wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-20, 20:58   #361
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Testowałam dzisiaj Holika Holika Clearing Petit BB, zielony z serii kremów Petit Holiki. Daje matowe, pudrowe wykończenie, jest najbardziej matowy ze wszystkich kremów jakich używałam, krycie średnie, żółty odcień.
Przy dzisiejszym upale utrzymał się na mojej skórze matowy przez 8 godzin.
Może się sprawdzić u osób z tłustą, a nawet bardzo tłustą cerą, jeżeli ktoś lubi takie pudrowe wykończenie.
Zdjęcie może nie najlepsze, ale coś tam widać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbcream.jpg (36,0 KB, 166 załadowań)

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-05-20 o 20:59
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:02   #362
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

To cos dla mnie, mam bzioka na punkcie mojej tlustej cery dziewczyny w szkole sie smieja ze mnie ze mam obsesje bo ciagle sie wycieram jak nie bibulkami matujacymi to husteczkami i nawet jak sie nie swiece to mam wrazenie jakbym sie swiecila:/

a tak w ogole moze glupie pytanie nakladacie pod bb kremy czy poprostu na gola skore?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:12   #363
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja nakładam na gołą skórę po umyciu żelem do mycia twarzy, który eee ma matować i nie powodować wydzielania sebum, ale to ściema w tym wypadku, bo i tak się świecę.

Holika Holika Clearing Petit BB muszę w takim razie spróbować =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:23   #364
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
To cos dla mnie, mam bzioka na punkcie mojej tlustej cery dziewczyny w szkole sie smieja ze mnie ze mam obsesje bo ciagle sie wycieram jak nie bibulkami matujacymi to husteczkami i nawet jak sie nie swiece to mam wrazenie jakbym sie swiecila:/

a tak w ogole moze glupie pytanie nakladacie pod bb kremy czy poprostu na gola skore?
Czasem na krem, chociaż ostatnio na frakcję sojową. To zależy który BB, te lekkie nakładam na krem lub frakcję, te cięższe na gołą skórę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Holika Holika Clearing Petit BB muszę w takim razie spróbować =]
Nie obiecuję, że będzie taki matowy u wszystkich. Mogę podesłać próbkę razem z maseczkami z zamówienia
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:29   #365
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Na razie na buzię kładę Orientala skin79 i muszę powiedzieć, że jest świetny!

Ksenka, co do Misshy to tylko to co pisałam mogę powiedzieć, bo na razie nie położę jej na buzię, mam kilka próbek w słoiczkach które muszę zużyć bo wyschną. Swatche ręki przed i po mogę zrobić i wrzucić jutro. Może ktoś mi nawet twarzy użyczy
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 22:33   #366
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

mi sie tez coraz bardziej podoba ten oriental zloty ale wlasnie jako taki BB na buzie- na rumience na policzkach

od dwoch dni testuje korektor skinfood salmon mam odcien 02 i bardzo dobrze, ze go wzielam a nie kliknelam 01 bo bylaby za jasna a tak to jest super
no jak mnie slonce zlapie to bedzie za jasny, ale kiedy to bedzie....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 23:16   #367
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Kurde, zygmus, uwielbiam Twoje swatche - są dla mnie najbardziej wiarygodne A jest szansa, że skusisz się kiedyś na zdjęcia BB na buzi ? Chociaż policzek

Jestem po testach Puredermu i Holiki Peach Girl i moim zdaniem warto je wypróbować Bardzo naturalnie wyglądają na twarzy, ale nieźle kryją; przyzwoita trwałość. Holika nawet daje lekki mat moim zdaniem (wiadomo jaki mat - BBowy ).
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 09:25   #368
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ksenka, zdjęcia porównawcze z Misshą Matte są na moim blogu (podpis)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 09:39   #369
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Nie obiecuję, że będzie taki matowy u wszystkich. Mogę podesłać próbkę razem z maseczkami z zamówienia
Podeślij plissssssssssssss ^^ nawet za odleweczkę mogę zapłacić =]

Bo na mnie wszystkie BB nawet dla tłustej skóry się świecą po 2-3 godzinach =[ I się nad tym zastanawiam, ale jak znowu kupię cały i mi nie będzie pasował to Mój mnie chyba wyśmieje =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 10:47   #370
LeeLena
Raczkowanie
 
