Essence cz. VII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 14:54   #1651
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
http://www.essence.eu/pl/products/tr...ve-berlin.html

u nas pewnie nie wiadomo kiedy się pojawi :/
Ta zapowiedź jest od ok miesiąca, jeszcze nowsza jest czarno-biała. A co i kiedy u nas będzie = jak zawsze zagadka. Może Fairytale się pojawi w Douglasach (Rossmannach ) ?... Pewnie jakoś w styczniu
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 15:59   #1652
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Ja obstawiałam, że najpierw będzie Fairytale ale teraz to już sama nie wiem.
I dodam, że już mi wszystko jedno byleby była poprostu nowa limitka .

Dziewczyny, a lakiery Twins chwalicie sobie?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 16:29   #1653
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ja obstawiałam, że najpierw będzie Fairytale ale teraz to już sama nie wiem.
I dodam, że już mi wszystko jedno byleby była poprostu nowa limitka .

Dziewczyny, a lakiery Twins chwalicie sobie?
te glittery są fajne, ale po jednym dniu do zmycia, odpadają strasznie, 2 dni to max a trzeba nałożyć pod spód lakier,a na to ze 2 warstwy tego topa i się robi grubo więc odpryskuje. zmywanie koszmar,wiadomo,ale są jakieś tam sztuczki
tych jednokolorowych nie miałam
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 17:23   #1654
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Ja wysłałam dziś TŻta do Natury Centrum po bronzer/róż ITW -nima już nawet z odwyku zrezygnowałam,a tu nic dla mnie nie zostawili.Przyznawać się kto wykupił?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 17:43   #1655
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

ja mogę się swojego brązera ITW pozbyć a za co zarobiłaś punkcika?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:18   #1656
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Essence cz. VII

Zglasza sie zupelnie zielona Wizazanka. Doprawdy nie wiem, czemu nigdy nie mialam nic z tej firmy. Moze dlatego, ze nie lubie Natury , a od Douglasa wole Sephore? No ale w kazdym razie naogladalam sie filmikow na youtube, pogrzebalam na ich stronie i... wybiore sie jutro do Natury, poogladac co i zacz. Tylko nie moge sie polapac, co jest teraz aktualna ich limitowanka? I love Berlin, ta metaliczna czy jeszcze Return to Paradise? Bo sie nie moge polapac na ich stronie internetowej.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:32   #1657
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

w Naturach jest RTP, w Douglasach Metallics
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 18:52   #1658
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
nie, no rozumiem, odrobinka balsamu na dobry początek dnia poprawi nastrój każdemu (joke of course)
U mnie w rodzinie miałam sytuację, że wujek zamiast jakiejś padlinki (czytaj: wędliny) z lodówki, wyciągnął żarcie dla psa, które do złudzenia przypominało jakiś salcefix, po czym zjadł położone na kanapkę, a następnie udał sie w wiadome miejsce, którego nie opuszczał przez kilkadziesiąt następnych minut
to było na zakonczenie dnia

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Nie z kolorowym tylko z czarnym bo na razie tylko czarnego sypańca kupiłam



Ale słodki był nie?

Ja kiedyś się pomyliłam i zamiast mleka w tubce wessałam do buzi maść na siniaki... Dobrze, że nie połknęłam bo nie wiem czy by się szpitalem nie skończyło ale zęby i język to ze 3razy musiałam myć Ble...

Dziewczynki możecie mi polecić jakąś bardzo miękką czarną kredkę do oczu? Najlepiej jakby była niedroga - do 10-15zł. Potrzebuję na linię wodną górnej powieki a mam bardzo wrażliwe oczy na dotyk i niestety czarna kredka (ta do strugania) essence się nie sprawdza bo jest za twarda
juz nie pamietam dokładnie, ale smakował trochę jak mydło(o ile ktos próbował) i słodkosc była mało wyczuwalna wyplułam
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:52   #1659
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
te glittery są fajne, ale po jednym dniu do zmycia, odpadają strasznie, 2 dni to max a trzeba nałożyć pod spód lakier,a na to ze 2 warstwy tego topa i się robi grubo więc odpryskuje. zmywanie koszmar,wiadomo,ale są jakieś tam sztuczki
tych jednokolorowych nie miałam
mi na zmycie schodzi chyba z 20 wacikow i pol butli zmywacza
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:59   #1660
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

