Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-10, 21:15   #3721
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
O no proszê jak± intuicje ma mój ch³op Szamponów póki co nie kupujê wcale, bo w zesz³ym tygodniu naby³am dwa litrowe Joanny: kokos i wi¶niê, bardzo lubiê tê seriê.
Babassau mi bardzo pasuje, jak my³am drugi raz to zmiesza³am j± z kokosowym Joanny w³a¶nie i te¿ nie by³o obci±¿enia. Dzisiaj jeszcze zakwasi³am lekko a jutro wypróbujê Dove.
Ja te¿ jutro zakwaszê, który z tych szamponów lepszy twoim zdaniem bo te¿ siê zastanawiam, wi¶niowy ma piêkny zapach, taki soczysty
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-10 o 21:17 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:22   #3722
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ jutro zakwaszê, który z tych szamponów lepszy twoim zdaniem bo te¿ siê zastanawiam, wi¶niowy ma piêkny zapach, taki soczysty
Hm, kokosowy mam pierwszy raz, ale z tego co widzê to maja podobne w³a¶ciwo¶ci: ³adnie siê pieni±, ³adnie pachn±, w³osy s± miêkkie i dobrze siê rozczesuj±. Na pierwszy raz polecam Ci wisienkê, choæby dla zapachu A poza tym jest do farbowanych w koñcu.
My¶lê, ¿e to delikatne szampony, bo przy sta³ym stosowaniu ich z maskami/od¿ywkami mia³am wra¿enie, ¿e nie oczyszczaj± dok³adnie w³osów, wiêc co jaki¶ czas myj± moj± ukochan± Myp± Ale do czêstego stosowania s± bardzo fajne.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:11   #3723
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

No dobra Dziewczyny, czytam czytam, i powiem, ¿e mycie w³osów t± Isan± Babassu trochê mnie przera¿a- moje w³osy szybko siê przet³uszczaj±...
Jak to u Was wygl±da? Korci mnie ¿eby jednak spróbowaæ
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:27   #3724
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 200
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

No to mam zagwozdkê skoro mówicie, ¿e Vitality's najlepsza...
A co do szamponów, te¿ przymierzam siê do Joanny, uwielbiam wi¶niowy zapach
ale najpierw muszê pokoñczyæ drogeryjne zapasy
__________________
„¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.”
catarsis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-10, 23:06   #3725
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

catarsis ja uzywalam lechera przez prawie pol roku, ogolnie na wlosy dziala lepiej niz farby tupy ce-ce np. ma proteiny jedwabiu wiec jest chwalony. duzy plus za bardzo naturalne kolory wlosow. minus, ze jesli chcesz osiagnac ognista rudosc to musisz dodac kontrast lub farbowac nim samym. ja ognisty kolor uzyskalam po zmieszaniu 5 farb. nie doswiadczylam chwalonej w sklepach legendarnej trwalosci, kolor znikal bardzo szybko, co gorsza -nierowno. kolor na gornych partiach byl jasniejszy i to znaczaco; zdarzaly mi sie tez szarawe koncowki. na zdjeciach widac bylo tez przesuszone konce. kilka stron wczesniej sa zdjecia (kolor jest na nich baardzo stlumion niestety). ogolnie mysle, ze vitalitys jest lepszy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-10, 23:37   #3726
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 200
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
catarsis ja uzywalam lechera przez prawie pol roku, ogolnie na wlosy dziala lepiej niz farby tupy ce-ce np. ma proteiny jedwabiu wiec jest chwalony. duzy plus za bardzo naturalne kolory wlosow. minus, ze jesli chcesz osiagnac ognista rudosc to musisz dodac kontrast lub farbowac nim samym. ja ognisty kolor uzyskalam po zmieszaniu 5 farb. nie doswiadczylam chwalonej w sklepach legendarnej trwalosci, kolor znikal bardzo szybko, co gorsza -nierowno. kolor na gornych partiach byl jasniejszy i to znaczaco; zdarzaly mi sie tez szarawe koncowki. na zdjeciach widac bylo tez przesuszone konce. kilka stron wczesniej sa zdjecia (kolor jest na nich baardzo stlumion niestety). ogolnie mysle, ze vitalitys jest lepszy
Dziêki za opiniê Czujê siê w takim razie przekonana. Có¿, poczekam na rudo¶æ d³u¿ej ale mam nadziejê, ¿e i d³u¿ej siê ni± bêdê cieszyæ
__________________
„¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.”
catarsis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-11, 07:14   #3727
caroline227
Przyczajenie
 
