Kupujemy BB Creamy III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 21:28   #1651
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Innisfree LAVENDER Moisture Sleeping Mask poprosze 10ml
The Face Shop White Tree Snow Aqua Sleeping Pack poprosze 5 ml
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2011-12-27 o 21:37
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:40   #1652
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Ja też bym chętnie wypróbowała Le Brauet Caviar Gold Wrinkle Cover, że już o Sana Pore Putty nie wspomnę
SzatAnka mnie tak na tego Sana Pore nakręciła
A nie ja? Bo ja ciągle te dwa kremy zachwalam
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:59   #1653
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Kurcze co sie dzieje z tym fajnym i 'ciepłym' do tej pory wątkiem, czarne listy, tolerancja w kąciku umiera, brak zrozumienia dla nowych (zapomniał wół itp itd.) trochę zrozumienia i takiej ludzkiej życzliwości (o listach w druga stronę jakoś nie piszemy), pospiech w ocenach i pospiechu do skreślania ludzi zostawmy przed drzwiami, może wyjechali i dopiero przybyli, przeczytali i przelali, może robią nadpłaty i nie proszą o wpisy na hmmm 'czerwone' listy.
Podziwiam wasza wiedzę, Zygmuś jest no szkoda słów (Wolontariat przez duże W) ale ten temat to my wszystkie, wszystkie .... no chyba że się mylę . No teraz to trafię na listę ultrafiolet ....
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:02   #1654
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Kurcze co sie dzieje z tym fajnym i 'ciepłym' do tej pory wątkiem, czarne listy, tolerancja w kąciku umiera, brak zrozumienia dla nowych (zapomniał wół itp itd.) trochę zrozumienia i takiej ludzkiej życzliwości (o listach w druga stronę jakoś nie piszemy), pospiech w ocenach i pospiechu do skreślania ludzi zostawmy przed drzwiami, może wyjechali i dopiero przybyli, przeczytali i przelali, może robią nadpłaty i nie proszą o wpisy na hmmm 'czerwone' listy.
Podziwiam wasza wiedzę, Zygmuś jest no szkoda słów (Wolontariat przez duże W) ale ten temat to my wszystkie, wszystkie .... no chyba że się mylę . No teraz to trafię na listę ultrafiolet ....

masz racje, ale tez wiesz jak to jest, ktos cos zamawia, wydaje swoja kase zakladajac za innych i nie wiedzac,czy ja odzyska, inne ktosie zapisaly sie i nie moga czegos dostac, bo jakis ktos zapomnial. mysle, ze skoro pamietamy aby sie wpisac, powinnismy tez pamietac, aby za to zaplacic w przyzwoitym czasie.
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2011-12-27 o 22:04
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:11   #1655
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmusiu, złożyłaś zamówienie na Gmarket? Bo ja trochę tego nie ogarniam i jeśli oczy mnie nie mylą to jest dostępny Dr Jart+ Black 5ml - czy mogłabyś go dla mnie zamówić? Chciałabym przetestować nim kliknę pełne opakowanie
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:13   #1656
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Zygmusiu, złożyłaś zamówienie na Gmarket? Bo ja trochę tego nie ogarniam i jeśli oczy mnie nie mylą to jest dostępny Dr Jart+ Black 5ml - czy mogłabyś go dla mnie zamówić? Chciałabym przetestować nim kliknę pełne opakowanie
a w jakiej on jest cenie?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:17   #1657
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
a w jakiej on jest cenie?
Zamknęłam okienko, ale chyba 2.60$
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 22:46   #1658
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
łeeeeeeeeee >[]< :'( (T ^ T)
The Saem AC Control BB Cream jest jasnawe i różowawe,
Oł, rili? To zupelnie nie dla mnie, a szkoda bo zaintrygowala mnie ta echinacea ale to zupelnie nie moj odcien... Xiah, moge Ci w takim razie odstapic swoje 3 ml jesli chcesz
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:59   #1659
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Zygmusiu, złożyłaś zamówienie na Gmarket? Bo ja trochę tego nie ogarniam i jeśli oczy mnie nie mylą to jest dostępny Dr Jart+ Black 5ml - czy mogłabyś go dla mnie zamówić? Chciałabym przetestować nim kliknę pełne opakowanie
Jeszcze nie, cały czas myślę.
Z doliczeniem przesyłki, to drogo wyjdzie.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 23:01   #1660
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, cały czas myślę.
Z doliczeniem przesyłki, to drogo wyjdzie.
Nawet przy wspólnej wysyłce z zamówieniem białego winka?
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 23:02   #1661
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Napisać w pierwszym poście zasady (aż sprawdzę, czy są - nie ma ), że wpłata z góry, dane do wpłaty w arkuszu takim i takim.

