Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 08:59   #481
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau, pewnie kiedys znów o tym pomyśle, ale już nie teraz chłodny bez jest ok może spróbuje beży z majirela. Po prostu juz wiem, ze popiel jest be, złoto jest be. Ale beżyk, czemu nie?
No i z daleka od loreala- mają cudne opakowania i odżywkę, ale na tym się kończy.

Używam radicala 2-3 razy w tygodniu na noc przed myciem, bo po nim mam tłuste włosy

Zmyłam włoski. Jak zwykle po bezu zaraz po zrobieniu odrost jest wściekle rudawy ale zawsze po 2-3 dniach sam z siebie robi sie normalny a potem wychładza. Zobacze jak będzie, gdy wysusze.

bunny, nie wściekaj się kobieto. Ale ja tez jestem szczera. Po prostu nie przekonuje mnie ta woda. Uwazam, że farba nie powinna wyżerac strupków nawet w upał. Aczkolwiek rozumiem, że mozna jej używac, tylko ostrożnie.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-17 o 09:02
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:07   #482
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć dziewczyny dzisiaj mam troche więcej luzu w pracy to moge napisać patrzalam te preparaty do prostowania włósów, o których pisałyście. Ten loreala x-tenso to w ogóle z tego co wiem jest preparat,który stosują do prostowania włosów w salonach loreala, bynajmniej tak się u nich nazywa, jak się dowiadywałam rok temu to kosztował ok. 200 zł, a to chyba sporo na efekt utrzymujący się może 2 miesiace... ten drugi to nie wiem, ale ta cena... myślę, że to jakiś pic na wode... No i ogólnie mówiąc o takich prostowaniach to ja raczej ich nie polecam. bodajże 8 grudnia minie rok jak robiłam chemiczne trwałe prostowanie metodą farouka (płaciłam 300zł) ponoć włosy miały być proste dopóki całkowicie nie odrosną, co mnie najbardziej cieszyło, bo włosy wywijały mi sie tylko od połowy, oczywiście po wyjściu od fryzjera było super, aby były proste zalecano albo je suszyć albo po prostu umyć tak żeby nie kłaść się spać z mokrymi (ja jestem przeciwniczką używania suszarki-tylko w wyjątkowych przypadkach) no więc włosy jeśli umyłam w dzień schły w miare prosto, ale na drugi dzień już się zwyczajnie wywijały... druga sprawa to to, że przecież jeszcze wszystkie włosy mi nie odrosły, a same ostatnio na zdjęciach widziałyście jak sie falują... Podsumowując można polecić to jedynie osobom, które mają mega loki (tylko co później jak zaczną pojawiać się kręcone odrosty) albo tym, którzy tak jak ja mimo opinii innych ludzi muszą wypróbować coś na własnej skórze ja szczególnie tego nie polecam, 300zł już chyba lepiej było zainwestować w jakąś super prostownicę, a i włosy na tym ucierpiały...

Wczoraj zrobiłam sobie z grzywki takiego kłoska, którego jakiś czas temu, któraś z Was wrzucila i muszę przyznać, że bardzo mi się ta fryzurka spodobała a od paru dni jakoś nie pije pokrzywy, bo w pracy jestem sama i nie mam czasu na tak częste latanie do toalety, a w domu jakoś zawsze zapomne i wydaje mi się, że moje zaskórniki powoli zaczynają mi schodzić, może być tak że pokrzywa mi nie sluży?

i w ogóle taki dziś dzień, że chyba zaraz zasne...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:08   #483
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dzięki mysia

Kobitki, spokojnie, mi kiedyś Palette xxl też zrobiło strupy na głowie, zresztą pisalam juz o tym w poprzednich czesciach.
Nie jest dobrze jak robią sie strupki-wg.mnie, ale jeśli jest to JEDNORAZOWA reakcja to nie panikujmy-przewrażliwona chwilowo skóra głowy, zbyt wysoka temperatura.
Woda 12% musi byc czasem uzyta, ale ja jestem zdania ze amatorki nie powinny sie za nią brac, co innego blond bunny - profesjonalistka, wie co robi

