Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 09:11   #1381
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

encha wstawie fotki bucikow jak bede gdzies juz w nich wychodzic, bo z tej zlosci na pogode schowalam je do szafy na dno

jestem znow chora
cholerne wyjscie do kosciola co deszcz mnie zmoczyl
zatoki juz bola tak ze glowy nie schylam i nie podnosze...
miesiac temu chorowalam co za gowniane zycie!
i do tego zeby skutecznie sie wyleczy musze sie pogodzic z tz
pamietacie jak bunny sie leczy... przeciez w takim stanie i wygladzie zaden nowy amant mnie nie zechce

wczoraj umylam wloski i uzylam nowej isany tej z babasu odzywki.
no i na mnie mega wrazenia nie zrobila...
nalozylam tone- bo byla lekka i po 10 minutach moje wloski cala ja wypily- rozczesanie przyjemnoscia nie bylo...
ale dalo rade...
zapach mnie nie powalil...
dobrze ze wloski sliskie i miekkie- bo tak dostalaby ode mnie 3 a tak ma 4+.
no i ja nie widze zeby prostowala wloski- ktos to zauwazyl ale kto -
wygladza na pewno.

no i jeszcze uzylam wczoraj pierwszy raz lirene do jasnej karnacji.
smaruje sie rzeczywiscie ciezko bo balsam za kazdym ruchem dloni jakby sie mydli...
ale mam patent- odczekalam taka w smugach bialych jakas minute az wsiaknie i tylko potem dlonmi dosmarowalam i super.
zapach obledny- ja wcale nie czuje smrodku opalacza- ale mam katar moze dlatego...
no i juz mam efekt- skora zlocista bardzo naturalny efekt i na razie delikatny ale juz widac.
zero plam czy zaciekow, zobaczymy dalej i bede was informowac
poki co zachwyt!

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A no właśnie dziewczyny jak to z Wami jest Chodzicie jeszcze ze swoimi facetami za rączki? Ja tak, pomimo że jesteśmy już 4 lata to nic się nie zmieniło
snowi ja jak wyzej- zawsze pod reke, rzadziej za raczki- jakos wyroslismy chyba z tego...
i teraz naturalnie on podstawia mi ramie, a ja sie na nim wieszam...
chociaz czasem bierze mnie za dlon i wtedy przeplatamy paluszki- jego dlon zawsze musi byc z wierzchu, a moja pod spodem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:20   #1382
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
encha wstawie fotki bucikow jak bede gdzies juz w nich wychodzic, bo z tej zlosci na pogode schowalam je do szafy na dno

jestem znow chora
cholerne wyjscie do kosciola co deszcz mnie zmoczyl
zatoki juz bola tak ze glowy nie schylam i nie podnosze...
miesiac temu chorowalam co za gowniane zycie!
i do tego zeby skutecznie sie wyleczy musze sie pogodzic z tz
pamietacie jak bunny sie leczy... przeciez w takim stanie i wygladzie zaden nowy amant mnie nie zechce

wczoraj umylam wloski i uzylam nowej isany tej z babasu odzywki.
no i na mnie mega wrazenia nie zrobila...
nalozylam tone- bo byla lekka i po 10 minutach moje wloski cala ja wypily- rozczesanie przyjemnoscia nie bylo...
ale dalo rade...
zapach mnie nie powalil...
dobrze ze wloski sliskie i miekkie- bo tak dostalaby ode mnie 3 a tak ma 4+.
no i ja nie widze zeby prostowala wloski- ktos to zauwazyl ale kto -
wygladza na pewno.

no i jeszcze uzylam wczoraj pierwszy raz lirene do jasnej karnacji.
smaruje sie rzeczywiscie ciezko bo balsam za kazdym ruchem dloni jakby sie mydli...
ale mam patent- odczekalam taka w smugach bialych jakas minute az wsiaknie i tylko potem dlonmi dosmarowalam i super.
zapach obledny- ja wcale nie czuje smrodku opalacza- ale mam katar moze dlatego...
no i juz mam efekt- skora zlocista bardzo naturalny efekt i na razie delikatny ale juz widac.
zero plam czy zaciekow, zobaczymy dalej i bede was informowac
poki co zachwyt!