Avatar LeeLena
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 124
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

O właśnie mam pytanie co do Holika Holika Peach Girl, bo też mi się spodobała i chciałam sobie zamówić całą tubkę,ale nie wiem u kogo lepiej u bello-girl czy u ruby? Bo różne są opinie na temat obu... Próbeczkę mam od zygmus a właśnie ty od kogo zamawiałaś?
__________________

LeeLena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 11:25   #371
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

No, po swatchach w wątku "jasny podkład" dochodzę i ja. Melduje się blada skóra, Werka pisać proszę

Kolor mój to alabaster z BB (czytać Bobbi Brown ) HM Boujois nr 51. Więc poszukam coś z wami dla mnie (i pewnie zbankrutuję, ale was lubię więc będę szczęśliwym bankrutem )... Bo to jest chyba to co szukam Jasne, takie jak trzeba mi

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-21 o 11:26
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 11:54   #372
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzieki kmb1 chyba warto ja wyprobowac

Ten korektor ze skinfood tez planuje kupic bo na youtube kazdy chwali tylko czy on jest bardzo jazsny bo ja juz opalona jestem to zebym pandy nie miala na twarzy... dimiti pokazesz swatcha??

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-05-21 o 11:57
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 12:11   #373
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Kurde, zygmus, uwielbiam Twoje swatche - są dla mnie najbardziej wiarygodne A jest szansa, że skusisz się kiedyś na zdjęcia BB na buzi ? Chociaż policzek
Mogę pomyśleć o zdjęciu BB na buzi, ale od razu ostrzegam, ze ja mam co kryć, mojej cerze do ideału daleko.

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
O właśnie mam pytanie co do Holika Holika Peach Girl, bo też mi się spodobała i chciałam sobie zamówić całą tubkę,ale nie wiem u kogo lepiej u bello-girl czy u ruby? Bo różne są opinie na temat obu... Próbeczkę mam od zygmus a właśnie ty od kogo zamawiałaś?
Kupowałam u ruby, bo wtedy tylko ona miała, teraz kupiłabym pewnie u bello, bo jakoś bardziej odpowiadają mi zakupy u bello.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 12:17   #374
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ale jestem spostrzegawcza
Mam ten krem
http://www.skin79usa.com/index.php/s...-bb-cream.html
I dopiero raczyłam przeczytać co jest napisane na opakowaniu i odkryłam że to jest korektor.
Używam teraz BRTC i byłam nieświadoma posiadania korektora.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 12:26   #375
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Mogę pomyśleć o zdjęciu BB na buzi, ale od razu ostrzegam, ze ja mam co kryć, mojej cerze do ideału daleko.



Kupowałam u ruby, bo wtedy tylko ona miała, teraz kupiłabym pewnie u bello, bo jakoś bardziej odpowiadają mi zakupy u bello.
Mnie to nie przeszkadza Tym lepiej, bo będzie można zweryfikować potencjał BB Creamów w kwestii ukrywania niedoskonałości. A zauważyłaś jakąś poprawę cery po długofalowym używaniu BB ?
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 12:32   #376
LeeLena
Raczkowanie
 
Avatar LeeLena
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 124
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Kupowałam u ruby, bo wtedy tylko ona miała, teraz kupiłabym pewnie u bello, bo jakoś bardziej odpowiadają mi zakupy u bello.
A dlaczego bardziej ci odpowiadają? Ciekawa jestem Tylko bello teraz kosztuje trochę więcej Przy okazji czaję się na jakiś fajny róż (taki różowy ) i znalazłam taki z Etude i jest u obu http://cgi.ebay.pl/Etude-House-Peach...item43a663e6fb i http://cgi.ebay.pl/ETUDE-HOUSE-Peach-Makeup-Line-Peach-Cheek-Blusher-No-3-/220387840220?pt=US_Makeup _Face&hash=item33502390dc
http://mymakeupreviews.blogspot.com/...ach-cheek.html a tutaj recenzja. Co myślicie?

