problem z kolczykiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 21:48   #1
miziakizia60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18

problem z kolczykiem


Witam! mam maly problem ;/ otoz ze dzisiaj kolo godziny 13.30 bawilam sie kolczykiem do jezyka (odrazu mowie ze chcialam sobie jutro przekloc jezyk igla) kolczyka wzielam w celu sprawdzenia czy podczas mowienia nie bedzie go widac poniewaz ja otwieram szeroko usta . i ten kolczyk mi utkwil (chyba) w szpitalu bylam i lekarz ledwo zrobil mi przeswietlenie ... nie wiem czy moze mi sie cos stac ? bo kolczyk nie byl ani srebrny ani zloty . normalny do 1 przzebicia prosze o pomoc z gory dziekuje teraz znajduje sie chyba na jelicie nie wiem mam przeswietlenie ale tak mi powiedziano w szpitalu ostatnie slowa to " nic sie nie dzieje dowidzenia" ja nie jestem taka pewna czy nic sie nie dzieje
miziakizia60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 23:42   #2
Natalcia7x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Wink Dot.: problem z kolczykiem

Ojjj... Dziewczyno... Powiem Ci, ze zdolna jesteś! ;]

Skoro lekarze powiedzeli, że wszytko będzie ok, to im zaufaj! A dlaczegi nie jesteś pewno czy wszystko jest ok? Masz jakieś objawy? Kiedyś u lekarza widziałam rzeczy, które zostały wyciągnięte z gardeł dzieciakom... Uwierz mi, że przy tym kolczyk ok. 2 cm to nic ;]

Jutro chciałaś sobie zrobić, tak? I jak rozumiem, to na własną rękę... Wiesz, ja robiłam kolczyk też tak "na dziko" prawie pół roku temu i dzięki Bogu nic mi nie było... Ale teraz odradzam to WSZYSTKIM! To naprawdę może się źle skończyć... Głupia strasznie byłam.. ;/ Radzę Ci... Lepiej odlozyć trochę kaski i zrobić profesjonalnie i nie bać się o swoje zdrowie... Ale i tak zrobisz jak chcesz...

3mam kciuki i pozdrawiam.
__________________
C'est la vie...
Natalcia7x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 08:14   #3
miziakizia60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: problem z kolczykiem

oh ... dziękuje Ci za te mile slowa naprawde jestem spokojniejsza mi miala robic kolezanka kumpeli ktora ma 25 lat i przbila chyba ponad 20 osobom jezyk troche sie balam ale druga tez mi proponowala ktora ma lat 14 i 1 jezyk przekula ;p no ale juzbym chciala ten kolczyk "opronznic" z siebie ;p
miziakizia60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 18:11   #4
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 855
Dot.: problem z kolczykiem

...

Edytowane przez 70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b
Czas edycji: 2008-08-20 o 18:32
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:00   #5
anonimowa89
Przyczajenie
 
Avatar anonimowa89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Wink Dot.: problem z kolczykiem

Ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że to nic groźnego. Ludzie połykają (np) monety, które później wydalają. Więc bez obaw. Wiesz co, nurtuje mnie tylko jedno. Jak chciałaś sprawdzić, czy nie będzie ci przeszkadzać? Położyłaś cały kolczyk na języku, "sztangę" i dwie kuleczki. Czy tylko jedną kulkę? Jeśli to sama kulka, to możesz spać spokojnie .


Pozdrawiam
anonimowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:40   #6
miziakizia60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: problem z kolczykiem

Poprostu mialam kolczyk na jezyku i gadalam ;p heh ^^ wiem ze to glupie ... ale coz xD ja polknelam caly kolczyk czyli "sztange" i 2 kuleczki a jutro wybieram sie z tym do chirurga bo moja kolezanka ma ojca chirurga i ide do szpitala juuutro ;d pozdro Cmok
miziakizia60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 08:58   #7
xsylwiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: problem z kolczykiem

Cytat:
Napisane przez miziakizia60 Pokaż wiadomość
Witam! mam maly problem ;/ otoz ze dzisiaj kolo godziny 13.30 bawilam sie kolczykiem do jezyka (odrazu mowie ze chcialam sobie jutro przekloc jezyk igla) kolczyka wzielam w celu sprawdzenia czy podczas mowienia nie bedzie go widac poniewaz ja otwieram szeroko usta . i ten kolczyk mi utkwil (chyba) w szpitalu bylam i lekarz ledwo zrobil mi przeswietlenie ... nie wiem czy moze mi sie cos stac ? bo kolczyk nie byl ani srebrny ani zloty . normalny do 1 przzebicia prosze o pomoc z gory dziekuje teraz znajduje sie chyba na jelicie nie wiem mam przeswietlenie ale tak mi powiedziano w szpitalu ostatnie slowa to " nic sie nie dzieje dowidzenia" ja nie jestem taka pewna czy nic sie nie dzieje
Tez myślę, że nic Ci się nie stanie .
Ja miałam podobną sytuację tyle, że połknęłam 5 zł
chciałam je schować przed siostrą i jakos tak wyszło
byłam z tym u lekarza po kilku dniach i okazało się że pieniadz zostal rozpuszczony przez jakies kwiasy znajdujace sie w środku czy coś innego
xsylwiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 14:24   #8
Denise93
Raczkowanie
 
Avatar Denise93
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Myszung
Wiadomości: 81
Wyślij wiadomość przez ICQ do Denise93 GG do Denise93 Send a message via Skype™ to Denise93
Dot.: problem z kolczykiem

Cytat:
Napisane przez xsylwiia Pokaż wiadomość
Tez myślę, że nic Ci się nie stanie .
Ja miałam podobną sytuację tyle, że połknęłam 5 zł
chciałam je schować przed siostrą i jakos tak wyszło
byłam z tym u lekarza po kilku dniach i okazało się że pieniadz zostal rozpuszczony przez jakies kwiasy znajdujace sie w środku czy coś innego
o jezu!
__________________
She was a teenage zombie!


Zapuszczam włosy!!!
19>>>>>67
Denise93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 12:39   #9
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Smile Dot.: problem z kolczykiem

Heh, bardzo nietypowa sprawa. Skoro zdjęcie RTG nie wykazało nic niepokojącego, a ty sama nie odczuwasz żadnych dolegliwości (bolesność brzucha, biegunka, krew w kale) to będzie ok.
Co mogę ci poradzić - domowy sposób na tkwiące w przewodzie pokarmowym ciała obce: napij się oleju do smażenia/parafiny/oliwy - to daje poślizg; potem zjedz kapustę kiszoną - taką świeżą, z beczki - kapusta kiszona oplata ciała obce. Łatwiej będzie ci wydalić
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 12:41   #10
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: problem z kolczykiem

Dopiero teraz zauważyłam, że temat był sierpniowy, więc zapewne nieaktualny Ale z tą kapustą to tak na przyszłość
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.