Filtry UV a makijaż - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-05, 21:12   #1531
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Erato, śliczna fotka w awatarze! i kapelusz piękny... miałam ochotę kupić sobie coś takiego na lato, ale mam wrażenie, że taki kapelusz "miejski" pasuje tylko wysokim osobom. nie chciałabym, żeby ktoś mówił, że mam 1,50 m w kapeluszu
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 21:20   #1532
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
i kapelusz piękny... miałam ochotę kupić sobie coś takiego na lato, ale mam wrażenie, że taki kapelusz "miejski" pasuje tylko wysokim osobom. nie chciałabym, żeby ktoś mówił, że mam 1,50 m w kapeluszu
Nie koniecznie, w jasnych kolorach, azurowy i z niezbyt szerokim rondem nie powinien przytlaczac niskiej kobietki, a wrecz przeciwnie dodawac jej szyku
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 21:42   #1533
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Filtry UV a makijaż

Pozwólcie, że się wtrącę z pytaniem Wątek śledziłam jakiś czas, ale nie czytałam go już później całego, jeśli dubluję, przepraszam.

Do filtrów próbuję się powoli przekonywać, zużywam już którąś tubkę Iwostinu, choć z wymaganą ilością raczej kiepsko jest u mnie Zauważyłam jednak, że na filtrze podkłady (True Match i czasem YSL Teint eclat de soie) i puder (Translucide L'Oreal) włażą w pory Na twarzy robią mi się takie jaśniejsze kropki. Nie wiem, czy to wina filtra, podkładów (oba są dość lekkie) czy pudru. Macie też z czymś takim do czynienia? Jak tego uniknąć?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 22:11   #1534
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Miło mi, że Wam się podoba mój wakacyjny avatar Przyznam, że to mój pierwszy kapelusz i od razu bardzo go polubiłam - świetnie wygląda (sie w nim ), ocienia twarz i nie jest gorąco, bo to ażur i papier na dodatek Ten akurat ma rzeczywiście duże i zamaszyste rondo (na obwodzie jest drucik, którym można go modelować). No, ale ja nie jestem niska, taka sobie średnia (1,7).
bieta, filtry sa w większości gęste i tłustawe, co nie sprzyja świeżości makijażu - jest to niestety kwestia prób i błędów, niełatwo znaleźć idealną parę filtr-podkład. Moje zdanie jest takie, że jednak więcej zależy od filtra - być może akurat Iwostiny nie są dobre pod makijaż. A próbowałaś dodać trochę skrobii do pudru? (do Translucide jak najbardziej można ). Taka mieszanka lepiej matuje i trochę lepiej utrwala makijaż, wtedy się on nie rozpływa i nie tworzą się te kropki. Mnie się one nigdy nie robią na Antheliosie tonującym ani Aqua Lait - te są rewelacyjne pod make up Na Biodermach za to często się tak robi, niestety. Na emulsji Avene dużo zależy od podkładu. Co do Iwostinu konkretnie to nie wiem, bo nie używałam
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 23:07   #1535
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Agniesko na studniowke to ja bym Ci polecala wlasnie Matmate, bo:

- ladnie kryje (choc korektorem mozna poprawic)
- jest niewidoczny na buzi
- wtapia sie w cere
- wygladza bardzo buzie, chyba ma jakies skladniki optycznie wygladzajace, bo sama jestem w szoku - no chyba ze to moja kuracja kwasowoa tak szczesliwie w koncu na mnie dziala
- mozna robic poprawki dalej bez efektu maski
- matuje (no moze nie na filtrze, ale wierze ze normalnie tak)
- jest poreczny, maly, zgrabny, z lustereczkiem, latwo o dyskretne poprawki

Natomiast Lucidity to:
- wielkie pudlo, a malo pudru
- nie kryje
- rozswietla
- dostepny tylko w 3 kolorach
- ma jedna zalete: ladnie wygladza

Jak dla mnie Matmate bije go o glowe, ale to zalezy co kto lubi: kompakty (ktorych kiedys ja sie balam, a teraz palam miloscia ) czy pudry sypkie.


