króliczki playboya - majkijaze - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 11:04   #91
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
hmmm.
ja zdaję sobie z tego sprawe,pewnie ty też..gorzej z tymi dziewczynami,ktore ne potrafią odróżnic fikcji od prawdy.
echh no to prawda prawda
Przez to jaki niektóre laski mają styl to czasami cycki opadają
Ale tak jak mówisz raczej nic się nie poradzi na to, że pełno jest "chodzących bezguści"

Na szczęście naturalność coraz modniejsza, więc może za jakiś to gwiazdy działki "nastolatek" i "amatorek" będą flagowymi "króliczkami" erotycznych pisemek
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:37   #92
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
echh no to prawda prawda
Przez to jaki niektóre laski mają styl to czasami cycki opadają
Ale tak jak mówisz raczej nic się nie poradzi na to, że pełno jest "chodzących bezguści"

Na szczęście naturalność coraz modniejsza, więc może za jakiś to gwiazdy działki "nastolatek" i "amatorek" będą flagowymi "króliczkami" erotycznych pisemek
A wiesz, z ciekawości pożyczyłam od brata polskie wydanie Playboya, numer marcowy. Na okładce - owszem blondynka, ale raczej słowiańska niż kalifornijska. Playmate numeru została swojska Karolina Urban (klik). W konkursie na playmate roku kandydatury m.in. Grety Ludziejewskiej (klik), Niny Bajerskiej (klik) i Juliany Goes (klik). W gazecie nie znalazłam ani jednego zdjęcia typowego króliczka.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:51   #93
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
A wiesz, z ciekawości pożyczyłam od brata polskie wydanie Playboya, numer marcowy. Na okładce - owszem blondynka, ale raczej słowiańska niż kalifornijska. Playmate numeru została swojska Karolina Urban (klik). W konkursie na playmate roku kandydatury m.in. Grety Ludziejewskiej (klik), Niny Bajerskiej (klik) i Juliany Goes (klik). W gazecie nie znalazłam ani jednego zdjęcia typowego króliczka.
Ten typ amerykański czyli typowy króliczek funkcjonuje chyba tylko w USA, u nas i w innych krajach europejskich można raczej zobaczyć takie panie w pisemkach dla panów gorszego sortu...
A co do przenoszenia króliczkowatości na ulicę, to nie ma co komentować
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:14   #94
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Ten typ amerykański czyli typowy króliczek funkcjonuje chyba tylko w USA, u nas i w innych krajach europejskich można raczej zobaczyć takie panie w pisemkach dla panów gorszego sortu...
A co do przenoszenia króliczkowatości na ulicę, to nie ma co komentować
Dokładnie, w USA taki króliczkowaty typ kobiety jest uznawany za seksowny, wspaniały i w ogóle źle się nie kojarzy. W Polsce ten typ kojarzony jest z pustą laleczką albo... dziwką. No ale co by nie było, słowo daję - nie znam dziewczyny w typie króliczków która by była co najmniej przeciętnie inteligentna, nie uważała się za pępek wszechświata ze względu na kolor włosów, opaleniznę, makijaż i ciuszki które ledwo zakrywają sutki i wzgórek łonowy.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:28   #95
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Dokładnie, w USA taki króliczkowaty typ kobiety jest uznawany za seksowny, wspaniały i w ogóle źle się nie kojarzy. W Polsce ten typ kojarzony jest z pustą laleczką albo... dziwką. No ale co by nie było, słowo daję - nie znam dziewczyny w typie króliczków która by była co najmniej przeciętnie inteligentna, nie uważała się za pępek wszechświata ze względu na kolor włosów, opaleniznę, makijaż i ciuszki które ledwo zakrywają sutki i wzgórek łonowy.
Jak to, Doda przecież jest ponadprzeciętnie inteligentna
Zapomniałaś również o typie "seksownej bibliotekarki"
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:35   #96
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez karolka2211 Pokaż wiadomość
A no i faceci. Wiadomo, że obejrzą się za zadbanymi dziewczynami z nienaganna figurą niż za szarymi myszkami w czarnych ciuchach. To jest oczywiste.
Powiedziałabym, że gro mężczyzn traktuje te panienki jako swoisty "poligon doświadczalny".... (stąd potem te wątki o załamanych, które to nie rozumieją, jak Misio mógł ją zostawić, skoro ona taka piękna).... a na końcu żenią się z tymi "szarymi myszkami w czerni".