Avatar caroline227
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietny po³ysk po tej masce - miodzio- idealnie domyka ³uskê, ale nie kupuj szamponu do farbowanych z tej serii - pora¿ka, a jak po myciu Babassu? nie obci±¿y³a?

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



Sposób u¿ycia wewn±trz opakowania (na kartoniku), je¶li chcesz przygotowaæ w³osy zerknij do mojego blogu, tak woda utleniona to oxydant
dziêkujê Ci Kochana
czyli mogê mieszaæ z innymi farbami?

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, kokosowy mam pierwszy raz, ale z tego co widzê to maja podobne w³a¶ciwo¶ci: ³adnie siê pieni±, ³adnie pachn±, w³osy s± miêkkie i dobrze siê rozczesuj±. Na pierwszy raz polecam Ci wisienkê, choæby dla zapachu A poza tym jest do farbowanych w koñcu.
My¶lê, ¿e to delikatne szampony, bo przy sta³ym stosowaniu ich z maskami/od¿ywkami mia³am wra¿enie, ¿e nie oczyszczaj± dok³adnie w³osów, wiêc co jaki¶ czas myj± moj± ukochan± Myp± Ale do czêstego stosowania s± bardzo fajne.
dziekujê
caroline227 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 09:55   #3728
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez caroline227 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê Ci Kochana
czyli mogê mieszaæ z innymi farbami?

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------


dziekujê

Z tej samej serii tak

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za opiniê Czujê siê w takim razie przekonana. Có¿, poczekam na rudo¶æ d³u¿ej ale mam nadziejê, ¿e i d³u¿ej siê ni± bêdê cieszyæ
Pó³ roku temu Lecher by³ bardzo chwalony za to ¿e pigment siê nie wyp³ukuje - nie mia³am okazji wypróbowaæ bo w Wawie nie jest dostêpna, jednak na twoim miejscu pos³ucha³a bym Juliannya mo¿e wypróbuj RB (Reene Blanche) - Julianna u¿ywa i chwali sobie poza tym farba jest bez amoniaku

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra Dziewczyny, czytam czytam, i powiem, ¿e mycie w³osów t± Isan± Babassu trochê mnie przera¿a- moje w³osy szybko siê przet³uszczaj±...
Jak to u Was wygl±da? Korci mnie ¿eby jednak spróbowaæ
Jest fajna bo nie wyp³ukuje pigmentu, poza tym delikatna - ale jednak obci±¿a i nie da rady jej stosowaæ za ka¿dym razem , no chyba ¿e kto¶ codzienni myje w³osy i nie u¿ywa silikonów. W³osy s± naprawdê fajne nie pusz± siê - ale nieco obci±¿one - wiêc np co 2 lub 3 mycie bêdzie ok.
Nie zamierzam z niej zrezygnowaæ.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
catarsis ja uzywalam lechera przez prawie pol roku, ogolnie na wlosy dziala lepiej niz farby tupy ce-ce np. ma proteiny jedwabiu wiec jest chwalony. duzy plus za bardzo naturalne kolory wlosow. minus, ze jesli chcesz osiagnac ognista rudosc to musisz dodac kontrast lub farbowac nim samym. ja ognisty kolor uzyskalam po zmieszaniu 5 farb. nie doswiadczylam chwalonej w sklepach legendarnej trwalosci, kolor znikal bardzo szybko, co gorsza -nierowno. kolor na gornych partiach byl jasniejszy i to znaczaco; zdarzaly mi sie tez szarawe koncowki. na zdjeciach widac bylo tez przesuszone konce. kilka stron wczesniej sa zdjecia (kolor jest na nich baardzo stlumion niestety). ogolnie mysle, ze vitalitys jest lepszy
No to jednym s³owem do kitu, a pamiêtam jak fryzjer zachwala³. Ja w ka¿dym razie nie mam zamiaru ju¿ próbowaæ, fajnie ¿e napisa³a¶

