Jasny podkład - zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 18:59   #841
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A czy nie byłoby zbytnią bezczelnością prośba o publiczne podzielenie się z nami tymi notatkami? Bo rozumiesz, mogłybyśmy Cię wtedy wesprzeć w tych wysiłkach badawczych...


Ale o którym mówisz kolorze? Tym 20, jaki miała Tymena, czy udało ci się może gdzieś zdobyć 05?
Mówię o Mat Lumiere nr 20
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 22:41   #842
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A właśnie, jak to jest z podkładami Diora?
Czy te numer odcieni są analogiczne w różnych rodzajach podkładów, tzn. czy 010 Diorskin Forever to identyczny kolor co np. 010 Diorskin Sculpt?

Wydaje mi się, że będą się różnić. Ostatnio szukałam dobrego podkładu i buszowałam m.in. w stoisku z Diorem. Najjaśniejszy jaki znalazłam to Diorskin Sculpt 010... nie pamiętam, czy testowałam podkład Forever bo porównywałam różne, Sculpt był najjaśniejszy. Mam zresztą próbkę, którą zdobyłam z lekkim trudem, bo pani z Sephory chciała mnie przekonać, że Sculpt jest dla dojrzałych pań, zliftinguje mnie i w ogóle za młoda jestem BTW Podkład całkiem miły, ale nie będzie moim nr1
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 07:06   #843
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda201 Pokaż wiadomość
Chcę tylko powiedzieć że jesli szkoda wam pieniążkow na drogie , profesjonalne fluidy - możecie sięgnąć po podkłady z serii AA Oceanic - są niedrogie (bo okolo 16 zł) , a praktycznie konsystencją, kolorem i efektem dorównują fluidom firmy Chanel. Stosując te podkłady twarze wyglądają ślicznie, gładko bez żadnych tzw. widocznych niedoskonałości niemal jak twarze modelek z wybiegów. Wystarczy dobrać odcień do swojej cery. Na koniec przypudrować twarz transparentnym pudrem (najlepiej uniwersalnym) i cera jest naprawdę ładna i promienna bez zbędnego błyszczenia.
Muszę się podpisać pod t wypowiedzią...przez ostatnie 2 tygodnie nabrałam w Sephorach kilkanasie podkładów (w tym Dior - Pure Light, Sisley - Phytohydra tant, Dior - Eclat Satin, Sephora podkłąd nawilżający, Guerlain - Fleur f teint i kilka innych) a potem w desperacji wzielam tez próbkę w jakims sklepie kosmetycznym Jedwabistego Podkładu Rozswietlającego AA i jest WSPANIAŁY! Pod każdym względem - super się nakłada, lekka przyjemna konsystencja, delikatne, niewulgarne rozświetlenie. Ma tylko jeden minus - kolor 01 najjaśniejszy w palecie jest dla mnie za ciemny... ALe w lecie to jest mój nr 1 do kupienia...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 07:16   #844
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ma tylko jeden minus - kolor 01 najjaśniejszy w palecie jest dla mnie za ciemny... ALe w lecie to jest mój nr 1 do kupienia...
a no właśnie.... dla bladolicych odpada
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 07:37   #845
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Tu mamy Mat Lumiere 02 Porcelain
http://www.allegro.pl/item266227224_...2_nowosc_.html

Hmm...
I 14 Ivore też u tego samego użytkownika, szukam i szukam tych kolorów ale nigdzie w necie znaleźć nie mogę.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 07:47   #846
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
I 14 Ivore też u tego samego użytkownika, szukam i szukam tych kolorów ale nigdzie w necie znaleźć nie mogę.
Na stronie chanel są nastepujące numery:

05 faience
20 claire 1,0
30 cendre 1,5
40 beige 2,0
50 naturel 4,0
60 hale

Nie wiem co to za numery i nazwy na tych aukcjach

Strasznie mnie wkurzaja takie różnice nazw i numerów w kolorówce. Inne na rynek europejski, inne na amerykański i bądź tu mądra
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 07:56   #847
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Na stronie chanel są nastepujące numery:

05 faience
20 claire 1,0
30 cendre 1,5
40 beige 2,0
50 naturel 4,0
60 hale

Nie wiem co to za numery i nazwy na tych aukcjach

Strasznie mnie wkurzaja takie różnice nazw i numerów w kolorówce. Inne na rynek europejski, inne na amerykański i bądź tu mądra
No dokładnie, szkoda że nie ma ogólnej palety kolorów, ciekawią mnie 02 i 14 nazwy kolorów wskazują że powinny być jasne, może jaśniejsze od 20
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 08:44   #848
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
No dokładnie, szkoda że nie ma ogólnej palety kolorów, ciekawią mnie 02 i 14 nazwy kolorów wskazują że powinny być jasne, może jaśniejsze od 20
Ale skoro na stronie chanel jaśniejszy od 20 jest tylko 05 to skąd by się wziął 02 i 14

Może jest tak, ze 02 i 14 odpowiadają któremuś z kolorów wymienionych na stronie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 09:12   #849
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Doleciały właśnie próbki 20 Chanel Mat Lumiere, w okolicach niedzieli, poniedziałku będę testować, ale obawiam się już że może być za ciemny, ale dobrze że to tylko próbki.

