Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 09:04   #1
Saffii
Raczkowanie
 
Avatar Saffii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 70

Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!


Witam Was! Która z Was dołączy do mnie? 25 kg!!! W dół! To tak strasznie dużo dlatego szukam wspólniczki, żeby było łatwiej.
Mam teraz, na dzień dzisiejszy 82 kg przy wzroście161cm. Założenie mam takie: mało jeść, 0 słodyczy (które tak uwielbiam) jazda na rowerze treningowym i normalnym(ok.1 godziny dziennie na razie, żeby nie paść), brzuszki(bo w tym temacie jest duuużo do zrobienia). Może jakiś wspomagacz, ale nie jakiś cud specyfik za kupę kasy tylko jakiś błonnik z ananasem.
Chciałabym zobaczyć konkretne efekty już za 3 miesiące, żeby móc na plaży się pokazać, bo z tym mam kłopot od kilku lat.
Kiedyś (ok.6 lat temu)było tak pięknie - ważyłam ok.56 kg, mogłam nosić fajnie ciuchy, chodzić na plażę latem bez krępacji.
Ale to było kiedyś, potem dziecko, ciąża, siedzenie w domu i przed komputerem, dużo słodyczy, mało ruchu.
Tak więc zapraszam do wspólnego odchudzania! Piszcie w tym temacie jeśli macie trochę mniej lub więcej tłuszczu do zrzucenia to też przyłączcie się do mnie! Razem będzie nam na pewno łatwiej!
Pomyślcie o tym jak czas szybko minie, zrobi się cieplutko i będzie można swoje szczupłe (lub prawie szczupłe) ciałko wystawić na promienie słońca
Czekam na Was
Saffii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:08   #2
sensa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Chętnie Ci pomogę i sama tez dzięki temu się będę motywować. Jestem na diecie od 25 marca i już schudłam 3 kg Mam w planach jeszcze 15 do zrzucenia. I nie poddaję się Powodzenia.
sensa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:21   #3
Saffii
Raczkowanie
 
Avatar Saffii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 70
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Witaj sensa! No fajnie, że będziesz ze mną. Właśnie kupiłam błonnik z ananasem i muszę go koniecznie łyknąć, bo żołądek mi się skręca Do tego mam zamiar pić jakiś Energizer Drink z kofeiną, będę popijać nim ten błonnik. Potem ten rower treningowy z tym jest najgorzej, bo nie lubię ćwiczyć.
A Ty sensa co robisz , żeby schudnąć jakąś dietę stosujesz, ćwiczenia?
Saffii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 13:00   #4
sensa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Przyjęłam zasadę MŻ. I to sie w moim przypadku najlepiej sprawdza.
I dużo ruchu, ćwiczę TaeBo plus biegam wieczorami.
Moim zdaniem wysiłek fizyczny to jedyny skuteczny sposób aby pozbyć sie nadmiaru kilosów.
sensa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:23   #5
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

witam Cie Safii.Ja mam 173cm i jeszcze 2 miesiace temu wazylam 79kg;/ Udalo mi sie juz zgubic 11kg!!! Moje rady-pij okolo 2 litrow wody dziennie.To napradwe pomaga.
Ja oprocz tego wspomagam sie od 3 tygodni Herbalife-kiedys to bralam i teraz tez postanowilam.
Oprocz tego codziennie po godzince jezdze na rowerku stacjonarnym i duzo spaceruje.Jem jeden posilek dziennie (obiad)okolo 17.00 a na sniadanie i kolacje pije koktajl Herbalife.Ja tego nie reklamuje jakby co,tylko mowie jak wyglada moja dieta.I oczywiscie biore 3 razy dziennie blonnik popijajac ja woda (0,5l).Czuje sie super chociaz mam do zgubienia jeszcze 10 kg;/Czasami mam zalamki ale takie fora jak to pomaga
Saffii uda Ci sie na pewno! jestem z Toba.Wiem jak to wazne miec wsparcie-na szczesce moj narzeczony mi dopinguje i codziennie mi mowi jak schudlam ja ladnie wygladam i ze widac efekty.To naprawde wazne dla mnie!!
Pozdrawiam Was;*
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:28   #6
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Thumbs down Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Saffii zwariowałaś?!! 25 kg w 2 tygodnie??? Czy ja dobrzez zrozumiałam? Chciałąm przyłączyć się do wątku, bo ważę tyle samo co Ty przy wzroście 170 i też chcę schudnąć, ale do 15 czerwca i jakieś 10 kg i naczej efekt jojo gwarantowany... Też chciałąbym zrzucić 25 kg, ale może do jesieni... Nie chcę wylądować w szpitalu!!!
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:30   #7
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