A mnie u fryzjera tez czasem piecze głowa mimo wody 9 a nawet 6% - i siedze cicho tak jak blond bunny napisała.
Kiedyś powiedzialam, ale fryzjerka powiedziala ze minie i rzeczywiscie mineło po kilku minutach.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:20   #484
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

nałożyłam wczoraj rozjaśniacz i na odrostach mam żółte oczywiście a dalej rude i co teraz przecież na takich mi blond nie złapie nałożyć na te co są rude jeszcze raz rozjasniacz??
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:37   #485
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau, ale my się nie kłocimy. wymieniamy opiniami

Zresztą przyznaję, że to czasem koniecznośc taka woda i jak ktoś umie się nia posługiwac, to ok. Ja nie. W sumie nie wiem po co ta rozmowa bez sensu.

bunny, pytanie do Ciebie. Nie mogę sobie poradzic z szaropopielatymi pasmami, które dośc mocno mi sie wybijają z cieplejszej reszty. Te miejsca, co potraktowałam rozjaśnaiczem ściągając ciemny kolor farby- 2 mies temu, pewnie pamiętasz, łapią na bardzo zimny kolor- inny niz reszta. Co ja mam z tym zrobic? Chce, żeby były bezowe a nieszaropopielate Czy używanie regularnie farby jasny bezowy blond da mi w koncu upragniony na nich odcien?

Po farbie podstawowej- samej 8 garnier są zielonkawe, po pomieszaniu beżu z popielem- szare. Moze po samym bezu będa wreszcie jakies normalne?
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-17 o 09:52
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:58   #486
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc dziewczynki

czytam sobie was ale sie nie udzielam narazie no i czekam na efekty farbowanek
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:59   #487
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hejka, mam pytanie- ktory spray z Tresemme polecacie? ktory to byl dokladnie? Pamietam ze snowi miala. na allegro sa ze 3 rodzaje. prosze o szybka odp bo chce zamowic. Pozdrawiam
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 10:00   #488
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia ja zawsze jestem szczera jeśli tego nie zauważyłaś
Nie będę pisać ze woda 12% to och mój BOże! CUDO!
Skoro miałam raz strupki to napisałam- wolę żeby laski były świadome.
Jakbyś raczyła doczytać to było to raz i w upał latem przy umytych wlosach. A jak wiadomo 12% kładę już od pół roku. Czyli ten raz mógł wyniknąć również z uczulenia na farbę, której raz użyłam bo np. c12 mnie nie piecze wcale. i co, może palette ma różne wody 12% do farb?
Każdy kolor inną?
Poza tym u fryzjera też niejednokrotnie łeb piecze a żadna klientka nawet nie wspomni tylko siedzą jak Trusie. Nie znoszę nieszczerości.
Nic strasznego. Dlatego opisałam jak w razie najgorszego uniknąć kłopotu a nie lecieć i zmywać nie do końca rozjaśnione włosy.
Tyle ode mnie.

Wasz cudowny preparat prostujący z allegro to nic innego jak trwała prostująca Wpiszcie sobie w google i poczytajcie o niej.
Niszczy strukturę włosa jak każda trwała a jeśli za długo przetrzymacie to możecie trwale uszkodzić włosy.
Osobiście lubię taką trwałą tylko farouka.
Wella też taką ma bodajże...
.
bunny masz racje bo mnie na przykład brilance piekła (swędziała) niesamowicie normalnie gniazdo mrówek na glowie ... zmywam a tu nic na glowie sie nie stało.... a delux nic nie piekła... zmywam a tu dwa strupki na czubku??? wiec jak piecze to nie znaczy że zaraz uszkadza skóre glowy.... a ty bunny dajesz cały czas taką wode 12%??
a co tego mleczka prostującego to rzeczywiście kłamczuchy straszne... piszą ze to naturalne... ehhh...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:04   #489
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

witajcie Blondynki
ja zapisalam sie do fryzjera na jutro,chce zrobic sobie troszke ciemniejszych pasemek,taka mala odmiana
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:12   #490
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

to co mam zrobić?? poradźcie coś plizzzzzzzzz
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:23   #491
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
hejka, mam pytanie- ktory spray z Tresemme polecacie? ktory to byl dokladnie? Pamietam ze snowi miala. na allegro sa ze 3 rodzaje. prosze o szybka odp bo chce zamowic. Pozdrawiam
to ewcia go zamówiła wyglada tak: http://allegro.pl/tresemme-heat-defe...324798269.html
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 10:35   #492
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczynki, wstawiłam tak na szybko zdjęcia do albumy w czarnych, przejściowym ciepłym blondzie i w tych jasnych, jeżeli któraś ma chwilę i ochotę doradzić co ztymi moimi włosami zrobić (myślę o przyciemnieniu) to będę wdzięczna
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:43   #493
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

rabitka, mnie się podobasz w tym średnim blondzie

a ja juz jestem taka zła na moje włosy, że chyba ostatecznie wróce do ciemnego brązu. skończa sie kłopoty z kondycją i wiecznie spierającym blondem, odcieniami. mam tego kurcze. dosc.

