Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 11:08   #91
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
na iperfumy promocja na tangle teezer 42zł
A ile kosztuje normalnie?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:10   #92
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Warto

I pamiętaj że lepiej włosy rozczesywać jak już troszkę przeschną a najlepiej jak nałożysz odżywkę przeczesać rzadkim grzebieniem i spłukaś odżywkę. Włosy już nie będą takie poplątane a poślizg odżywki ułatwi rozczesywanie.
To grzebień dam pod prysznic, a dodatkowo kupię szczotkę. Tylko na i-perfumy przesyłka 17,9 to razem daje 60 zł. To chyba kupię na e-glamour. Tam szczotka kosztuje 57 zł, a przesyłka do paczkowamu 1 zł. A szczotka jest składana http://www.e-glamour.pl/product-pol-...do-wlosow.html Lepsza składana?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ile kosztuje normalnie?
Na alledrogeria kosztuje 54 zł. Ta zwykła, nieskładana.
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:13   #93
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja mam 2 szczoty, skladana i normalna - i ogolnie to wygodniej sie czesze normalna, bo wieksza [ale ja mam dlugie falowane wlosy ]
za to skladana mam zawsze przy sobie, bo idealna do torebki. moim zdaniem trzeba miec 2
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:15   #94
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
To grzebień dam pod prysznic, a dodatkowo kupię szczotkę. Tylko na i-perfumy przesyłka 17,9 to razem daje 60 zł. To chyba kupię na e-glamour. Tam szczotka kosztuje 57 zł, a przesyłka do paczkowamu 1 zł. A szczotka jest składana http://www.e-glamour.pl/product-pol-...do-wlosow.html Lepsza składana?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------


Na alledrogeria kosztuje 54 zł. Ta zwykła, nieskładana.
Składana jest mniejsza i zazwyczaj droższa. Po recenzjach widzę, że rozpływają się nad tą większą Składana jest dobra do torebki.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Wygenerowałyście u mnie potrzebę posiadania Tangle Teezer

Zaraz kupię
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:19   #95
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja ta szczote uwielbiam i nie umiem bez niej zyc [mam od 2 lat albo 3].
aczkolwiek sa tez dziewczyny, ktorym nie pasowala, zeby nie bylo [np naszej Jamestown].

aaa jeszcze niektore mowia, ze ladnie rozczesuje wlosy, ale zima wzmaga elektryzowanie

niemniej dla mnie to szczotkowy ideal
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:23   #96
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

iperfumy oszaleli z cena przesyłki ;/
Ja swoją wielbię. Może czas na wersję kompaktową do torebki?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:29   #97
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja ta szczote uwielbiam i nie umiem bez niej zyc [mam od 2 lat albo 3].
aczkolwiek sa tez dziewczyny, ktorym nie pasowala, zeby nie bylo [np naszej Jamestown].

aaa jeszcze niektore mowia, ze ladnie rozczesuje wlosy, ale zima wzmaga elektryzowanie

niemniej dla mnie to szczotkowy ideal

No, niestety. Szczota lezy i sie kurzy.