Mialam zdac relacje jak to jest z przyskrobiowaniem w ciagu dnia - kiedy sypne dry flo, to mat ucztrzymuje sie dluzej, ale skrobia niweczy te wygladzajaca wlasciwosc Matmate. Dlatego przypruszam tylko strefe T.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 08:57   #1536
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Filtry UV a makijaż

Erato, jestem wielbicielka filtrów tonujacych powiedz prosze czy chwalac Antheliosa tonującego mialas na mysli tego XL, czy jest moze tez jakis inny?
Bo ten XL u mnie sie nie sprawdzal, brzydko scieral sie razem z Hauschka.

Lepiej, jak juz mowilam, wygladam w Biodermie tonujacej + H
Ze nawet komplementy zbieram .
I w przypadku tego filtra nie polecam jego mieszania z bezbarwnym, (chyba ze ja robilam to nieumiejetnie) ale w moim przypadku wtedy dopiera robia mi sie "takie jaśniejsze kropki" i z czasem uwidaczniaja sie masakrycznie pory

Poszukuje tez 'na gwalt' pudru do nakladania na bezbarwne filtry, ktore poprostu musze zuzyc. Ktory puderek polecicie dziewczyny?
Naczytalam sie troche o Matmacie, ale jest tylko 1 recenzja na KWC.
Wiec czy mimo obecnosci talku na drugiej pozycji w skladzie - jest dobry??
Najgorsze jest to, ze w moim miescie nie ma tych drozszych, musialabym zamawiac przez kogos:/ w ciemno.
Sprawdzalam tez zamieszczona liste pudrow "niegryzacych" .. i nie znalazlam go tam, a na dodatek mam niewielki wybor z tych latwodostepnych
Jestescie bardziej doswiadczone to moze testowalyscie ten sypki Translucide?
Czy lepiej zamowic cos drozszego
keyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 09:06   #1537
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Sypki Trans dobrze dobrany kolorem i ew. zmieszany ze skrobią to dobry wybór.
Nie uważam, że musisz mieć coś droższego, żebyś była zadowolona.
Sypki rozświetlający Hauschka (zamawiany przez net) zmieszany z Dry-flo świetnie matuje i sprawdza się na wszystkich filtrach.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 09:14   #1538
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato
Miło mi, że Wam się podoba mój wakacyjny avatar Przyznam, że to mój pierwszy kapelusz i od razu bardzo go polubiłam - świetnie wygląda (sie w nim ), ocienia twarz i nie jest gorąco, bo to ażur i papier na dodatek Ten akurat ma rzeczywiście duże i zamaszyste rondo (na obwodzie jest drucik, którym można go modelować). No, ale ja nie jestem niska, taka sobie średnia (1,7).
Erato mi też sie bardzo podoba Twój nowy awatorek no i oczywiście kapelusik

Jeśli chodzi o puderki matujace moje nowe odkrycie to puder sypki transparentny Kryolanu - odcień TL1 biały (dostałam odsypkę). Lepszy niż jedwabny Hauschki, drobniejszy i niewidoczny. Mat naprawde cały dzień, świetnie współpracuje z kompaktem MatMate. Oczywiście ze względu na bogaty skład nadaje sie tylko na Avenki.

Link:
http://www.kryolancitywarszawa.com.pl/katalog/pudry
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 10:10   #1539
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Filtry UV a makijaż

Kate30 -dziekuje
Sprobuje z tym Transem, skoro moge go nakladac na wszystkie filtry Mam jedynie nadzieje, ze nie przysporzy mi on 'be' niespodzianek na twarzy? cos tam w skladzie jest niesympatycznego, ale chyba dopiero na 6-tym miejscu.
Jeszcze jedno: czym mozna go nakladac? czy ta gabeczka dolaczona do pudru? czy tez tak jak dr.H czyli wacikiem/gabka lateksowa?


Nie posiadam skrobi, ani Dry-flo (to chyba to samo? nie pamietam, sory) tylko jedwabna Hauschke i jak narazie jestem zadowolona z niej, bo na tonujcy filtr jest OK (choc wqrza mnie ta nieszczelnie zamykajaca sie buteleczka :/ )
Ale potrzebuje/musze dodac wiecej koloru na twarz, zeby m.in. sie moje "podkowy" nie rzucaly tak w oczy i bezbarwne pudry na bezbarwne filtry to poprostu nie dla mnie