A! I polecam L Karnitynę. Tylko nie oczekuj cudu
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 20:38   #8
Saffii
Raczkowanie
 
Avatar Saffii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 70
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

No dzięki! Jak widzę, że mam w Was - odchudzających się wparcie to już mi lżej Dziś niestety nie pojeździłam na rowerku- mówiłam, że z tym jeżdżeniem jest najgorzej, ale trzymałam się w miarę z jedzeniem. Jak na pierwszy dzień to chyba nie jest tak tragicznie: zgrzeszyłam tylko 2 razy: 1) ok.18.00 1 kawałek chleba jasnego z serkiem smażonym (taki malutki) 2)w ciągu dnia 2 delicje.
Błonnika łyknęłam w sumie 6szt. 3 razy po 2 szt. popijając to za każdym razem 1 szk. wody. Wypiłam jeszcze zieloną herbatkę.
Teraz jestem strasznie głodna No, ale mam nadzieję, że jakoś jutro będzie lepiej i wsiądę wreszcie na ten rower
Tak, więc dzięki za wparcie. Piszcie o swoich codziennych zmaganiach z wagą.To do jutra!
Saffii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:44   #9
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Saffii,jesli jestes bardzo glodna to polacem serek wiejski lekki.Ma w sobie bardzo duzo bialka i jest latwo przswajalny.Polecam!!
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:52   #10
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Saffii a tak z czystej ciekawosci (jak nie chcesz to nie odpowiadaj) jaki rozmiar ciuszkow nosisz?
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:05   #11
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez Saffii Pokaż wiadomość
No dzięki! Jak widzę, że mam w Was - odchudzających się wparcie to już mi lżej Dziś niestety nie pojeździłam na rowerku- mówiłam, że z tym jeżdżeniem jest najgorzej, ale trzymałam się w miarę z jedzeniem. Jak na pierwszy dzień to chyba nie jest tak tragicznie: zgrzeszyłam tylko 2 razy: 1) ok.18.00 1 kawałek chleba jasnego z serkiem smażonym (taki malutki) 2)w ciągu dnia 2 delicje.
Błonnika łyknęłam w sumie 6szt. 3 razy po 2 szt. popijając to za każdym razem 1 szk. wody. Wypiłam jeszcze zieloną herbatkę.
Teraz jestem strasznie głodna No, ale mam nadzieję, że jakoś jutro będzie lepiej i wsiądę wreszcie na ten rower
Tak, więc dzięki za wparcie. Piszcie o swoich codziennych zmaganiach z wagą.To do jutra!
hej hejja tez sie odchudzamw sobote mina 2 tyg odkad jestem na dieciechcialabym wazyc okolo 63kg teraz waga wskazuje 80kg...od poczatku diety zgubilam 6kg
mozesz mi napisac co w ogole jesz i jak wygladaja Twoje posilki?
powodzenia
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 14:32   #12
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Hej Dziewczynki co tu dzisiaj tak cicho??piszcie jak Wam idzie dieta ja dzisiaj mam dzen kryzysu-strasznie glodna jestem i mam na wszystko ochote ehhh to chyba tak przed okresem;/
Saffii a Tobie jak idzie?
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:42   #13
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez czekoladka666 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki co tu dzisiaj tak cicho??piszcie jak Wam idzie dieta ja dzisiaj mam dzen kryzysu-strasznie glodna jestem i mam na wszystko ochote ehhh to chyba tak przed okresem;/
Saffii a Tobie jak idzie?
ja jestem ja jestem
niedawno wrocilam z uczelni...mialam dzis test caloroczny zaliczeniowy:/ po prostu masakra aaa i jeszcze okres dostalam
ale dieta idzie calkiem dobrze
a jak tam reszta?
aaa kupilam nowa wage
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:13   #14
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

