Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 21:40   #2581
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Jak myjesz głowę szamponem to i tak silikony zawarte w masce zmywasz, jeśli są też w szamponie - to myjesz tym żywą tkankę, czyli skórę głowy. Nie jest to najzdrowsze, bo przecież tego unikamy Amodimethicone jest jednym z lepszych silikonów, bo zmywa się delikatnym środkiem myjącym, nawet naturalnym.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:02   #2582
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jak myjesz głowę szamponem to i tak silikony zawarte w masce zmywasz, jeśli są też w szamponie - to myjesz tym żywą tkankę, czyli skórę głowy. Nie jest to najzdrowsze, bo przecież tego unikamy Amodimethicone jest jednym z lepszych silikonów, bo zmywa się delikatnym środkiem myjącym, nawet naturalnym.
Ja tylko jedną maskę - p&r zmywam szamponem. Wszystkie inne tylko wodą.
To, ze silikony najzdrowsze nie są wiem dlatego ich unikamy jak napisałas i dlatego własnie na pytanie Młodziutkiej napisałam, że są zawarte w masce, która zamówiła.
Po prostu nie zrozumiałam dlaczego silikon w masce jest mniej przeszkadzający niz w szamponie, skoro szampon zmywam wodą, potem nakładam maskę, która ponownie dokładnie zmywam wodą........ zawsze miałam wrazenie, że w taki układzie te silikony z szamponu są poddawane wiekszej ilości spłukiwania wodą niz te z maski, którą spłukuję jako ostatnią. Oczywiście, że za jakis czas znowu uzywam szamponu - ale tez zaraz nakładam maskę, czyli tak jakby te silikony zmywam szamponem tylko na chwilę, żeby zaraz je nałozyc znowu z maską. I raczej nie udaje mi sie uniknąć kontaktu skóry głowy z maską....
Nie wiem czy napisałam to po polsku
I tak jak napisałam - zapytałam, bo mi sie jakos tak troche inaczej wydawało..... I nie twierdzę, że mam rację, chciałam tylko dopytac, zeby ewentualnie skorygowac swoje podejście do tematu.

A tak teraz mnie naszło, że w sumie nie ma znaczenia, na którym etapie i jakiego kosmetyku z silikonem uzyjemy, bo poza tymi zmywalnymi wodą oczywiscie, ilość płukań nie ma znaczenia, bo przecież samym płukaniem wodą ich nie wymyjemy......
Ja unikam wszelkich silikonów, ale zainteresowało mnie podejście w zakresie tolerancji w kosmetykach zaleznie od etapu pielęgnacyjnego.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-07 o 22:20
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:21   #2583
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Jak używa się maski z silikonami, to przy kolejnym myciu włosów szampon wypłukuje ten silikon z włosów i dobrze by było, jakby szampon tych silikonów nie zawierał. Bo po co? W końcu on ma tylko oczyszczać z brudu, środków stylizujących i właśnie jakiś silikonów Ja to tak rozumiem.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:22   #2584
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja tylko jedną maskę - p&r zmywam szamponem. Wszystkie inne tylko wodą.
To, ze silikony najzdrowsze nie są wiem dlatego ich unikamy jak napisałas i dlatego własnie na pytanie Młodziutkiej napisałam, że są zawarte w masce, która zamówiła.
Po prostu nie zrozumiałam dlaczego silikon w masce jest mniej przeszkadzający niz w szamponie, skoro szampon zmywam wodą, potem nakładam maskę, która ponownie dokładnie zmywam wodą........ zawsze miałam wrazenie, że w taki układzie te silikony z szamponu są poddawane wiekszej ilości spłukiwania wodą niz te z maski, którą spłukuję jako ostatnią. Oczywiście, że za jakis czas znowu uzywam szamponu - ale tez zaraz nakładam maskę, czyli tak jakby te silikony zmywam szamponem tylko na chwilę, żeby zaraz je nałozyc znowu z maską. I raczej nie udaje mi sie uniknąć kontaktu skóry głowy z maską....
Nie wiem czy napisałam to po polsku
I tak jak napisałam - zapytałam, bo mi sie jakos tak troche inaczej wydawało..... I nie twierdzę, że mam rację, chciałam tylko dopytac, zeby ewentualnie skorygowac swoje podejście do tematu.

A tak teraz mnie naszło, że w sumie nie ma znaczenia, na którym etapie i jakiego kosmetyku z silikonem uzyjemy, bo poza tymi zmywalnymi wodą oczywiscie, ilość płukań nie ma znaczenia, bo przecież samym płukaniem wodą ich nie wymyjemy......
Ja unikam wszelkich silikonów, ale zainteresowało mnie podejście w zakresie tolerancji w kosmetykach zaleznie od etapu pielęgnacyjnego.
Nie o to chodzi, chodzi o to, że zwykle, o ile nie myjesz włosów odżywką, myjesz je zawsze szamponem i każdy lekki silikon w ten oto sposób sukcesywne jest zmywalny.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:23   #2585
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

No piknie chwile mnie nie bylo a tu na watku "sodomia i gomoria" przywoluje was do porzadku:cis za:

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a ja dziś przetestowałam trzecią z odżywek NS (tym razem tą z blaskiem w tytule-dobrze mówię effa? bo to ta od ciebie) i jest równie boska
tak tak ochrona i blask do wlosow zniszczonych i farbowanych tez ja lubie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ja też zgrzeszyłam i złożyłam zamówienie na setare
Maska drożdżowa
Baikal Herbals Szampon Objętość i Siła
Pasta propolisowa wybielająca
i peeling enzymatyczny.
Jeszcze tylko zamówienie z Alverde i zbankrutowałam
co planujesz z alverde?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej będziesz piękną i zadbaną bankrutką

Tylko allegro, albo znajomi
Jak tam testowalas juz alverdziaki???