podoba mi się bond, ale ciemny kolor jest najzwyczajniej w świecie wygodniejszy!

a i ja w nim jakas wyraźniejsza.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:43   #494
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

rabbitka Zdecydowanie te najjaśniejsze oraz fryzurka z tego samego zdjęcia. Wydaje mi się że u Ciebie ciemne i złote włosy oraz długie włosy odpadają-przytłaczaja Cie, wydają się byc ciezkie.
A zdjęcie 3 - sama klasa, elegancko, subtelnie, ślicznie

mysia co Ty Kobieto kombinujesz?
Znowu kąpiel rozjasniajaca bedziesz robić jak zafarbujesz?
Zastanow sie nad tym 10 razy

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-17 o 10:58
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:46   #495
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wstawiłam tak na szybko zdjęcia do albumy w czarnych, przejściowym ciepłym blondzie i w tych jasnych, jeżeli któraś ma chwilę i ochotę doradzić co ztymi moimi włosami zrobić (myślę o przyciemnieniu) to będę wdzięczna
w czarnych poważnie, w blondach niewinnie zarówno w jasnym i średnim ładnie a czemu już nie chcesz tego jasnego blondu? cięzko Ci się włoski rozjaśniają i pewnie masz odrostów dosyc
a masz fotkę w karmelkowym kolorku? myślę, że by Ci pasował super do oczu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:52   #496
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

aj kurcze, dobrze mi w ciemnym brązie, posredniaków nie moge nosic.

wnerwia mnie ten blond.

dobra, nie marudze, jak sie na cos zdecyduję, to dam Wam znac, na razie znikam, bo sieję zamęt.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:55   #497
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia ja Ci powiem tyle-jestem pewna ze sie przefarbujesz bo czuje ze zle sie czujesz w obecnym kolorze.
Więc farbuj. Ale przemyśl to porządnie. Jeśli dobrze sie czujesz w ciemnych i dobrze Ci w ciemnych to pewnie się zdecydujesz.
W blondzie wygladasz slicznie, ale ze ja nie widziałam zdjęc to nie mam porówania do ciemnego.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:56   #498
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Mysia mam nadzieje,ze ci ten wlosowy kryzys minie

Rabittka slicznie Ci w jasnym blondzie i tej dlugosci-do ramion,ale najwazniejsze,zebys sie dobrze czula w kolorze

dzieczyny czy myslicie,ze jak wplote w swoj blond pasemnka jasnobrazowe czyli takie jak moj naturalny kolor to czy wtedy odrosy nie beda sie tak rzucac w oczy ?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:59   #499
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
aj kurcze, dobrze mi w ciemnym brązie, posredniaków nie moge nosic.

wnerwia mnie ten blond.

dobra, nie marudze, jak sie na cos zdecyduję, to dam Wam znac, na razie znikam, bo sieję zamęt.
czuje się jakbym czytała siebie trzymamy kciuki żebyś podjęła dobrą decyzję ja póki co nic z włosami nie robie, choć kusi mnie kusi

ciekawe jakby zareagował mój TŻ gdyby nagle zobaczył mnie znowu w ciemnych włosach

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-17 o 11:01
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 11:08   #500
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

