szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 14:58   #1
sasarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21

szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/


...
__________________
...

Edytowane przez sasarek
Czas edycji: 2009-12-23 o 10:39
sasarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:40   #2
kinga2761
Raczkowanie
 
Avatar kinga2761
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 363
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

59 kg przy Twoim wzroście to wcale nie tak dużo. Zacznij po prostu ćwiczyć i jedz mniej słodyczy, myślę, że to wystarczy. Sylwetka Ci się ładnie wymodeluje i będzie ok. Na tym zdjęciu wyglądasz bardzo dobrze .
__________________



kinga2761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:52   #3
samanthhha
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 571
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

Dokładnie! Nie pomyślałabym, że ważysz 59 kg. Na tym zdjęciu wyglądasz bardzo dobrze.

Ale rozumiem Cie, sama mam 162 cm wzrostu, ważyłam 54 kilo i nawet z tego chciałam schudnąć! Poczytaj może o diecie francuskiej (proteinowej) dr Dukana. Jest tutaj wątek o niej. Mi pomogła, ważę obecnie 50 kg. Tylko myślę, że powinnaś porozmawiać wcześniej z lekarzem i dowiedzieć się czy na pewno możesz przejść na dietę - masz młody organizm, lepiej nie narobić sobie problemów.

Dieta plus sport, nawet samo bieganie trzy razy w tygodniu i na pewno Ci się uda dojść do celu! Rozumiem Twoje zmartwienia wagą - każda z nas chcę czuć się świetnie w swoim ciele! Poczytaj o tej diecie. Myślę, że Ci się spodoba
samanthhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:01   #4
madzialena050188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

hej! polecam stepperek-przez dwa tygodnie z łydek spadło mi 2 cm, w udach tez mi spada, efekty bardzo widoczne, tylko trzeba cwiczyc ok 30 min dziennie-szybko sie do tego przyzwyczaisz, dobrze by bylo gdybys kolacje jadla najpozniej o 17-ja tak robie, juz zrzucilam 3 kg w okolo 3 tygodnie, trzymam za Ciebie kciuki i za siebie tez pozdrowionka
madzialena050188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:13   #5
kaprys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

wyglądasz naprawdę dobrze ale skoro chcesz schudnąć no to życzę powodzenia chociaż wydaje mi się, że 9kg w Twoim przypadku to troszeczkę za dużo..
Pozdrawiam.
__________________
Z butów sterczy słoma, literaturę zna z opracowań lektur, buraczana dama. Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija, choćby słoma w butach ze złota była.
kaprys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:17   #6
kinga2761
Raczkowanie
 
Avatar kinga2761
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 363
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

Cytat:
Napisane przez madzialena050188 Pokaż wiadomość
hej! polecam stepperek-przez dwa tygodnie z łydek spadło mi 2 cm, w udach tez mi spada, efekty bardzo widoczne, tylko trzeba cwiczyc ok 30 min dziennie-szybko sie do tego przyzwyczaisz, dobrze by bylo gdybys kolacje jadla najpozniej o 17-ja tak robie, juz zrzucilam 3 kg w okolo 3 tygodnie, trzymam za Ciebie kciuki i za siebie tez pozdrowionka
Wybacz, ale sprowadzę Cię na ziemię...
1. Kolacja najpóźniej 3 godziny przed snem powinna być (białkowa nawet godzinę przed snem), inaczej sobie metabolizm rozwalisz.
2. Te 3 kg to niestety woda (w większości). Tłuszczyk dopiero teraz się zacznie spalać.

Jeśli chodzi o stepper, to ile ćwiczysz dziennie? Ja od ponad miesiąca po 40 minut co drugi dzień i cm mi tak szybko nie spadają. Ćwiczysz coś oprócz tego?