Z moja obsesja na punkcie wypadania wlosow nie byla ona na moje nerwy. Teraz mam swoj "custom made" rzadki grzebien z Rossmana, ktoremu powylamywalam zeby, aby byl jeszcze rzadszy i mniej zaczepial wlosy. Tylko tak sie czesze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 11:31   #98
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
w ogole chcialam sie pochwalic
ogolnie to jestem zakupoholikiem [jak pewnie duzo z nas ] i antymiszczem oszczedzania.. mam tak, ze jesli mam jakas mniejsza kase to ze spokojem za to przezyje i w ogole, ale jesli mam wieksza kase to tez to wydam i nie wiem na co i kiedy odkrylam, ze w moim banku [wbk] moge sobie za pomoca klik klik tylko sprzed kompa otworzyc konto oszczednosciowe i tak zrobilam i przelewam na nie premie i np jak mialam jakas doplate do wakacji itp i od wrzesnia prawie tysiaka tam uzbieralam w ogole tego nie odczuwajac tak naprawde, bo od razu jak tylko wplywala ta kasa to ja przelewalam tam i nie cierpie przez to, bo nie mam okazji "poczuc" tej kasy
Też mam to konto i tak robiłam, aż nagle trafiłam na likwidację perfumerii i wyciągnęłam stamtąd wszystko
Chyba trzeba mieć konkretny cel oszczędzania, ekscytujący i motywujący, żeby to się udało na dłuższą metę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:39   #99
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też mam to konto i tak robiłam, aż nagle trafiłam na likwidację perfumerii i wyciągnęłam stamtąd wszystko
Chyba trzeba mieć konkretny cel oszczędzania, ekscytujący i motywujący, żeby to się udało na dłuższą metę.
Ja to bym nie mogła mieć u siebie takiego konta, bo i tak bym je czyściła

TŻ otworzył na swoim rachunku subkonto oszczędnościowe dla mnie i tam uzbierałam już 5 tysiaków
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:45   #100
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, odpowiadam więc na zaległe posty


Właśnie słyszałam sporo dobrego o tych suchych szamponach, gdzie je kupujesz?

A co do metody z koczkiem i małym wypełniaczem - właśnie całkiem ładnie to wychodzi, włosy są puszyste, ułożone, tylko nieco rozprostowane, a ja chciałabym bardziej kręcone I tylko tu jest ból. Żadnego bałaganu nie mam, włosy bardzo ładnie wychodzą, wręcz jest za duży porządek jak na mój gust
A próbowałaś właśnie z wypełniaczem do koka czy po prostu jakiś koczek bez niczego robiłaś?


Słyszałam o tej aferze, mnie ta bloggerka ni ziębi ni grzeje, jej fryz też mi się nie podoba Czytałam już takie określenia, że wygląda jak Wodecki albo zaginiona córka Ridge'a z Mody na Sukces
Ktoś dobrze napisał :

Sęk w tym, że większość jej zdjęć jest na kiepska, jakby prosto z aparatu, i to robiona tak, jakby ktoś nie wiedział do czego ten aparat służy A z drugiej strony photoshop...


I na dodatek przez studentkę medycyny

Ja blogów nie czytam, tylko i wyłącznie oglądam Jakbym czytała to pewnie odechciewałoby mi się zaglądać na niektóre blogi, większość dziewczyn pisze w tak drażniący sposób, że aż mnie to zraża


Super, dzięki!
Dzisiaj wypróbuję
O, zupełnie, jak ja z tym odpisywaniem. Znikam na chwilę, a potem tyle do czytania i pisania
Batiste kupiłam o dziwo na allegro. Wielki spray, starcza na długo. Koczek robiłam bez wypełniacza, to pewnie dlatego. Wypróbuję dziś Twoją metodę

W ogóle mam jakąś manię zmieniania fryzury. Co chwila coś mi nie pasuje, więc robię grzywkę, albo przefarbowuję się trzeci raz w miesiącu (dziś to nastąpi). A chyba twarz mi po prostu nie pasuje, bo cera mi ześwirowała od ogrzewania i jest makabryczna już nawet bez sklepowych halogenów

Hahaha, cudowne porównania tej blogerki Też blogi raczej tylko oglądam (chyba, że "znam" już lepiej założycielki, to czytam, np. Sroczkę, czy Wizażanki z wątku), bo jestem uczulona na stosowanie poprawnej polszczyzny, więc słabo mi się robi, gdy widzę te niezwykle modne pseudopoetyckie wypociny pt. przerost formy nad treścią.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:56   #101
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O, zupełnie, jak ja z tym odpisywaniem. Znikam na chwilę, a potem tyle do czytania i pisania
Batiste kupiłam o dziwo na allegro. Wielki spray, starcza na długo. Koczek robiłam bez wypełniacza, to pewnie dlatego. Wypróbuję dziś Twoją metodę

