Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 17:36   #4021
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dzięki za analizę Nie uśmiecha mi się tyle wydawać na mleczko, przesadzili z ceną.
Może i ja się skuszę na mleczko Avalon, tylko ta lawenda mnie zniechęca. Nie za bardzo lubię i boję się też uczulenia :/
Ale jest jeszcze wersja z wit. C z tej żółtej serii. Jest sporo tańsza na iwosie od lawendowej i większa o 50ml, pięknie pachnie pomarańczową tabletką musującą i równie dobra, o ile nie lepsza w działaniu. Mam już drugą butlę, a lawendowe wzięłam na spróbowanie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 17:46   #4022
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

wszyscy będą Ci zazdrościć takich skarbów
ostatnio widziałam świetny i prosty przepis na peeling z korundem - popatrz i może sobie coś takiego sklecisz
http://naturally-in-love.blogspot.co...rmabrazja.html
Ooo super - zaraz zerkne

A co do zazdrości to prędzej my zazdrościmy Tobie zrob zdjecie zbiorowe tych swoich cudowności
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 18:17   #4023
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na razie się nie martwię, dopiero na chirurgii
Nie bój nic będzie dobrze. Z miesiąc temu Joachimowi usuwali duże znamię z policzka (ponad 1cm średnicy); nic się nie działo, ale przeszkadzało, przy goleniu musiał uważać i w ogóle... Poszliśmy prywatnie, do chirurga plastyka, ale w końcu przyjął go w szpitalu na Nfz. Miał 5szwów. I właśnie się teraz zastanawiam, czy już zacząć działać z olejem wspaniałym, czy jeszcze czekać...

W ramach, że wszystko mi się pokonczylo z kosmetyków wlazłam dziś do Phenome w Złotych. Kupiłam synulkiwi żel do mycia buzi, bo jednak to bardzo dobry żel... Jakoś te Sylweco nie oczyszczaly tak ładnie i dla siebie serum quenching... Nie wiem co mnie pokusilo, chyba Twoja dobra opinia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 18:35   #4024
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ooo super - zaraz zerkne

A co do zazdrości to prędzej my zazdrościmy Tobie zrob zdjecie zbiorowe tych swoich cudowności
jak wrócisz do domu to jestem pewna, że wzbudzisz zazdrość skarbami z pl
znaczy zdjęcie tego wszystkiego co mam w szafkach i pudełkach pochowane?
eeeee...
no może postaram się podczas przeprowadzki, bo i tak będę musiała spakować...

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie bój nic będzie dobrze. Z miesiąc temu Joachimowi usuwali duże znamię z policzka (ponad 1cm średnicy); nic się nie działo, ale przeszkadzało, przy goleniu musiał uważać i w ogóle... Poszliśmy prywatnie, do chirurga plastyka, ale w końcu przyjął go w szpitalu na Nfz. Miał 5szwów. I właśnie się teraz zastanawiam, czy już zacząć działać z olejem wspaniałym, czy jeszcze czekać...

W ramach, że wszystko mi się pokonczylo z kosmetyków wlazłam dziś do Phenome w Złotych. Kupiłam synulkiwi żel do mycia buzi, bo jednak to bardzo dobry żel... Jakoś te Sylweco nie oczyszczaly tak ładnie i dla siebie serum quenching... Nie wiem co mnie pokusilo, chyba Twoja dobra opinia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Małgosiu, Młoda ma szew prawie dookoła głowy i już od jakiegoś czasu smaruje masłem shea i olejem z róży jeśli jest już wygojony to można smarować. Moim zdaniem miesiąc to aż nadto czasu tylko obserwuj, czy się nic nie będzie działo.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 18:43   #4025
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie bój nic będzie dobrze. Z miesiąc temu Joachimowi usuwali duże znamię z policzka (ponad 1cm średnicy); nic się nie działo, ale przeszkadzało, przy goleniu musiał uważać i w ogóle... Poszliśmy prywatnie, do chirurga plastyka, ale w końcu przyjął go w szpitalu na Nfz. Miał 5szwów. I właśnie się teraz zastanawiam, czy już zacząć działać z olejem wspaniałym, czy jeszcze czekać...