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------


snowi ja jak wyzej- zawsze pod reke, rzadziej za raczki- jakos wyroslismy chyba z tego...
i teraz naturalnie on podstawia mi ramie, a ja sie na nim wieszam...
chociaz czasem bierze mnie za dlon i wtedy przeplatamy paluszki- jego dlon zawsze musi byc z wierzchu, a moja pod spodem
Bunny ja pisałam że Isana wygładza włoski Szkoda, że nie powaliła Cię na kolana ale daj jej jeszcze szansę chyba każdy tu kto jej wypróbował to jest/był zadowolony U mnie tam zagościła na stałe

A tak się spytałam z tymi rączkami z ciekawości faaajnie jest jak mimo długiego stażu związku dalej tak się chodzi a pod rękę ja nie lubię jakoś dziwnie sie czuję

i zdrówka życzę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:26   #1383
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny ja pisałam że Isana wygładza włoski Szkoda, że nie powaliła Cię na kolana ale daj jej jeszcze szansę chyba każdy tu kto jej wypróbował to jest/był zadowolony U mnie tam zagościła na stałe

A tak się spytałam z tymi rączkami z ciekawości faaajnie jest jak mimo długiego stażu związku dalej tak się chodzi a pod rękę ja nie lubię jakoś dziwnie sie czuję

i zdrówka życzę
tzn. ja nie napisalam ze jest tragiczna... jest ok ale taka zwykla- mam identyczne wlosy po tej mrs potters. wlasciwie poza zapachem dla mnie roznicy nie ma- potters jest tansza bo 500ml za 6zl
zuzyje do konca na przemian z maskami bo dzieki c12 moge juz uzywac maski tylko raz w tyg.
ja za reke nie lubilam bo gdy sie spieszymy to on leci a ja nie nadazam za nim i w efekcie ciagnal mnie za ta reke przez pol sklepu
a tak mam kontrole bo musiaby mi ramie wyrwac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:29   #1384
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tzn. ja nie napisalam ze jest tragiczna... jest ok ale taka zwykla- mam identyczne wlosy po tej mrs potters. wlasciwie poza zapachem dla mnie roznicy nie ma- potters jest tansza bo 500ml za 6zl
zuzyje do konca na przemian z maskami bo dzieki c12 moge juz uzywac maski tylko raz w tyg.
ja za reke nie lubilam bo gdy sie spieszymy to on leci a ja nie nadazam za nim i w efekcie ciagnal mnie za ta reke przez pol sklepu
a tak mam kontrole bo musiaby mi ramie wyrwac
hahaha a nie no to ja po sklepach w ogóle za rękę z moim nie chodzę bo NIC bym nie zdążyła obejrzeć

A ta Isana jest taka lekka, bez silikonów, szału może nie robi ale ja już bez niej nie mogę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:31   #1385
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hahaha a nie no to ja po sklepach w ogóle za rękę z moim nie chodzę bo NIC bym nie zdążyła obejrzeć

A ta Isana jest taka lekka, bez silikonów, szału może nie robi ale ja już bez niej nie mogę
ale ty masz grube zdrowe wloski a nie takie skatowane jak ja...
przeciez ja od polowy to mam rozjasniona tragedie... i tylko czekam zeby to opitolic
i na samym c12 tez mozliwe ze mi isana wystarczy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:34   #1386
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale ty masz grube zdrowe wloski a nie takie skatowane jak ja...
przeciez ja od polowy to mam rozjasniona tragedie... i tylko czekam zeby to opitolic
i na samym c12 tez mozliwe ze mi isana wystarczy
mam nadzieję, że się polubicie i nie pójdzie do mycia kibla czy tam innej wanny