Musze wam sie do czegos przyznac nie wytrzymalam i przetestowalam maski do wlosow z organic shop i musze powiedziec, ze sa zaje....te na 1 miejscu plasuje sie figa oraz avocado na 2 jasmin cos mi zapach zbytnio nie podszedl nawilzaja bardzo dobrze moje krecone suchary i loki jakos tak ladniej sie prezentuja
Dzis zrobilam sobie tez maseczke mango i morela na paszcze troche piecze bo ma w sobie kwasik ale zapach jest tak fajny ze dla samego zapachu warto "pocierpiec" Mam nadzieje, ze moze w jakis cudowny magiczny sposob maska podziala na moje pory na polikach bo cos glinki ostatnio przestaly na mnie dzialac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:25   #2586
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak używa się maski z silikonami, to przy kolejnym myciu włosów szampon wypłukuje ten silikon z włosów i dobrze by było, jakby szampon tych silikonów nie zawierał. Bo po co? W końcu on ma tylko oczyszczać z brudu, środków stylizujących i właśnie jakiś silikonów Ja to tak rozumiem.
tylko, że ja o coś innego pytam.
dlaczego silikon w masce mniej przeszkadza niz w szamponie?
Owszem spłukujesz maske szamponem, ale po chcwili znowu nakładasz maske z silikonem. Czyli tak naprawde wypłukujesz go tylko na chwilę......
Oj dobra, nieważne zwyczajnie wzbudziło to moja ciekawość i tyle
Edit: Juz zrozumiałam co napisałas - zajęło mi to chwile, ale lepiej późno niz wcale
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-07 o 22:38
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:33   #2587
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tylko, że ja o coś innego pytam.
dlaczego silikon w masce mniej przeszkadza niz w szamponie?
Owszem spłukujesz maske szamponem, ale po chcwili znowu nakładasz maske z silikonem. Czyli tak naprawde wypłukujesz go tylko na chwilę......
Oj dobra, nieważne zwyczajnie wzbudziło to moja ciekawość i tyle
Dlatego, że go co mycie zmywasz szamponem bez silikonów, a mycie się silikonami, to tak jak mycie się parafiną Tu masz to wyjaśnione, pierwszy link z google
http://estyl.pl/blog/2011/02/silikon...abel-straszny/
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 22:33   #2588
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi, chodzi o to, że zwykle, o ile nie myjesz włosów odżywką, myjesz je zawsze szamponem i każdy lekki silikon w ten oto sposób sukcesywne jest zmywalny.
no chyba, że dostarczamy go znowu w kolejnej porcji maski
Dziękuję za wyjasnienie

A możesz mi jeszcze wytłumaczyć jak to jest z tymi silikonami w szamponach?
Bo tak - mając go w odżywce lub masce przyjmuje, że wypłuczemy go przy kolejnym myciu szamponem.
A jesli jest w szamponie? To chyba nie da rady go wypłukać tym szamponem, który silikon zawiera? Bo niby ma detergenty, no ale ma też silikon
Niewiele wiem na ten temat, bo dla mnie silikony to zło i po prostu unikam. To znaczy nigdy nie wnikałam, na którym etapie pielęgnacji szkodzą bardziej, bo uznałam, że skoro szkodzą to z nich rezygnuję. Ale teraz rozbudziłyście moją ciekawość.......

Teraz doczytałam Twój ostatnio post i chyba cos mi zaczyna switać!
Dziękuję ! Zaskoczyłam już
Jednak prościej ich nie używac
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-07 o 22:41
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:41   #2589
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no chyba, że dostarczamy go znowu w kolejnej porcji maski
Dziękuję za wyjasnienie

A możesz mi jeszcze wytłumaczyć jak to jest z tymi silikonami w szamponach?
Bo tak - mając go w odżywce lub masce przyjmuje, że wypłuczemy go przy kolejnym myciu szamponem.
A jesli jest w szamponie? To chyba nie da rady go wypłukać tym szamponem, który silikon zawiera? Bo niby ma detergenty, no ale ma też silikon
Niewiele wiem na ten temat, bo dla mnie silikony to zło i po prostu unikam. Ale teraz rozbudziłyście moją ciekawość.......