W ramach, że wszystko mi się pokonczylo z kosmetyków wlazłam dziś do Phenome w Złotych. Kupiłam synulkiwi żel do mycia buzi, bo jednak to bardzo dobry żel... Jakoś te Sylweco nie oczyszczaly tak ładnie i dla siebie serum quenching... Nie wiem co mnie pokusilo, chyba Twoja dobra opinia
Mój ma 8mm i też poszłam prywatnie do dermy, ale mnie odesłała na nfz na chirurgię. Staram się o tym nie myśleć. Bardziej przeżywam, że za parę dni syn idzie do pierwszej klasy. A Joachimowi smaruj tam ile wlezie

No szczerze to nie wiem czy będziesz zadowolona z Quenching, jest bardzo lekkie, dla tłustej mieszanej i normalnej cery jest ok, dla suchej to nie wiem. Daj znać A żel Phenome lepiej oczyszcza? Sylveco dobrze oczyszczało, ale jakim kosztem Trzeba dłużej masować, przez co mocniej wysuszało.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:23   #4026
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo fajny wpis Italiany o zapychaniu
http://www.italianablog.pl/2014/08/z...#comment-35634
Dzięki za link. Przeczytałam z zainteresowaniem.
Ja podczytuję tą panią
http://kosmostolog.blogspot.com/sear...pychane%20pory


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
czy sa na watku jakies kreconowlose? poszukuje naturalnej odzywki do pierwszego O w metodzie OMO nie obraze sie jesli bedzie duzej pojemnosci i w przystepnej cenie
Kiedyś były
Córa zabrała...
OMO nie stosowałam, ale może jakiś balsam do włosów np. z babuszki Agafii?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Korund poranił mi twarz, było dużo krwi z pieprzyka, którego mam na policzku. Generalnie jeszcze nie wiem, czy coś się stało, bo dopiero jak mi go wytną, to będzie badanie histopatologiczne. Nie byłoby to nic wielkiego gdyby nie to, że długo się to goiło i przez dłuższy czas nie mogłam w ogóle żadnych zabiegów sobie robić na twarzy, nawet zwykłe peelingi podrażniały go, puchnął. Musiałam go omijać, co nie było łatwe z racji umiejscowienia. Nie wiem czy kiedyś już używałaś korundu, ale on ma bardzo specyficzną strukturę i podczas masażu skóry włazi w pory i je rani, bo jest bardzo ostry, jak szkło. I tak mi wlazł też w tego pieprzyka, nawet po spłukaniu czułam pod palcami "mikrożyletki". Zależy jeszcze jaki to korund, ja miałam jeden z tych najdrobniejszych. Ogólnie jestem przeciwna i przestrzegam.
Nie miałam pojęcia, że to możliwe. Dzięki za ostrzeżenie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:38   #4027
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dzięki za link. Przeczytałam z zainteresowaniem.
Ja podczytuję tą panią
http://kosmostolog.blogspot.com/sear...pychane%20pory
dzięki za link
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 21:02   #4028
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale jest jeszcze wersja z wit. C z tej żółtej serii. Jest sporo tańsza na iwosie od lawendowej i większa o 50ml, pięknie pachnie pomarańczową tabletką musującą i równie dobra, o ile nie lepsza w działaniu. Mam już drugą butlę, a lawendowe wzięłam na spróbowanie
Miałam żel do mycia z tej serii mnie podrażniał, wysuszał mi skórę Ich szampon też mi nie pasował. Chyba nie dane mi używać ich kosmetyków.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:15   #4029
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu, Młoda ma szew prawie dookoła głowy i już od jakiegoś czasu smaruje masłem shea i olejem z róży jeśli jest już wygojony to można smarować. Moim zdaniem miesiąc to aż nadto czasu tylko obserwuj, czy się nic nie będzie działo.

