Tłusta cera. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 10:28   #151
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Maseczki do cery trądzikowej

Maseczka bananowa jest nawet.. ładnie pachnie i skóra wydaje sie odzywiona
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 10:32   #152
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Maseczki do cery trądzikowej

ja włąśnie ją zmyłam <dobrze się zmywa, nie tak jak ERisu>. FAJNA konsystencja nie za żadkie, nie za gęste. Pachnie migdałkami . Oczyszcza, skóra gładsza, ale nie wysuszona . Już widzę, że będzie to jedna z moich ulubionych . Oczywiście będę polować dalej na błotko . Wczoraj w zielarskim pani chciała mi wcisnąć błotko w pojemniku za 160 zł...podziękowałam

i zakupiłam 5 saszetek dermaglinu bo były po 3 zł, a w ROSSMANIE 4,99
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:19   #153
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

własnie u mnie zaskoczeniem było to że błoto tak dobrze sie zmywa, nie zasycha, a skóra jeste taka gładka i miękka po zmyciu i nie ma żadnego wyszuszania
Dermaglin przy Błocie odpada bo zasycha na twarzy i jeśli szybko nie zużyje się saszetki to może zaschnąć na amen w saszetce
dzis idę na zakupy zobaczymy z czym wrócę, kuszą tez kremy Apisu, ale ja jednek chyba zostane przy kremach Dermedic, ale kto wie jak mi coś odbije
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 14:35   #154
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

i wróciłam dzis do domu z oczyszczająco wygładzającą, pani kusiła tez rewitalizująco czy regenerująco- wygladzającą, ale uchowała się ostatnia tuba oczyszczającej
i pierwsze spostrzeżenie po użyciu, to że bardziej zastyga niż Czarne Błoto, ma troszke inny zapach, Błota ładniejszy zapach jest, chwali sie jej natomiast to że ma na opakowaniu napisane jak czesto stosowac, na Błocie tego nie ma, zmywają obie sie podobnie, ja lubię dodatkowo zmywając przecierać i masowac nią twarz, bo nie nakładam jej na cała twarz, więc taki masaż przyda się całej skórze, po tej maseczce również nie jest wysuszona, a gładka, miekka i pulchna te maseczki naprawde pozostawiaja milutką skórę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:26   #155
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
tłusta cera - nawilżać czy matowić?

Witam Zawsze miałam cere normalną, czasem suchą. Jednak od jakiegoś pół roku zaczeło mi sie tłuścić czoło i wychodzić zaskórniki. Zastanawiam sie czy nie zacząć używać kremu matującego. Jednak słyszałam że jeśli skóra jest dobrze nawilżona to robi się zdrowa i potem nie ma się problemów z przetłuszczaniem. Wiec lepiej nawilżać i czekać aż skóra sama sie wyreguluje (nie mam aż takich problemów ze świeceniem) czy matowić bo pojawi mi się więcej zaskórników od tłuszczu? Czy skóra może się uzależnić od kremu matującego i bez niego może być pozniej gorzej? mam pełno wątpliwości i nie wiem jak wyjść z tego problemu błagam o rade
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:35   #156
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

Po części odpowiem na Twoje pytanie przytaczając swój przykład (mam nadzieję, że choć trochę pomogę )
Mam cerę mieszaną, problemową - często coś na niej wyskakiwało (choć nie zapeszając ostatnio na jej stan nie mogę narzekać).

Zawsze bardzo denerwował mnie nawet mały połysk, będący oznaką 'przetłuszczenia', na mej twarzy. Zaczęłam więc używać kremów matujących, pomagało i to doraźnie więc byłam zadowolona.

Z czasem doszło do tego używanie trwalszych podkładów też często o właściwościach matujących i zauważyłam, że moja buzia świeci się o wiele bardziej niż kiedy ten problem się zaczął. Słyszałam wiele opinii, że matując cerę odwdzięczy się nam ona jeszcze większym przetłuszczeniem i choć początkowo puszczałam to mimo uszu to teraz całkowicie się z tym zgadzam.