noo wreszcie ktos ise odezwal
Hej Olcza
a napisz mi jak wyglada Twoja dieta i ile juz schudlas.Jestem bardzooo ciekawa.A okresu nie zazdroszcze-zawsze wtedy mam wilczy apetyt;/
Buziaki
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:16   #15
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez czekoladka666 Pokaż wiadomość
noo wreszcie ktos ise odezwal
Hej Olcza
a napisz mi jak wyglada Twoja dieta i ile juz schudlas.Jestem bardzooo ciekawa.A okresu nie zazdroszcze-zawsze wtedy mam wilczy apetyt;/
Buziaki
aaa ja stosuje rozne diety i wszyscy mnie tutaj krytykuja, ze sa one niezdrowe dlatego lepiej bedzie jak jej tu nie zamieszczeschudlam 6kg
ale dzis przez ten okres czuje sie tak jakbym wazyla ze 100kg
masakrawszystko mnie boli i jestem mega zla
a Ty jak sie odchudzasz?
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:28   #16
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

ja przez miesiac stosowalam diete 100 kcal jednak jak dla mnie to bylo za wolne tempo chudniecia i kupilam Herbalife.Lacznie juz schudlam jakies 10-11kg. Niedlugo chyba zakoncze diete bo zaczynam sie dobrze czuc w swojej skorze Olcza a Ty ile masz zamiar jeszcze schudnac?
aaaaa dodam jeszcze ze czesto robie sobie glodowki:P nic caly dzien nie jem tylko pije wode mineralna.Wtedy mozna niezle zleciec z wagi.I nie tylko z wagi bo po cialku tez widac
Ale chyba juz tak nie zrobie bo to zbyt drastyczne chyba jak dla mnie
Olcza wiec napisz mi ile jeszcze kg przed Toba do stracenia i napisz cos o tej swojej diecie bo ciekawosc mnie zzera
Pzdrawiam
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:42   #17
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez czekoladka666 Pokaż wiadomość
ja przez miesiac stosowalam diete 100 kcal jednak jak dla mnie to bylo za wolne tempo chudniecia i kupilam Herbalife.Lacznie juz schudlam jakies 10-11kg. Niedlugo chyba zakoncze diete bo zaczynam sie dobrze czuc w swojej skorze Olcza a Ty ile masz zamiar jeszcze schudnac?
aaaaa dodam jeszcze ze czesto robie sobie glodowki:P nic caly dzien nie jem tylko pije wode mineralna.Wtedy mozna niezle zleciec z wagi.I nie tylko z wagi bo po cialku tez widac
Ale chyba juz tak nie zrobie bo to zbyt drastyczne chyba jak dla mnie
Olcza wiec napisz mi ile jeszcze kg przed Toba do stracenia i napisz cos o tej swojej diecie bo ciekawosc mnie zzera
Pzdrawiam
ja teraz jem ponizej 1000kcal i jestem zdecydowanie najedzona.glodowki nigdy nie robilam i nie wiem czy dalabym rade
chcesz zrzucic jeszcze okolo 15kg
6kg stracilam przez 1,5 tygodnia...wiem, ze to niezdrowe ale nic nie proadze
a Ty?ile jeszcze chcesz zrzucic?
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:49   #18
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Olcza na wiesz na poczatku zawsze idzie szybko bo jelita sie wyprozniaja.Pozniej coraz wolniej i gorzej....eh.Ile chce jeszcze zrzucic hmmmmm nie wiem sama ale chyba 9kg bo chce wazyc 60kg.Moja waga poczatkowa to 80kg:O a teraz 69....czuje sie o niebo lepiej.a Ty ile wazysz teraz?a i ile masz wzrostu.Ja mam 175 i dziekuje za to rodzicom:P