i uściski dla Twojej bohaterki

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mój ma 8mm i też poszłam prywatnie do dermy, ale mnie odesłała na nfz na chirurgię. Staram się o tym nie myśleć. Bardziej przeżywam, że za parę dni syn idzie do pierwszej klasy. A Joachimowi smaruj tam ile wlezie
powodzenia w szkole

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No szczerze to nie wiem czy będziesz zadowolona z Quenching, jest bardzo lekkie, dla tłustej mieszanej i normalnej cery jest ok, dla suchej to nie wiem. Daj znać A żel Phenome lepiej oczyszcza? Sylveco dobrze oczyszczało, ale jakim kosztem Trzeba dłużej masować, przez co mocniej wysuszało.
u mnie serum i tak idzie pod krem, więc wiesz tylko się sama z siebie śmiałam, że tyle czasu gadałam o tym, że za drogie
A jeśli chodzi o żele, to ja niestety nie kontroluję jak to moje dziecko ich używa, ale bardzo długo miał ten z Phenome i mam wrażenie, że cera była jednak nieco lepsza. Na minus Sylveco wypada nie za specjalny zapach, Milena bardzo się wzbraniała przed używaniem, a już i ona powinna, niestety :/
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:22   #4030
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

anulka jak używasz tego mydelka dudu-osun?
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:31   #4031
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Kiedyś były
Córa zabrała...
OMO nie stosowałam, ale może jakiś balsam do włosów np. z babuszki Agafii?

Nie miałam pojęcia, że to możliwe. Dzięki za ostrzeżenie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
A teraz jakie masz włosy?


Gdybym ja miała pojęcie, co może zrobić korund, to możesz mi wierzyć, że nie doszłoby do tego, tym czasem nie ma nigdzie żadnej wzmianki na ten temat, a wręcz na niektórych stronach sformułowania, że produkt jest niezwykle łagodny. Moja skóra, ten pieprzyk przeszły wiele peelingów w życiu i także wcześniej mikrodermabrazję, ale gotową w kremie, peelingi solne, wszelakie, kwasy, enzymatyki i coś takiego nie śniło mi się nawet w najgorszych snach. No ale trudno, stało się, mam nauczkę. Jak znajdę, bo jeszcze gdzieś mam ten korund i będzie na nim pisało, to dam znać jaki jest opis dotyczący wielkości tych drobinek, bo wiem, że są różne i może ten grubiej zmielony nie robi czegoś takiego. Na stronie producenta nie podają.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Miałam żel do mycia z tej serii mnie podrażniał, wysuszał mi skórę Ich szampon też mi nie pasował. Chyba nie dane mi używać ich kosmetyków.
Jeśli chcesz to wyślę Ci na spróbowanie. Mam obecnie 3 tego typu cleansery ( 2 Avalon, 1 Pierpaoli "Anthyllis" też niezły, ale na razie nie mam pełnej opinii, bo tylko 2 razy użyłam) i żel Bioturm, jakby co to mogę po trochu każdego odlać, nie będzie problemu. Nie miałam niestety niczego innego z Avalon.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
powodzenia w szkole

u mnie serum i tak idzie pod krem, więc wiesz tylko się sama z siebie śmiałam, że tyle czasu gadałam o tym, że za drogie
A jeśli chodzi o żele, to ja niestety nie kontroluję jak to moje dziecko ich używa, ale bardzo długo miał ten z Phenome i mam wrażenie, że cera była jednak nieco lepsza. Na minus Sylveco wypada nie za specjalny zapach, Milena bardzo się wzbraniała przed używaniem, a już i ona powinna, niestety :/