Żeby już bardziej się nie rozpisywać...
Ostatnio stosowanie kremów matujących ograniczyłam do minimum (jedynie przed nałożeniem podkładu), postawiłam głównie na nawilżanie i już zauważam efekty, ale wydaje mi się, że tylko nawilżanie cery nie sprawi, że problem błyszczenia zniknie, za to przesadne (czy nadmierne) matowienie jej, za pomocą kremów matujących, z pewnością spowoduje, że błyszczeć się ona będzie jeszcze bardziej.
mabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:00   #157
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

Cytat:
Napisane przez mabo
Po części odpowiem na Twoje pytanie przytaczając swój przykład (mam nadzieję, że choć trochę pomogę )
Mam cerę mieszaną, problemową - często coś na niej wyskakiwało (choć nie zapeszając ostatnio na jej stan nie mogę narzekać).

Zawsze bardzo denerwował mnie nawet mały połysk, będący oznaką 'przetłuszczenia', na mej twarzy. Zaczęłam więc używać kremów matujących, pomagało i to doraźnie więc byłam zadowolona.

Z czasem doszło do tego używanie trwalszych podkładów też często o właściwościach matujących i zauważyłam, że moja buzia świeci się o wiele bardziej niż kiedy ten problem się zaczął. Słyszałam wiele opinii, że matując cerę odwdzięczy się nam ona jeszcze większym przetłuszczeniem i choć początkowo puszczałam to mimo uszu to teraz całkowicie się z tym zgadzam.

Żeby już bardziej się nie rozpisywać...
Ostatnio stosowanie kremów matujących ograniczyłam do minimum (jedynie przed nałożeniem podkładu), postawiłam głównie na nawilżanie i już zauważam efekty, ale wydaje mi się, że tylko nawilżanie cery nie sprawi, że problem błyszczenia zniknie, za to przesadne (czy nadmierne) matowienie jej, za pomocą kremów matujących, z pewnością spowoduje, że błyszczeć się ona będzie jeszcze bardziej.

Zgadzam się Żeby zmatowić cerę czasami lepsze mogą okazać się bubułki.Kremy matujące tylko doraznie działają,mogą rozregulować cerę,często nawet ją wysuszją i ściągają,skóra wtedy produkuje jeszcze więcej sebum.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 17:12   #158
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

oo jeszcze Aneta??? przypomniała mi o jednej rzeczy...
Często zamiast przemywać twarz by pozbyć się połysku po prostu przykładam chusteczkę higieniczną czy nawet kawałek papieru toalet.
(tak w zastępstwie bibułek) i lekko dociskam by pozbyć się nadmiaru sebum;
polecam tą metodę

poza tym zauważyłam rozdzwięk pomiędzy tematem topicu a Twoim postem, z jednej strony piszesz o tłustej cerze a z drugiej, że zawsze miałaś cerę normalną
mabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:15   #159
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

ja tez nalezę do osób które na włąsnym przykładzie przekonały się że nawilżanie cery może doprowadzić skóre do jako takiego porządku, a stosowanie non stop kosmetyków matujących powoduje jedynie jeszcze większe wydzielanie sebum, mój problem się nie skończył, jednak kiedy pamiętam o nawilżaniu i sumiennie, dobrze nawilżam problem z błyszczeniem jest o wiele mniejszy, teraz niestety mniej się pilnuję bo leniwa się zrobiłam, ale wiem że matowienie na dłuższą metę nic nie zdziała
lepiej nawilżać na codzień, a jedynie jesli gdzieś wychodzimy na dłużej używac bibułek matujących
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:21   #160
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

Ja proponuję połączyć przyjemne z pożytecznym tj. zakupić krem matująco-nawilżający chociażby mój faworyt z YR-matowi skórę doskonale,a jednocześnie jakoś strasznie jej nie wysusza
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:31   #161
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

zgadzam sie z dziewczynami nawilżanie to podstawa!! szczególnie, jesli piszesz, ze nie masz zbyt wielkich problemów z błyszczeniem sie buzi. zaskórniki wcale nie musza powstawac z nadmiaru sebum. czasem powstaja, gdy zapominamy o regularnym peelingu. zrogowiaciale komórki naskórka tworzą coraz to grubsza warstwe nie pozwalajac skórze na oddychanie, pory sie zapychaja i mamy zaskórniczka wiec używaj na codzien kremów nawilżajacych i nie zapominaj o peelingu. to taka moja półfachowa rada
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 17:42   #162
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