Nied³ugo (27.III) bêdê na pokazie marki Tahe, to wam opisze...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:31   #3729
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Jest fajna bo nie wyp³ukuje pigmentu, poza tym delikatna - ale jednak obci±¿a i nie da rady jej stosowaæ za ka¿dym razem , no chyba ¿e kto¶ codzienni myje w³osy i nie u¿ywa silikonów. W³osy s± naprawdê fajne nie pusz± siê - ale nieco obci±¿one - wiêc np co 2 lub 3 mycie bêdzie ok.
Nie zamierzam z niej zrezygnowaæ.
dziêkujê
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:36   #3730
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomo¶ci: 6 560
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja marzê o takich w³osach Ktokolwiek wie, jak (czym) uzyskaæ dok³adnie taki kolor?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ruuude w³ooosy.jpg (12,4 KB, 83 za³adowañ)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:34   #3731
caroline227
Przyczajenie
 
Avatar caroline227
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Suvia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja marzê o takich w³osach Ktokolwiek wie, jak (czym) uzyskaæ dok³adnie taki kolor?
mi wyszed³ podobny kolor za 2 razem jak farbowa³am joann± p³on±c± iskr±, niestety zmywa siê bardzo szybko, dorzucam fotkê, która jest robiona przy sztucznym ¶wietle(lepszej nie posiadam, a teraz mam wyp³owia³e w³osy). A mo¿e zmieszaæ p³on±c± iskrê z porzeczkow± czerwieni±? My¶lê, ¿e wyszed³by taki jak chcesz.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu³u.jpg (17,7 KB, 133 za³adowañ)

Edytowane przez caroline227
Czas edycji: 2011-02-11 o 11:43
caroline227 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 12:22   #3732
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 200
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Pó³ roku temu Lecher by³ bardzo chwalony za to ¿e pigment siê nie wyp³ukuje - nie mia³am okazji wypróbowaæ bo w Wawie nie jest dostêpna, jednak na twoim miejscu pos³ucha³a bym Juliannya mo¿e wypróbuj RB (Reene Blanche) - Julianna u¿ywa i chwali sobie poza tym farba jest bez amoniaku
Hm, nie wiem czy farba bez amoniaku z³apa³aby dobrze na tak ciemnych w³osach jak moje Chyba ju¿ nie bêdê kombinowaæ i zamówiê dzi¶ vitalitys.
Chcia³am tylko jeszcze zapytaæ, kathy jaki jest Twój wyj¶ciowy kolor w³osów do farbowania? Bo nadal siê waham czy braæ 6% czy 9% oxydant, chcia³abym ¿eby kolor by³ intensywny.

Cytat:
Napisane przez Suvia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja marzê o takich w³osach Ktokolwiek wie, jak (czym) uzyskaæ dok³adnie taki kolor?
Przecudowny
__________________
„¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.”
catarsis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:46   #3733
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy ja tez bardzo duzo korzystam z Twojej wiedzy ( i innych ) wiec chetnie podziele sie swoimi informacjami. nie wiem gdzie i u kogo wsytepuje ta "legendarna trwalosc" lechera bo nie doswiadczylam jej ani ja ani zadna z kolezanek, ktorym polecilam. brazy w miare chociaz przy tej trwalosci to w zasadzie bardziej sie oplaca henna czy szampon bez amoniaku; rude i blondy bardzo krotko sie trzymaja. no i szare podniszczone koncowki pojawily sie tez u blondynki
czekam na relacje z pokazu


catarsis moje naturalne wlosy sa kasztan lub sredni kasztan cos w tym guscie i tez mialam opory czy farba bez amoniaku chwyci, ale sprobowalam i jestem bardzo zadowolona. jedyny minus to poczatkowo wystepujaca czerwien, ale znika szybko i jest ok. nawet moj TZ ostatnio powiedzial, ze nawet farbujac co 2 tygodnie lecherem kolor nie wygladal tak jak ponad 3 tygodnie po RB. gdyby nie odrosty nie kladlabym nawet saszetki ostatnio.
takze mysle, ze kolor powinien u Ciebie chwycic