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:51   #19
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez czekoladka666 Pokaż wiadomość
Olcza na wiesz na poczatku zawsze idzie szybko bo jelita sie wyprozniaja.Pozniej coraz wolniej i gorzej....eh.Ile chce jeszcze zrzucic hmmmmm nie wiem sama ale chyba 9kg bo chce wazyc 60kg.Moja waga poczatkowa to 80kg:O a teraz 69....czuje sie o niebo lepiej.a Ty ile wazysz teraz?a i ile masz wzrostu.Ja mam 175 i dziekuje za to rodzicom:P
heheja mam 168cm i waze teraz 80kgna poczatku bylo 86
chce schudna tak do 65 kg no moze do 60...tak sie przestawilam, ze nawet nie mam ochoty na slodyczejak dlugo juz sie odchudzasz?
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 22:00   #20
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Wiesz co zaczelam tak w polowie lutego,ale tak naprawde to sie wzielam za siebie na poaczatku marca.Troche te swieta byly nie na miejscu no ale...co zrobic:P przez miesiac tzn do polowy marca schudlam 4kg a na Herbalife jestem od 3-4 tyogdni jakos tak i schudlam ok 6-7kg.Pisze okolo bo sie wazylam tydzien temu ostatnio;p Ale nie bylo i nie jest latwo;/Coraz czesciej mam kryzysy.Psychika tez mi sie skopala.Jak jednego dnia zjadlam 3 kawalki pizzy to pozniej 2 dni sie glodzilam heh;/Zeby to w jakis wiekszy problem sie nie przerodzilo..
A Ty jak sobie radzisz z apetytem?
I Twoj ostatni posilek w jakich godzinach jesz?
I napisz mi jeszcze czy cwiczysz a jesli tak to jak czesto i co
Pozdrawam
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 22:04   #21
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez czekoladka666 Pokaż wiadomość
Wiesz co zaczelam tak w polowie lutego,ale tak naprawde to sie wzielam za siebie na poaczatku marca.Troche te swieta byly nie na miejscu no ale...co zrobic:P przez miesiac tzn do polowy marca schudlam 4kg a na Herbalife jestem od 3-4 tyogdni jakos tak i schudlam ok 6-7kg.Pisze okolo bo sie wazylam tydzien temu ostatnio;p Ale nie bylo i nie jest latwo;/Coraz czesciej mam kryzysy.Psychika tez mi sie skopala.Jak jednego dnia zjadlam 3 kawalki pizzy to pozniej 2 dni sie glodzilam heh;/Zeby to w jakis wiekszy problem sie nie przerodzilo..
A Ty jak sobie radzisz z apetytem?
I Twoj ostatni posilek w jakich godzinach jesz?
I napisz mi jeszcze czy cwiczysz a jesli tak to jak czesto i co
Pozdrawam
ja jakos narazie nie mam apetytu duzego...sama jestem w szoku...uwazam, ze to wszystko siedzi w psychice...jestem zdesperowana strasznie...nie pozwalam sobie na zadne grzeszki...nawet malutkie
ostatni posilek jadam mniej wiecej okolo 18...dzis zjadlam o 19 poniewaz dopiero wrocilam z uczelni.
Cwicze cwicze oczywiscie
w poniedzialki i srody mam treningi tanca po 2 godziny
w poniedzialki hip hop i break dance
a w srody hip hop funky i jazz
w pozostale dni cwicze okolo godziny
robie 100 brzuszkow dziennie i mam nadzieje, ze za jakis czas zwieksze ich ilosc
a Ty?jak sobie radzisz kiedy jeszcz ostatni raz i czy cwiczysz?
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 22:14   #22
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