To już było wrzucane ale warto przypomnieć. Sama jeszcze nie testowałam ale kiedyś na pewno sprawdzę
http://www.all-you-desire.com/2010/0...il-method.html

Jak mydło to nie dobre... Ja kiedyś jak byłam młoda i głupia wpadłam na pomysł, żeby umyć zęby mydłem bo mi zabrakło pasty... Ogólnie rzecz ujmując - to nie był dobry pomysł

Ponawiam pytanie o miękką i tanią czarną kredkę do oczu
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:00   #1661
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Essence cz. VII

Sexi może Golden Rose Emily, poczytaj na KWC
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 19:06   #1662
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Sexi może Golden Rose Emily, poczytaj na KWC
Miałam 3 te kredki i nie za bardzo mi pasują... Myślałam, że jakaś z essence się będzie nadawała bo dużo ich tu zachwalacie. Ja mam tą do strugania i niestety jest zbyt twarda ale może jakaś inna?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:12   #1663
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
ja mogę się swojego brązera ITW pozbyć a za co zarobiłaś punkcika?
A dlaczego chcesz się pozbyć? Co ci nie pasuje?Ja czytałam,niby dobry jest.A ty jak uważasz?

Punkcik za "atak na inną wizażankę" dziewczyna napisała ,że przed świętami w centrach handlowych łazi zadużo nierozgarniętych ,głupich bab,co to nie wiedzą w którą stronę mają iść,no i mnie trochę poniosło napisałam co o tym myślę i o niej przy okazji.

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2010-12-22 o 19:18
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:25   #1664
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
mi na zmycie schodzi chyba z 20 wacikow i pol butli zmywacza
no mi też.. jest metoda z siedzeniem ze zmywaczem i folią aluminiową ale jakoś mi się nie widzi to, już wolę pomalować bezbarwnym i to całe ściągnąć


Ja też lubię Golden Rose z miękkich
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:45   #1665
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
te glittery są fajne, ale po jednym dniu do zmycia, odpadają strasznie, 2 dni to max a trzeba nałożyć pod spód lakier,a na to ze 2 warstwy tego topa i się robi grubo więc odpryskuje. zmywanie koszmar,wiadomo,ale są jakieś tam sztuczki
tych jednokolorowych nie miałam
A który masz kolor?
Mnie kuszą te brokatowe właśnie ale nie wiem czy nie skończy się tak, że bedzie tylko do jednego lakieru pasował.

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
ja mogę się swojego brązera ITW pozbyć a za co zarobiłaś punkcika?

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
A dlaczego chcesz się pozbyć? Co ci nie pasuje?Ja czytałam,niby dobry jest.A ty jak uważasz?

Punkcik za "atak na inną wizażankę" dziewczyna napisała ,że przed świętami w centrach handlowych łazi zadużo nierozgarniętych ,głupich bab,co to nie wiedzą w którą stronę mają iść,no i mnie trochę poniosło napisałam co o tym myślę i o niej przy okazji.
Też własnie chcialam się zapytać czemu nie lubisz pasiaka ItW

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
no mi też.. jest metoda z siedzeniem ze zmywaczem i folią aluminiową ale jakoś mi się nie widzi to, już wolę pomalować bezbarwnym i to całe ściągnąć


Ja też lubię Golden Rose z miękkich
Tak, zmywanie to tragediaaaa... Ja ostatnio naprawde chyba z dwie godziny męczyłam się ze zmyciem brokatowego lakieru Wibo. Zmywanie rozlożyłam sobie aż na jeden dzień wieczorem i drugi rano...
Od czegoś takiego odechciewa się glitterów



A co do fajnej czarnej kredki- ja niedawno dostalam kohl kupiony gdzies na Allegro i bardzo go sobie chwalę, wolę go od czarnej kredki Essence LL.
Jest miękki i bardzo długo mi się trzyma. Nawet ostatnio go sobie nakładałam za pomocą skośnego pędzelka (a to taki kohl w kredce/sztyfcie).
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:46   #1666
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Sexi, jeśli chodzi o miękką kredkę to dla mnie bardzo fajna była z firmy o nazwie Clara Veritas. Bardzo długa, kremowa, nie podrażniała linii wodnej oka no i przyzwoicie się trzymała jak na miękkość, którą prezentowała Poszukaj w małych drogeriach, ja tam swoją znalazłam. Aha kosztowała coś 12 zł i teraz na końcu ma dodaną gąbeczkę do rozcierania. Teraz już jej nie używam bo przerzuciłam się na LL-ki z essence, ale bardzo mile ją wspominam
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:51   #1667
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Mi ITW jest po prostu niepotrzebny, regularnie używam dużego maciaka i duo-różo-brązera, rozświetlaczy wcale, róż mam ukochany z Maybelline, czasem ciut machnę CAH.
Mój zapas Essence uległ ostatnio uszczupleniu, bo po rachunku sumienia okazało się, że nie używam większości rzeczy