Teraz doczytałam Twój ostatnio post i chyba cos mi zaczyna switać!
Dziękuję!
Proszę bardzo Anuś Ja podchodzę do tego łopatologicznie, bez zbytnich emocji, bo lubię wiedzieć. Dlatego hasło: precz z silikonami, nie robi na mnie wrażenia. Lubię wiedzieć dlaczego, po co i jak to się ma do mojej obecnej sytuacji włosowej. Silikonów w szamponach nie stosuję wcale, za to mam jeszcze odżywki do wykończenia z łagodnymi silikonami i żyję Moje włosy to lubią, bo moja odżywka zawsze jest bogata w inne naturalne wyciągi, czy oleje i pilnie studiuję jej skład. Wystrzegam się silikonów silnych, ale nie boję się ich w ilości znikomej w odżywce. jakiś czas temu zwariowałam na punkcie JMO i nie tęsknię za nimi Chociaż wiadomo, prawdziwy maniak naturalnego trybu życia stosować ich nie powinien Ale wracając do sedna nie jest to toksyczna substancja. Po prostu jednym służy, innym nie.

Spojrzałam i muszę mieć ten żel do mycia z mącznicą, bo "łocka" mi się zaświeciły )) Jakby któraś z Was o jakiejś wyprzedaży JMO, typu dwa za jeden coś wiedziała, to mówcie koniecznie!
http://estyl.pl/blog/2012/08/john-ma...cy-lekarskiej/

No i zrobiłam zamówienie w sklepie nowym setare, ale tylko szampon wzięłam, bo prowadzę akcję wykańczania swoich zapasów I parę półproduktów.

I jeszcze się pochwalę, że w końcu przyszło do mnie zamówienie z P&R i zapachy mnie powaliły, negatywnie niestety. Jakbym Avon wąchała,a wyrosłam z niego jakiś czas temu U mnie na razie na minus (scrub i masło hipoalergiczne w próbkach), mdli mnie od tego zapachu. Może mi się coś zmieni, ale na razie leży w pudle, bo nie jestem w stanie testować. Reszta chyba ok, jeszcze nie otwierałam.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-08-07 o 23:48 Powód: bład
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 23:36   #2590
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
o perfumach zapomnialam i o isanie z babassu wiecej grzechow nie pamietam
O, też zapomniałam o perfumach.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
perfumy oczywiscie jeszcze...... chociaz mleczko JMO pachnie tak ladnie, ze moglabym nim zastapic mojego psikacza.
Ja właśnie używam tak balsamu JMO - jako pachnidła.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja z Elmexu nie zrezygnuję nigdy bo... się boję Mam mega super extra epicko nadwrażliwe zęby - zbadane przez kilku dentystów i nie znaleźli przyczyny - miewam okresy gdzie nawet nie mogę mówić (najczęściej zimą), nie mogę oddychać przez usta, praktycznie cały czas mnie lekko bolą w ten specyficzny dla wrażliwych zębów sposób. Nie tylko po kontakcie z zimnym czy gorącym, cały czas. Elmexu używam od zawsze, jest po nim znośnie, więc wolę nie ryzykować Raz zaryzykowałam z Sensodyne i nie mogłam mówić przez ból jaki mi po tej paście pozostał.
Też mam nadwrażliwe zęby, a do tego delikatne dziąsła. Tylko Elmex i Lacalut dają radę w moim przypadku. Sensodyne jest beznadziejna.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ania bierz maskę. Dobra maska nie jest zła, nie? Ej a moje włosy strasznie się puszą... dbam o nie jak o jajko, delikatnie czeszę, nakładam masła, oleje a one wariują... Może to przez pogodę. Wczoraj podcięłam końcówki i mam nadzieję, że już się nie rozdwoją. Czekam też aż wypłucze mi się w końcu Casting z włosów, bo strasznie mi zrudziały. Moje włosy cholernie długo trzymają pigment. Już minęło jakieś 4-5 tygodni od malowania, włosy myję codziennie, a szampon ponoć do 28 myć. Na dole zdjęcie włosów przed ścięciem. Marzy mi się normalny ciemny brąz, mój naturalny i piękna tafla gładkich włosów
Śliczne włoski. I w ogóle ładnie wyglądasz, mimo że zdjęcie tylko od tyłu.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-08-07 o 23:38
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 23:42   #2591
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Napisałam o silikonie, bo raczej nie nalezy on do naturalnych składników
A czemu bardziej przeszkadza Ci w poczatkowym etapie? Maska jest ostatnią rzeczą, którą się kładzie na włosy więc najmniej sie ją z włosów zmywa - dlatego mi się zawsze wydawało, że własnie silikony z masek i odzywek najbardziej na włosach zostają ale to takie intuicyjne, nie wiem jak technicznie to wyglada.

Ten mój system jest troszeczkę pokręcony jeśli chodzi o włosy. Wymyśliłam sobie, że silikon zawarty w szamponie, odżywce oblepia już włos na samym początku i tym samym utrudnia penetracje składników odżywczych w głąb włosa. Dlatego chciałam max. zrezygnować z silikonów w szamponie, odżywce i masce.