Nawiasem mówiąc, czerń jest bardzo seksowna


Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Ten typ amerykański czyli typowy króliczek funkcjonuje chyba tylko w USA, u nas i w innych krajach europejskich można raczej zobaczyć takie panie w pisemkach dla panów gorszego sortu...
A co do przenoszenia króliczkowatości na ulicę, to nie ma co komentować
Otóż to, masz rację, ten "Typ Amerykańskiego Króliczka" w USA się sprawdza... w Europie wygląda śmiesznie i żałośnie

Jak ten "Taternik Roku"....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakop154gh6.jpg (55,1 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zakop152ws6.jpg (65,5 KB, 105 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:42   #97
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że gro mężczyzn traktuje te panienki jako swoisty "poligon doświadczalny".... (stąd potem te wątki o załamanych, które to nie rozumieją, jak Misio mógł ją zostawić, skoro ona taka piękna).... a na końcu żenią się z tymi "szarymi myszkami w czerni".

Nawiasem mówiąc, czerń jest bardzo seksowna




Otóż to, masz rację, ten "Typ Amerykańskiego Króliczka" w USA się sprawdza... w Europie wygląda śmiesznie i żałośnie

Jak ten "Taternik Roku"....
jako ciekawostkę dodam,że osobiście znam "taterniczkę".jest moją klientką i czesto zmienia włoski .
dlatego moge trochę powiedziec na temat takich kobiet i ich stylu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 12:43   #98
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że gro mężczyzn traktuje te panienki jako swoisty "poligon doświadczalny".... (stąd potem te wątki o załamanych, które to nie rozumieją, jak Misio mógł ją zostawić, skoro ona taka piękna).... a na końcu żenią się z tymi "szarymi myszkami w czerni".

Nawiasem mówiąc, czerń jest bardzo seksowna
Mi się wydaje że facet w pewnym wieku jednak patrzy bardziej przyszłościowo - pod kątem 'opinii' przyszłej małżonki, tym czy miało ją pół miasta (a przynajmniej pół widziało prawie nagą). I bądźmy szczerzy - kobieta, która prezentuje od razu wszystkie swoje atuty raczej nie ma ich więcej niż te, które pokazuje Kobieta świadoma swoich zalet nie wywala ich wszystkich na wierzch na dzień dobry, tylko stopniowo porcjuje wybrankowi



Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Otóż to, masz rację, ten "Typ Amerykańskiego Króliczka" w USA się sprawdza... w Europie wygląda śmiesznie i żałośnie

Jak ten "Taternik Roku"....
O tak, taternik roku to dybeściak, perła w zalewie tandety
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:46   #99
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że gro mężczyzn traktuje te panienki jako swoisty "poligon doświadczalny".... (stąd potem te wątki o załamanych, które to nie rozumieją, jak Misio mógł ją zostawić, skoro ona taka piękna).... a na końcu żenią się z tymi "szarymi myszkami w czerni".

Nawiasem mówiąc, czerń jest bardzo seksowna




Otóż to, masz rację, ten "Typ Amerykańskiego Króliczka" w USA się sprawdza... w Europie wygląda śmiesznie i żałośnie

Jak ten "Taternik Roku"....

Tak, a koleżanka, której post cytowałaś, chyba nie widzi typów pośrednich, które to nie są ani seksownymi króliczkami z rozkładówki, ani szarymi myszkami w czerni. Otóż, wcale się nie uważam za szarą mysz, ani za zaniedbaną, do królowej playboya też mi daleko, i już z dwojga złego wolałabym być myszą niż obiektem seksualnym do użycia, zużycia i wyrzucenia. A do tego służą owe króliczki. Stary dziad Hefner trzyma je dopóki są świeże. Potem wymienia na lepsze modele.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:53   #100
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

dziewczyny po co te zlosliwosci?