I proponuję umieścić DUŻĄ, CZERWONĄ informację, że jak się ma jasną cerę, to pasują wszystkie BB kremy (jak widzę pytanie "Mam jasną cerę, który BB krem będzie mi pasował?", to nie powiem, co mną trząsa )
Taka informacja wprowadziła by wiele bladolicych w błąd. Sama mam jasną cerę a kremów bb które mi pasują mogę policzyć na palcach jednej ręki Zresztą pojęcie jasna cera jest względne jak czytam że ktoś pisze że np taki skinfood aloe jest mega jasny to mnie śmieszy bo dla mnie jest dobre 2 tony za ciemny a biała nie jestem większość bb kremów dobra jest dla normalnej średnio jasnej karnacji ale nie super jasnej
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 23:20   #1662
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Nawet przy wspólnej wysyłce z zamówieniem białego winka?
Nie jestem w stanie powiedzieć jak to wyjdzie, bo mi się nic nie chce dodać do koszyka.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 23:22   #1663
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie powiedzieć jak to wyjdzie, bo mi się nic nie chce dodać do koszyka.
W takim razie jakby się udało w końcu, to daj znać jak to tam się szacuje, czy warto, czy się nie opłaca, a ja póki co będę wyglądać nadal małych opakowań na ebayu
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 23:52   #1664
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Ogólnie na GMarkecie drogo nie jest, przesyłka to jakieś 30-45$ (paczka 2-3kg) + lokalne przesyłki (zwykle 2-3$), to my się przyzwyczaiłyśmy, że nawet rejestrowana przesyłka z ebay z Korei jest taka tania (3, góra 8$). A zwykle przesyłka wynosi 15-25$, np. z UK czy USA.
Tanio nie będzie, ale t-a-n-i-e-j niż gdzie indziej. A to spora różnica, by zrobić opłacalne zakupy na GM trzeba wyłożyć co najmniej 150$ + przesyłka. -__- Gdybym wiedziała na czym mi zależy, co chcę mieć w pełnym wymiarze etc to nawet można oszczędzać by zrobić porządne zakupy, ale w fazie testów NEH~ ja poczekam z zakupami na GM
No ale opłacać się będzie jeśli złoży się wspólne/duuuuże zamówienie. A co Ci się spodobało zygmus, że aż na GM zawędrowałaś?
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 00:03   #1665
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Ogólnie na GMarkecie drogo nie jest, przesyłka to jakieś 30-45$ (paczka 2-3kg) + lokalne przesyłki (zwykle 2-3$), to my się przyzwyczaiłyśmy, że nawet rejestrowana przesyłka z ebay z Korei jest taka tania (3, góra 8$). A zwykle przesyłka wynosi 15-25$, np. z UK czy USA.
Tanio nie będzie, ale t-a-n-i-e-j niż gdzie indziej. A to spora różnica, by zrobić opłacalne zakupy na GM trzeba wyłożyć co najmniej 150$ + przesyłka. -__- Gdybym wiedziała na czym mi zależy, co chcę mieć w pełnym wymiarze etc to nawet można oszczędzać by zrobić porządne zakupy, ale w fazie testów NEH~ ja poczekam z zakupami na GM
No ale opłacać się będzie jeśli złoży się wspólne/duuuuże zamówienie. A co Ci się spodobało zygmus, że aż na GM zawędrowałaś?
O matko, to ja faktycznie żyłam w świecie pełnej nieświadomości, jeśli chodzi o ceny przesyłek
mam nadzieję, że na wspólne zakupy to ta wysyłka nie będzie bardzo szarpała po kieszeni, bo mi się marzyło całe białe winko, które rozbieramy