Edytowane przez keyka
Czas edycji: 2006-09-06 o 10:39
keyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 10:28   #1540
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

kayka, z tego co wiem, Anthelios tonujący jest tylko jeden Lubię go za "współpracę" z pudrem (właśnie Translucide mieszany ze skrobią), natomiast jeśli chodzi o kolor i krycie, to zdecydowanie wolę Biodermę. Tylko że Bioderma z kolei częściej robi mi kluchy Czasami wcale, a czasami jest totalna porażka, sama nie wiem, od czego to zależy. Ja tonującą zawsze mieszam z białą (od razu na dłoni, nie nakładam jednej na drugą) i nie zauważyłam, żeby to powodowało jakieś dziwne efekty
Translucide nie ma talku, nie ma też potencjalnych zapychaczy, no chyba że ktoś tak zareaguje na nylon i inne plastiki Jest lekki, przejrzysty, raczej słabo matuje (dla tłustej skóry sam "nie poradzi"), dlatego warto do niego dodać odrobinę skrobii. Wadą są tylko dwa kolory - ten ciemniejszy ładnie "gasi" białosć filtra. Natomiast krycia nie daje żadnego
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 10:57   #1541
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mam pytanie: Czy podkład z filtrem SPF 15 nałożony na filtr Avene nie będzie się gryzł?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 11:11   #1542
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Mam pytanie: Czy podkład z filtrem SPF 15 nałożony na filtr Avene nie będzie się gryzł?
Było już o tym parę razy: Tinosorby nie są wrażliwe na inne filtry czy innego rodzaju "destabilizatory". W podkładach za filtr służą najczęściej albo filtry fizyczne (tlenek cynku i dwotlenek tytanu), albo ethylhexyl methoxycinnamate. Nie lubi ich parsol, a avenowskie filtry go nie zawierają. Więc teoretycznie nie ma się co "pogryźć".
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 11:41   #1543
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Nie lubi ich parsol, a avenowskie filtry go nie zawierają. Więc teoretycznie nie ma się co "pogryźć".
Hmm... a jak to jest, jeśli w jednym filtrze jest i parsol, i filtry mineralne? Ja mam na przykład taki filtr - co wtedy - gryzą się, czy się nie gryzą?
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 12:02   #1544
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Hmm... a jak to jest, jeśli w jednym filtrze jest i parsol, i filtry mineralne?
Filtry chemiczne to mieszanka filtrów chemicznych i mineralnych.

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Ja mam na przykład taki filtr - co wtedy - gryzą się, czy się nie gryzą?
Nie gryzą.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 12:05   #1545
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Było już o tym parę razy: Tinosorby nie są wrażliwe na inne filtry czy innego rodzaju "destabilizatory". W podkładach za filtr służą najczęściej albo filtry fizyczne (tlenek cynku i dwotlenek tytanu), albo ethylhexyl methoxycinnamate. Nie lubi ich parsol, a avenowskie filtry go nie zawierają. Więc teoretycznie nie ma się co "pogryźć".
Dziękuję Erato
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 12:10   #1546
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Filtry UV a makijaż

Erato dziekuje
Biodermy mieszalam i na dloni i warstwo nakladalam na twarz, ale efekty podobne, po czasie dziwnie wylaza, tak jakby sie rozwarstwialy, plamy, itp. co widac z kilometra, jak najtanszy podklad. Wiec wole tonujaca solo

A te bezbarwne zapasy zuzyje z tym Transem, choc wolalabym cos kryjacego szkoda ze nie ma czegos takiego sypkiego kryjacego-trudno
Tylko ze musze w takim razie dla zmatowienia dokupic ta skrobie. Nie wiem jeszcze gdzie i jak sie nazywa, musze doczytac, ale powinno wyjsc taniej niz Dr.H.
Ale na poczatek sprobuje sie matowic Dr.H pod Transem.
keyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 12:41   #1547
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez keyka Pokaż wiadomość
Tylko ze musze w takim razie dla zmatowienia dokupic ta skrobie. Nie wiem jeszcze gdzie i jak sie nazywa, musze doczytac, ale powinno wyjsc taniej niz Dr.H.
Skrobię (Dry Flo) kupisz tutaj-> www.mazidla.com
Dry Flo kosztuje ok. 9zł. więc wychodzi dużo taniej niż puder Dr. Hauschka.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 12:47   #1548
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Filtry UV a makijaż