Uciekam się troszkę ogarnąć, miłego dnia
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:42   #1387
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że się polubicie i nie pójdzie do mycia kibla czy tam innej wanny


Uciekam się troszkę ogarnąć, miłego dnia
nie no odzywki to lipa- do mycia niczego sie nie nadaja
zebym jeszcze golila nogi maszynkami to moglaby sluzyc za pianke ale ja uzywam depilatora- wiec musi zajac sie moimi wloskami
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 09:46   #1388
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dzień dobry



lakiery, pomadki, błyszczyki, bronzery do twarzy, tusz Multi Action , ja teraz kupiłam z nowości też korektor pod oczy i jest mega dziś może na blogu napiszę wiecej



heh ok dobrze, że naprawiłaś no ja właśnie boję się,że jak wezmę 37 to paluchy będą wystawać muszę pomierzyć

a co do włosków to dziękuję wpisywałam w google w grafice ostatnio stockholm i nic podejrzanego nie widziałam
ooo ja chętnie poczytam, ja w poniedzialek prawie kupilam korektor z Flormar'u ale opamiętałam się w porę

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A no właśnie dziewczyny jak to z Wami jest Chodzicie jeszcze ze swoimi facetami za rączki? Ja tak, pomimo że jesteśmy już 4 lata to nic się nie zmieniło
tak
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:58   #1389
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Hej Dziewczyny

Byłam dzis w Naturze i obkupiłam sie strasznie
Potem moze wstawię fotki.
A miałam oszczedzac
U mnie pogoda dziś fatalna, w nocy ,śnieg pruszył.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A no właśnie dziewczyny jak to z Wami jest Chodzicie jeszcze ze swoimi facetami za rączki? Ja tak, pomimo że jesteśmy już 4 lata to nic się nie zmieniło
Ja czasem chodzę, róznie to bywa
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:25   #1390
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Dobry blondiny

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no tak, Ty to już chyba połowę asortymentu przetestowałaś

w takim razie namówiłaś mnie - po weekendzie idę do hurtowni
albo kupię tam, albo przeglądnę paletkę i zamówię na all
To dobrze - przejrzyj sobie paletę choć powiem Ci, że na palecie w hurtowni te kolorki wydają się być ciemniejsze niż wychodzą - zupełnie nie wiem czemu

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o fuck! dopiero teraz widze ze napisalam butów przez "o" buahaha nie wiem jak to sie moglo napisac, przez pomylke cos wcisnelam przepraszam Was
Ja czasem jak już jestem mocno styrana i śpiąca i już zwyczajnie nie kontaktuje to zdarza mi się takiego babola walnąć

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wampirki coraz ciekawsze
Tylko nie opowiadaj Bo ja dalej w tyle

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A no właśnie dziewczyny jak to z Wami jest Chodzicie jeszcze ze swoimi facetami za rączki? Ja tak, pomimo że jesteśmy już 4 lata to nic się nie zmieniło
No jasne Mimo ponad 8 lat ( i naszego wieku) ciągle to samo - i nie wyobrażam sobie by było inaczej Ręce po prostu same do siebie ciągną tak samo z przytulaniem i całowaniem gdzieś na ulicy (jesteśmy jak przylepy )- nie uważam, że można z tego "wyrosnąć" - że tyle lat razem i dorośli ludzie to nie wypada, nie Ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jestem znow chora
cholerne wyjscie do kosciola co deszcz mnie zmoczyl
zatoki juz bola tak ze glowy nie schylam i nie podnosze...
miesiac temu chorowalam co za gowniane zycie!
No masakra z tymi chorobami - teraz taka pogoda była, że trzeba podwójnie uważać na siebie
Popatrz wczoraj cały dzień sypał śnieg i było prawie 0 stopni a dziś? Bezchmurne niebo słońce w pełni i ciepło.. Kto to wymyśla takie pogody
Ja staram się cieplej ubrać niż ludzie na ulicy bo zmarżlidupa jestem i później kicham i prycham.. Chociaż to kichanie to sama nie wiem od czego..