jeszcze jedno pisalam jakis czas temu, ze stosowalam alpecin. stosowalam ledwie kilka razy bo podobnie jak o vitapilu zwyczajnie zapomnialam , po m-cu od zastosowania na czubku glowy mam pelno malych rudych wloskow wiec na mnie dziala, odrost tez dluzszy niz zwykle bo w niedziele jest 4 tygodnie od farbowania a odrost okolo 1,5 cm mial tydzien temu
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:55   #3734
nektarynka87
Przyczajenie
 
Avatar nektarynka87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

a to ja 2 tyg temu bylam blondynka , pare dni temu wyszedl mi ciemny raz a teraz jestem rudzielcem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...66d255ba6.html
nektarynka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:21   #3735
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy ja tez bardzo duzo korzystam z Twojej wiedzy ( i innych ) wiec chetnie podziele sie swoimi informacjami. nie wiem gdzie i u kogo wsytepuje ta "legendarna trwalosc" lechera bo nie doswiadczylam jej ani ja ani zadna z kolezanek, ktorym polecilam. brazy w miare chociaz przy tej trwalosci to w zasadzie bardziej sie oplaca henna czy szampon bez amoniaku; rude i blondy bardzo krotko sie trzymaja. no i szare podniszczone koncowki pojawily sie tez u blondynki
czekam na relacje z pokazu


catarsis moje naturalne wlosy sa kasztan lub sredni kasztan cos w tym guscie i tez mialam opory czy farba bez amoniaku chwyci, ale sprobowalam i jestem bardzo zadowolona. jedyny minus to poczatkowo wystepujaca czerwien, ale znika szybko i jest ok. nawet moj TZ ostatnio powiedzial, ze nawet farbujac co 2 tygodnie lecherem kolor nie wygladal tak jak ponad 3 tygodnie po RB. gdyby nie odrosty nie kladlabym nawet saszetki ostatnio.
takze mysle, ze kolor powinien u Ciebie chwycic

jeszcze jedno pisalam jakis czas temu, ze stosowalam alpecin. stosowalam ledwie kilka razy bo podobnie jak o vitapilu zwyczajnie zapomnialam , po m-cu od zastosowania na czubku glowy mam pelno malych rudych wloskow wiec na mnie dziala, odrost tez dluzszy niz zwykle bo w niedziele jest 4 tygodnie od farbowania a odrost okolo 1,5 cm mial tydzien temu
Julianna, ok 2 lata tam próbowa³am CHI bez amoniaku i odrostu ca³kowicie nie pokry³o - by³y prze¶wity

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, nie wiem czy farba bez amoniaku z³apa³aby dobrze na tak ciemnych w³osach jak moje Chyba ju¿ nie bêdê kombinowaæ i zamówiê dzi¶ vitalitys.
Chcia³am tylko jeszcze zapytaæ, kathy jaki jest Twój wyj¶ciowy kolor w³osów do farbowania? Bo nadal siê waham czy braæ 6% czy 9% oxydant, chcia³abym ¿eby kolor by³ intensywny.