Suri dziekuje za info
keyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 13:30   #1549
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez keyka Pokaż wiadomość
Suri dziekuje za info
Proszę bardzo
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 13:39   #1550
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Hmm... a jak to jest, jeśli w jednym filtrze jest i parsol, i filtry mineralne? Ja mam na przykład taki filtr - co wtedy - gryzą się, czy się nie gryzą?
To jest tajemnica producenta Kiedyś wałkowałyśmy ten temat na przykladzie tonującej Biodermy - ma parsol oczywiscie, oraz dwutlenek tytanu wysoko w składzie. No a teoretycznie dwutlenek tytanu destabilizuje parsol. Konkluzja dyskusji była taka, że chyba jednak producent wie, co robi, więc prawdopodobnie stosuje się dwutlenek tytanu czy inne pigmenty/filtry mineralne w silikonowych otoczkach, co powoduje właśnie, że się te substancje "nie gryzą", czyli wzajemnie nie destabilizują. Ale jak to jest naprawdę, tego jeszcze nikt na 100% nie wyjaśnił
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 16:12   #1551
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Filtry UV a makijaż

dziewczyny, a probowałyście 'musu' z Maybellina na filtr? Jest na liście kosmetyków bez talku i miki wiec mając probke wyprobowałam. Uwazam sie jest bardzo fajny do tlustych filtrów poniewaz ma sucha konsystencje i klej + suchość ładnie sie trzyma Inne podkłady we fluidowej konsystencji kompletnie mi nie podchodzą bo wtedy wszystko tłuste mazia sie. Okres jesien/zima bede zmuszona do uzywania podkładów wiec chyba zakupie ten mus. A Wy jakie macie o nim zdanie? Probowalyscie nakladac go na filtr?
Wiem, ze recencje sa w KWC ale tam nie ma recencji jak na filtrze sie sprawuje
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 16:57   #1552
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja korzystalam z musu przez jakis miesiac, ale zaczal mnie podsuszac/podkreslac suche miejsca [inna sprawa, ze filtry lrp i biodermy z alkoholem stosuje, nie tak nawilzajace jak avene, a kremu nawilzajacego mi sie nie chcialo jeszcze klasc pod filtr ]
ogolnie podklad fajny, zwlaszcza jak sie trafi w kolor, ale wymaga dobrego nawilzenia pod spod ewentualnie bez nawilzenia, ale na tlusta cere.
aha, i nie wymagal u mnie pudru ani skrobii
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 17:12   #1553
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mi mus na filtrze podkreślał suche skórki i schodził po 1,2 godzinach, był bardzo nietrwały.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 18:41   #1554
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez zetzet Pokaż wiadomość
ogolnie podklad fajny, zwlaszcza jak sie trafi w kolor, ale wymaga dobrego nawilzenia pod spod ewentualnie bez nawilzenia, ale na tlusta cere.
aha, i nie wymagal u mnie pudru ani skrobii
mam go i dobrze sprawdza sie na filtrze. Jednak wcale na tlustej skorze nie sprawdza sie bez nawilzania. Po jakims czasie i tak i tak podkresla suche skorki.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 13:03   #1555
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Filtry UV a makijaż

no właśnie co do tych suchych skórek to fakt, podkreśla je i cera wydaje sie taka sucha gdy pod spodem jest zwykly krem, ale na twarz ociekającą filtrem jest super
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 13:18   #1556
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agateczka Pokaż wiadomość
no właśnie co do tych suchych skórek to fakt, podkreśla je i cera wydaje sie taka sucha gdy pod spodem jest zwykly krem, ale na twarz ociekającą filtrem jest super
super na filtrze, ale tylko przez godzinę lub dwie, potem znika z buzi, a częste poprawki mi się nie uśmiechają.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 13:41   #1557
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Filtry UV a makijaż

a u mnie sie trzyma pewnie jeszcze zalezy jaki filtr

a tak wogole to jaki kosmetyk króluje w tym wątku? bo szczerze mowiąc nie czytalam go zbyt duzo
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 15:09   #1558
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agateczka Pokaż wiadomość
a tak wogole to jaki kosmetyk króluje w tym wątku? bo szczerze mowiąc nie czytalam go zbyt duzo
chyba skrobia czyli mąka
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 15:29   #1559
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
chyba skrobia czyli mąka
heh wiem wiem ze mąka to hit, sama uzywam czasem
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 19:34   #1560
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dostałam dziś przesyłkę z poniedziałkowego zamówienia w togomago.pl.
A więc sprawdzone i pewne. Załączyli próbki perfum.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.