Szkody może Ci nie zrobi

Phenome ma to coś, jak ja używałam ich mleczka i micelarnego żelu ( tego head to toe dla dzieci) i enzymatyka, to też buzia była w lepszej ogólnej kondycji, chociaż spektakularnych efektów nie było, to przynajmniej nie szkodziły i takie solidne pielęgnacyjne podstawy dawały.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-08-26 o 21:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 07:01   #4032
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
anulka jak używasz tego mydelka dudu-osun?
na okrągło
a tak poważnie - używałam absolutnie do wszystkiego.
głównie do twarzy, reszta ciała też się czasem załapała, sprawdzało się w higienie intymnej.
cera bardzo je lubiła, na początku lekko ściągało, ale to było przejściowe. nie zauważyłam, żeby wysuszało, ale ja po demakijażu nakładam nawilżacze. oczyszcza i wygładza pięknie, spróbuj ostrożnie

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

i uściski dla Twojej bohaterki

może skoczymy na piwo przy okazji iherba
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 07:03   #4033
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
na okrągło
a tak poważnie - używałam absolutnie do wszystkiego.
głównie do twarzy, reszta ciała też się czasem załapała, sprawdzało się w higienie intymnej.
cera bardzo je lubiła, na początku lekko ściągało, ale to było przejściowe. nie zauważyłam, żeby wysuszało, ale ja po demakijażu nakładam nawilżacze. oczyszcza i wygładza pięknie, spróbuj ostrożnie

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------



może skoczymy na piwo przy okazji iherba
A jakies szmatki czy inne wymysły używasz przy tym mydelku? Ja umyłam nim wczoraj buziaka i jestem bardzo na tak
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:36   #4034
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A jakies szmatki czy inne wymysły używasz przy tym mydelku? Ja umyłam nim wczoraj buziaka i jestem bardzo na tak
Czasem szmatki używam, ale najczęściej same łapki
Cieszę się, że pierwsze wrażenie jest dobre będzie coraz lepiej tylko kontroluj, bo ponoć może podsuszyć.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:41   #4035
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Czasem szmatki używam, ale najczęściej same łapki
Cieszę się, że pierwsze wrażenie jest dobre będzie coraz lepiej tylko kontroluj, bo ponoć może podsuszyć.
Wczoraj olejkiem z awokado sie wysmarowałam wiec nie ma szans mnie nic suszyć a mama mnie straszy ze mnie oleje zapchaja...
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 09:03   #4036
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Wczoraj olejkiem z awokado sie wysmarowałam wiec nie ma szans mnie nic suszyć a mama mnie straszy ze mnie oleje zapchaja...
nie muszą.
wczoraj ja i Młodziutka podlinkowałyśmy fajne posty o zapychaniu właśnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 09:13   #4037
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Odkryłam ciekawe mydło do włosów http://natura24.pl/mydlo-do-mycia-wl...aryn-100g.html
Najfajniejsze jest to, że przedłuża ich świeżość, ale także dokładnie myje i unosi włosy u nasady/usztywnia lekko

Na Phenome Wakacyjna noc zakupów -20% na wszystko
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 09:14   #4038
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47880415]Odkryłam ciekawe mydło do włosów http://natura24.pl/mydlo-do-mycia-wl...aryn-100g.html
Najfajniejsze jest to, że przedłuża ich świeżość, ale także dokładnie myje i unosi włosy u nasady/usztywnia lekko

Na Phenome Wakacyjna noc zakupów -20% na wszystko [/QUOTE]
Rozumiem, że uzywasz?
Konieczna płukanka po mydle?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 09:22   #4039
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rozumiem, że uzywasz?
Konieczna płukanka po mydle?
Właśnie nie , podobnie jak po tych http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 09:48   #4040
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie muszą.
wczoraj ja i Młodziutka podlinkowałyśmy fajne posty o zapychaniu właśnie
Zaraz poczytam
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:00   #4041
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47880564]Właśnie nie , podobnie jak po tych http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s[/QUOTE]
Kusicielko Ty
Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Zaraz poczytam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:02   #4042
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47880415]Odkryłam ciekawe mydło do włosów http://natura24.pl/mydlo-do-mycia-wl...aryn-100g.html
Najfajniejsze jest to, że przedłuża ich świeżość, ale także dokładnie myje i unosi włosy u nasady/usztywnia lekko [/QUOTE]