Przecudowny
Mój naturalny to bardzo ciemny br±z i odrost pokrywa znakomicie farba + woda 6%. Poza tym zawsze zaczynam farbowanie od odrostu wiec si³± rzeczy farba trochê tam d³u¿ej jest pozostawiona.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 13:39   #3736
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A to mój kolor ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-2.jpg (43,2 KB, 185 za³adowañ)
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 14:07   #3737
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 200
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Mój naturalny to bardzo ciemny br±z i odrost pokrywa znakomicie farba + woda 6%. Poza tym zawsze zaczynam farbowanie od odrostu wiec si³± rzeczy farba trochê tam d³u¿ej jest pozostawiona.
dziêkujê za odpowied¼
__________________
„¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.”
catarsis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 14:40   #3738
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
A to mój kolor ...
bardzo ladne wlosy (i paznokcie) efekt naprawde atrakcyjny (poszukam jakiejs farby uzywasz bo mi sie podoba)i tajemniczy, masz tez ciekawie zrobione brwi, z natury sa takie czy tez cos z nimi kombinujesz??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 14:48   #3739
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo ladne wlosy (i paznokcie) efekt naprawde atrakcyjny (poszukam jakiejs farby uzywasz bo mi sie podoba)i tajemniczy, masz tez ciekawie zrobione brwi, z natury sa takie czy tez cos z nimi kombinujesz??
vitality's 8,44, wyszed³ ciemniejszy (chyba jak 7,44) bo wczesniej mia³am bardzo ciemny garnier
Brwi mam z natury jasne, podkre¶lam je tylko cieniem. Lakier Vipera 515
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 15:19   #3740
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 200
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
vitality's 8,44, wyszed³ ciemniejszy (chyba jak 7,44) bo wczesniej mia³am bardzo ciemny garnier
Brwi mam z natury jasne, podkre¶lam je tylko cieniem. Lakier Vipera 515
My¶la³am, ¿e to Twój naturalny kolor w³osów, ¶wietny efekt!
__________________
„¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.”
catarsis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 15:32   #3741
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Farbowa³am w³osy równo tydieñ temu i my³am je dopiero 3 razy i ju¿ mam inny kolor
Sp³ukuje siê mega szybko.
kathy czy to ta od¿ywka artego,któr± polecasz na swoim blogu?
http://allegro.pl/artego-odzywka-do-...436964001.html
I wiecie mo¿e czy balsam seboradin mo¿e siê przyczyniæ do szybszego sp³ukiwania koloru?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 15:35   #3742
mamamorton
Przyczajenie
 
Avatar mamamorton
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: rudy kolor, który nie zejdzie

No wiem wiem, ale henna to dosyæ radykalny krok. Kobieta zmienn± jest, wiêc henny siê bojê i nie zrobiê
W tej chwili mam na g³owie garnier 100 % kolor miedziany blond. I za pierwszym po³o¿eniem zmy³ siê prawie ca³kowicie. Kiedy drugi raz farbowa³am ca³± d³ugo¶æ razem z odrostami, kolor trzyma siê. My¶lê, ¿e to g³ównie zas³uga szamponu Garnier do w³osów farbowanych. Najlepiej jest u¿ywaæ kosmetyków jednej firmy.
Wprawdzie jestem po jaki¶ 4-5 myciach i dwugodzinnym pobycie na basenie, a kolor nie jest mo¿e tak intensywny jak na pocz±tku, ale co wa¿ne - nadal rudy.
Jak mi znowu wyp³owieje do br±zu, to chyba szlag mnie trafi, ale póki co jest OK.
mamamorton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 16:46   #3743
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowa³am w³osy równo tydieñ temu i my³am je dopiero 3 razy i ju¿ mam inny kolor
Sp³ukuje siê mega szybko.
kathy czy to ta od¿ywka artego,któr± polecasz na swoim blogu?
http://allegro.pl/artego-odzywka-do-...436964001.html
I wiecie mo¿e czy balsam seboradin mo¿e siê przyczyniæ do szybszego sp³ukiwania koloru?
Nie, ta któr± polecam jest do sp³ukiwania:
http://allegro.pl/artego-odzywka-do-...443653104.html
Seboradin mo¿e jak najbardziej
Czy stosowa³a¶ wszystkie zalecenia tzn wymywanie w³osów z silikonów przed farbowaniem i zakwaszenie po?

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mamamorton Poka¿ wiadomo¶æ
No wiem wiem, ale henna to dosyæ radykalny krok. Kobieta zmienn± jest, wiêc henny siê bojê i nie zrobiê
W tej chwili mam na g³owie garnier 100 % kolor miedziany blond. I za pierwszym po³o¿eniem zmy³ siê prawie ca³kowicie. Kiedy drugi raz farbowa³am ca³± d³ugo¶æ razem z odrostami, kolor trzyma siê. My¶lê, ¿e to g³ównie zas³uga szamponu Garnier do w³osów farbowanych. Najlepiej jest u¿ywaæ kosmetyków jednej firmy.
Wprawdzie jestem po jaki¶ 4-5 myciach i dwugodzinnym pobycie na basenie, a kolor nie jest mo¿e tak intensywny jak na pocz±tku, ale co wa¿ne - nadal rudy.
Jak mi znowu wyp³owieje do br±zu, to chyba szlag mnie trafi, ale póki co jest OK.
Po 2 farbowaniu tym samym kolorem - pigment wzmocni³ siê, te¿ jestem tego zdania ¿e najlepiej stosowaæ ca³± serie, farby, szampony od¿ywki - tak zalecaj± producenci - ale z drugiej strony za du¿o innych fajnych kosmetyków do w³osów do wypróbowania