ok, ktos preferuje wyglad a'la Kroliczek (ktore, nawiasem mowiac, wcale nie sa takie brzydkie), ktos obejrzy sie za elegancka dziewczyna w szpilkach i garsonce, a ktos inny za szara myszka w mokasynach. czy to jest powod, zeby robic jakies afery i klotnie? wyluzujcie, idzcie na spacer, pocieszcie sie swoimi pieknymi ciemnymi wlosami i naturalnym makijazem, w koncu wiosna jest
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:55   #101
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jak juz mówiłam nie zazdroszczę niczego nikomu.
nie mierz innych swoją miarą.to nie ja zachwycam się kroliczkami i nie dąże do takiego ideału,ale swoimi słowami potwierdzasz stereotyp blondynki .

nigdy nie miałam jasnych włosow,bo nie pasują do mojego typu urody.dobrze się czuję w ciemnych i nie naśladuje innych.

w razie,gdybyś spaliła swoje kłaczki,napisz do mnie -sprzedam ci taniej perukę
coz za idiotyzm
Zalozylam watek o kroliczkach playboya ,zeby zainteresowani mogli sie wypowiedziec ,co sadza o takim typie urody..etc. Ja podziwiam,co nie znaczy ,ze darze do takiego idealu... jestem zadowolona z tego jaka jestem.


Przestan sie chowac za sterotypami ,wiara w nie swiadczy o glupocie ,wolisz podporzadkowac mnie pod schemat, kiedy tak naprawde mnie nie znasz i wypowiadasz sie na temat mojej osoby,ale to tylko swiadczy o Tobie


Juz od poczatku watku jak widac mialas z tym jakis problem :
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dobrze,że nie każdy facet jest tak ślepy.

brawo dla NORMALNYCH FACETOW

JAK ZROBIC WLOSKI W STYLI KROLICZKOW?
ja ci powiem.
farbujesz włosy na blond-jasny blond.doczepiasz,żeby przedłużyć,falujesz na lokówce,a razie spalenia włosów można użyć peruki.-powodzenia.
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 13:00   #102
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że gro mężczyzn traktuje te panienki jako swoisty "poligon doświadczalny".... (stąd potem te wątki o załamanych, które to nie rozumieją, jak Misio mógł ją zostawić, skoro ona taka piękna).... a na końcu żenią się z tymi "szarymi myszkami w czerni".

Nawiasem mówiąc, czerń jest bardzo seksowna




Otóż to, masz rację, ten "Typ Amerykańskiego Króliczka" w USA się sprawdza... w Europie wygląda śmiesznie i żałośnie

Jak ten "Taternik Roku"....
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jako ciekawostkę dodam,że osobiście znam "taterniczkę".jest moją klientką i czesto zmienia włoski .
dlatego moge trochę powiedziec na temat takich kobiet i ich stylu
Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że facet w pewnym wieku jednak patrzy bardziej przyszłościowo - pod kątem 'opinii' przyszłej małżonki, tym czy miało ją pół miasta (a przynajmniej pół widziało prawie nagą). I bądźmy szczerzy - kobieta, która prezentuje od razu wszystkie swoje atuty raczej nie ma ich więcej niż te, które pokazuje Kobieta świadoma swoich zalet nie wywala ich wszystkich na wierzch na dzień dobry, tylko stopniowo porcjuje wybrankowi





O tak, taternik roku to dybeściak, perła w zalewie tandety
Babeczki, uwielbiam Was, ale nie przesadzajcie.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:00   #103
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

rany dziewczyny co wy macie z tym przekonaniem ze brunetki zazdroszcza wygladu blondynkom? jakby zazdroscily to by sie same przefarbowaly na blond i by nie mialy klopotu.. :/
ja sama do niedawna bylam blondynka, a teraz mam kolor wlosow czekoladowy braz. i pomimo zmiany koloru wlosow nie zauwazylam zmiany nastawienia ludzi wobec mnie.. o czym wy wogole gadacie?
a co do tego ze tylko o makijazach tu powinno byc.. to nie byloby o czym dyskutowac. makijaze maja przecietne- jak to juz ktoras z dziewczyn napisala: ciemniejsze oko i jasne usta (blyszczyk) wiec o czym tu gadac jesli tylko o tym ma byc ten watek??
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:07   #104
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Wiesz sanszajn, ja jakoś mam popielaty blond z jasnymi pasemkami, i nie odnoszę wrażenia, że margo mnie nie lubi - a wręcz przeciwnie, dobrze się dogadujemy . Jak to napisał ktoś wyżej - to nie jest kwestia tego co NA głowie, ale tego co W głowie.