wiesz ja jem tylko jeden posilek dziennie okolo 17.00.Na sniadanie pije koktajl (herbalife) i okolo 21.00 tez koktajl.Moje cwiczenia przy Twoich to nic:P ja jezdze godzine dziennie na rowerku stacjonarnym(dzis mi sie nie chcialo) i bardzo duzo spaceruje.Kurde zazdroszcze Ci tego tanca,wyrobisz sobie dzieki temu fajna figurke.Ja mam strasznie duzy problem z sadelkiem na brzuchu;/ale pamietam ze jak wazylam 62 kg to tez mialam z tym problem wiec doszlam do wnisku ze to taki moj defekt na stale;p no i te cholerne boczki wrrrr z tym to musze cos zrobic do wakacji.
Ale najwiecej mi daje picie wody.Pije codziennie okolo 3 litrow wody!! I uwazam ze dzieki temu tak latwo trace na wadze bo przeciez cwicze malo.
Olcza jestem strasznie ciekawa jak dlugo wytrzymamy na diecie
Ciekawe co tam ze Saffii bo chyba tu dzis nie zagladala.Mam nadzieje ze dziewczyna sie dzielnie trzyma.
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 22:28   #23
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez czekoladka666 Pokaż wiadomość
wiesz ja jem tylko jeden posilek dziennie okolo 17.00.Na sniadanie pije koktajl (herbalife) i okolo 21.00 tez koktajl.Moje cwiczenia przy Twoich to nic:P ja jezdze godzine dziennie na rowerku stacjonarnym(dzis mi sie nie chcialo) i bardzo duzo spaceruje.Kurde zazdroszcze Ci tego tanca,wyrobisz sobie dzieki temu fajna figurke.Ja mam strasznie duzy problem z sadelkiem na brzuchu;/ale pamietam ze jak wazylam 62 kg to tez mialam z tym problem wiec doszlam do wnisku ze to taki moj defekt na stale;p no i te cholerne boczki wrrrr z tym to musze cos zrobic do wakacji.
Ale najwiecej mi daje picie wody.Pije codziennie okolo 3 litrow wody!! I uwazam ze dzieki temu tak latwo trace na wadze bo przeciez cwicze malo.
Olcza jestem strasznie ciekawa jak dlugo wytrzymamy na diecie
Ciekawe co tam ze Saffii bo chyba tu dzis nie zagladala.Mam nadzieje ze dziewczyna sie dzielnie trzyma.
niooo mam nadzieje, ze dam radejutro mina 2 tygodnie i narazie w ogole nie ciagnie mnie do jedzeniaTy tez sie trzymajMusimy wytrzymac na tych naszych dietach!!Damy rade
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 22:40   #24
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Hej dziewczyny Ja schudlam 30 kilo :-0 wlasnie tyle przybralam w ciazy zajelo mi to ponad rok , przelom nastapil po kopenhaskiej ;6,5 kilo w dol .Do mojej wymarzonej wagi zostalo mi 4 kilo :-D w miedzy czasie stosowalam tez inne diety , biegalam, teraz juz tylko skupiam sie na brzuchu aaa lykalam L-karnityne , blonnik i aplefit Zycze powodzenia i trzymam kciuki a gdy przyjdzie kryzys intensywnie myslcie o waszych celach POzdrawiam
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 14:12   #25
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez DAVIDKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja schudlam 30 kilo :-0 wlasnie tyle przybralam w ciazy zajelo mi to ponad rok , przelom nastapil po kopenhaskiej ;6,5 kilo w dol .Do mojej wymarzonej wagi zostalo mi 4 kilo :-D w miedzy czasie stosowalam tez inne diety , biegalam, teraz juz tylko skupiam sie na brzuchu aaa lykalam L-karnityne , blonnik i aplefit Zycze powodzenia i trzymam kciuki a gdy przyjdzie kryzys intensywnie myslcie o waszych celach POzdrawiam
Witam Cie DAVIDKA gratuluje tak wspanialego wyniku-30 kg hmmm to musialo Cie kosztowac sporo wyrzeczen-no ale dalas rade i to najwazniejsze
Powodzenia w dalszej diecie.Zazdroszcze Ci ze zostalo Ci juz tak niewieleTrzymam kciuki
Buziaczki
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 14:35   #26
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez czekoladka666 Pokaż wiadomość
Witam Cie DAVIDKA gratuluje tak wspanialego wyniku-30 kg hmmm to musialo Cie kosztowac sporo wyrzeczen-no ale dalas rade i to najwazniejsze
Powodzenia w dalszej diecie.Zazdroszcze Ci ze zostalo Ci juz tak niewieleTrzymam kciuki
Buziaczki
Hej hej