Może napiszę troszkę o tej mojej pielęgnacji i wtedy będziesz wiedziała o co chodzi.
Wpierw zmywam włosy szamponem z sls, następnie nakładam olej na kilka godzin i zmywam go b.łagodnym szamponem. Później stosuję odżywkę. Po przeschnięciu zabezpieczam końcówki olejkiem i używam tzw. silikonów. Mam po nich ładny skręt. Nie zrezygnuje z mega wydajnego i zarazem drogiego produktu, który mi służy tylko dlatego, że zawiera w sobie potencjalnie zły silikon czyt. nie wyrzucę go. Dlatego, aż tak bardzo nie przejmuję się maseczką póki mam silikonowy lotion i serum.
W dni bezolejowe odżywkę zastępuję maską, a głowę myję łagodnym szamponem.


Widzę, że ta maska ma tzw. przyjazny silikon Amodimethicone i to daleko w składzie. Jest on też łatwo zmywalny (oj sama siebie pocieszam). Pewnie nie kupiłabym, gdybym się przyjrzała, no ale trudno. W każdym razie dziękuję za zwrócenie uwagi .

Ogólnie moim zamiarem jest używanie przyjaznych mi kosmetyków. Najlepiej naturalnych. Zaczęłam zwracać uwagę na składy, a jak dotąd najlepsze wg. mnie są te naturalne. Póki co moje włoski są w coraz lepszym stanie Cały czas się uczę i będę wdzięczna za porady.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 05:29   #2592
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Promolcia,widzialam zmywacz sante na helfach po 15.50zl

Ja tez nie lubie szamponow na objetsc bo robia mi puch, natomiast wychodzi na to ze lubie byc dziadowa-bo lubie gladkie proste wygladzone wlosy u siebie
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 06:12   #2593
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Musze wam sie do czegos przyznac nie wytrzymalam i przetestowalam maski do wlosow z organic shop i musze powiedziec, ze sa zaje....te na 1 miejscu plasuje sie figa oraz avocado na 2 jasmin cos mi zapach zbytnio nie podszedl nawilzaja bardzo dobrze moje krecone suchary i loki jakos tak ladniej sie prezentuja
Dzis zrobilam sobie tez maseczke mango i morela na paszcze troche piecze bo ma w sobie kwasik ale zapach jest tak fajny ze dla samego zapachu warto "pocierpiec" Mam nadzieje, ze moze w jakis cudowny magiczny sposob maska podziala na moje pory na polikach bo cos glinki ostatnio przestaly na mnie dzialac
musiałaś?otwierać i nas kusić
jak ją oceniasz do maski drożdżowej,lepsza?gorsza?
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Spojrzałam i muszę mieć ten żel do mycia z mącznicą, bo "łocka" mi się zaświeciły )) Jakby któraś z Was o jakiejś wyprzedaży JMO, typu dwa za jeden coś wiedziała, to mówcie koniecznie!
http://estyl.pl/blog/2012/08/john-ma...cy-lekarskiej/

I jeszcze się pochwalę, że w końcu przyszło do mnie zamówienie z P&R i zapachy mnie powaliły, negatywnie niestety. Jakbym Avon wąchała,a wyrosłam z niego jakiś czas temu U mnie na razie na minus (scrub i masło hipoalergiczne w próbkach), mdli mnie od tego zapachu. Może mi się coś zmieni, ale na razie leży w pudle, bo nie jestem w stanie testować. Reszta chyba ok, jeszcze nie otwierałam.
a wiesz,że i mnie ostatnio na ten żel JMO wzięło

krem alvy do rąk ocenić mogę jako świetny(na pewno lepszy od phenome i p&r)ale jedno co mi w nim przeeszkadza to zapach domestosowej cytryny ala p&rprzez p&r i ich śmierdzące zapachy teraz cytryna w kosmetykach ostro gryzie mnie w nos.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:32   #2594
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

12-14.10.2012 Łódż, I Targi Ekologicznego Stylu Życia - Be Eco
będzie stoisko sklepu Bioarp
http://beeco.com.pl/

Ja również zamówiłam w nowym sklepie i widzę po numerze zamówienia, że w jeden dzień pani miała 100 zamówień
I tym sposobem przez wątkowe kusicielki czekam na 3 paczki i basta na kilka miesięcy z szaleństwami zakupowymi
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:47   #2595
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Promolcia,widzialam zmywacz sante na helfach po 15.50zl

Ja tez nie lubie szamponow na objetsc bo robia mi puch, natomiast wychodzi na to ze lubie byc dziadowa-bo lubie gladkie proste wygladzone wlosy u siebie
to jest tez jestem dzis dziadowka bo mam dzis piekna tafle gladkich wlosow
dziwnie sie czuje w prostych wlosach, chyba ze 3 mce ich nie prostowalam