Parafrazując:
A patrząc na Twoje posty, wydaje mi się że musi być jakaś przyczyna, z której bierze się poczucie hmm, niższości, i pewne kompleksy, które leczysz sobie na forum internetowym, nie związana z kolorem włosów, i byłabym skłonna posunąć się do stwierdzenia, że to kwestia tego, co W głowie Zresztą nie trzeba za dużo patrzeć na posty
Mylisz sie Kochana
Nie mam kompleksow, wrecz przeciwnie jestem zadowolona z tego jaka jestem
Bo jestem na tyle pewna siebie,ze nie boje sie paradowac przed moim facetem bez makijazu , nie mam tez popalonych wlosow, ani nie wymagam noszenia peruki, wiec czego chciec wiecej...

Edytowane przez karinkaa
Czas edycji: 2009-04-13 o 13:08
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:21   #105
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Ja tam lubię wielkanocne króliczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1550243946.jpg (119,0 KB, 69 załadowań)
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:39   #106
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Mi bardzo podoba się styl króliczków Widzę,że toczy się tu bardzo ciekawa dyskusja Nie rozumiem dlaczego gdy poruszany jest temat blondynek od razu mnóstwo ciemnowłosych dziewczyn przystępuje do ataku żałosne są dziewczyny,które iloraz inteligencji oceniają po kolorze włosów.

Ja jestem naturalną brunetką ale farbuje włosy na blond ponieważ w tym kolorze jest mi zdecydowanie lepiej i nie są popalone

Edytowane przez amorkaa
Czas edycji: 2009-04-13 o 13:41
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:43   #107
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Ja tam lubię wielkanocne króliczki

Ja też... ale wolę mężczyzn... po prostu inna orientacja seksualna

Ja się kobietami nie zachwycam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif theaster.gif (23,7 KB, 27 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:46   #108
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Rany,no ile ludzi tyle gustów.
Tandetnie może wyglądać zarówno blondynka jak i brunetka:
Katie price:
http://dailystab.com/blog/wp-content...ice-boobs1.jpg
http://www.zimbio.com/pictures/KtYi1...wz/Katie+Price
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=327355&page=4
czy Jola Rutowicz:
http://images.starlounge.com/slidesh...zuteria400.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/3/5192/z5192913X.jpg
http://img.interia.pl/pomponik/nimg/...ot_2628944.jpg
Ja jestem blondynką.(naturalnie również ale zmieniam odcień tego blondu).Niby moje włosy powinny być słabsze ale są grube,mocne i zdrowe.Nie używam prostownic czy lokówek.Co jakiś czas suszarka.Nie używam również pianek,żeli czy lakierów a dobrych kosmetyków pielęgnacyjnych.
Absolutnie nie mogę narzekać na swoje włosy i uważam nieskromnie,że są bardzo ładne-nie spotkałam się jednak nigdy z przejawem zazdrości czy złośliwości z racji mojego koloru włosów...
Jednak "króliczki playboya" niestety już z kojarzą mi się z taką....tandetą?Może z racji ogólnej stylizacji,nie wiem..Bo taki jasny blond również może ładnie wyglądać(chociażby Nicole Richie która jest dla mnie absolutnie prześliczną kobietą: http://www.meditoxofpalmbeach.com/bl...ole-richie.jpg
http://www.exposay.com/celebrity-pho...rty-17SFPD.jpg ).Jednak w połączeniu z przesadną(!) opalenizną,przesadnym makijażem,przesadnym ubraniem i przesadnie ustylizowanymi włosami całość zamienia się w tandetę...
Jak we wszystkim-i tu łatwo przesadzić.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:46   #109
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
Mylisz sie Kochana
Nie mam kompleksow, wrecz przeciwnie jestem zadowolona z tego jaka jestem
Bo jestem na tyle pewna siebie,ze nie boje sie paradowac przed moim facetem bez makijazu , nie mam tez popalonych wlosow, ani nie wymagam noszenia peruki, wiec czego chciec wiecej...
Hmm... chyba do końca nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, nie chodziło mi o kompleksy związane z wyglądem


Kmee, o tak, a takie króliczki to zwłaszcza:


Evaaaaaaa, uprzedziłaś mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif user210127_pic25582_1239256321.gif (37,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2009-04-13 o 13:48
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 13:48   #110
alexandra81
Zadomowienie
 
Avatar alexandra81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp/Uk
Wiadomości: 1 300
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

"Otóż to, masz rację, ten "Typ Amerykańskiego Króliczka" w USA się sprawdza... w Europie wygląda śmiesznie i żałośnie

Jak ten "Taternik Roku".... [/quote]"

Co racja to racja taka dziewczyna w Europie zdecydowanie sie wyroznia,ale jak lubi.....
__________________
Zazdroszcze Japonkom - wstaja rano i od razu w kimono....
Moje pazurki
alexandra81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:48   #111
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Ja też... ale wolę mężczyzn... po prostu inna orientacja seksualna
za męskimi króliczkami to ja wręcz szaleje
ale zaczapiście macha kitką

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Ja się kobietami nie zachwycam
a ja się czasami zachwycam.. relatywnie wydaje mi się, że nasze ciała są doskonalsze i piękniejsze
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:57   #112
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
za męskimi króliczkami to ja wręcz szaleje
ale zaczapiście macha kitką


a ja się czasami zachwycam.. relatywnie wydaje mi się, że nasze ciała są doskonalsze i piękniejsze

Co do zachwycania się ciałem.... pewnie jestem zbyt heteroseksualna, bo nie zachwycam się kobietami, owszem, jeśli jakaś jest ładna, to powiem obiektywnie, że jest ładna, ale to wszystko, zachwytów żadnych, żadnych zazdrości... natomiast ciało męskie ładnie wyrzeźbione.... ...taaaaak...
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:03   #113
mag6
Raczkowanie
 
Avatar mag6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 60
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Wiecie nad czym się zastanawiam?
Dlaczego dziewczyna która lubi róż i założy coś różowego jest uznawana za pustą i głupią?? I robi takie pierwsze wrażenie tylko przez swoje jasne włosny i np. różową bluzkę??
A jak jakaś dziewczyna jest naprawde pusta i głupia i ubierze się np na czarno czy niebiesko to robi się od tego mądrzejsza?
Nienawidze oceniania ludzi po ich wyglądzie :/
__________________
Chciałam być księżniczką, zapominając o tym, że życie to nie bajka . . .
mag6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:37   #114
karolka2211
Raczkowanie
 
Avatar karolka2211
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 419
GG do karolka2211
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Eva Id żenią się z szarymi myszkami tylko potem zdradzają z zadbanymi kochankami. Poza tym czarna bluza jest bardzo seksowna do tego adidasy

Rozmowa miała być o amerykańskich orginalnych króliczkach a nie o polskich tandeciarach w ciuchach z targu.Wyszło co boli nasze dziewczyny. Jak ja kocham takie wątki

Mag6 zgadzam się z Tobą
__________________
"If you live your life with no tomorrows
Every day is just a road to sorrow..."
karolka2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:49   #115
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

az przeklne

ale *******icie.

jeden lubi takie drugi śmakie. Ilu mezczyzn tyle gustow. de gustibus non est disputandum:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:51   #116
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez karolka2211 Pokaż wiadomość
Eva Id żenią się z szarymi myszkami tylko potem zdradzają z zadbanymi kochankami. Poza tym czarna bluza jest bardzo seksowna do tego adidasy

Rozmowa miała być o amerykańskich orginalnych króliczkach a nie o polskich tandeciarach w ciuchach z targu.Wyszło co boli nasze dziewczyny. Jak ja kocham takie wątki

Mag6 zgadzam się z Tobą
A ja kocham jak ktoś tak uogólnia

Wątek [jak sądzę z pierwszego postu] został założony, żeby ocenić dany styl. Dlaczego, więc denerwuje was to, że ktoś go ocenia? A że niepochlebnie, widoczny ma taki gust. I tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej uważasz, że nie dba o siebie?

Jednemu podoba się to, innemu tamto

Edit.
A chciałam tylko napisać, że fajnie mu się tyłek rusza

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-04-13 o 14:53
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:55   #117
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Rany,no ile ludzi tyle gustów.
Tandetnie może wyglądać zarówno blondynka jak i brunetka:
Katie price czy Jola Rutowicz

Absolutnie nie mogę narzekać na swoje włosy i uważam nieskromnie,że są bardzo ładne-nie spotkałam się jednak nigdy z przejawem zazdrości czy złośliwości z racji mojego koloru włosów...