Siedzisz w domku to sobie ubierz się w coś ciepłego pod kołderkę myk i pić na ciepło sok malinowy - oby Ci szybko przeszło
Bo za chwilkę pogoda będzie ładna to już w ogóle będzie lipa, że musisz się kisić w domu

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Byłam dzis w Naturze i obkupiłam sie strasznie
Potem moze wstawię fotki.
A miałam oszczedzac
U mnie pogoda dziś fatalna, w nocy ,śnieg pruszył.
Ooo pokaż pokaż Ja się czaję na ten lakier co Enchanted pokazywała ale nie po drodze mi na miasto.
W czwartek będę to zajrzę na poprawę humorku


O no i masz.. zdążyłam napisać o kichaniu.. a tu seria 4 kichnięć..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-04 o 10:23
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:27   #1391
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Pytanie do Blond bunny i innych życzliwych

Odcien viking z loreala połozony na włosach (3/4 części rozajśniane u fryzjera i 1/4 swoje naturalne tzw.mysi blond) dał beznadziejny efakt. Szaro-buro-zielono-matowe coś.Dodam, że tam gdzie mialam już swój włos wyszedł blond z rudawo-żółtą poświatą.

Ostatnio bardzo popsuł się mój salon fryzjerski.A ceny wiwindowały jak szalone.Chciałam sama wziąść włosy w swoje ręce z Waszą pomocą (odwiedzam forum i blogi, jakie piszecie). Niestety to co mam obecnie na głowie jest do niczego. Wyglądam jak szara mycha(( Dla mnie odcień marzenie, to kolor jaki ma buahhot na zdjęciu po uzyciu 9.22 loreala.

Ale tak sobie myslę, że efekt jaki uzyskała buahhot,to w duzej mierze efekt,tego że nalozyła 9.22 na mocno rozjaśnione włoski stokholmem. Jak położę ten kolor na szaro-bury blond to efekt może być jeszcze bardziej koszmarny,anizeli to co mam na głowie, prawda?

hmm..
ktos pomoże?
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 10:37   #1392
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A no właśnie dziewczyny jak to z Wami jest Chodzicie jeszcze ze swoimi facetami za rączki? Ja tak, pomimo że jesteśmy już 4 lata to nic się nie zmieniło
Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
Pytanie do Blond bunny i innych życzliwych

Odcien viking z loreala połozony na włosach (3/4 części rozajśniane u fryzjera i 1/4 swoje naturalne tzw.mysi blond) dał beznadziejny efakt. Szaro-buro-zielono-matowe coś.Dodam, że tam gdzie mialam już swój włos wyszedł blond z rudawo-żółtą poświatą.

Ostatnio bardzo popsuł się mój salon fryzjerski.A ceny wiwindowały jak szalone.Chciałam sama wziąść włosy w swoje ręce z Waszą pomocą (odwiedzam forum i blogi, jakie piszecie). Niestety to co mam obecnie na głowie jest do niczego. Wyglądam jak szara mycha(( Dla mnie odcień marzenie, to kolor jaki ma buahhot na zdjęciu po uzyciu 9.22 loreala.

Ale tak sobie myslę, że efekt jaki uzyskała buahhot,to w duzej mierze efekt,tego że nalozyła 9.22 na mocno rozjaśnione włoski stokholmem. Jak położę ten kolor na szaro-bury blond to efekt może być jeszcze bardziej koszmarny,anizeli to co mam na głowie, prawda?