Ja też używam krem nawilżająco-matującego Yves Rocher i jestem bardzo zadowolona. Na noc jednak stawiam na nawilżenie i dzięki temu cera jest ładna, zdrowa i nie przetłuszcza się mocniej. Ba, nawet trochę się świecenie zlikwidowało
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 18:29   #163
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
Ja też używam krem nawilżająco-matującego Yves Rocher i jestem bardzo zadowolona. Na noc jednak stawiam na nawilżenie i dzięki temu cera jest ładna, zdrowa i nie przetłuszcza się mocniej. Ba, nawet trochę się świecenie zlikwidowało
A dodajmy,że jest niesamowicie wydajny i warty swojej ceny.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:28   #164
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

mozecie wkleic ten kremik YV? please
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:57   #165
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

Jest w KWC - poszukaj
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 07:50   #166
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

http://www.wizaz.pl/oceniaj/produkt.php?produkt=682

Widzę,że nie ma zbyt dobrych opini na KWC. Dziwne
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 13:29   #167
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

Ja też bardzo lubie ten kremik z YR, a teraz używam kremu z tej samej seri (chyba z tej samej, przynajmnij kształt opakowania podobny) tylko zwalczający niedoskonałości.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:07   #168
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

Cytat:
Napisane przez anetak
Ja też bardzo lubie ten kremik z YR, a teraz używam kremu z tej samej seri (chyba z tej samej, przynajmnij kształt opakowania podobny) tylko zwalczający niedoskonałości.
Ona jest z jakimiś kwasami
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:49   #169
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: tłusta cera - nawilżać czy matowić?

ja tez polecam nawilzac - a jesli cos matujacego to tylko 1 produkt ( a nie np. krem matujacy, podklad matujacy i jeszcze puder mocno matujacy )
sprawdzilam na sobie (tylko podklad mam matujacy) taka forma dziala duzo lepiej

ew. niezle sa niektore kosmetyki nawilzajaco-matujace
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 11:30   #170
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Witam wszystkie kochaneczki które tu weszły ;* mua , słuchacie mam big , big , big , biga problema !! mam cere tłóstą ale cholernie !! nie tylko w strefie T ja mam raczej strefe O zapełnioną ;/ mam całą CAŁĄ twarz tak tłóstą świecącą i pocącą że to masakra ! rano sie budze a z za płatków nosa , spływają mi tłusto biało przezroczyste ślizgie krople , łojo potu ;( co sie z tym wiąże mam pełno (PEŁNO) WĄGRÓW , na nosie !! na brodzie
i wchądzać na polika !! kompletnie nie wiem co mam robić codziennie powtarzam taki plan :
1.wyciskam wągry
2.przemywam twarz spirytusem salicynowym ,
3.miejsca wyciśnięte* wodą utlenioną,
4. twarz przemywam tonikiem nivei matujący skórę
5.nakładam krem nivei , matujący skórę
6.nakładam krem z masła czekoladowego (na poprawienie karnacji)
jak wszystko sie wchłonie ( zazwyczaj po 30min. z suszarką w ręce ;( ) biorę ciepły ręcznik i ocieram twarz do sucha (po czym nos i tak mi wydaje pot !
7. moge sie malować ! (oczywiście odpada puder podkład i takie tam ) tylko cienie do powiem tusz do rzęs i błyszczyk ....

Pomóżcie mi , co moge zrobić z moją skórą !! BŁAGAM WAS !! POMÓŻCIE !! ;(;(
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:40   #171
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

pomiń 2 pierwsze punkty w pielęgnacji. ten krem czekoladowy nie zatyka Ci czasami porów? nie wycieraj również twarzy ciepłym ręcznikiem, pod wpływem ciepła pory się rozszerzają. pomyśl o zakupie jakiegoś kremu z kwasami - polecam lekturę forum Biochemia kosmetyczna.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:06   #172
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Przesuszasz skórę spirytusem salicylowym i woda utlenioną. Krem czekoladowy pewnie zapycha Ci pory. Zrezygnuj z tego i zacznij dobrze nawilżać skóre jakimś beztłuszczowym kremem a jej stan powinien się poprawić. A i zrezygnuj z kremu matującego- one zazwyczaj przesuszają skórę, przez co ta zaczyna sie znowu przetłuszczać... takie błedne koło.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:33   #173
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Ja również poleciłabym jakiś krem z kwasami
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:36   #174
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Unhappy Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

