Pielęgnacja DERMALOGICA. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 19:07   #1
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365

Pielęgnacja DERMALOGICA.


Witam serdecznie wszystkie Wizażanki.

Na początku napiszę, iż przeszukałam to forum i nie znalazłam żadnego wątku na ten temat, jedynie poszczególne posty.

Założyłam ten wątek, abyśmy mogły podyskutować o kosmetykach pielęgnacyjnych tej firmy. Przeczytałam wiele dobrego o tej marce i pragnę przetestować kilka pozycji m.in.:
Special Cleansing Gel
Active Moist Cream.
Multi-Active Toner


Jestem ciekawa czy używacie/używałyście kosmetyków tej firmy? Czy wg Was są godne polecenia oraz warte swojej ceny. Niestety na KWC jest mało recenzji oraz niewiele zgłoszonych kosmetyków.

Oficjalna strona Dermalogica:
> polska - http://www.dermalogica.pl/
> international - http://www.dermalogica.com/product_f...on=AA&Region=A

Dermalogica na Strawberrynet: http://pl.strawberrynet.com/skincare...rmalogica#4550

Dermalogica na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty



Zapraszam do dyskusji oraz dzielenia się informacjami
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489


Edytowane przez Queen
Czas edycji: 2009-03-23 o 12:53
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 10:56   #2
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

up
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 11:06   #3
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Nie spotkałam się wcześniej z kosmetykami tej firmy i właśnie z ciekawością odwiedziłam strone Widzę że są sprzedawane głównie w gabinetach kosmetycznych? Mnie zainteresował krem do skóry suchej i bardzo suchej intensive moisture balance, opisany jest bardzo fajnie A w jakiej cenie są te kosmetyki i czy można je kupić gdzieś w Polsce?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:34   #4
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Kosmetyki są w cenach podobnych do Clinique, często niższe, czasami wyższe
Kiedyś czytałam w którymś, z kosmetycznych przewodników, że w Warszawie jest sklep z ich produktami. Niestety w tej chwili nie pamiętam gdzie dokładnie.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 21:17   #5
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 150
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Hej.Jestem w trakcie stosowania daily microfoliant,daily resurfacer i gentle cream exfoliant i jestem bardzo zadowolona bo to co obiecal producent naprawde sie spelnilo.Od zawsze walczylam z duzymi porami teraz mam juz o wiele mniejsze.Queen jakie kosmetyki z tej firmy stosujesz?Teraz rozgladam sie za czyms na zmarszczki pod oczy z tej firmy.Pozdrawiam
fixed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 20:41   #6
cannelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 610
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

osobiscie polecam Multivitamin Power Recovery Masque z serii age smart - moj HG w kategorii odzywczych maseczek do twarzy
cannelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 22:17   #7
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

ja uzywalam.

mialam Dermal Clay - zmywacz do mycia, do cery tlustej oparty na dwoch rodzjach glinek, ma postac bialej emulsji.
i peeling enzymatyczny Daily microfoliant w postaci bialego proszku w polaczeniu z woda zamienial sie w paste. oparty na kwasie salicylowym,skora gladka ale nie wart ceny polskiej.

obydwa dobre ale nie doskonale, nie spowodowaly podraznien ale moglyby szybciej dzialac.
i skuteczniej
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 06:35   #8
cannelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 610
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