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
musiałaś?otwierać i nas kusić
jak ją oceniasz do maski drożdżowej,lepsza?gorsza?
Maski przede wszystkim sa inne. Wydaje mi sie, ze maski organic shop lepiej nawilzaja moje suchary i mam ladniejszy skret po nich.Wszystko zalezy od rodzaju wlosa i czego potrzebuja. Maska jajkowa i drozdzak slicznie wygladzaja wlosy i chyba bardziej obciazaja mimo iz konsystencje maja lzejsza i rzadsza
Dzis np uzylam maski jajkowej i mam sliczne gladkie wlosy
Musisz wyprobwac obie wtedy sie przekonasz i bedziesz miala porownanie
Ciekawi mnie jakie jeszcze maski ma organic shop
Nie wiem jak to sie stalo ale dzis zauwazylam, ze mam koncowke szamponu i nic w zapasach
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:55   #2596
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to jest tez jestem dzis dziadowka bo mam dzis piekna tafle gladkich wlosow
dziwnie sie czuje w prostych wlosach, chyba ze 3 mce ich nie prostowalam


Maski przede wszystkim sa inne. Wydaje mi sie, ze maski organic shop lepiej nawilzaja moje suchary i mam ladniejszy skret po nich.Wszystko zalezy od rodzaju wlosa i czego potrzebuja. Maska jajkowa i drozdzak slicznie wygladzaja wlosy i chyba bardziej obciazaja mimo iz konsystencje maja lzejsza i rzadsza
Dzis np uzylam maski jajkowej i mam sliczne gladkie wlosy
Musisz wyprobwac obie wtedy sie przekonasz i bedziesz miala porownanie
Ciekawi mnie jakie jeszcze maski ma organic shop
Nie wiem jak to sie stalo ale dzis zauwazylam, ze mam koncowke szamponu i nic w zapasach
koniecznie kup love2 mix
wstałam po wczorajszym myciu, a włosy delikatne jak jedwab, nie moge się nadziwić to obecnie mój numer 1 razem z australian organic
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:00   #2597
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to jest tez jestem dzis dziadowka bo mam dzis piekna tafle gladkich wlosow
dziwnie sie czuje w prostych wlosach, chyba ze 3 mce ich nie prostowalam


Maski przede wszystkim sa inne. Wydaje mi sie, ze maski organic shop lepiej nawilzaja moje suchary i mam ladniejszy skret po nich.Wszystko zalezy od rodzaju wlosa i czego potrzebuja. Maska jajkowa i drozdzak slicznie wygladzaja wlosy i chyba bardziej obciazaja mimo iz konsystencje maja lzejsza i rzadsza
Dzis np uzylam maski jajkowej i mam sliczne gladkie wlosy
Musisz wyprobwac obie wtedy sie przekonasz i bedziesz miala porownanie
Ciekawi mnie jakie jeszcze maski ma organic shop
Nie wiem jak to sie stalo ale dzis zauwazylam, ze mam koncowke szamponu i nic w zapasach
czuję sie skuszona,choć pewnie nie tylko ja po Twoim poście.

no nic musisz złożyć zamówienie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:13   #2598
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
koniecznie kup love2 mix
wstałam po wczorajszym myciu, a włosy delikatne jak jedwab, nie moge się nadziwić to obecnie mój numer 1 razem z australian organic
no wlasnie myslalam nad nimi tylko nie wiem ktory wszystkie brzmia tak kuszaco i smakowicie najchetniej wzielabym kazdego po pol opakowania

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
czuję sie skuszona,choć pewnie nie tylko ja po Twoim poście.

no nic musisz złożyć zamówienie
ano musze musze a ze jednego szamponu zmawiac sie nie oplaca to pewnie bede musiala wziazc cos jeszcze
Chyba ze w rossie kupie szampon z alterry
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:28   #2599
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no wlasnie myslalam nad nimi tylko nie wiem ktory wszystkie brzmia tak kuszaco i smakowicie najchetniej wzielabym kazdego po pol opakowania


ano musze musze a ze jednego szamponu zmawiac sie nie oplaca to pewnie bede musiala wziazc cos jeszcze
Chyba ze w rossie kupie szampon z alterry
ja mam mango i padłam z zachwytów
chcę też jeszcze 2 rodzaje
a potem organic shop z kaliny




ja niestety zakończyłam przygodę z szamponami z alterry, bo mi wysuszają włosy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 08:33   #2600
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja mam mango i padłam z zachwytów
chcę też jeszcze 2 rodzaje
a potem organic shop z kaliny




ja niestety zakończyłam przygodę z szamponami z alterry, bo mi wysuszają włosy
a moze jest ktos chetny na wspolne zamowienie ze 2, 3 szamponow na spolke???
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:37   #2601
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a moze jest ktos chetny na wspolne zamowienie ze 2, 3 szamponow na spolke???
ja odpadam, bo już poszalałam i będę się kryć z tymi 3 paczkami
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:38   #2602
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Anuś Ja podchodzę do tego łopatologicznie, bez zbytnich emocji, bo lubię wiedzieć. Dlatego hasło: precz z silikonami, nie robi na mnie wrażenia. Lubię wiedzieć dlaczego, po co i jak to się ma do mojej obecnej sytuacji włosowej. Silikonów w szamponach nie stosuję wcale, za to mam jeszcze odżywki do wykończenia z łagodnymi silikonami i żyję Moje włosy to lubią, bo moja odżywka zawsze jest bogata w inne naturalne wyciągi, czy oleje i pilnie studiuję jej skład. Wystrzegam się silikonów silnych, ale nie boję się ich w ilości znikomej w odżywce. jakiś czas temu zwariowałam na punkcie JMO i nie tęsknię za nimi Chociaż wiadomo, prawdziwy maniak naturalnego trybu życia stosować ich nie powinien Ale wracając do sedna nie jest to toksyczna substancja. Po prostu jednym służy, innym nie.