Ciekawi mnie kolor 0 Armaniego
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 09:54   #850
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość

Ciekawi mnie kolor 0 Armaniego
Ja mam ogromną ochotę przetestować ten podkąłd...ale oczywiście można go kupić tylko w Złotych tarasach w W-wie... Ma swietne recenzje na kwc...i dużą paletę kolorów...
Czemu Douglasy nie prowadzą kolorówki Armaniego?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 10:18   #851
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Nie wiem, czy któraś z Was zerkała na nowe podkłady Soraya, te niby sceniczne, ale oba mają jasny odcień 01 Jasny Beż. Mniej więcej na poziomie Buff Revlona, może nawet ciut jaśniejszy, coś jak Oriflame Porcelain. Mam ten Idealnie Kryjacy i może wcale tak idealnie nie kryje, ale jak na podkład za 18zł to mnie zaskoczył jakością. Niczym się nie różni od średniopółkowych. Także polecam się przyjrzeć
Ale sama dalej szukam ideału...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 10:30   #852
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy któraś z Was zerkała na nowe podkłady Soraya, te niby sceniczne, ale oba mają jasny odcień 01 Jasny Beż. Mniej więcej na poziomie Buff Revlona, może nawet ciut jaśniejszy, coś jak Oriflame Porcelain. Mam ten Idealnie Kryjacy i może wcale tak idealnie nie kryje, ale jak na podkład za 18zł to mnie zaskoczył jakością. Niczym się nie różni od średniopółkowych. Także polecam się przyjrzeć
Ale sama dalej szukam ideału...
Wczoraj właśnie wyprbowałam ten podkąłd - wersja do cery suchej - odcień najjaśniejszy 01. Powiem tak...sam kolor rzeczywiście b. jasny...ale dla mnie ten podkład się jednak nie nadaje bo daje bardzo matowy efekt... a ja przy mojej suchej skórze ani nie potrzebuję krycia ani matowienie nie jest mi potrzebne... Ale myślę że wiele dziewczyn może być z niego zadowolonych...
W ogóle ostatnio zbieram szczęke z podłogi - jak często polskie podkłady za grosze przewyższają te wysokopółkowe...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:50   #853
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Nie wiem czy byla o tym mowa ale jestem zachwycona podkladem Mary Kay! Wlasnie wrocilam z pokazu na ktorym zrobili mi zabieg na dlonie, pelny demakijaz, mikrodermabrazje potem makijaz - do tematu - maja swietny jasny podklad - jest to podklad srednio kryjacy najjasniejszy odcien. Jak dla mnie nawet za jasny, musialam uzyc brazera. Ale jest siwetny jakosciowo, takie krycie i dopasowanie do cery - pierwszy raz widze.

I nowy podklad mineralny z avony, ten sypki, cudo szkoda ze niezbyt matuje ale jasny kolor jest cudowny! Wyglada na to ze w koncu znalazlam 2 idealne dla siebie kosmetyki ktorych dlugo szukalam.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 05:41   #854
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy byla o tym mowa ale jestem zachwycona podkladem Mary Kay! Wlasnie wrocilam z pokazu na ktorym zrobili mi zabieg na dlonie, pelny demakijaz, mikrodermabrazje potem makijaz - do tematu - maja swietny jasny podklad - jest to podklad srednio kryjacy najjasniejszy odcien. Jak dla mnie nawet za jasny, musialam uzyc brazera. Ale jest siwetny jakosciowo, takie krycie i dopasowanie do cery - pierwszy raz widze.
Miałam przyjemność używać niedostępnego w Polsce odcienia 105, piękny jasny odcień, bez odrobiny żółci której unikam.
Poluję na niego na Allegro, ale niestety ostatnio pustki, pojawił się odcień 104 i szybko został sprzedany.
Ja miałam wersję Full Coverage, świetnie kryje, jednak bez pudru się nie obejdzie bo czoło szybko się świeci. Czasem miałam wrażenie że dawał efekt zmęczonej, szarej cery, jednak jeśli chodzi o krycie to rewelacja.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 07:29   #855
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Jeśli chodzi o podkłady Mary Kay to odkryłam, że te "made in USA" są jaśniejsze niż "made in UK". W Polsce niestety są sprzedawane te na UK-najjaśniejszy odcień 200 (ciężko dostać u nas 100, nie widziałam ani razu) jest dla mnie za ciemny, a ten ze Stanów nr 300 był prawie prawie dobry. Ale poza kolorystyką, jako podkład -cudo
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 14:29   #856
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dokladnie, trzeba przypudrowac buzie bo nie matuje. Ale wieli plus za krycie, duzo do ukrycia nie mam ale po tym podkladzie cera taka ladna.