W ogóle mam jakąś manię zmieniania fryzury. Co chwila coś mi nie pasuje, więc robię grzywkę, albo przefarbowuję się trzeci raz w miesiącu (dziś to nastąpi). A chyba twarz mi po prostu nie pasuje, bo cera mi ześwirowała od ogrzewania i jest makabryczna już nawet bez sklepowych halogenów

Hahaha, cudowne porównania tej blogerki Też blogi raczej tylko oglądam (chyba, że "znam" już lepiej założycielki, to czytam, np. Sroczkę, czy Wizażanki z wątku), bo jestem uczulona na stosowanie poprawnej polszczyzny, więc słabo mi się robi, gdy widzę te niezwykle modne pseudopoetyckie wypociny pt. przerost formy nad treścią.
Ja mam 2 wypełniacze, jeden mały, drugi duży, wreszcie ten mały się do czegoś przydał Włosy są lekko pokręcone na końcach
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 12:08   #102
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

jesli chodzi o konto oszczednosciowe to motywujace ma byc to, ze 1 przelew miesiecznie jest za free z niego, kazdy kolejny za 5 zl
[no chyba, ze za 1 zamachem wyczyscisz ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:44   #103
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
To grzebień dam pod prysznic, a dodatkowo kupię szczotkę. Tylko na i-perfumy przesyłka 17,9 to razem daje 60 zł. To chyba kupię na e-glamour. Tam szczotka kosztuje 57 zł, a przesyłka do paczkowamu 1 zł. A szczotka jest składana http://www.e-glamour.pl/product-pol-...do-wlosow.html Lepsza składana?
Moim zdaniem składana jest bardziej poręczna, lepiej leży w dłoni no i można ją wrzucić do torebki bez obaw, że ząbki się wygną lub połamią. Ale jeśli masz gęste włosy, to chyba lepiej kupić zwykłą wersję.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:45   #104
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

W Mario nic o więcej niż 30% przecenione nie jest (poza kilkoma zapachami). Dosyć dużo różnych zestawów świątecznych.
Były lancome z tuszem (ale tylko drama), Estee Lauder (2 rodzaje tuszu do wyboru +miniaturka do demakijażu+krem ANR 5 ml pod oczy) za 139,
i zestawy z tuszami helenki, miniaturką kremu pod oczy i płynu do demakijażu za 145 (do wyboru chyba 5 różnych tuszy, ja wzięłam pytonka który był tu chyba kiedyś zachwalany).
The balm mocno przebrane.

Jakby ktoś szukał dragonów to w Poznaniu w Plazie jest jeszcze jedna puszka w douglasie.

Powiem że obsługa w Mario mi się bardzo podoba, i to że nie lata za mną żaden ochroniarz patrząc mi na ręce. Szkoda tylko że próbki marne, bo zawsze dostaje tylko jedną



Co do tangle teezer ja swoją kupowałam na allegro i chyba tam jest najtaniej (chyba 45 razem z wysyłką płaciłam). Mam ją już 1,5 roku i wcale jej nie oszczędzam (wrzucam luzem do torebki, kładę na ząbkach, czasem czymś przydusze i tylko zewnętrzne ząbki lekko się odchyliły na boki (ale i tak jest to dla mnie nie odczuwalne przy czesaniu).

Edytowane przez kevschaa
Czas edycji: 2012-11-15 o 12:51
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:46   #105
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