Oj, Ty niegrzeczna
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:01   #1668
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Mi ITW jest po prostu niepotrzebny, regularnie używam dużego maciaka i duo-różo-brązera, rozświetlaczy wcale, róż mam ukochany z Maybelline, czasem ciut machnę CAH.
Mój zapas Essence uległ ostatnio uszczupleniu, bo po rachunku sumienia okazało się, że nie używam większości rzeczy

Oj, Ty niegrzeczna
Ja ostatnio zauważyłam,że mam jakiś dziwny odcień skóry(zima pewnie tak wpływa na mnie) jak używam swojego letniego bronzera to jest on zbyt widoczny/zaciemny na twarzy,jak użyję jaśniejszego odcienia,to twarz jest ładnie wymodelowana,ale jakaś blada jestem brakuje mi rumieńca ale nie mam takiego odcienia różu żeby mi pasował do bronzera,żeby w duecie wyglądało to naturalnie.Myślałam ,że ten z ITW będzie OK,ale trudno nima to nima odwyk trwa! Zamówiłam na ELFie jakiś róż,poczekam aż przyjdzie, może akurat będzie mi pasować.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:19   #1669
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
A co do fajnej czarnej kredki- ja niedawno dostalam kohl kupiony gdzies na Allegro i bardzo go sobie chwalę, wolę go od czarnej kredki Essence LL.
Jest miękki i bardzo długo mi się trzyma. Nawet ostatnio go sobie nakładałam za pomocą skośnego pędzelka (a to taki kohl w kredce/sztyfcie).
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Sexi, jeśli chodzi o miękką kredkę to dla mnie bardzo fajna była z firmy o nazwie Clara Veritas. Bardzo długa, kremowa, nie podrażniała linii wodnej oka no i przyzwoicie się trzymała jak na miękkość, którą prezentowała Poszukaj w małych drogeriach, ja tam swoją znalazłam. Aha kosztowała coś 12 zł i teraz na końcu ma dodaną gąbeczkę do rozcierania. Teraz już jej nie używam bo przerzuciłam się na LL-ki z essence, ale bardzo mile ją wspominam
Dzięki dziewczynki. Wychodzi na to, że pozostaje mi chodzić po sklepach w poszukiwaniu tanich kredek...

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zauważyłam,że mam jakiś dziwny odcień skóry(zima pewnie tak wpływa na mnie) jak używam swojego letniego bronzera to jest on zbyt widoczny/zaciemny na twarzy,jak użyję jaśniejszego odcienia,to twarz jest ładnie wymodelowana,ale jakaś blada jestem brakuje mi rumieńca ale nie mam takiego odcienia różu żeby mi pasował do bronzera,żeby w duecie wyglądało to naturalnie.Myślałam ,że ten z ITW będzie OK,ale trudno nima to nima odwyk trwa! Zamówiłam na ELFie jakiś róż,poczekam aż przyjdzie, może akurat będzie mi pasować.
W Bochni widziałam jeszcze 3 pasiaki ITW więc jakbyś chciała (albo któraś z wizażanek) to bardzo chętnie się przejadę... Jest też jeszcze ten jasny lakier...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 20:27   #1670
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
W Bochni widziałam jeszcze 3 pasiaki ITW więc jakbyś chciała (albo któraś z wizażanek) to bardzo chętnie się przejadę... Jest też jeszcze ten jasny lakier...
Ja narazie dziękuję,poczekam na ELFa ,a jak mi nie podpasuje to uśmiechnę się do Kaszy
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:36   #1671
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
A który masz kolor?
Mnie kuszą te brokatowe właśnie ale nie wiem czy nie skończy się tak, że bedzie tylko do jednego lakieru pasował.

