet rady i strefa T szybko mi się świeciła, poza tym zależało mi na dobrym kryciu.

Proszę o poradę w doborze odcienia bo już się gubię. Czy jak jestem żółta to brać żółte czy ocieplać różami? Zawsze wydawało mi się, że jest mi dobrze w zimnych kolorach (miałam czarne lub zimny brąz włosy, obecnie zimny blond) w makijażu jeśli chodzi o cienie też lepiej mi w niebieskich zimnych kolorach niż w ciepłych brązach. Dla odmiany moje tęczówki są ciepłe, naturalne włosy to średni brąz - na słońcu robią się złote refleksy. Żyły wydają się być zielonkawe. Dłonie i stopy mam mocno żółtawe.

Twarz jak widać - żółta, blada, obecnie z przebarwieniami i czerwonymi plamami. Mam też rozszerzone pory (ostatnio jest lepiej po zmianie pieęgnacji). Wiadomo, staram się to wszystko ukryć a poza tym leczyć i łagodzić.

Bardzo Was proszę o pomysł jakim odcieniem jestem. Jeśli light i medium light się nie sprawdzą chcę chociaż wiedzieć czy domawiać próbki goldenów, cooli.... czy czego?

Większość drogeryjnych podkładów jest na mnie za pomaranćzowa lub za różowa. Dobrze czułam się w sand - ale nawet najjaśniejsze były zbyt ciemne.

Pomożecie dziewczynki?

Zdjęcia zawsze przy oknie. Najbardziej utożsamiam się z tym na którym widać rzęsy - tak odbieram swoją karnację.

W EDM zamówiłam light olive - była za jasna.
light medium warm lub light medium neutral ja tez zawsze uzywalam sand albo beży;D lighty dla mnie byly za jasne na ta chwile ale pewnie okaza sie ok w srodku zimy;D

mozesz zobaczyc tez light neutral beige ale podobno sie zarozowiaja na cerze.


co do int. z EDM tez mmi sie swiecila i nawet primer jedwabny nie pomagal na dlugo za to przy lumiere formule vv nie mam juz takich problemow osobiscie polecam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-09-02 o 20:32
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:40   #2416
Madame Zuzu
Raczkowanie
 
Avatar Madame Zuzu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21822878]Jak widać co osoba to opinia .

Madam Zuzu - moim zdaniem neutralna tonacja (beige, neutral albo buff). Niech sie wypowiedzą znawczynie [/QUOTE]

Mniej więcej też skłaniałam się do tej tonacji ale posłucham też innych głosów

Boże jakie straszne to moje zdjęcie, nie wiem, czy lewą nogą wstałam dzisiaj, czy jak

A grudki i inne niespodzianki to zasługa MF
__________________

Madame Zuzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 21:21   #2417
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Madame Zuzu Pokaż wiadomość
Potrzebuję przede wszystkim matu, więc preferowałabym VV lub cashmere.

Mam trochę do ukrycia, chętnie wyrównałabym sobie koloryt buźki i przy okazji zamaskowała trochę rozszerzonych porów i czerwonawe policzki.

Moja skóra bardzo się błyszczy po zwykłych podkładach i pudrach, najczęściej wybierałam maybelline, a teraz mam Max Factor Lasting performance i to zapychacz niesamowity Policzki czasem robią mi się suche ( nie dotyczy części blisko nosa ).

W zimie mam bladą cerę, natomiast w lecie całkiem nie najgorzej się opalam, choć ten efekt dość szybko zanika

Widzę, że już słoneczko wychodzi, niech jeszcze chwilę buzia odpocznie po umyciu i mogę robić fotki
ja bym strzelała w neutrale pozdrawiam Lublin, ja z Ponikwody a mój TŻ z Czubów
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 21:29   #2418
Madame Zuzu
Raczkowanie
 
Avatar Madame Zuzu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja bym strzelała w neutrale pozdrawiam Lublin, ja z Ponikwody a mój TŻ z Czubów
A ja z miasteczka akademickiego
__________________

Madame Zuzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 22:09   #2419
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czyli, że mam karnację ciepłą? Naprawdę? A jak ma się do tego fakt, że w zimnych kolorach mi lepiej i że jak się opalę jestem oliwką?

Człowiek całe życie się uczy
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 07:30   #2420
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja bym strzelała w neutrale pozdrawiam Lublin, ja z Ponikwody a mój TŻ z Czubów
Cytat:
Napisane przez Madame Zuzu Pokaż wiadomość
A ja z miasteczka akademickiego
ja z Czubów
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:53   #2421
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Czyli, że mam karnację ciepłą? Naprawdę? A jak ma się do tego fakt, że w zimnych kolorach mi lepiej i że jak się opalę jestem oliwką?

Człowiek całe życie się uczy
Masz podobnie do mnie, na tle nautralnym wybijaja sie rozowe i zolte tony. najlepiej sie czuje w light cool, ale mam jasniejsza cere. dla Ciebie light medium. sprobuj neutral, cool i nawet golden
nie wiadomo co podpasuje najbardziej
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:04   #2422
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja juz nie moge doczekac sie moich pudel Lumiere a wlasnie... probki w sloiczkach sa duuuzo wieksze niz te w woreczkach. Taka w woreczku starczyla mi na 2pomalowania, a ta z pojemniczka juz na 4 razy mi wystarczyla i pewnie na 2 jeszcze bedzie jak nie 3
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:17   #2423
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja juz nie moge doczekac sie moich pudel Lumiere a wlasnie... probki w sloiczkach sa duuuzo wieksze niz te w woreczkach. Taka w woreczku starczyla mi na 2pomalowania, a ta z pojemniczka juz na 4 razy mi wystarczyla i pewnie na 2 jeszcze bedzie jak nie 3
zartujesz?? ja probki w woreczku uzywalam juz chyba z 10 razy i jeszcze mam pelny worek, taki pulchny na dole
a tej w malym sloiczku to chyba nigdy nie zuzyje
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:23   #2424
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

eeee... to nie wiem dlaczego tak jest. ja probki mam z wymianki i mialy byc jako NOWE w sloiczku mam prosto z lumiere.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:38   #2425
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
eeee... to nie wiem dlaczego tak jest. ja probki mam z wymianki i mialy byc jako NOWE w sloiczku mam prosto z lumiere.
po prostu potrzebujesz pewnie więcej proszku

szczególnie, że nie tylko te z woreczków starczają Ci na mniej użyć, te od lumiere też.

Edytowane przez blue_apple
Czas edycji: 2010-09-03 o 11:40
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:41   #2426
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

mozliwe bo ja uzywam duuuzo proszku ale za to daje tylko 1 warstwe. i ani razu nie zrobila mi sie tapeta a jeszcze z pedzlem hakuro h50 makijaz robi sie w minutke
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:45   #2427
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

mozliwe, Goldiko pamietam jak mowilas ze duzo lucy nakladasz. ale lumiere tez duzo prochu na uzywam. chyba z 5 razy tyle co Cathy pokazywala..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 12:13   #2428
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Lumeirowe próbki w słoiczkach wam przychodzą? Jak to?
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 14:08   #2429
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Czyli, że mam karnację ciepłą? Naprawdę? A jak ma się do tego fakt, że w zimnych kolorach mi lepiej i że jak się opalę jestem oliwką?

Człowiek całe życie się uczy
no ja tez jestem neutralem a warm mi odpowiada bo neutral z limiere jest strasznie szary
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 16:22   #2430
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

sorki pytanie na pedzlowy.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-09-03 o 16:26
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.