PS. Gdzie jest opcja, żeby ukryć linki jednym słowie np. TUTAJ? Jak pisze w wiadomości. Wiecie o co mi chodzi? Bo nie mogę znaleźć...
__________________

LeeLena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 12:33   #377
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Też jestem ciekawa czy one przy regularnym stosowaniu naprawdę skórę poprawiają czy to tylko efekt optyczny. Powiem wam, że dzisiaj jak nałożyłam Elemong, akurat na dwie ropne krostki to mi się one zamknęły i do tej pory nie widzę żółtych plamek na nich,a wągry na nosie mam rozjaśnione już od pierwszego stosowania BB Creamu. Ale innych właściwości nie zauważyłam a pierwszy BB kupiłam już miesiąc temu.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 12:37   #378
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Też się czaiłam na ten róż Etude. Ale leń jestem, nie chciałoby mi się myć tej gąbki po każdym użyciu, a tak to bym odczuwała jakiś drobnoustrojowy dyskomfort Ale nie powiem, fajnie się prezentują. Tak świeżo, akurat do BB

Ja mam wrażenie, że od BB mi się cera ... uspokoiła
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 12:38   #379
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
PS. Gdzie jest opcja, żeby ukryć linki jednym słowie np. TUTAJ? Jak pisze w wiadomości. Wiecie o co mi chodzi? Bo nie mogę znaleźć...
Ja ci wytłumaczę piszesz tak [url= tu link]tu piszesz co chcesz[ /url ] - tylko bez spacji

Dziewczyny - blady i żółtymi tonami dla alabastrowej cery to który będzie?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 13:44   #380
KARMEN 007
Raczkowanie
 
Avatar KARMEN 007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 60
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Mam cerę taką jak ty i tez jestem blondynką =] Mi najlepiej jak na razie pasuje Baviphat Dream Magic Girls for oil skin, recenzja w podpisie na moim blogu, ale teraz zaczęłam testy z Tony Moly, zobaczymy =]
dzięki za odpowiedź
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy. - Susan Sontag

Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.

KARMEN 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 14:06   #381
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Mnie to nie przeszkadza Tym lepiej, bo będzie można zweryfikować potencjał BB Creamów w kwestii ukrywania niedoskonałości. A zauważyłaś jakąś poprawę cery po długofalowym używaniu BB ?
Jest uspokojona, mniej wrażliwa, wcześniej ciągle była zaczerwieniona, podrażniona, mniej się przetłuszcza. W czasie zimy męczyłam skórę kwasami (ze względu na blizny potrądzikowe) i kremy BB mnie nie podrażniały wtedy, a i skóra szybciej dochodziła do siebie.
Teraz przy testowaniu większej ilości kremów zauważyłam też, że nie mam już problemów z nawilżeniem skóry, wcześniej niektóre partie twarzy ciągle były wysuszone.


Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
A dlaczego bardziej ci odpowiadają? Ciekawa jestem Tylko bello teraz kosztuje trochę więcej Przy okazji czaję się na jakiś fajny róż (taki różowy ) i znalazłam taki z Etude i jest u obu http://cgi.ebay.pl/Etude-House-Peach...item43a663e6fb i http://cgi.ebay.pl/ETUDE-HOUSE-Peach-Makeup-Line-Peach-Cheek-Blusher-No-3-/220387840220?pt=US_Makeup _Face&hash=item33502390dc
http://mymakeupreviews.blogspot.com/...ach-cheek.html a tutaj recenzja. Co myślicie?

PS. Gdzie jest opcja, żeby ukryć linki jednym słowie np. TUTAJ? Jak pisze w wiadomości. Wiecie o co mi chodzi? Bo nie mogę znaleźć...
Bello bardziej mi odpowiada, bo jest dużo lepszy kontakt, przy zakupie dwóch rzeczy mam przesyłkę rejestrowaną, u ruby muszę dopłacić do takiej, no i bello dorzuca próbki do zamówienia, u ruby tylko raz coś dostałam.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:44   #382
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witajcie dziewczyny
Podczytuje od jakiegoś czasu, a że ostatnio zabrałam się za testy to dodam coś od siebie.
Obiekt testowany to BRTC Blemish Recovery Balm. Tylko zaznaczę, że użyłam bardzo małej ilości - lubię jak skóra mi oddycha
Pierwsze wrażenie - b. jasny, szary, trochę za różowy jak dla mnie, gęsty.
Po nałożeniu na twarz - dopasowuje się do skóry ( ale musiałam użyć odrobinę rozświetlacza o żółtym odcieniu), wyrównuje, ale bez szaleństw - krycie średnie. Twarz nie świeci się ani nie jest matowa.
Po 6 h - przetarł się w bardziej kłopotliwych miejscach (broda, pryszczyk na policzku), skóra lekko przetłuszczona (ale jeszcze znośna), niestety uwidocznione przesuszone skórki na nosie.