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
A to mój kolor ...
Bardzo ³adny naturalny rudy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 16:48   #3744
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

rousse dzieki, uzyskalaas intrygujacy efekt, a moim zdaniem przy "rudym farbowaniu" to bardzo istotne. vitalitys sa bardzo fajne, tez na nie narzekalam

moni@ wciaz sie zastanawialam co mozna z Toba zrobic i przypadkiem znalazlam takie cos , niewiele sie o tym doczytalam, ale ja ta marke bardzo lubie i nosze na glowie, wiec moze Tobie tez nie zaszkodzi??

http://www.reneeblanche.pl/index.php...emart&Itemid=2
gdyby nie przeszedl caly link - rozjasniacz koloryzujacy moze, ktorys z odcieni by Ci podpasowal?? tylko z drugiej strony nie wiem czy Twoje wlosy sa w dosc dobrej kondycji czy przemyslalas potencjalne obciecie itd. nie namawiam (zeby nie bylo), sama musisz ocenic co i jak , ale mysle, ze ta firma jest ok

kathy ja kiedys chcialam sprobowac chi to byly takie przeboje zeby je zdobyc , ze odpuscilam, m. in. z hurtownia internetowa, o ktorej niedawno pisalam, ale nie widzialam na ich palecie jakiejs pieknej rudosc

a ja sobie przed walentynkami zrobilam czerwien na glowie, przypadkiem oczywiscie, zaczytalam sie w necie i potrzymalam farbe zaa dlugo i teraz jestem zywa walentynka
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 16:56   #3745
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
rousse dzieki, uzyskalaas intrygujacy efekt, a moim zdaniem przy "rudym farbowaniu" to bardzo istotne. vitalitys sa bardzo fajne, tez na nie narzekalam

moni@ wciaz sie zastanawialam co mozna z Toba zrobic i przypadkiem znalazlam takie cos , niewiele sie o tym doczytalam, ale ja ta marke bardzo lubie i nosze na glowie, wiec moze Tobie tez nie zaszkodzi??

http://www.reneeblanche.pl/index.php...emart&Itemid=2
gdyby nie przeszedl caly link - rozjasniacz koloryzujacy moze, ktorys z odcieni by Ci podpasowal?? tylko z drugiej strony nie wiem czy Twoje wlosy sa w dosc dobrej kondycji czy przemyslalas potencjalne obciecie itd. nie namawiam (zeby nie bylo), sama musisz ocenic co i jak , ale mysle, ze ta firma jest ok

kathy ja kiedys chcialam sprobowac chi to byly takie przeboje zeby je zdobyc , ze odpuscilam, m. in. z hurtownia internetowa, o ktorej niedawno pisalam, ale nie widzialam na ich palecie jakiejs pieknej rudosc

a ja sobie przed walentynkami zrobilam czerwien na glowie, przypadkiem oczywiscie, zaczytalam sie w necie i potrzymalam farbe zaa dlugo i teraz jestem zywa walentynka
Julianna, poka¿esz walentynkowy kolor? Bardzo proszê Jestem ¿ywo zainteresowana czerwieniami
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:05   #3746
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, ta któr± polecam jest do sp³ukiwania:
http://allegro.pl/artego-odzywka-do-...443653104.html
Seboradin mo¿e jak najbardziej
Czy stosowa³a¶ wszystkie zalecenia tzn wymywanie w³osów z silikonów przed farbowaniem i zakwaszenie po?

Wymy³am silikony przed i zakwasi³am po farbowaniu
Stosowa³am po myciu tylko seboradin i kallosa.