byla juz ktoras z M.? jakies wiesci z frontu ?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:07   #106
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Podjęłam decyzję - nie jadę do Mario
W domu siedzieć i robotę kończyć żeby zarobić, a nie tylko pieniądze wydawać! - tak oto sobie powiedziałam ze smuteczkiem. Niestety gdy pracuję w domu przy komputerze, to jakoś mnie ciągle zwiewa na Wizaż albo blogi
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:15   #107
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jesli chodzi o konto oszczednosciowe to motywujace ma byc to, ze 1 przelew miesiecznie jest za free z niego, kazdy kolejny za 5 zl
[no chyba, ze za 1 zamachem wyczyscisz ]
Nie na wszystkich. Na kontach oszczędnościowych w niektórych bankach ile by się razy przelewało, to nie pobiorą żadnej kasy.
Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
byla juz ktoras z M.? jakies wiesci z frontu ?
Byłam, wszystko 30%. Ale ja dla siebie nic nie znalazłam. Znaczy zastanawiałam sie nad podkłądem Guerlaina Parure Lumiere , bo ceny zwykłe niższe niż w S. ale ostatecznie żaden kolor mi na 100% nie pasowal i dałam sobie spokój.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:15   #108
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

czy jak mam zalozona karte w Mario ale nie mam jej przy sobie to nabija mi punkty, jak podam npo pesel czy adres???
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:20   #109
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie na wszystkich. Na kontach oszczędnościowych w niektórych bankach ile by się razy przelewało, to nie pobiorą żadnej kasy.
Ilios mówiła o WBK. Wówczas można sobie wyjąć raz, a dobrze

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
czy jak mam zalozona karte w Mario ale nie mam jej przy sobie to nabija mi punkty, jak podam npo pesel czy adres???
Nie pamietam, czy jest tak, jak piszesz, ale na pewno masz możliwość wypełnienia małej karteczki, którą u nich zostawiasz i potem Ci dobijają te punkty.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 13:22   #110
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie na wszystkich. Na kontach oszczędnościowych w niektórych bankach ile by się razy przelewało, to nie pobiorą żadnej kasy.
a, to ja tylko wiem jak jest u mnie
ale akurat dla kogos takiego jak ja to tak naprawde bardzo dobrze, ze jest ta prowizja, zawsze jakas dodatkowa motywacja do oszczedzania [albo zalozenia, ze jak szalec to za jednym zamachem ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:23   #111
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moim zdaniem składana jest bardziej poręczna, lepiej leży w dłoni no i można ją wrzucić do torebki bez obaw, że ząbki się wygną lub połamią. Ale jeśli masz gęste włosy, to chyba lepiej kupić zwykłą wersję.
Właśnie mam cieniutkie i rzadkie sięgające do łopatek. Jak zrobię kitkę ze wszystkich włosów to mam ją grubości palca serdecznego
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:23   #112
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
czy jak mam zalozona karte w Mario ale nie mam jej przy sobie to nabija mi punkty, jak podam npo pesel czy adres???
Pani przede mną nie miała karty i kazali jej przyjść następnym razem z paragonem od tych zakupów i mówili że jej nabiją
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:33   #113
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczęta, gratuluję oszczędzania, bardzo dobry zwyczaj
bardzo bym chciała do niego powrócić. Mi też najlepiej oszczędza się na konkretny cel.

Ja niestety przeholowałam jakiś czas temu i spłacam jeszcze kartę kredytową. Ale jak człowiek głupi to co zrobić, na szczęście uczę się na błędach

Dostałam książeczkę z Sephory i kupon -20% ale nie będę korzystać.

I wczoraj list z Mario, że doładowali mi konto dodatkowymi bonusowym punktami, więc dostałam kupon na 35 zł. Może to jakaś ogólna akcje promocyjna mające na celu przyciągnięcie klientek?

W Mario poszaleję dopiero w grudniu. Na razie skusiłam się na Truskawie na shimmer bricka
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:35   #114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ilios mówiła o WBK. Wówczas można sobie wyjąć raz, a dobrze
Raz a dobrze, jak to brzmi
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a, to ja tylko wiem jak jest u mnie
ale akurat dla kogos takiego jak ja to tak naprawde bardzo dobrze, ze jest ta prowizja, zawsze jakas dodatkowa motywacja do oszczedzania [albo zalozenia, ze jak szalec to za jednym zamachem ]
Kiedyś prawie wszystkie banki tak miały na oszczednościówce, teraz już jest różnie. Generalnie takla motywacja jest fajna, to prawda, ale z drugiej strony jak nie ma takiej opcji to można ćwiczyć silną wolę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:26   #115
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja nic nie mogę oszczędzić, co zaoszczędziłam latem teraz powoli 'oddaję' ortodontce
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:43   #116
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie na wszystkich. Na kontach oszczędnościowych w niektórych bankach ile by się razy przelewało, to nie pobiorą żadnej kasy.