Spojrzałam i muszę mieć ten żel do mycia z mącznicą, bo "łocka" mi się zaświeciły )) Jakby któraś z Was o jakiejś wyprzedaży JMO, typu dwa za jeden coś wiedziała, to mówcie koniecznie!
http://estyl.pl/blog/2012/08/john-ma...cy-lekarskiej/

No i zrobiłam zamówienie w sklepie nowym setare, ale tylko szampon wzięłam, bo prowadzę akcję wykańczania swoich zapasów I parę półproduktów.

I jeszcze się pochwalę, że w końcu przyszło do mnie zamówienie z P&R i zapachy mnie powaliły, negatywnie niestety. Jakbym Avon wąchała,a wyrosłam z niego jakiś czas temu U mnie na razie na minus (scrub i masło hipoalergiczne w próbkach), mdli mnie od tego zapachu. Może mi się coś zmieni, ale na razie leży w pudle, bo nie jestem w stanie testować. Reszta chyba ok, jeszcze nie otwierałam.

ja sie dużo swojego czasu naczytałam o silikonach i wiesz - wyobraźnia zaczęła pracować to nie była tak, że uwierzyłam komuś na słowo, tylko te wszystkie artykuły ostudziły mój zapał co do nich. I przyznam, że odkąd wyeliminowałm je z pielęgnacji to moje włosy lepiej sobie radzą. Ale tak juz jest z włosami - każde co innego potrzebują. A potem, po podjeciu decyzji o eliminiacji silikonów, juz nie interesowałam się, na którym etapie szkodza bardziej. Ale teraz mam nową, interesująca wiedzę na ten temat chociaz ja akurat wciąz nie zamierzam stosowac silikonów no chyba, ze cos niechcący przegapię.....

p&r niestety zapachami nie zachwycaja. Szkoda, bo czasem firma ma naprawde niezłe produkty, ale te walące taniością zapachy psują efekt....
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ten mój system jest troszeczkę pokręcony jeśli chodzi o włosy. Wymyśliłam sobie, że silikon zawarty w szamponie, odżywce oblepia już włos na samym początku i tym samym utrudnia penetracje składników odżywczych w głąb włosa. Dlatego chciałam max. zrezygnować z silikonów w szamponie, odżywce i masce.

Może napiszę troszkę o tej mojej pielęgnacji i wtedy będziesz wiedziała o co chodzi.
Wpierw zmywam włosy szamponem z sls, następnie nakładam olej na kilka godzin i zmywam go b.łagodnym szamponem. Później stosuję odżywkę. Po przeschnięciu zabezpieczam końcówki olejkiem i używam tzw. silikonów. Mam po nich ładny skręt. Nie zrezygnuje z mega wydajnego i zarazem drogiego produktu, który mi służy tylko dlatego, że zawiera w sobie potencjalnie zły silikon czyt. nie wyrzucę go. Dlatego, aż tak bardzo nie przejmuję się maseczką póki mam silikonowy lotion i serum.
W dni bezolejowe odżywkę zastępuję maską, a głowę myję łagodnym szamponem.


Widzę, że ta maska ma tzw. przyjazny silikon Amodimethicone i to daleko w składzie. Jest on też łatwo zmywalny (oj sama siebie pocieszam). Pewnie nie kupiłabym, gdybym się przyjrzała, no ale trudno. W każdym razie dziękuję za zwrócenie uwagi .

Ogólnie moim zamiarem jest używanie przyjaznych mi kosmetyków. Najlepiej naturalnych. Zaczęłam zwracać uwagę na składy, a jak dotąd najlepsze wg. mnie są te naturalne. Póki co moje włoski są w coraz lepszym stanie Cały czas się uczę i będę wdzięczna za porady.
rozumiem
Ja tez miałam ochotę na ta maskę miałam ja w koszyku nawet ale w ostatniej chwili spojrzałam na dupkę opakowania.
Daj znac jak sie bedzie sprawowała, bo ma w sobie naprawde dużo fajnych i interesujących rzeczy.
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

Musze wam sie do czegos przyznac nie wytrzymalam i przetestowalam maski do wlosow z organic shop i musze powiedziec, ze sa zaje....te na 1 miejscu plasuje sie figa oraz avocado na 2 jasmin cos mi zapach zbytnio nie podszedl nawilzaja bardzo dobrze moje krecone suchary i loki jakos tak ladniej sie prezentuja
Dzis zrobilam sobie tez maseczke mango i morela na paszcze troche piecze bo ma w sobie kwasik ale zapach jest tak fajny ze dla samego zapachu warto "pocierpiec" Mam nadzieje, ze moze w jakis cudowny magiczny sposob maska podziala na moje pory na polikach bo cos glinki ostatnio przestaly na mnie dzialac
o matko!
dobrze, że napisałaś to już po tym jak złożyłam zamówienie, bo wczoraj ostatnim rzutem zdrowego rozsądku przetłumaczyłam sobie, że mam masek do włosów na 2 miesiące i nie wzięłam żadnej.
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to jest tez jestem dzis dziadowka bo mam dzis piekna tafle gladkich wlosow
dziwnie sie czuje w prostych wlosach, chyba ze 3 mce ich nie prostowalam