ale wam powiem że po spirytusie skóra się trokę uspakaja z poceniem , i dobrze sie czuje po powrocie do domu spisze liste składników tego kremu , może mi powiecie które to są te zapychacze , bo ten krem jest fajny ! no ale nos mi sie poci ... hmmm ... doradzacie kremy z kwasami ... czyli jakie ? podajcie jakiś przykład prosze
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:50   #175
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Oh my God, masz bardzo złe nawyki pielegnacyjne. Jestem tym przerazona ! Powinnaś je całkowicie zmienić. Spirytus i woda utleniona wara od twarzy, tyle było mówione o zawartości alkoholu w kosmetykach do cery tłustej na forum. One może i tymczasowo uspokajają ale jednoczesnie przesuszają cere, która broni się i wytwarza jeszcze więcej sebum (łoju). Postaw na kosmetyki DELIKATNE nie inwazyjne!. Zrezygnuj z matujacych kremów, one wcale nie pomagają wręcz szkodzą. Ja sama mam cere tłustą, ale praktycznie nie wyskakują mi pryszcze bo zmieniłam jakieś 2 lata temu sposób pielęgnowania jej. Przejrzyj sobie forum kosmetyczne, przeszukaj KWC.
Ja sama moge Ci polecić delikatny płyn do mycia twarzy Lirene (dr Irena Eris), tonik Urody (biolift lub z melisą), ale w sprawie kremów to już sprawa bardziej indywidualna. Na Twoim miejscy zrezygnowałabym z tego kremu czekoladowego czy kakaowego, coś czuję że to on powoduje zapychanie porów i powstawanie wagrów. Postaraj się też nie wyciskać. Wiem łatwo powiedzieć, bo ja sama czasami sobie kilka wągrów wydusze, ale nie robie tego codziennie. Jest taka teza że im częsciej wydusza się to tym szybciej pory się zanieczyszczają.
Tetraz zbliża się jesień więc może kuracja kwasami? Np. Effeclar K no ale wtedy konieczna ochrona filtrami. Prześledź sobie KWC i poczytaj o tym kremie i ogólnie o kuracji kwasami. Zapraszam do wyszukiwarki.
Pozdrawiam.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:07   #176
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

jeeeeeeeeeeeeeeeeej !!!
ile Ty paćkasz przy tej skórze. !!
i te wyciskanie.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:11   #177
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Domisinia jak zobaczylam Twoj plan dbania o buzie to sie przerazilam jak reszta dziewczyn. nie bede sie powtarzac, gdyz wizazanki juz napisaly co i jak . zastosuj sie do wskazowek wizazanek i na pewno zobaczysz poprawe . i pamietaj o tym kremie matujacym, ktory dziala jak bomba zegarowa - na poczatku poprawia wyglad cery, a potem to skora produkuje wiecej sebum i nastepuje klapa czyli wieksze swiecenie sie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:42   #178
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Cytat:
Napisane przez Camilla
Oh my God, masz bardzo złe nawyki pielegnacyjne. Jestem tym przerazona !
Ja też się trochę zlękłam... Nie używaj spirytusu i tego masła też nie używaj, tylko z tego powodu będzie już lepiej.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 14:13   #179
pieknacisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 38
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Ja uzywam kosmetyków z Garniera Najpierw żel głęboko oczyszczający, potem tonik zwęzający pory a na koniec krem matujący Kosmetyki nie są drogie, a wydaje mi się ,ze po nich mam lepszą cerę Pozdrawiam
pieknacisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 14:44   #180
kamisan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 97
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Hmmm na pewno zrezygnuj z przemywania twarzy wodą utleniona...mozliwe że ktos Ci poradził zebys tak robila (mi tak np powiedziała pani dermatolog:/...kazala mi przemywac buzie tym 2 razy dziennie i nic innego nie nakladac-oczywiscie jej nie posluchalam,bo przeciez to strasznie wysusza,a pozniej gruczoly sie buntuja i pracują jeszcze bardziej)...i z kremu nivea...one starsznie zapychają, jedynie na ciałko są dobre...sama walczę o ładną cerę(ojjj długa droga przede mnaale już jest lepiej). Zauważyłam że im mniej używam kosmetyków tym jest lepiej.Twarz najlepiej osuszaj chusteczkami.
__________________
....wake...create...sleep ...dream...
- nie ma nic lepszego od peelingu kawowego-
kamisan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-22 20:48:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.