hmm..
ktos pomoże?
Wstaw zdjęcia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:38   #1393
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Witam laseczki po weekendzie!!! moj był nie specialny
ile ja mam do nadrobienia
aaaa wchodzę na wizaz i odrazu prezencik wygrałam kartę podarunkową do rossmana na 50 zł kocham wizaz!!!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:42   #1394
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Talking Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

dziewczyny!! mam problem z odpowiednim doborem farby do włosów. Sama jestem szatynką i o rozjaśnianiu nic nie wiem ale od jakiegoś czasu robiłam za fryzjerkę siostry, naturalnej ciemnej blondynki. Próbuję uzyskać taki piaskowy blond bądź baby blond na jej włosach ale nie mogę uzyskać dobrego efektu. malowałyśmy satynowym blondem Castinga (801) który nie dał żadnego efektu. Ostatnio rozświetlonym blondem welli (9/0). Wyszukałam zdjęcie(1) zbliżonego koloru, który ma po tej welli moja siostra i zdjęcie z odcieniem o jakim marzy(2) jak myślicie jak uzyskać taki kolor? bez żółtych prześwitów?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie nr 1.jpg (22,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie nr 2.jpg (51,5 KB, 6 załadowań)
frankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:43   #1395
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wstaw zdjęcia.
Podbijam

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Witam laseczki po weekendzie!!! moj był nie specialny
ile ja mam do nadrobienia
aaaa wchodzę na wizaz i odrazu prezencik wygrałam kartę podarunkową do rossmana na 50 zł kocham wizaz!!!!!
A no to pogratulować Tylko nie wydaj wszystkiego na farbę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:53   #1396
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez frankee Pokaż wiadomość
dziewczyny!! mam problem z odpowiednim doborem farby do włosów. Sama jestem szatynką i o rozjaśnianiu nic nie wiem ale od jakiegoś czasu robiłam za fryzjerkę siostry, naturalnej ciemnej blondynki. Próbuję uzyskać taki piaskowy blond bądź baby blond na jej włosach ale nie mogę uzyskać dobrego efektu. malowałyśmy satynowym blondem Castinga (801) który nie dał żadnego efektu. Ostatnio rozświetlonym blondem welli (9/0). Wyszukałam zdjęcie(1) zbliżonego koloru, który ma po tej welli moja siostra i zdjęcie z odcieniem o jakim marzy(2) jak myślicie jak uzyskać taki kolor? bez żółtych prześwitów?
Ja bym może próbowała Castingiem 1013. Albo Excell 10,13.
Musi byc coś ciepło zimne.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Witam laseczki po weekendzie!!! moj był nie specialny
ile ja mam do nadrobienia
aaaa wchodzę na wizaz i odrazu prezencik wygrałam kartę podarunkową do rossmana na 50 zł kocham wizaz!!!!!
Gratuluję

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Ooo pokaż pokaż Ja się czaję na ten lakier co Enchanted pokazywała ale nie po drodze mi na miasto.
W czwartek będę to zajrzę na poprawę humorku


O no i masz.. zdążyłam napisać o kichaniu.. a tu seria 4 kichnięć..
Pokaże potem zrobie fotki
Obkupiłam się jak głupia z Essenca
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:56   #1397
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja bym może próbowała Castingiem 1013. Albo Excell 10,13.
Musi byc coś ciepło zimne.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------



Gratuluję

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------



Pokaże potem zrobie fotki
Obkupiłam się jak głupia z Essenca
ja też jestem ciekawa co tam sobie kupiłaś
tymczasem lece na zajecia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:59   #1398
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja też jestem ciekawa co tam sobie kupiłaś
tymczasem lece na zajecia
Pokażę, obiecuję
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:13   #1399
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Witam laseczki po weekendzie!!! moj był nie specialny
ile ja mam do nadrobienia
aaaa wchodzę na wizaz i odrazu prezencik wygrałam kartę podarunkową do rossmana na 50 zł kocham wizaz!!!!!
czemu ja nigdy nic wygrywam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 11:33   #1400
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Byłam dzis w Naturze i obkupiłam sie strasznie
Potem moze wstawię fotki.
A miałam oszczedzac
U mnie pogoda dziś fatalna, w nocy ,śnieg pruszył.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------