Ogólna ocena - daje fajny efekt zdrowej skóry jakby bez makijażu, nie jest idealne (trochę przebijają naczynka i niedoskonałości), ale jakoś tak ładnie rozświetla, dodaje blasku ,przy czym nie jest to wygląd przetłuszczonej cery - i o chyba jest najfajniejsze.Tyle po 2 dniach testów.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:25   #383
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzisiaj dalszy dzień testów Skin79 The Oriental Gold cóż mogę powiedzieć....jestem zachwycona efektem!! Cudownie wygląda na mojej skórze, pięknie się wtopił i robiłam tylko och i ach przy malowaniu. Jest godz 19:30 a ja od godz 9 nic nie poprawiałam i w ogóle się nie świecę mimo upalnego dnia
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 19:02   #384
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dzisiaj dalszy dzień testów Skin79 The Oriental Gold cóż mogę powiedzieć....jestem zachwycona efektem!! Cudownie wygląda na mojej skórze, pięknie się wtopił i robiłam tylko och i ach przy malowaniu. Jest godz 19:30 a ja od godz 9 nic nie poprawiałam i w ogóle się nie świecę mimo upalnego dnia
A jaki masz typ cery i jakie podtony?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 19:24   #385
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dzisiaj dalszy dzień testów Skin79 The Oriental Gold cóż mogę powiedzieć....jestem zachwycona efektem!! Cudownie wygląda na mojej skórze, pięknie się wtopił i robiłam tylko och i ach przy malowaniu. Jest godz 19:30 a ja od godz 9 nic nie poprawiałam i w ogóle się nie świecę mimo upalnego dnia
Czy jestem jedyną, która się świeci po Orientalu? A skórę obecnie mam suchą
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 20:19   #386
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Też bym się pewnie świeciła =] Ale akurat dzisiaj co innego testowałam niż BB =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 20:31   #387
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Na razie jedynie po Misshy i Lioele się nie świecę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 20:36   #388
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny "odkryłam" ostatnio Galenic Aquasublime z pigmentami mineralnymi i uważam, że byłby świetnym przeciwnikiem bb gdyby...no właśnie. Krem ma za zadanie nawilżyć i rozświetlić skóre - efekt zdrowej skóry.
Ogólnie jestem zachwycona krem na wspaniałą konstystencje, jest niezwykle wydajny, świetnie się rozprowadza po twarzy(lepiej niż bb) i (czym jestem zachwycona) naprawdę nawilża, właściwie poradził sobie z moją cerą lepiej niż cetaphil. Jestem zachwycona tym, kiedy zmywam makijaż a moja cera jest niezwykle nawilżona.
Problem pojawia sie jeśli chodzi o krycie, niestety jest bardzo słabe niby kryje rozszerzone pory i lekkie zaczerwienienia ale ja potrzebuje przynajmniej średniego krycia. A szkoda, gdyby nie to na pewno zdetronizował by bb, bo pokochałam efekt gładkiej skóry po aquasublime
Przepraszam za OT

Próbowała któraś z was Black Sugar Mask od Skinfood'u? (Z tego zo czytałam to chyba peeling...)??

Edytowane przez nez123
Czas edycji: 2011-05-21 o 20:38
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 20:49   #389
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

zygmus a jak oceniasz ten Skin79 Intense Classic Balm? dobre toto czy nie warto kupować? kiedys mialam na niego ochotę, bo tani ale recenzje w necie są różne (jak ze wszystkim w sumie) i narazie nie kupiłam.
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:05   #390
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
zygmus a jak oceniasz ten Skin79 Intense Classic Balm? dobre toto czy nie warto kupować? kiedys mialam na niego ochotę, bo tani ale recenzje w necie są różne (jak ze wszystkim w sumie) i narazie nie kupiłam.
Użyłam go dopiero raz, niewiele o nim mogę powiedzieć.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.