Zygmusiu
, daj znać wcześniej jak wyjdzie kwota winka z przesyłką nim klikniesz, żeby mnie to drugie tyle nie kosztowało, bo wtedy lepiej zaczekać i zamówić na ebayu.
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 00:11   #1666
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Zamknęłam okienko, ale chyba 2.60$
dziekuje

o kurcze, rzeczywiscie spore roznice w cenie wysylki
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 00:20   #1667
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Ogólnie na GMarkecie drogo nie jest, przesyłka to jakieś 30-45$ (paczka 2-3kg) + lokalne przesyłki (zwykle 2-3$), to my się przyzwyczaiłyśmy, że nawet rejestrowana przesyłka z ebay z Korei jest taka tania (3, góra 8$). A zwykle przesyłka wynosi 15-25$, np. z UK czy USA.
Tanio nie będzie, ale t-a-n-i-e-j niż gdzie indziej. A to spora różnica, by zrobić opłacalne zakupy na GM trzeba wyłożyć co najmniej 150$ + przesyłka. -__- Gdybym wiedziała na czym mi zależy, co chcę mieć w pełnym wymiarze etc to nawet można oszczędzać by zrobić porządne zakupy, ale w fazie testów NEH~ ja poczekam z zakupami na GM
No ale opłacać się będzie jeśli złoży się wspólne/duuuuże zamówienie. A co Ci się spodobało zygmus, że aż na GM zawędrowałaś?
The Saem, dostępne w rozsądnych cenach jest tylko na Gmarket, Mizon - kolejne świetne ceny, czasami te ich promocje do -70%, wychodzi prawie za darmo, albo promocje 1+1. Próbki, których nie widziałam na ebayu. To raj jest, ale trzeba robić duże zamówienie, możliwe, że rozbiórkowe wyszłyby taniej, ale to trzeba przeliczyć dokładnie.
W tej chwili mam w koszyku 2,7kg, przesyłka kosztuje 34,48$

No i szukam tego suma, którego tak wszyscy chcieli


I znalazłam


Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
O matko, to ja faktycznie żyłam w świecie pełnej nieświadomości, jeśli chodzi o ceny przesyłek
mam nadzieję, że na wspólne zakupy to ta wysyłka nie będzie bardzo szarpała po kieszeni, bo mi się marzyło całe białe winko, które rozbieramy


Zygmusiu
, daj znać wcześniej jak wyjdzie kwota winka z przesyłką nim klikniesz, żeby mnie to drugie tyle nie kosztowało, bo wtedy lepiej zaczekać i zamówić na ebayu.
Wysyłka droga, ale ceny dużo niższe.
Przykład pierwszy z brzegu, krem Holiki March Moisture Full Cream, cena na ebayu - 27,99$, na Gmarket z przesyłką (kwota przesyłki podzielona równo na ilość przedmiotów w paczce) - 16,80$, nawet jak doda się ewentualny vat, to i tak wyjdzie taniej.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-12-28 o 00:56
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 02:33   #1668
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
The Saem, dostępne w rozsądnych cenach jest tylko na Gmarket, Mizon - kolejne świetne ceny, czasami te ich promocje do -70%, wychodzi prawie za darmo, albo promocje 1+1. Próbki, których nie widziałam na ebayu. To raj jest, ale trzeba robić duże zamówienie, możliwe, że rozbiórkowe wyszłyby taniej, ale to trzeba przeliczyć dokładnie.
W tej chwili mam w koszyku 2,7kg, przesyłka kosztuje 34,48$