Maski przede wszystkim sa inne. Wydaje mi sie, ze maski organic shop lepiej nawilzaja moje suchary i mam ladniejszy skret po nich.Wszystko zalezy od rodzaju wlosa i czego potrzebuja. Maska jajkowa i drozdzak slicznie wygladzaja wlosy i chyba bardziej obciazaja mimo iz konsystencje maja lzejsza i rzadsza
Dzis np uzylam maski jajkowej i mam sliczne gladkie wlosy
Musisz wyprobwac obie wtedy sie przekonasz i bedziesz miala porownanie
Ciekawi mnie jakie jeszcze maski ma organic shop
Nie wiem jak to sie stalo ale dzis zauwazylam, ze mam koncowke szamponu i nic w zapasach
no to zamawiaj!!!
love2mix polecam gorąco
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:42   #2603
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Jak tam testowalas juz alverdziaki???

Musze wam sie do czegos przyznac nie wytrzymalam i przetestowalam maski do wlosow z organic shop i musze powiedziec, ze sa zaje....te na 1 miejscu plasuje sie figa oraz avocado na 2 jasmin cos mi zapach zbytnio nie podszedl nawilzaja bardzo dobrze moje krecone suchary i loki jakos tak ladniej sie prezentuja
Dzis zrobilam sobie tez maseczke mango i morela na paszcze troche piecze bo ma w sobie kwasik ale zapach jest tak fajny ze dla samego zapachu warto "pocierpiec" Mam nadzieje, ze moze w jakis cudowny magiczny sposob maska podziala na moje pory na polikach bo cos glinki ostatnio przestaly na mnie dzialac
Wczoraj na noc maźnełam się pomadką - fajny tłuścioch
Nie kuś maskami Mam teraz na stanie 5 odżywek i masek. Wystarczy.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Śliczne włoski. I w ogóle ładnie wyglądasz, mimo że zdjęcie tylko od tyłu.
dziękuję, jeszcze nikt mi nie mówił, że mam tył ładny
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubie szamponow na objetsc bo robia mi puch, natomiast wychodzi na to ze lubie byc dziadowa-bo lubie gladkie proste wygladzone wlosy u siebie
A jakie masz włoski? Pokaż
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to jest tez jestem dzis dziadowka bo mam dzis piekna tafle gladkich wlosow
dziwnie sie czuje w prostych wlosach, chyba ze 3 mce ich nie prostowalam
szybko pokazuj swoją taflę. Zrobiłam się maniaczką włosów. Ale ja tak mam, że raz faza na to, potem na tamto. To chyba przez wakacje...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:53   #2604
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja odpadam, bo już poszalałam i będę się kryć z tymi 3 paczkami
oj tam jedna w ta czy w ta przy takiej ilosc nie zrobi roznicy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

o matko!
dobrze, że napisałaś to już po tym jak złożyłam zamówienie, bo wczoraj ostatnim rzutem zdrowego rozsądku przetłumaczyłam sobie, że mam masek do włosów na 2 miesiące i nie wzięłam żadnej.

no to zamawiaj!!!
love2mix polecam gorąco
tylko na 2 msce?? cos slabo sie starasz a co tam ciekawego zamowilas pochwal sie moze jednak chcialabys przetestowac inne szampony z love? przy okazji podeslalabym Ci probaski masek organic shop

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wczoraj na noc maźnełam się pomadką - fajny tłuścioch
Nie kuś maskami Mam teraz na stanie 5 odżywek i masek. Wystarczy.

dziękuję, jeszcze nikt mi nie mówił, że mam tył ładny

A jakie masz włoski? Pokaż

szybko pokazuj swoją taflę. Zrobiłam się maniaczką włosów. Ale ja tak mam, że raz faza na to, potem na tamto. To chyba przez wakacje...
tylko po 5 postaram sie zrobic popoludniu bo w pracy nie mam warunkow do sesji foto chyba ze nie przetrwaja sesji squasha to wyprostuje specjalnie dla Ciebie w weekend Ale nie licz na jakies cuda bo moje wlosy kiepskie sa i krotkie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:02   #2605
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

tylko po 5 postaram sie zrobic popoludniu bo w pracy nie mam warunkow do sesji foto chyba ze nie przetrwaja sesji squasha to wyprostuje specjalnie dla Ciebie w weekend Ale nie licz na jakies cuda bo moje wlosy kiepskie sa i krotkie
Nie po, tylko 5 razem, źle napisałam. A Ty ile masz?
O Kochana, specjalnie dla mnie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:03   #2606
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj tam jedna w ta czy w ta przy takiej ilosc nie zrobi roznicy