Ja czasem chodzę, róznie to bywa
ja tez czekam az pokazesz

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dobry blondiny



To dobrze - przejrzyj sobie paletę choć powiem Ci, że na palecie w hurtowni te kolorki wydają się być ciemniejsze niż wychodzą - zupełnie nie wiem czemu



Ja czasem jak już jestem mocno styrana i śpiąca i już zwyczajnie nie kontaktuje to zdarza mi się takiego babola walnąć



Tylko nie opowiadaj Bo ja dalej w tyle



No jasne Mimo ponad 8 lat ( i naszego wieku) ciągle to samo - i nie wyobrażam sobie by było inaczej Ręce po prostu same do siebie ciągną tak samo z przytulaniem i całowaniem gdzieś na ulicy (jesteśmy jak przylepy )- nie uważam, że można z tego "wyrosnąć" - że tyle lat razem i dorośli ludzie to nie wypada, nie Ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania



No masakra z tymi chorobami - teraz taka pogoda była, że trzeba podwójnie uważać na siebie
Popatrz wczoraj cały dzień sypał śnieg i było prawie 0 stopni a dziś? Bezchmurne niebo słońce w pełni i ciepło.. Kto to wymyśla takie pogody
Ja staram się cieplej ubrać niż ludzie na ulicy bo zmarżlidupa jestem i później kicham i prycham.. Chociaż to kichanie to sama nie wiem od czego..

Siedzisz w domku to sobie ubierz się w coś ciepłego pod kołderkę myk i pić na ciepło sok malinowy - oby Ci szybko przeszło
Bo za chwilkę pogoda będzie ładna to już w ogóle będzie lipa, że musisz się kisić w domu

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------



Ooo pokaż pokaż Ja się czaję na ten lakier co Enchanted pokazywała ale nie po drodze mi na miasto.
W czwartek będę to zajrzę na poprawę humorku


O no i masz.. zdążyłam napisać o kichaniu.. a tu seria 4 kichnięć..
teraz juz po wszystkim...
czuje ze znow mam zapalenie zatok, gardlo przestalo bolec ale musialam isc do apteki i sklepu i juz znow zmarzlam- u nas jest dzis mega zimno- bylam w zimowej kurtce a i tak zmarzlam...
teraz popijam goraca herbatke malina+dzika roza i mam nadzieje ze gorzej nie bedzie, bo mam weekend w szkole a z nosa mi kapie ciurkiem...
w domu zimno bo przeciez juz nie grzeja, siedze w 2 bluzach i telepie mnie...


ale mam lepszy humor bo kremik ziaji kozie mleko pod oczka- jedyne 6zl okazal sie dla mnie boski- ma leciutka konsystencje, nie pachnie, nie podraznia, nie piecze, szybko sie wchlania i daje natychmiastowy efekt rozswietlenia cieni pod oczami i ukrywa mini zmarsszczki wokol oczek.
juz go kocham! chce jeszcze wyprobowac rival the loop ten z rossa w kazdym razie, ma fajne opinie na kwc.
i juz wiem ze krem pod oczy bedzie u mnie goscic na stale bo nie chce miec tych sinych podkow z ktorymi borykam sie dobre 2 lata...

ide skrobne cos na bloga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:35   #1401
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wstaw zdjęcia.
wstawiam ponizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (13,9 KB, 17 załadowań)
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:38   #1402
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

i jeszcze dwa, tu gdzie rozwichszona grzywa, widac ten efekt żólto-rudawych przy skórze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (11,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 777.jpg (12,3 KB, 25 załadowań)
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:38   #1403
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

witam was kochane babeczki!