No i szukam tego suma, którego tak wszyscy chcieli


I znalazłam




Wysyłka droga, ale ceny dużo niższe.
Przykład pierwszy z brzegu, krem Holiki March Moisture Full Cream, cena na ebayu - 27,99$, na Gmarket z przesyłką (kwota przesyłki podzielona równo na ilość przedmiotów w paczce) - 16,80$, nawet jak doda się ewentualny vat, to i tak wyjdzie taniej.
super
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 08:20   #1669
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus,kiedy mam szansę dostać kremy z 13 zamówienia?
Zamawiałam:
Skinfood Facial Water Vita-A i
O-HUI white skin science perfection serum
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 08:44   #1670
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Co zrobić w przypadku braku wpłat? Brakuje 700zł. Wpisać te wszystkie ml/szt w listy rozbiórkowe i może ktoś przygarnie?
Napisać tutaj, napisać do tych osób również PW, poczekać przynajmniej tydzień (bo może gdzieś wyjechali), jeśli nadal brak wpłaty, ja bym to jednak odnotowała na jakiejś liście (może być i burgundowa), a jeśli by się to powtarzało lub nie było z tą osobą kontaktu, to sorry, ale tylko czarna lista. Tak jest na innych rozbiórkach na wizażu i sprawdza się.

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Kurcze co sie dzieje z tym fajnym i 'ciepłym' do tej pory wątkiem, czarne listy, tolerancja w kąciku umiera, brak zrozumienia dla nowych (zapomniał wół itp itd.) trochę zrozumienia i takiej ludzkiej życzliwości (o listach w druga stronę jakoś nie piszemy), pospiech w ocenach i pospiechu do skreślania ludzi zostawmy przed drzwiami, może wyjechali i dopiero przybyli, przeczytali i przelali, może robią nadpłaty i nie proszą o wpisy na hmmm 'czerwone' listy.
Podziwiam wasza wiedzę, Zygmuś jest no szkoda słów (Wolontariat przez duże W) ale ten temat to my wszystkie, wszystkie .... no chyba że się mylę . No teraz to trafię na listę ultrafiolet ....
Auraria, wszystko fajnie, ale to są WSPÓLNE zakupy. Dlaczego jak ja, i kilka innych osób, wpłacimy na czas, to musimy czekać na osoby spóźniające się? Dlaczego Zygmuś musi zakładać za kogoś swoją prywatną kasę, być może rezygnować np. z kupna potrzebnych butów/fryzjera.. bo ktoś nie wpłacił? 700zł to bardzo dużo kasy. Trzeba patrzeć też na swoje zobowiązania i jeśli się do czegoś zgłosiło, to żeby być fair wobec innych należałoby się z tego wywiązać. Na innych rozbiórkach nikt się nie cacka z osobami zalegającymi. A też jest miło i 'ciepło'
Tym bardziej, że nikt tu od razu nie wpisuje na jakieś czarne listy, Zygmuś już któryś raz pisze, że brakuje jej wpłat, jest zrobiony dla wygody nawet oddzielny arkusz, apeluje się i prosi... a to osobom zalegającym powinno chyba bardziej zależeć?


Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Jesli cos sie nie chce rozebrac, to nie ma co na sile trzymac - wywalajcie
Przed wywaleniem napisałabym tu w wątku, że coś się szykuje do wywalenia. Gdyby przez kila dni się nie rozebrało, to w eter.