wczoraj dostalam sporo probek, wiec dziele sie doswiadczeniami,
Renewal Lip Complex (seria Age Smart)-swietny balsam do ust, naprawde nawilza usta i sprawia, ze wydaja sie pelniejsze, jedyny minus to cena...
Super Rich Repair (Age Smart) - krem dla suchej, przedwczesnie starzejacej sie skory - trudno ocenic mi dlugofalowe dzialanie, ale konsystencja mnie nie zachwycila, taki troche zapychacz
Skin Hydrating Booster - koncentrat nawilzajacy - najpierw zachwyt, bo naprawde nawilza skora, potem rozczarowanie, bo skora lekko lepi sie po uzyciu (co mnie osobiscie strasznie wkurza)
Ultra Sensitive Faceblock spf 25 - bardzo fajny lekki filtr do codziennego uzytku, chyba kupie pelnowymiarowa wersje
Dynamic Skin Recovery (seria Age Smart) spf 30 - teoretycznie swietny krem na dzien (uwielbiam Dermatologice za to, ze ich kremy maja porzadne, wysokie filtry), obawiam sie jednak, ze mogly zapychac mi pory
Daily Resurfacer - koszulka na palec nasaczona plynem do codziennego oczyszania twarzy- fajny gadzet, ale niestety zbyt agresywny dla mojej skory.
Ogolnie kosmetyki firmy Dermalogica (ktora uparcie nazywam Dermatologica sa warte wyprobowania, szczegolnie filtry i maski, wkurza mnie jednak placenie za nie horrendalnej ceny (w USA maska Vitamin Skin Recovery kostuje 32$, podczas gdy ja zaplacilam za nie 50 euro...).
cannelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 08:17   #9
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

widzę że ciekawy wątek nam się tworzy
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:33   #10
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Wlasnie kolo mnie otworzyl sie salon wykorzystujacy te kosmetyki - z ich strony wynika, ze rowniez mozna w tym miejscu je zakupic, wiec pewnie wyprobuje cos
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 11:03   #11
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Cytat:
Napisane przez fixed Pokaż wiadomość
Hej.Jestem w trakcie stosowania daily microfoliant,daily resurfacer i gentle cream exfoliant i jestem bardzo zadowolona bo to co obiecal producent naprawde sie spelnilo.Od zawsze walczylam z duzymi porami teraz mam juz o wiele mniejsze.Queen jakie kosmetyki z tej firmy stosujesz?Teraz rozgladam sie za czyms na zmarszczki pod oczy z tej firmy.Pozdrawiam
Na razie jeszcze nie używam. Chciałam się wstrzymać, aby poznać opinie innym wizażanek. Zakupu dokonam niedługo na truskawie, także dam znać, jak tylko ich trochę poużywam.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 19:37   #12
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

ja tez niedawno odkrylam ta firme.
bylam u kosmetyczki, ktora pracuje na tych wlasnie kosmetykach, robila mi oczyszczanie twarzy i calkiem calkiem ale po jednym razie to i tak nie da sie ocenic. bede chodzic czesciej wiec zobaczymy jakie efekty.
kupilam natomiast maseczke anti-bacterial chlodzaca i to jest dopiero jak oczyszcze sobie buzke i na to maseczke dam to musze na nia dmuchac (o ile mozna samemu sobie dmuchac na twarz) lub ruszac glowa na boki zeby byl powiew bo pierwsze sekundy sa megaaaaa chlodzaco-pieczace w zaleznosci jak dokladnie oczyszcze twarz przed. takze oblookam sobie dokladniej ich oferte... kremem pod oczy w sumie jestem zainteresowana, jakby ktoras miala jakies doswiadczenia to chetnie poslucham-poczytam
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:23   #13
COSMEIN
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:23
COSMEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:15   #14
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Hej, już poużywałam jakiś czas kilku kosmetyków Dermalogica i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Mam cerę mieszaną, często problemową, która łatwo się wysusza. Posiadam kosmetyki:
- Special Cleansing Gel
- Multi-active Toner
- Active Moist
- Skin Prep Scrub
- Skin refining Masque
- PreCleanse
- Soothing Eye Makeup Remover.
Muszę przyznać, że jestem zachwycona wszystkimi oprócz preparatu do demakijażu oczu.
Maseczka i peeling potrafią dokonać cudów, zmniejszyć pory, oczyścić cerę, rozjaśnić. Natomiast żel, tonik i krem to kolejni cudotwórcy. Cera jest piękna, gładka, bez niedoskonałości, naprężona, idealna!
Fakt, że kosmetyki są drogie, ale są naprawdę warte swojej ceny oraz niesamowicie wydajne.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489


Edytowane przez Queen
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:35
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:43   #15
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Dziewczyny, mam pytanie: czy wiecie gdzie w wawie można kupić dermalogicę?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:07   #16
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Niestety nie wiem, ale ja kupuję na strawberrynet.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:33   #17
barbabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Dwa tygodnie temu kupilam zestaw startowy Age Smart, jestem naprawde pod wrazeniem jakosci i skutecznosci kosmetyków, teraz zamowilam jeszcze mase probek innych produktow, glownie nawilzajacych i jak wypróbuje to jeszcze cos napisze. Poki co:

Dermalogica AGE Smart Skin Resurfacing Cleanser (1 oz. / 30 ml) - bardzo dobry preparat oczyszczająco-złuszczający, dziala bardzo skutecznie do mojej mieszanej cery jest super.
Dermalogica AGE Smart Antioxidant HydraMist (1 oz. / 30 ml) - tonik w sprawy jest cudownie nawilzajacy, drazni mnie nieco jego zapach, ale wybaczam z uwagi na dzialanie - bardzo fajnie odświeża twarz..
Dermalogica AGE Smart MAP-15 Regenerator (0.02 oz. / 0.5 g) - magiczny proszek zamieniający sie w emulsje w kontakcie ze skórą, uzywam miejscowo i naprawde minimalizuje drobne zmarszczki i linie.
Dermalogica AGE Smart Dynamic Skin Recovery SPF30 (0.34 oz. / 10 ml) - troszke ciezki jak dla mnie ale bardzo przyjemny ladnie wygladza o odzywia.
Dermalogica AGE Smart Multivitamin Power Recovery Masque (0.5 oz. / 15 ml) - cud maseczka regeneruja, buzia po niej wygląda superDermalogica AGE Smart Multivitamin Power Firm (0.17 oz. / 5 ml) - fajnie wygladza skore wokół oczu i ust.

Ponieważ uzywam calego zestawu trudno jest mi powiedziec ktory z kosmetykow ma najskuteczniejsze dzialanie, ale jako zestaw spisuje sie wspaniale, jedyne czego mi brakuje w tym zestawie to preparaty nawilzające. Polecam, aha kupione na ebay, jest tam sporo sklepow sprzedajacych z przyzwoitymi kosztami przesylek, ceny samych produktow na ebay sa dosc podobne i wychodzi sporo taniej niz w Polsce.
barbabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 00:30   #18
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 150
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Mam pytanie:czy uzywalas AGE Smart MAP-15 Regenerator pod oczy?Ten preparat wygladza zmarchy przez napinanie czy nawilzanie,robi to na dluzej czy tylko jak ma sie krem na buzi?Dziekuje
__________________
przepraszam za bledy
fixed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 17:30   #19
barbabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Cytat:
Napisane przez fixed Pokaż wiadomość
Mam pytanie:czy uzywalas AGE Smart MAP-15 Regenerator pod oczy?Ten preparat wygladza zmarchy przez napinanie czy nawilzanie,robi to na dluzej czy tylko jak ma sie krem na buzi?Dziekuje
uzywalam (w zasadzie uzywam go wlasnie pod oczy i kolo ust no i odrobine na mimiczne zmarczki na czole ) - widac szybki efekt napinający, ponado po 2 tygodniach stan mojej skory i linii widocznie sie poprawil, tak jak napisalam, uzywam zestawu wiec trudno mi powiedziec czego to najwieksza zasluga.
barbabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 23:45   #20
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 150
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Dzieki
__________________
przepraszam za bledy
fixed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:29   #21
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

ja uzywam teraz Soothing spray - tonik do cery wrazliwej i nadreaktywnej - jest strasznie tlusty i sie lepi .. strasznie wolno sie wchlania
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 18:15   #22
barbabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

no to nastepne doswiadczenia
dermalogica multivitamin thermofoliant z serii age smart- piling rozgrzewający, ma konsystencje miodu, po rozporowadzeniu na twarzy staje sie tłustawy. efekt rozgrzewania trwa tylko moment , bardzo fajnie poleruje skórę, skóra jest po nim gładka, odswierzona z wyrównanym kolorytem. Zawiera drobne ale dosc ostre drobinki wiec bardziej wrazliwą skóre moze podrazniac - ja jetem z niego bardzo zadowolona.

dermalogica power rich - krem nawilżający, uzywam na noc, super odżywia, nawilża i napina skóre.

dermalogica hydrating booster - plyn/żel nawilżający - fakt pozostawia ciut lepka wartswe, ale dobrze nawilza , nalozony pod krem Dynamic Skin Recovery daje świetny efekt.

