Laser na blizny potrądzikowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-05, 19:30   #1
Kamil_G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 12

Laser na blizny potrądzikowe?


Witam serdecznie,

chciałbym podjąć się kilku zabiegom złagodzenia blizn potrądzikowych laserem. Czy któraś z Was ma doświadczenia z laserem fraxel eCO2 lub fraxel re:store jeśli chodzi o blizny potrądzikowe?
Zabiegów się nie boję, tzn. bólu itd, boję się natomiast zaczerwienienia, które podobno u wielu osób utrzymuje się nawet do roku lub w ogóle nie ustępuje. Jakie są Wasze doświadczenia?
Chciałbym się pozbyć w końcu tego g*wna na twarzy za przeproszeniem, mogę na to wydać każde pieniądze, ale jak mam wyglądać jeszcze gorzej i chodzić z czerwoną twarzą przez rok to dziękuję bardzo.
Proszę o Wasze opinie, pozdrawiam.
Kamil_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 19:43   #2
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Laser na blizny potrądzikowe?

Hej,

Ja miałam na blizny potrądzikowe laser frakcyjny CO2 plus Dermapen z osoczem zastosowane razem jako technikę łączoną tzn. najpierw 3x laser w odstępie 4 tyg a następnie Dermapen z osoczem co 3 tyg również 3x i efekty są takie, że powierzchnia skóry się wyrównała, pory są mniej widoczne, a jej kolor jest bardziej jednolity no i sprawia wrażenie odżywionej. Serię zabiegów robiłam pod okiem lekarza. Po laserze miałam nieco zaczerwienioną buzię,pojawiły się strupki po 4 dniach i skóra zaczęła się łuszczyć, ale to wszystko minęło po 10 dniach. Potem musiałam uważać na kosmetyki, bo skóra była uwrażliwona i stosowałam tylko te zalecone przez lekarza apteczne. Wcześniej leczyłam się u kosmetolog peelingami (10 zabiegów) oraz 12x mikrodermabrazja w odstępach co 2 tyg i efekt był ale nie do końca w takim stopniu, żebym nie żałowała wydanej na niego kasy...
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-14 20:43:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.