jak mija dzionek?jak dietka?dlajesz rade??mnie potwornie boli brzuch przez ten okropny okres i nawet nie chce mi sie jesc
wlasnie popijam sobie herbatke ze slodzikiemdziadek je czekoladke do kawy a mnie nawet do niej nie ciagnieufff jaka to radosc
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 14:50   #27
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez olcza1 Pokaż wiadomość
Hej hej
jak mija dzionek?jak dietka?dlajesz rade??mnie potwornie boli brzuch przez ten okropny okres i nawet nie chce mi sie jesc
wlasnie popijam sobie herbatke ze slodzikiemdziadek je czekoladke do kawy a mnie nawet do niej nie ciagnieufff jaka to radosc
Witam Cie Olcza
u mnie super bylam na zakupach i musze sie pochawalic ze kupilam spodnie rozmiar 38!!!I weszlam na wage czego dawno nie robilam..pokazala.....67 kg!!!! wIEC SZYBKO postanowilam przymierzyc kostium kapielowy zeby obejrzec swoje cialo,jestem starsznie mile zaskoczna.Pieknie wygladam(sorki za przechwalanie,ale rozmiesz...tej radosci nie da sie opisac).Boje sie ze przytyje wrrr.Kiedys ktos powiedzal ze dieta to zmiana zywienia do konca zycia-i chyba trzeba to zrozumiec i sie z tym pogodzic.Mam nadzieje ze za 2 miesiace moja waga pokaze 60 i wtedy to juz koniec.Najbardziej nie moge sie doczekac jak wreszcie nie bede musiala wypijac 3 l wody,bo prawde mowiac mam juz po niej odruchy wymiotne bleeee.
Olcza a co sadzisz ta temat slodzika bo ja tez uzywam ale slyszalam opinie ze po tym rowniez sie tyje,poniewaz organizm czujac slodycz nastawia sie na przyjecie duzej dawki energii,wiec slodzik to sciema.Jak myslisz?
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 14:54   #28
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez czekoladka666 Pokaż wiadomość
Witam Cie Olcza
u mnie super bylam na zakupach i musze sie pochawalic ze kupilam spodnie rozmiar 38!!!I weszlam na wage czego dawno nie robilam..pokazala.....67 kg!!!! wIEC SZYBKO postanowilam przymierzyc kostium kapielowy zeby obejrzec swoje cialo,jestem starsznie mile zaskoczna.Pieknie wygladam(sorki za przechwalanie,ale rozmiesz...tej radosci nie da sie opisac).Boje sie ze przytyje wrrr.Kiedys ktos powiedzal ze dieta to zmiana zywienia do konca zycia-i chyba trzeba to zrozumiec i sie z tym pogodzic.Mam nadzieje ze za 2 miesiace moja waga pokaze 60 i wtedy to juz koniec.Najbardziej nie moge sie doczekac jak wreszcie nie bede musiala wypijac 3 l wody,bo prawde mowiac mam juz po niej odruchy wymiotne bleeee.
Olcza a co sadzisz ta temat slodzika bo ja tez uzywam ale slyszalam opinie ze po tym rowniez sie tyje,poniewaz organizm czujac slodycz nastawia sie na przyjecie duzej dawki energii,wiec slodzik to sciema.Jak myslisz?
noooo to gratulujebardzo sie ciesze, za sie Tobie udalona pewno teraz slicznie wygladasz
nie wiem co myslec o slodziku ale ja go po prostu uzywampodobno jest niezdrowy i nie powinno sie go uzywac ale jak pomysle, ze mam wsypac 2 lyzeczki cukru do kawy to po prostu wybieram slodzik
aaaa i jak tak jak Ty nie wypijam 3 litrow wodypije okolo 1,5 litra dziennie
zaraz lece do sklepu kupic sobie zielona herbatke
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 15:00   #29
czekoladka666
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do czekoladka666
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

ja wlasnie nie pije ani zielonej ani czerwonej herbaty,ale sie nad tym zastanawiam.Daje to cos>
czekoladka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 15:39   #30
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: Kto ze mną? 25kg od 10 kwietnia 08!

Cytat:
Napisane przez czekoladka666 Pokaż wiadomość
ja wlasnie nie pije ani zielonej ani czerwonej herbaty,ale sie nad tym zastanawiam.Daje to cos>
ja od dzis zaczelam kupilam pyszna zieloniutka herbatke z pomaranczkiem i guarana wlasnie popijampyszniutkai przede wszystkim zdrowa
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.