Byłam, wszystko 30%. Ale ja dla siebie nic nie znalazłam. Znaczy zastanawiałam sie nad podkłądem Guerlaina Parure Lumiere , bo ceny zwykłe niższe niż w S. ale ostatecznie żaden kolor mi na 100% nie pasowal i dałam sobie spokój.
A pamiętasz może jak jest cena tego podkładu w M.? Też jestem po testach tych podkładów i pewnie kupię ten w słoiczku i tak zastanawiam się czy nie wrto podjechać do M. po niego. W S. o ile dobrze pamiętam kosztuje 239 zł.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:09   #117
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Podjęłam decyzję - nie jadę do Mario
W domu siedzieć i robotę kończyć żeby zarobić, a nie tylko pieniądze wydawać! - tak oto sobie powiedziałam ze smuteczkiem. Niestety gdy pracuję w domu przy komputerze, to jakoś mnie ciągle zwiewa na Wizaż albo blogi


Ja też się opieram

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37635068]Ja nic nie mogę oszczędzić, co zaoszczędziłam latem teraz powoli 'oddaję' ortodontce [/QUOTE]
Oj, znam ten ból, na szczęście aparat zdjęłam rok temu

Ale przede mną jeszcze wyrwanie dwóch górnych ósemek, którym zachciało się teraz wyrosnąć...
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:38   #118
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość


Ja też się opieram


Oj, znam ten ból, na szczęście aparat zdjęłam rok temu

Ale przede mną jeszcze wyrwanie dwóch górnych ósemek, którym zachciało się teraz wyrosnąć...
Zazdroszczę, że już masz zdjęty Mi ortodontka obiecała, że w rok się wyrobimy (noszę od października), ale wszystko pewnie wyjdzie w praniu
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:44   #119
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37619567]Chyba coś z tym węchem jest Myszko, myślę, że jak TŻ przywyknie do nowej gamy naturalnych zapachów to nie będą go drażniły [/QUOTE]

PannaEwelina
, TŻ nigdy się nie przyzwyczai


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mój mąż niestety nie przywykł, ale jemu rzadko który zapach się podoba. Tak samo jest z perfumami. Lubi tylko owocowe, "jadalne" zapachy, ale raczej te słodkie (żadnych cytrusów). Ale najczęściej powtarza to samo, co TŻ Myszki - że kobieta powinna pachnieć kobietą
Dzięki ci dobra kobieto, że nie jestem osamotniona w swoim cierpieniu


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Witam piękne panie

Przyszłam powiedzieć, że jestem mega zła i jutro mam zamiar powiedzieć mojej świeżej szefowej, że na takich warunkach to ja pracować nie będę. Bo nie po to cały dzień i wieczór siedzę nad kompem, myślę, kombinuję, dzwonię, załatwiam, pertraktuję i dodatkowo jestem miła i urocza, żeby ktoś inny, całkowicie bez kompetencji spijał całą śmietankę.
Niech sobie robią nową stronę internetową sami! Powodzenia kurcze życzę, biorąc pod uwagę, że z Wordem nawet mają problemy.

Taka jestem zła
Damon, nie daj się!!!
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:45   #120
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37636375]Zazdroszczę, że już masz zdjęty Mi ortodontka obiecała, że w rok się wyrobimy (noszę od października), ale wszystko pewnie wyjdzie w praniu[/QUOTE]

a ja nosiłam 2,5 roku + rok szyna
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.