Z farbowaniem muszê oczywi¶cie poczekaæ.Chcê trzasn±æ jaka¶ rud± szamponetkê,ale nigdzie u mnie nie ma delii,a dziewczyny my¶licie,¿e joanna mo¿e byæ?
Nawet na all delii nie ma.

Kathy a mogê gdzie¶ oprócz allegro kupiæ(bo tam nie ma)w necie
Vitality's Art Espresso Colouring Balm ,,Mied¼?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:22   #3747
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

melina ok, pozycze lepszy aparat od brata to moze normalnie pokaze kolor. do jutra do wieczorka sie zmieszcze czasowo bo dzisiaj musze wreszcie zmusic do podciecia koncowek i spakowac sie troche
jesli lubisz czerwienie to wydaje mi sie , ze jest spory wybor, ale one zwykle splywaja szybciej niz rudosc nawet. moja siostra kochala sie w czerwieniach i miala dosc powtarzania farbowania. niemniej rb jest trwale moim zdaniem i ma sporo czerwonych odcieni wiec jesli zdecydujesz powinnas byc zadowolona
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:27   #3748
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Wymy³am silikony przed i zakwasi³am po farbowaniu
Stosowa³am po myciu tylko seboradin i kallosa.

Z farbowaniem muszê oczywi¶cie poczekaæ.Chcê trzasn±æ jaka¶ rud± szamponetkê,ale nigdzie u mnie nie ma delii,a dziewczyny my¶licie,¿e joanna mo¿e byæ?
Nawet na all delii nie ma.

Kathy a mogê gdzie¶ oprócz allegro kupiæ(bo tam nie ma)w necie
Vitality's Art Espresso Colouring Balm ,,Mied¼?

znalaz³am uradka
http://uradka.pl/vitespressobalsamko...ny-p-3572.html

Delia bêdzie intensywniejsza i bardziej trwa³a, szkoda ¿e nie ma u ciebie - Joanne mam ale nie u¿ywa³am-podobno nie jest z³a. Nastêpnym razem jak bêdziesz my³a w³osy sebordinem to zrób tak: zmocz w³osy wod±, na³ó¿ od¿ywkê na koñcówki i dopiero potem nak³adaj seboradin na skórê g³owy.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
melina ok, pozycze lepszy aparat od brata to moze normalnie pokaze kolor. do jutra do wieczorka sie zmieszcze czasowo bo dzisiaj musze wreszcie zmusic do podciecia koncowek i spakowac sie troche
jesli lubisz czerwienie to wydaje mi sie , ze jest spory wybor, ale one zwykle splywaja szybciej niz rudosc nawet. moja siostra kochala sie w czerwieniach i miala dosc powtarzania farbowania. niemniej rb jest trwale moim zdaniem i ma sporo czerwonych odcieni wiec jesli zdecydujesz powinnas byc zadowolona
Kobitka szkol±ca fryzjerki poleca³a mi w³a¶nie RB pod wzglêdem trwa³o¶ci - pracowa³a na tych farbach i bardzo je wychwala³a.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-12 o 17:30
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:28   #3749
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
znalaz³am uradka
http://uradka.pl/vitespressobalsamko...ny-p-3572.html

Delia bêdzie intensywniejsza i bardziej trwa³a, szkoda ¿e nie ma u ciebie - Joanne mam ale nie u¿ywa³am-podobno nie jest z³a. Nastêpnym razem jak bêdziesz my³a w³osy sebordinem to zrób tak: zmocz w³osy wod±, na³ó¿ od¿ywkê na koñcówki i dopiero potem nak³adaj seboradin na skórê g³owy.
Dziêkujê Ci bardzo

Jeszcze zosta³a mi natura do sprawdzenia czy delia tam jest i malutka drogeria.

Zastosujê Twoje rady
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:34   #3750
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci bardzo

Jeszcze zosta³a mi natura do sprawdzenia czy delia tam jest i malutka drogeria.

Zastosujê Twoje rady
Issane Babassu - od¿ywka z Rossmanna ok 4 z³ - fajnie nadaje siê do mycia w³osów i nie wymywa farby - na koñcówki jak ta lala
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.