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A no właśnie dziewczyny jak to z Wami jest Chodzicie jeszcze ze swoimi facetami za rączki? Ja tak, pomimo że jesteśmy już 4 lata to nic się nie zmieniło
ja z moim Tż jestem prawie 9 lat po ślubie ale i tak nieraz chodzimy za rączke szczególnie gdy idziemy pochodzić po mieście a i pod rękę też

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
encha wstawie fotki bucikow jak bede gdzies juz w nich wychodzic, bo z tej zlosci na pogode schowalam je do szafy na dno

jestem znow chora
cholerne wyjscie do kosciola co deszcz mnie zmoczyl
zatoki juz bola tak ze glowy nie schylam i nie podnosze...
miesiac temu chorowalam co za gowniane zycie!
i do tego zeby skutecznie sie wyleczy musze sie pogodzic z tz
pamietacie jak bunny sie leczy... przeciez w takim stanie i wygladzie zaden nowy amant mnie nie zechce

wczoraj umylam wloski i uzylam nowej isany tej z babasu odzywki.
no i na mnie mega wrazenia nie zrobila...
nalozylam tone- bo byla lekka i po 10 minutach moje wloski cala ja wypily- rozczesanie przyjemnoscia nie bylo...
ale dalo rade...
zapach mnie nie powalil...
dobrze ze wloski sliskie i miekkie- bo tak dostalaby ode mnie 3 a tak ma 4+.
no i ja nie widze zeby prostowala wloski- ktos to zauwazyl ale kto -
wygladza na pewno.

no i jeszcze uzylam wczoraj pierwszy raz lirene do jasnej karnacji.
smaruje sie rzeczywiscie ciezko bo balsam za kazdym ruchem dloni jakby sie mydli...
ale mam patent- odczekalam taka w smugach bialych jakas minute az wsiaknie i tylko potem dlonmi dosmarowalam i super.
zapach obledny- ja wcale nie czuje smrodku opalacza- ale mam katar moze dlatego...
no i juz mam efekt- skora zlocista bardzo naturalny efekt i na razie delikatny ale juz widac.
zero plam czy zaciekow, zobaczymy dalej i bede was informowac
poki co zachwyt!

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------


snowi ja jak wyzej- zawsze pod reke, rzadziej za raczki- jakos wyroslismy chyba z tego...
i teraz naturalnie on podstawia mi ramie, a ja sie na nim wieszam...
chociaz czasem bierze mnie za dlon i wtedy przeplatamy paluszki- jego dlon zawsze musi byc z wierzchu, a moja pod spodem
oj Bunny ja bym Ci radziła iść do laryngologa bo będziesz mieć takie ataki jak ja miałam. co miesiąc lub nawet krócej brały mnie zatoki,bóle głowy do tego masakra a odkąd się lecze i biorę specjalne psiki do noska to odpukać nic poważnego nawet ostatnio jak miałam katar to po 4 dniach bez niczego się skończył co przy poprzednim przeziębieniu trwało 3 tygodnie
a jeśli chodzi o balsam to fajnie że Ci przypasował mnie też mówiłam że kolorek jest tylko ta moja sucha skóra na rękach robi brzydki efekt

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Witam laseczki po weekendzie!!! moj był nie specialny
ile ja mam do nadrobienia
aaaa wchodzę na wizaz i odrazu prezencik wygrałam kartę podarunkową do rossmana na 50 zł kocham wizaz!!!!!
witamy i gratuluje szczęściaro

ja sobie właśnie siedze z waxem na główce i pije kawke
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:42   #1404
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Liczę na Wasza pomoc
co radzicie połozyc na włosy, by nabrały żywszego koloru i pozbyły się tego płaskiego szarego matu?