teraz mam problem bo nie wiem jaki podklad wczoraj pani mi nalozyla, chodzi o odcien. Jakos do tego dojde;P
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 15:05   #857
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Przychylam się do tej pozytywnej opinii podkładów MK. To chyba jedyny podkład , który kupiłam ponownie. Osmielę się stwierdzić , że należy on do grona moich kosmetycznych perełek- doskonała proporcja jakości do ceny. Pięknie kryje , nie wysusza , nie zapycha, kolorystyka bardzo mi odpowiada.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 15:34   #858
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny, gdzie Wy kupujecie kosmetyki Mary Kay? I mniej więcej jakie są ceny podkładów tej firmy?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 17:17   #859
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

można kupić u konsultantki podobnie jak kosmetyki Oriflame, Avon - cena podkładu 61 zł
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 17:29   #860
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a czy znacie podklad jasniejszy od porcelain oriflame? nadajacy sie do suchej i wrazliwej skory?ktora szybko sie czerwieni? i kolory ivory daja prosiaczkowy efekt ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 17:32   #861
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Allegro. Konsultantek MK jest mało, albo tak skutecznie się kryją.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 17:45   #862
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dobrze że wspomniałyście o podkładach MK swego czasu zamierzałam kupić ale prawdę mówiąc zapomniałam, nie wiem dlaczego. Na all widziałam po ok. 36-37 zł, nawet za 28 zł są, zarówno średnio kryjące dla cery mieszanej jak i mocno dla cery suchej.
Tylko czy sprawdzi się na mojej skórze-po trzydziestce, z niespodziankami, przetłuszczająca się i bardzo jasna (ale nie wpada w róż tylko w żółć)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 18:39   #863
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Szkoda że nie znam żadnej konsultantki tej firmy...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 18:47   #864
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

agabil1 , na mojej (sporo po trzydziestce ) sprawdza się , mam bardzo wrazliwą skórę , męczoną kwasami i innymi eksperymentami , naczynkowa, skłonna do zapychania .Trudno mi znależć satysfakcjinujący podkład , testowałam bardzo wiele.
Zadowala mnie La Prairie Skin Caviar , Sisley Phyto Teint Eclat ( trochę zbyt mało kryjacy , odcień mógłby być jaśniejszy ale niestety ,paleta kolorów ograniczona ).
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 19:03   #865
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A macie może jakieś doświadczenia z Vitalumiere Chanel'a - jest jakiś jasny odcień?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 19:03   #866
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A ja kupilam dzisiaj podklad w MACu. Mineralize Satinfinish Spf15. Podklad jest malo kryjacy, daje delikatne, satynowe wykonczenie. Bardzo nawilza, nie zapycha porow mojej mieszanej cery z pojawiajacymi sie sporadycznie niespodziankami. Pierwsze wrazenia z uzywania go mam swietne. Wybralam go pod kolor szyi - wtopil sie idealnie, TZ uwazal, ze byl troszeczke jasniejszy. Na twarzy niestety nie daje jasniejszego efektu, bo nie jest kryjacy. Ale ladnie podkresla jasna skore. Ja chyba zainwestuje w jakis krem wybielajacy marki Shiseido na twarz i tyle. Kiedy buzia bedzie wybielona, jasniutki podklad bedzie na niej wygladal inaczej niz na twarzy meczonej kwasami, no i zmieniajacej kolor w zaelznosci od wielu czynnikow - skora twarzy jest baaardzo delikatna. Odcien NC15 to najjasniejszy podklad wpadajacy w ciepla, a wiec delikatnie zolta tonacje. Co mnie bardzo zdziwilo - na stronie MAC odcien NC opisany jest jako Natural Cold i ze niby zimne barwy wpadaja w zolc albo zloto Troszke sie przerazilam, ze bede musiala biec go wymienic - rozowosci i chlodne barwy sa nie dla mnie. Ale zdecydowanie jest cieplutki Nie rozumiem tych oznaczen...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 19:07   #867
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ja bardzo lubie podklad w musie z avonu...nie jest drogi bo mozna kupic go tez juz za 20 lotych w promocji. pozdrawiam
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 20:39   #868
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
agabil1 , na mojej (sporo po trzydziestce ) sprawdza się , mam bardzo wrazliwą skórę , męczoną kwasami i innymi eksperymentami , naczynkowa, skłonna do zapychania .Trudno mi znależć satysfakcjinujący podkład , testowałam bardzo wiele.
Zadowala mnie La Prairie Skin Caviar , Sisley Phyto Teint Eclat ( trochę zbyt mało kryjacy , odcień mógłby być jaśniejszy ale niestety ,paleta kolorów ograniczona ).
oo, zaciekawiłaś mnie. Też mam wrażliwą i skłonną do zapyachania skórę, zwłaszcza po lekach zaczęła się ostro buntować.
Którą postać masz? Średnio czy mocno kryjący?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 11:02   #869
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dziewczyny miałyście kiedyś okazję wypróbować podkład rozświetlająco - antystresowy ? Który ocień jest najjaśniejszy - ale taki który nie wpada w róż tylko w beż?
Ten podkład ma dość dobre opienie na kwc.
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 12:10   #870
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
oo, zaciekawiłaś mnie. Też mam wrażliwą i skłonną do zapyachania skórę, zwłaszcza po lekach zaczęła się ostro buntować.
Którą postać masz? Średnio czy mocno kryjący?
mam Full Coverage - mocniej kryjący
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.