Zygmuś, wszyscy pytają o swoje zamówienia np. 13 itp. Napisz mi proszę, co dzieje się z moimi zamówionymi rzeczami w zamówieniu nr 8. To było tak dawno zamawiane, coś się stało, że tych rzeczy nie ma?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2011-12-28 o 08:57
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:14   #1671
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus nie mam dopisanej próbki Skin79 Hot Pink BB Cream do zamówienia już sie przypominałam ale może przeoczyłaś. Chciałam w[płacić pieniążki jak najszybciej bo później mam wyjazd
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:05   #1672
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
A nie ja? Bo ja ciągle te dwa kremy zachwalam
Odszukałam wątek swatche kosmetyków koreańskich i jasne że Ty łobuzie !!! A SzatAnce biednej się dostało - sorry SzatAnka (nie wiem jak mogłam Was pomylić . Dzięki Tobie mam już Skinfood Peach nr 2 - kolorek przepiekny, zapach bardzo przyjemny - jest ok, jedyne ale.. trochę jakby "za suchy", ale w końcu on jest do tłustej cery o ile sie nie mylę. Moim ideałem póki co jest Dr.Jart Detox - gdyby jeszcze miał taki kolor jak Skonfood Peach ...
Nadal podtrzymujesz zachwyt nad Sana Pore? Bo męczę biędną Zygmus co by wrzuciła do rozbiórki
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:10   #1673
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Odszukałam wątek swatche kosmetyków koreańskich i jasne że Ty łobuzie !!! A SzatAnce biednej się dostało - sorry SzatAnka (nie wiem jak mogłam Was pomylić . Dzięki Tobie mam już Skinfood Peach nr 2 - kolorek przepiekny, zapach bardzo przyjemny - jest ok, jedyne ale.. trochę jakby "za suchy", ale w końcu on jest do tłustej cery o ile sie nie mylę. Moim ideałem póki co jest Dr.Jart Detox - gdyby jeszcze miał taki kolor jak Skonfood Peach ...
Nadal podtrzymujesz zachwyt nad Sana Pore? Bo męczę biędną Zygmus co by wrzuciła do rozbiórki
Ostatnio zużywam dziesiątki odlewek i oszczędzam Sane. Dziś już nałożyłam co innego,ale jutro jak chcesz nałoże znów Sanke i sprawdze czy nadal taka super :P
Skinnfod Peach ma piękny kolor ale tak jak mówisz jest suchawy,dla tłustych cer. No i słabo kryje troche :P
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:27   #1674
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Ostatnio zużywam dziesiątki odlewek i oszczędzam Sane. Dziś już nałożyłam co innego,ale jutro jak chcesz nałoże znów Sanke i sprawdze czy nadal taka super :P
Skinnfod Peach ma piękny kolor ale tak jak mówisz jest suchawy,dla tłustych cer. No i słabo kryje troche :P
Chcę, chcę nałóż jutro i napisz proszę. Będę wdzięczna
No to mamy takie same spostrzeżenia na temat Skinfood Peach - tym bardziej mnie to upewnia co do Sana Pore - może mamy podobny typ cery i mnie Sana też zachwyci
A póki co testów ciąg dalszy
Proszę dopisać mi do zamówienia
Bio-Bio Essence Multi-Effect BB Cream SPA25/PA + +
1 saszetka 2 ml

Dziewczyny a testowałyście to cudo:
Laneige Rozświetlający podkład w płynie The Secret Of Snow Crystal Snow BB Cream SPF41 - #2 Natural 50ml ?
Bo jest na starwberry za 123 zł.
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:44   #1675
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Tego suma są próbki, ale też małe małe buteleczki, 5ml chyba.

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Zygmus,kiedy mam szansę dostać kremy z 13 zamówienia?
Zamawiałam:
Skinfood Facial Water Vita-A i
O-HUI white skin science perfection serum
Już zapakowałam, dzisiaj wyślę.

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Napisać tutaj, napisać do tych osób również PW, poczekać przynajmniej tydzień (bo może gdzieś wyjechali), jeśli nadal brak wpłaty, ja bym to jednak odnotowała na jakiejś liście (może być i burgundowa), a jeśli by się to powtarzało lub nie było z tą osobą kontaktu, to sorry, ale tylko czarna lista. Tak jest na innych rozbiórkach na wizażu i sprawdza się.