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

ja sobie właśnie siedze z waxem na główce i pije kawke [/QUOTE]



mam wrażenie że po waxie mi rudzi wlosy... nie macie podobnych doświadczeń?
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:43   #1405
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No jak chodzisz to ok, ale sama powiedz czy to nie wygląda śmiesznie jak dziewczyna nie umie chodzić w takich butach


Tak



Ehh..
O kurde A trzeba mieć jakąś kartę żeby kupować w takiej hurtowni?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:43   #1406
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A no to pogratulować Tylko nie wydaj wszystkiego na farbę
nie wydam bo na następne farbowanie mam już zapasową
a już mam spis co z gazetki kupię
biosilk bo jest po 3,99!!!!!
mój fluid z rimela jest 10zł tańszy po 29,90zł
i chce kupić gliss kur psikacz 7 olejków bo po 14,99zł jest

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Gratuluję
dzięki

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
czemu ja nigdy nic wygrywam
nie mów tak! trzeba próbować,nawet nie wiesz ile ja próbuje ciągle na jakieś konkursy sie zgłaszam żeby cuś tam wygać,trzeba próbować
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:48   #1407
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Tak w ogóle to jestem świeżo po maturze z polskiego
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:49   #1408
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość


mam wrażenie że po waxie mi rudzi wlosy... nie macie podobnych doświadczeń?
podobno po tym do blondu jest taki efekt ,ale ja używam tego w tubce różowo-białej i nic mi nie robi z włoskami

Agatko zapomniałam napisać, że również czekam na fotki z zakupków
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:50   #1409
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
wstawiam ponizej
Spróbuj z tym 9,22 z wodą 6%, wg mnie wyjdzie.


Zaraz dam zdjęcia Essenca

Wstawiam zdjęcia, szczerze mowiac nie mam do tej pory niczego z Essence więc mam cichą nadzieję że będę zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9154.jpg (47,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9150.jpg (72,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9151.jpg (46,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9153.jpg (32,8 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-05-04 o 11:55
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:54   #1410
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
teraz juz po wszystkim...
czuje ze znow mam zapalenie zatok, gardlo przestalo bolec ale musialam isc do apteki i sklepu i juz znow zmarzlam- u nas jest dzis mega zimno- bylam w zimowej kurtce a i tak zmarzlam...
teraz popijam goraca herbatke malina+dzika roza i mam nadzieje ze gorzej nie bedzie, bo mam weekend w szkole a z nosa mi kapie ciurkiem...
w domu zimno bo przeciez juz nie grzeja, siedze w 2 bluzach i telepie mnie...
U mnie też zimno - zaledwie 6 stopni - na dworze zimno to i w domu chłodno bo nie gzreją jak sama napisałaś.. Jeśli Cię pocieszy to ja mimo iż jestem ubrana mam na sobie jeszcze szlafrok z takiego grubego frotte bo normalnie było mi tak zimno, że ręce trup i nos zimny
Wejdź jeszcze pod kocyk. Dobrze, że popijasz, może jeszcze przydałby Ci się ten Teraflu na zatoki ?

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
i jeszcze dwa, tu gdzie rozwichszona grzywa, widac ten efekt żólto-rudawych przy skórze...
Może jestem ślepa.. ale zieleni to ja tam nie widzę?

Popiel się wypłucze i zostanie ładny blondzik - a rudożółte odrosty wyszły bo viking ma tylko 6% wodę.
Jakie masz naturalne włoski (przepraszam jeśli pisałaś a ja nie doczytałam)

Ja też po waxie troszkę miałam wrażenie, że się robią żółtawe

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
O kurde A trzeba mieć jakąś kartę żeby kupować w takiej hurtowni?
Nie, nie trzeba Tam są bardzo sympatyczne Panie - zapytaj o farbę to pokaże Ci paletę, obejrzysz i zdecydujesz
Tylko tak jak pisałam już Enchanted nie przestrasz się bo majirel na palecie te kolorki ma ciemniejsze niż wychodzą w rzeczywistości

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nie wydam bo na następne farbowanie mam już zapasową
a już mam spis co z gazetki kupię
biosilk bo jest po 3,99!!!!!
mój fluid z rimela jest 10zł tańszy po 29,90zł
i chce kupić gliss kur psikacz 7 olejków bo po 14,99zł jest

oj to będą zakupki pochwalisz się oczywiście ?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to jestem świeżo po maturze z polskiego
O to super, i jak wrażenia jak czujesz, że napisałaś?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.