Hmmm.... Od dawna przymierzam się do mycia włosów mydłem. Do tej pory umyłam tylko tradycyjnym aleppo, ale mam grube włosy i plątały mi się podczas namydlania. Odżywka pomogła na szczęście. Czy to mydło też plącze włosy w czasie mycia?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:05   #4043
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Hmmm.... Od dawna przymierzam się do mycia włosów mydłem. Do tej pory umyłam tylko tradycyjnym aleppo, ale mam grube włosy i plątały mi się podczas namydlania. Odżywka pomogła na szczęście. Czy to mydło też plącze włosy w czasie mycia?
Ja mam bardzo krótkie, więc nie potrafię tego ocenić, niestety
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:15   #4044
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47881390]Ja mam bardzo krótkie, więc nie potrafię tego ocenić, niestety [/QUOTE]

Aaaaaa, no właśnie, dzięki za info Chyba zostanę przy szamponie, choć mydło w kostce do mycia włosów mnie kusi
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:20   #4045
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ja próbowałam myć włosy kostką ale strasznie sie płakały i dałam sobie spokój. Jest tyle fajnych szamponów z dobrymi składami ze nie mam co narzekać

A dzisiaj powinna przyjść moja henna
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:23   #4046
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Aaaaaa, no właśnie, dzięki za info Chyba zostanę przy szamponie, choć mydło w kostce do mycia włosów mnie kusi
Jeśli używasz aleppo niskoprocentowego, to z powodzeniem wykorzystasz do ciała, jeśli Ci nie będzie pasowało do włosów
Mają jeszcze cytrusowe http://natura24.pl/mydlo-do-mycia-wl...ella-100g.html
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:32   #4047
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Aaaaaa, no właśnie, dzięki za info Chyba zostanę przy szamponie, choć mydło w kostce do mycia włosów mnie kusi
przepraszam, ze sie wtracam w dyskusje z przetestowanych przeze mnie mydel do mycia wlosow jedyne, ktore nie placze wlosow to http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-S...-oz-99-g/47717. Daje fajna miekka, piane, nie placze nie pozostawia osadu nie stosuje plukanek po, jedynie odzywke i wszystko jest ok. Wlosy mam sredniej dlugosci,jasne, suche i krecone czyli najgorsze z mozliwych
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 11:21   #4048
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
przepraszam, ze sie wtracam w dyskusje z przetestowanych przeze mnie mydel do mycia wlosow jedyne, ktore nie placze wlosow to http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-S...-oz-99-g/47717. Daje fajna miekka, piane, nie placze nie pozostawia osadu nie stosuje plukanek po, jedynie odzywke i wszystko jest ok. Wlosy mam sredniej dlugosci,jasne, suche i krecone czyli najgorsze z mozliwych
Yyyy.....myślałam, ze mamy to http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-O...5-oz-99-g/5822
i to http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-O...5-oz-99-g/5821
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 11:29   #4049
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47882725]Yyyy.....myślałam, ze mamy to http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-O...5-oz-99-g/5822
i to http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-O...5-oz-99-g/5821[/QUOTE]
kochana mamy to http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-O...5-oz-99-g/5821 oraz http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-S...-oz-99-g/47717 specjalnie wysylalam w papierkach swoje powinnas miec z napisem kokos sprawdz prosze chyba, ze ja cos pomylilam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 11:35   #4050
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
kochana mamy to http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-O...5-oz-99-g/5821 oraz http://www.iherb.com/J-R-Liggett-s-S...-oz-99-g/47717 specjalnie wysylalam w papierkach swoje powinnas miec z napisem kokos sprawdz prosze chyba, ze ja cos pomylilam
Papierka to już dawno nie mam, kochana , ale dobrze, ze jest zgodność chociaż co do jednego ; a to drugie, tzn. pierwsze, którego próbkę mi wysłałaś to byłam przekonana, że do zniszczonych
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.