Tak, zmywanie to tragediaaaa... Ja ostatnio naprawde chyba z dwie godziny męczyłam się ze zmyciem brokatowego lakieru Wibo. Zmywanie rozlożyłam sobie aż na jeden dzień wieczorem i drugi rano...
Od czegoś takiego odechciewa się glitterów


.
Mam ten turkusowy, fajny i pasuje do wielu lakierów
Ja tez dawno go nie uzylam bo nie chce mi sie zmywac pol godziny
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 21:21   #1672
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja narazie dziękuję,poczekam na ELFa ,a jak mi nie podpasuje to uśmiechnę się do Kaszy
Na święta już nie zdążę (śmiganie na pocztę mi się nie uśmiecha ), ale może po świętach dostałabyś prezent noworoczny .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 21:41   #1673
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
w Naturach jest RTP, w Douglasach Metallics
Cudnie! A jak sie Wam widzi blyszczacy puder RTP famous flamingo? Czy on ma duzy brokat czy tylko delikatnie blyszczy?
(Sorry, jesli juz o nim bylo, ale nie mam czasu przeleciec calego watku).

Z czarnych kredek moze sprobuj Sephore albo L'oreala? Mam obie, ta z L'oreal jest bardziej miekka. Ale nie wiem, co dla Ciebie znaczy slowo "tanszy".
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 21:50   #1674
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. VII

Rzuciłam okiem na metallics i... jezu, nic nie kupiłam Tak jak DW - dla mnie żadna radocha, aczkolwiek czuję się tym faktem zmieszana

Na górną-wodną używam ll, czarnej. O, właśnie, będę powiększać mój 'zbiór' (czarna, brązowa, niebieska) ll - o fioletową i chyba taką jasną, łososiową - ktoś ma? I czekam na limitkę, koniecznie!
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 21:52   #1675
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...wietlajacy.htm i swatche w necie (np tu u znajomej z wątku Wizażanki http://vexgirl.blogspot.com/2010/11/...e-shimmer.html ) mówią same za siebie - to specyficzny produkt i nie każdego zadowoli
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 21:55   #1676
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Essence cz. VII

No wlasnie opinie na KWC juz czytalam, jutro go pomacam w Naturze, o ile bedzie.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 22:01   #1677
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Cudnie! A jak sie Wam widzi blyszczacy puder RTP famous flamingo? Czy on ma duzy brokat czy tylko delikatnie blyszczy?
(Sorry, jesli juz o nim bylo, ale nie mam czasu przeleciec calego watku).

Z czarnych kredek moze sprobuj Sephore albo L'oreala? Mam obie, ta z L'oreal jest bardziej miekka. Ale nie wiem, co dla Ciebie znaczy slowo "tanszy".
Mam ten rozświetlacz ale dla mnie to on jest jak delikatny róż (bardzo blada jestem). Drobinek jest co prawda sporo ale są drobniutkie i nie nachalne. Na mojej jasnej skórze są praktycznie nie widoczne - trzeba się dobrze przyglądać, żeby zauważyć, że gdzieś tam coś się błyszczy. Teraz na zimę to jest mój ulubiony róż. Wolę go nawet bardziej niż rozświetlacz Moonlight, chociaż Moonlighta uwielbiam

Tańszy znaczy się do ok.15zł. Większe kwoty wolę wydać na coś trwalszego - eyeliner albo trwałą kredkę.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 22:08   #1678
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Na święta już nie zdążę (śmiganie na pocztę mi się nie uśmiecha ), ale może po świętach dostałabyś prezent noworoczny .
A ja nie chcę na święta teraz Poczta Polska jest tak zawalona,że gubi przesyłki lub idą dłużej ja nawet jak teraz coś kupuję w necie to proszę aby wysłali po 1.01. Poza tym jeszcze nie dostałam paczuszki z ELFa może tam akurat leci do mnie jakiś fajny kolorek.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 22:50   #1679
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Cudnie! A jak sie Wam widzi blyszczacy puder RTP famous flamingo? Czy on ma duzy brokat czy tylko delikatnie blyszczy?
(Sorry, jesli juz o nim bylo, ale nie mam czasu przeleciec calego watku).

Z czarnych kredek moze sprobuj Sephore albo L'oreala? Mam obie, ta z L'oreal jest bardziej miekka. Ale nie wiem, co dla Ciebie znaczy slowo "tanszy".
Jak dla mnie to on ma dużo drobnego brokatu. Nie nachalny. Taki mały i słodki. Ładnie rozświetla i nadaje się na delikatny róż
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 22:50   #1680
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Skoro czekasz na ELFa to niedługo musi wejść Fairytale
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.