widzę, że nie moge liczyc na Wasze rady, albo jestem nie widoczna i moje pytania albo nowe osoby nie są na tym forum tolerowane
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:14   #501
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
widzę, że nie moge liczyc na Wasze rady, albo jestem nie widoczna i moje pytania albo nowe osoby nie są na tym forum tolerowane
prawde mówiąc nadrabiając zaległości w natłoku wiadomości nie zapamiętałam w czym masz problem, masz ciemne odrosty i nie wiesz jak sie farbować? ale z tego co pamiętam dziewczyny już odpowiadały na Twoje pytania i starały sie Ci doradzić, a teraz musisz przeanalizować to i wybrać to co dla Ciebie będzie lepsze. każdy był tu kiedyś nowy, ja też jestem tu dopiero od niedawna.
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:20   #502
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
prawde mówiąc nadrabiając zaległości w natłoku wiadomości nie zapamiętałam w czym masz problem, masz ciemne odrosty i nie wiesz jak sie farbować? ale z tego co pamiętam dziewczyny już odpowiadały na Twoje pytania i starały sie Ci doradzić, a teraz musisz przeanalizować to i wybrać to co dla Ciebie będzie lepsze. każdy był tu kiedyś nowy, ja też jestem tu dopiero od niedawna.
miałam ciemne farbowane włosy brąz i nalożyłam rozjasniacz wczoraj na nie bo chce sobie zrobic zloty blond i w efekcie rozjasnienia mam teraz na głowie różne kolory na moich odrostach żółty blond a na farbowanych rózne odcienie rudego. I moje pytanie bylo co teraz?? czy na te rude nałożyć jeszcze raz rozjaśniacz??
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:20   #503
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
nałożyłam wczoraj rozjaśniacz i na odrostach mam żółte oczywiście a dalej rude i co teraz przecież na takich mi blond nie złapie nałożyć na te co są rude jeszcze raz rozjasniacz??
Nie odpowiadam bo nie umiem Ci odpowiedziec.
Już nakladałaś rozjasniacz chyba 2 razy.
Moze zrób kapiel rozjasniajaca na ten rudy spód?
Ja bym tak zrobiła.
A potem farba cynamonowa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:23   #504
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

syslo ja bym z tym poszla do dobrego fryzjera
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:30   #505
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

nie ja rozjaśniacz nakładałam pierwszy raz no chyba że liczyc próbe na kilku pasmach wcześniej to dwa razy ale to było na 3 pasemkach.

Agatau88 jak sie robi kapiel rozjaśniającą??

Edytowane przez syslo
Czas edycji: 2010-11-17 o 11:31
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:32   #506
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

syslo nie jesteś niewidoczna tylko wkurza nas jak piszemy do znudzenia to samo a nowa nie raczy poczytać wątku. Problem taki jak twój przewinął się już co najmniej kilkadziesiąt razy- a ostatnia była Princeska.
Racz przeczytać jej poczynania i nasze rady i zrób to samo u siebie. Miałaś też dać lepsze zdjęcia i finito więc jak ty nas zlewasz to sorry ale my ciebie też

kotka pieczenie w dużej mierze zależy nie od wody a od skladu farby.
To farba reaguje z wodą i dlatego nieraz podrażnia tak że piecze.
A wody 12% używam juz jak mówię pół roku co 2-3tyg. bo co tyle robię odrost-ostatnio robiłam 2 x co tydzień i strupki miałam jeden raz na początku przy a10, a wcześniej jeszcze z rok temu po c10 z wodą 9%. jak widać reguły nie ma.
Poza tym uważam że jeżeli palette wypusciło tyle farb swoich z wodą 12% to producent wie co robi- przeciez do sądu by go podali jakby sobie ludzie popalili głowę czy włosy
Kondycja włosów ok, dla mnie nie ma w sumie różnicy miedzy 9 a 12% oprócz koloru bo i taką i taką robiłam.
A z mysia sie nie kłócimy, tylko dyskutujemy

mysia to weź na te pasma szare nałóż może farbę pół złotej pół beżowej.
Przełamiesz ten kolor i już będzie potem beżowo.
Możesz kłaść beż tylko to potrwa zanim się kolor ustabilizuje nawet kilka miesięcy.