Poki co uzywanie zestawu age smart plus powyzsze daje naprawde swietne efekty - skóra jest w zdecydowanie lepszej kondycji, najbardziej jestem zadodolna z wygladzenia, zmniejszenia porów, wyprasowania drobniejszych zmarszczek i lepszego napiecia skory - szyja i dekolt tez sa w znacznie lepszej formie.
barbabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 23:58   #23
paulaaaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Juz od 3 lat mialam problemy z cera tzn.pryszcze.Po miesiacu stosowania kremu dermalogica active moist,maseczki skin refining masque i toniku multi-active toner cera bardzo mi sie poprawila na dzien dzisiejszy nie mam zadnego pryszcza i jestem zadowolona.Ponowny zakup ,napewno.Teraz kupilam sobie dodatkowo krem z filtrami na upalne dni.Opinie na temat tej firmy znalazlam na forach i kazdy sobie ja chwali,zreszta teraz ja tez!!!A mialam juz duzo kremow w swoim zyciu i to drogich kremow i nie byly warte swojej ceny.Pozdrawiam
paulaaaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:02   #24
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Przejrzałam wątek, jestem ciekawa tych kosmetyków, ale przeraziły mnie ceny, znalazłam trochę na allegro, a Wy gdzie swoje kosmetyki kupujecie?
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 22:05   #25
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Cytat:
Napisane przez 8mmadziaa8 Pokaż wiadomość
Przejrzałam wątek, jestem ciekawa tych kosmetyków, ale przeraziły mnie ceny, znalazłam trochę na allegro, a Wy gdzie swoje kosmetyki kupujecie?
Ja kupiłam na strawberrynet.com.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:49   #26
audytka
Raczkowanie
 
Avatar audytka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 64
GG do audytka
Wink Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Ja bardzo lubię produkty Dermatologica. Najlepszy wg mnie jest peeling w proszku, który po dodaniu wody zamienia się w pianę. Jest świetny!!! W połączeniu z maseczkami Dermatoligica - pory naprawdę zwężają się. Jednak wolałabym aby produkty te mogły działac troszkę szybciej - to wg mnie jedyny mankament. Potwierdzam są skuteczne.

Edytowane przez audytka
Czas edycji: 2010-06-28 o 22:51
audytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:18   #27
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Hej dziewczyny ja stosuję emulsje Active Moist, zdecydowanie polecam- wcześniej stosowałam cliniqe - dermalogica zdecydowanie lepsza. Stan skóry zdecydowanie się polepsza. Bardzo wydajna. Minusem jest to że uzyskaniej jakiejś próbki graniczy z cudem;/ więc ja kupowałam w ciemno. Ja kosmetyki dermalogica w warszawie kupuje w SPA (holmes place spa - kompleks hotelu Hilton)
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:02   #28
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

.....
odkopuję wątek Dziewczyny jakies nowe wrażenia po stosowaniu Dermalogica?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:28   #29
ellemelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Ja używam Dermalogicy od dłuższego czasu i uważam,że jest świetna.

Wszystkim zawsze polecam bo mnie ta marka zachwyciła.
ellemelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:31   #30
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Pielęgnacja DERMALOGICA.

Ja też bardzo polecam, stosuje Daily Microfoliant, Total Eye Care, maske Multivitaminowa i Daily Recurfaser i jestem bardzo zadowolona buzka bardzo sie poprawila po tych kosmetykach.
Dla mnie ogormny plus za sklady, ktore zdecydowanie maja wiecej skladnikow aktywnych i za wydajnosc Aczkolwiek maja tez produkty, ktorych nieznosze...np Multivitamin Power Firm - działanie ma i owszem super, ale dla mnie silikonowa konsystencja której nieznosze nie do zaakaceptowania aczkolwiek dla tych co lubią to super.
Otwieram teraz gabinet i zdecydowalam sie wprowadzic wlasnie Dermalogice ze wzgledu na jakos i mozliwosc kombinowania w zabiegach i laczenia wielu rzeczu, takze naprawde polecam
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-08 15:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.