Zygmuś, wszyscy pytają o swoje zamówienia np. 13 itp. Napisz mi proszę, co dzieje się z moimi zamówionymi rzeczami w zamówieniu nr 8. To było tak dawno zamawiane, coś się stało, że tych rzeczy nie ma?
Te rzeczy, oprócz Beauty Credit Red Wine Pore Control Essence są już w pudełku, muszę tam coś jeszcze dopakować i będzie mogło polecieć.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Zygmus nie mam dopisanej próbki Skin79 Hot Pink BB Cream do zamówienia już sie przypominałam ale może przeoczyłaś. Chciałam w[płacić pieniążki jak najszybciej bo później mam wyjazd
To tylko próbka, po prostu dołożę do zamówienia.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:01   #1676
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Zygmus nie mam dopisanej próbki Skin79 Hot Pink BB Cream do zamówienia już sie przypominałam ale może przeoczyłaś. Chciałam w[płacić pieniążki jak najszybciej bo później mam wyjazd
Apeluje o cierpliwosc i zdrowy rozsadek... Wszystkie osoby, ktore ogarniaja sprawy rozbiorkowe, maja tez swoje zycie i obowiazki, a kwestie rozbiorek realizujemy "po godzinach". To na prawde wymaga sporo czasu. Arkusze same sie nie uzupelniaja. Wystarczy wejsc po polnocy w listy zeby zobaczyc kto jeszcze nie spi o tej porze

Jestes wpisana w zakladce "zam.15". Jesli przewidujesz ze bedziesz jeszcze cos dobierac to zrob przelew " z gorka"
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:11   #1677
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

evek widzę że dziewczyny pracują i je podziwiam. Oczywiście miałam taki zamiar przelać najwyżej więcej ale zygmus już mi wyjaśniła. Pierwszy raz "rozbieram" i jeszcze nie orientuję się dobrze jak to działa czasowo. Dzięki że napisałaś Więcej panikować nie będę
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:23   #1678
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Hej, a co robimy z Hera HD Foundation SPF15#21 Natural Beige ? Botojuż wisi od wieków, i wciąż jest to ostatnie 12 próbek, nie wiem czy się opłaca czekać..
I tak btw zygmus to czy mizon apple peeling gel mogloby trafic do mnie z opakowaniem? *.* <3 proszęę
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:28   #1679
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
The Saem, dostępne w rozsądnych cenach jest tylko na Gmarket, Mizon - kolejne świetne ceny, czasami te ich promocje do -70%, wychodzi prawie za darmo, albo promocje 1+1. Próbki, których nie widziałam na ebayu. To raj jest, ale trzeba robić duże zamówienie, możliwe, że rozbiórkowe wyszłyby taniej, ale to trzeba przeliczyć dokładnie.
W tej chwili mam w koszyku 2,7kg, przesyłka kosztuje 34,48$

No i szukam tego suma, którego tak wszyscy chcieli


I znalazłam




Wysyłka droga, ale ceny dużo niższe.
Przykład pierwszy z brzegu, krem Holiki March Moisture Full Cream, cena na ebayu - 27,99$, na Gmarket z przesyłką (kwota przesyłki podzielona równo na ilość przedmiotów w paczce) - 16,80$, nawet jak doda się ewentualny vat, to i tak wyjdzie taniej.
Ty to jesteś jednak niezastąpiona

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Tego suma są próbki, ale też małe małe buteleczki, 5ml chyba.
To które bierzesz?
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:33   #1680
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, a co robimy z Hera HD Foundation SPF15#21 Natural Beige ? Botojuż wisi od wieków, i wciąż jest to ostatnie 12 próbek, nie wiem czy się opłaca czekać..
I tak btw zygmus to czy mizon apple peeling gel mogloby trafic do mnie z opakowaniem? *.* <3 proszęę
Tak, poleci z opakowaniem.

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Ty to jesteś jednak niezastąpiona

To które bierzesz?
Chyba w saszetkach, boję się, że z buteleczkami może być tak samo jak w przypadku gift setów SkinFooda, połowa przychodziła rozlana.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.