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kaprys Pokaż wiadomość
wyglądasz naprawdę dobrze ale skoro chcesz schudnąć no to życzę powodzenia chociaż wydaje mi się, że 9kg w Twoim przypadku to troszeczkę za dużo..
Pozdrawiam.
Zgadzam się . Jeśli już koniecznie chcesz chudnąć, to najwyżej 4-5 kg proponuję, bo będziesz wyglądać jak szkielet.
__________________



kinga2761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:32   #7
Labed2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

Dziewczyno z czego ty chcesz chudnąć Masz ładne ciałko, płaski brzuch a martwisz się czymś tylko nie wiadomo czym
Labed2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 18:32   #8
madzialena050188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

cwicze po 30 min, twister 30 min, do tego spalacz tłuszczu thermo fat burner(tak sporadycznie, takze pewnie nie za duzo dziala), zrezygnowalam ze slodyczy i cukru. 3 razy w tygodniu biegam. Zgodze sie ze to woda, niestety jak zaczelam brac tabletki anty, strasznie spuchlam, niedawno je odstawilam i na szczescie powolutku spada. Zawsze miałam tendencje do tycia,ale i do spadku wagi, przez dwa miesiace samego biegania i ograniczania cukrow potrafie zrzucic ok 10 kg(juz kilka razy to przerabialam), oczywiscie jak sie nie pilnuje to wystepuje efekt jojo pozdrawiam
madzialena050188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:35   #9
sasarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

...
__________________
...

Edytowane przez sasarek
Czas edycji: 2009-12-23 o 10:40
sasarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:41   #10
kinga2761
Raczkowanie
 
Avatar kinga2761
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 363
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

Cytat:
Napisane przez madzialena050188 Pokaż wiadomość
cwicze po 30 min, twister 30 min, do tego spalacz tłuszczu thermo fat burner(tak sporadycznie, takze pewnie nie za duzo dziala), zrezygnowalam ze slodyczy i cukru. 3 razy w tygodniu biegam. Zgodze sie ze to woda, niestety jak zaczelam brac tabletki anty, strasznie spuchlam, niedawno je odstawilam i na szczescie powolutku spada. Zawsze miałam tendencje do tycia,ale i do spadku wagi, przez dwa miesiace samego biegania i ograniczania cukrow potrafie zrzucic ok 10 kg(juz kilka razy to przerabialam), oczywiscie jak sie nie pilnuje to wystepuje efekt jojo pozdrawiam
Szczerze mówiąc to mnie rozczarowałaś. Miałam nadzieję, że tylko na stepperze ćwiczysz , ale na przykład częściej niż ja (bo ja co 2 dni) i masz takie spadki w centymetrach... Biegać może też zacznę, ale czarno to widzę. Twistera nie posiadam niestety. Muszę się chyba jednak przyzwyczaić do wolniejszego odchudzania nóg... Przede wszystkim gratuluję samozaparcia, bo mnie by się nie chciało tyle ćwiczyć .
Jeśli chodzi o efekt jojo, to wydaje mi się, że na początku musisz się bardzo postarać, żeby nie przytyć z powrotem, a za jakiś czas Twój organizm przyzwyczai się do nowego "kształtu" i już nie będziesz tyła, nawet jak sobie pozwolisz na więcej jedzenia, słodkości, etc.
__________________



kinga2761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:23   #11
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

Poczytaj o diecie South Beach, naprawde polecam. Warto!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post11503513
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 18:31   #12
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: szukam bratniej duszy aby pomogla zrzucic kilka(nascie) kg :/

Cytat:
Napisane przez sasarek Pokaż wiadomość
A chcialam jeszcze o cos zapytac. Czy wy tez tak macie ze jak zaczynacie sie odchudzac to najpierw tak jakby troche przytyjecie i dopiero potem waga wam spada??? Bo ja zauwazylam ze czym bardziej chce schudnac i zaczynam cwiczyc to mi troche przybywa najpierw. Takie mam wrazenie jakies..
Bo jak zaczynasz ćwiczyć to mięśnie się wyrabiają i może waga iść troche w górę
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.