rabitka dla mnie i w blondzie i w czerni jest ok. tylko do czerni musisz być opalona i zrobiony makijaż. Znów w blondzie młodziej i tak dziewczęco... Gdyby nie twoje ciemne oczy czerni bym ci nie poleciła, ale że masz takie oczy to nieźle. Chyba jednak lepiej w blondzie.
Tylko na twoim miejscu spróbowałabym blondów naturalnych niepopielatych bo mam wrażenie że w takich będzie ci lepiej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:32   #507
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Liczę z tą próba.
Odnośnie kapieli jest osobny watek, kilka stron.
W poprzedniej częsci tego watku (na 1 stronie tego watku masz link do poprzedniej) był przepisa-podawała go blond bunny.
Musisz wpisać w okienko PRZESZUKAJ WĄTEK - kąpiel rozjaśniająca.
A jak nie to osobny watek
I zrób kapiel tylko na rudych pasmach-potem nie bedzie problemu z farba, oczywiscie ta cynamonowa co podawalas Palette
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:35   #508
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
miałam ciemne farbowane włosy brąz i nalożyłam rozjasniacz wczoraj na nie bo chce sobie zrobic zloty blond i w efekcie rozjasnienia mam teraz na głowie różne kolory na moich odrostach żółty blond a na farbowanych rózne odcienie rudego. I moje pytanie bylo co teraz?? czy na te rude nałożyć jeszcze raz rozjaśniacz??
tak jak radzi Agatka może w tym wypadku lepsza byłaby kąpiel rozjasniająca, szkoda niszczyć aż tak włosy. ja też schodziłam z ciemnego brązu, zaczęłam pasemkami u fryzjera i może dlatego etap rudych włosów mnie ominął, chociaz po farbowaniu opalizującym brązem miałam fioletowe włosy i ten kolor przy każdym farbowaniu wybijał, na czerwono, teraz zostały mi jeszcze rude pasemka... później kombinowałam już sama i jest w miare dobrze, ale pomarańczowe pasemka wciąz sa i też zastanawiam się jak sie ich pozbyć.. Zresztą princeska też dopiero co rozjaśniała, za pierwszym razem też miała rude, za drugim juz bardziej podchodzące pod blond, więc myślę, że kąpiel rozjaśniająca to będzie najlepsze wyjście
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:37   #509
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
miałam ciemne farbowane włosy brąz i nalożyłam rozjasniacz wczoraj na nie bo chce sobie zrobic zloty blond i w efekcie rozjasnienia mam teraz na głowie różne kolory na moich odrostach żółty blond a na farbowanych rózne odcienie rudego. I moje pytanie bylo co teraz?? czy na te rude nałożyć jeszcze raz rozjaśniacz??
przejrzyj kochana moje posty, zrobiłam dokładnie to samo co Ty. Dziewczyny nie odpowiadają skoro kilka stron wczesniej problem był analizowany. Ja polozylam jeszcze raz rozjasniacz (tzn zrobilam kapiel rozjasniajaca), teraz mam wlosy takie jasno rudo-zolte i teraz chce nalozyc farbe.

Mysia
co Ty tam kombinujesz?
Ale znając siebie jak dojdę do normalnego blondu to też będę wydziwiać nad odcieniami i probowac roznych farb,ale mysle,ze zostane przy lorealu,bo ladnie mi odrost rozjasnia

Dziewczyny,a wczoraj bylam w tesco i ogladalam maski do wlosow ... Wzielam do reki Odzywke Pantene i Maskę Pantene i sklady mialy takie same tylko tam dalej troche w innej kolejnosci,ale to przesuniete moze o 1 miejsce

chciałam wam zrobić zdjęcie na dworze,żeby bylo w koncu widac kolor jaki mam,a na dworze taka ciemnica,że lampa mi sie wlacza i tez wychodzą inaczej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:42   #510
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
przejrzyj kochana moje posty, zrobiłam dokładnie to samo co Ty. Dziewczyny nie odpowiadają skoro kilka stron wczesniej problem był analizowany. Ja polozylam jeszcze raz rozjasniacz (tzn zrobilam kapiel rozjasniajaca), teraz mam wlosy takie jasno rudo-zolte i teraz chce nalozyc farbe.
ja wiem że to denerwujące może byc ale jana prawde nie mam czasu na przeczytanie całego wątku, jakbym go miała to bym nic nie pisała tylko zrobiła tak ja Ty jakbym przeczytała o Twoich poczynaniach.

a jak myslisz jak nałoże rozjaśniacz to bardzo zaszkodze włosom?? ja mam mocne grube włosy, nie zniszczone i wydaje mi sie ze nie zniszczalne

czy ta kąpiel rozjaśniajaca to to "Pol szklanki wody, saszetka rozjasniacza z pudełka i woda utleniona z pudełka- bunny mówiła o 6%, wiec musisz rozcienczyc tą wode pół na pół wodą z kranu (tą 12%) do tego szmapon tyle ile zawsze używasz i odżywka tyle ile zawsze i nakąłdas zto na wilgotne włosy az sie spieni. Na krótkie włosy mniej tej ciepłej wody, bo to nie ma spływac po twarzy."
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.