Jednak "króliczki playboya" niestety już z kojarzą mi się z taką....tandetą?Może z racji ogólnej stylizacji,nie wiem..Bo taki jasny blond również może ładnie wyglądać(chociażby Nicole Richie która jest dla mnie absolutnie prześliczną kobietą. Jednak w połączeniu z przesadną(!) opalenizną,przesadnym makijażem,przesadnym ubraniem i przesadnie ustylizowanymi włosami całość zamienia się w tandetę...
Jak we wszystkim-i tu łatwo przesadzić.

otóż to. dokładnie takie samo mam zdanie.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Wątek [jak sądzę z pierwszego postu] został założony, żeby ocenić dany styl. Dlaczego, więc denerwuje was to, że ktoś go ocenia? A że niepochlebnie, widoczny ma taki gust. I tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej uważasz, że nie dba o siebie?

Jednemu podoba się to, innemu tamto
z tym również w pełni się zgadzam
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:56   #118
karolka2211
Raczkowanie
 
Avatar karolka2211
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 419
GG do karolka2211
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
az przeklne

ale *******icie.

jeden lubi takie drugi śmakie. Ilu mezczyzn tyle gustow. de gustibus non est disputandum:P
w sumie prawda i też się zgadzam i może utniemy tą kłótnię bez sensu o tandetnych polskich dziewuchach, które nie maja umiaru w solarce makijażu, którym brak gustu. A zajmiemy się amerykańskimi??
__________________
"If you live your life with no tomorrows
Every day is just a road to sorrow..."
karolka2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:02   #119
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez karolka2211 Pokaż wiadomość
Eva Id żenią się z szarymi myszkami tylko potem zdradzają z zadbanymi kochankami. Poza tym czarna bluza jest bardzo seksowna do tego adidasy

Rozmowa miała być o amerykańskich orginalnych króliczkach a nie o polskich tandeciarach w ciuchach z targu.Wyszło co boli nasze dziewczyny. Jak ja kocham takie wątki

Mag6 zgadzam się z Tobą

Masz w tym zdradzaniu pewnie jakieś doświadczenie ?

W kolorze czarnym można też kupić i inne rzeczy, nie tylko bluzy..... popadasz w skrajności.

Te "polskie tandeciarki" jak je ładnie nazwałaś, to zapatrzone w "American Girls Style" dziewczyny, są nie tylko w Polsce ale i innych częsciach świata, cóż "Kultura Masowa"...

Natomiast ja nie zauważyłam, aby tu coś zabolało kogoś, raczej z przymróżeniem oka traktują takie zafascynowanie Króliczkami Playboya

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez karolka2211 Pokaż wiadomość
w sumie prawda i też się zgadzam i może utniemy tą kłótnię bez sensu o tandetnych polskich dziewuchach, które nie maja umiaru w solarce makijażu, którym brak gustu. A zajmiemy się amerykańskimi??

Może mniej agresywnie ? Trochę asertywności.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:19   #120
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez karolka2211 Pokaż wiadomość
Eva Id żenią się z szarymi myszkami tylko potem zdradzają z zadbanymi kochankami. Poza tym czarna bluza jest bardzo seksowna do tego adidasy

Rozmowa miała być o amerykańskich orginalnych króliczkach a nie o polskich tandeciarach w ciuchach z targu.Wyszło co boli nasze dziewczyny. Jak ja kocham takie wątki

Mag6 zgadzam się z Tobą
Tak, boli mnie, że fajne dziewczyny uwierzyły w ideał piękna lansowany przez starego dziada i producentów porno z Silicon Valley. A już zdanka "faceci chcą takie oglądać" sprawia, że ręce mi opadają (wcześniejszym postem udowodniłam, że tak nie jest). I jeżeli naprawdę wierzysz, że każdy facet zdradzi żonę z króliczkiem, bardzo Ci współczuję.

A co różni polskie tandeciary od Holly, Bridget i Kendry? Tym drugim płaci się za seks naprawdę luksusowym sponsoringiem
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.