tylko na 2 msce?? cos slabo sie starasz a co tam ciekawego zamowilas pochwal sie moze jednak chcialabys przetestowac inne szampony z love? przy okazji podeslalabym Ci probaski masek organic shop


tylko po 5 postaram sie zrobic popoludniu bo w pracy nie mam warunkow do sesji foto chyba ze nie przetrwaja sesji squasha to wyprostuje specjalnie dla Ciebie w weekend Ale nie licz na jakies cuda bo moje wlosy kiepskie sa i krotkie
ale wczoraj odebrałam 4 i miałam farta, bo spotkałam listonosza na ulicy z rana

ja napisałam na plotkowym, bo mam delikatną sprawę będę wdzięczna za rady

A czy spece od szamponów mogą mi porównać szampon love2mix do organic shop? który lepszy?
i czy ktoś ma masło do ciała organic shop z mandarynką? czy pięknie pachnie?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-08-08 o 09:10
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:10   #2607
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja mam mango i padłam z zachwytów
chcę też jeszcze 2 rodzaje
a potem organic shop z kaliny




ja niestety zakończyłam przygodę z szamponami z alterry, bo mi wysuszają włosy
mam to samo
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a moze jest ktos chetny na wspolne zamowienie ze 2, 3 szamponow na spolke???
a na jakie?
W razie czego służę połówka przeciwłupieżowego NS
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:14   #2608
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie po, tylko 5 razem, źle napisałam. A Ty ile masz?
O Kochana, specjalnie dla mnie?
jesli chodzi o maski to ja mam 3 z organic shop, jajkowa i organique oraz alterre.
Odzywki pod prysznicem zaczete 2 z bee naturals, ns odnowa i blask, nature's gate i isane Jakies jeszcze mam w zapasie w komodzie
Tak specjalnie dla Ciebie wiesz studio fotograficzne lampy oswietlenie photoshop
Obawiam sie, ze proste wlosy nie przezyaja w stanie nienaruszonym takiej masakry jaka sobie serwujemy na squashu

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale wczoraj odebrałam 4 i miałam farta, bo spotkałam listonosza na ulicy z rana

ja napisałam na plotkowym, bo mam delikatną sprawę będę
wdzięczna za rady
hehe dobra jestes przechwycilas paczke w "locie":cmok :

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mam to samo

a na jakie?
W razie czego służę połówka przeciwłupieżowego NS
przeciwlupiezowe za szybko wymywaja mi kolor takze dziekuje
mysle, ze sie dogadamy jak sie zdecydujesz a Ty jakie bys chciala??

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-08-08 o 09:16
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:27   #2609
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tylko na 2 msce?? cos slabo sie starasz a co tam ciekawego zamowilas pochwal sie moze jednak chcialabys przetestowac inne szampony z love? przy okazji podeslalabym Ci probaski masek organic shop
to napisz, które Ty chcesz kupic a ja sie określę
w sumie to juz kupiłam szampony, ale cos może mnie skusi
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość



przeciwlupiezowe za szybko wymywaja mi kolor takze dziekuje
mysle, ze sie dogadamy jak sie zdecydujesz a Ty jakie bys chciala??
Mnie skusiło jego działanie antyseptyczne. Jakoś teraz latem mam wieczne wrazenie brudnej skóry głowy i licze na to, ze ten szampon mi pomoże a poza tym opis tych ziół był taki zachęcający, że pomimo braku łupieżu go kupiłam
Mnie jeszcze kusił szampon NS objętość i pielęgnacja ale Ty chyba nie bardzo za zwiekszającymi objętość przepadasz......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:31   #2610
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wczoraj na noc maźnełam się pomadką - fajny tłuścioch
Nie kuś maskami Mam teraz na stanie 5 odżywek i masek. Wystarczy.

dziękuję, jeszcze nikt mi nie mówił, że mam tył ładny

A jakie masz włoski? Pokaż


szybko pokazuj swoją taflę. Zrobiłam się maniaczką włosów. Ale ja tak mam, że raz faza na to, potem na tamto. To chyba przez wakacje...
Oj. Ja też mam lekkiego świra na punkcie włosów i to nie przez wakacje. Tylko wcześniej kompletnie nie wiedziałam jak je odżywić. Za dwa tyg. mam zabieg keratynowy - odżywiający włosy. Ponoć starcza na 2 tyg i się wypłukuje. Zobaczymy. Może sama kupię keratynę i będę coś kombinować

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja odpadam, bo już poszalałam i będę się kryć z tymi 3 paczkami
hihi. Znam ten ból. Ten mały stresik związany z porą przyjazdu kuriera. Zdąży zanim z pracy powracają czy nie zdąży

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wczoraj na noc maźnełam się pomadką - fajny tłuścioch
Nie kuś maskami Mam teraz na stanie 5 odżywek i masek. Wystarczy.

dziękuję, jeszcze nikt mi nie mówił, że mam tył ładny

A jakie masz włoski? Pokaż

szybko pokazuj swoją taflę. Zrobiłam się maniaczką włosów. Ale ja tak mam, że raz faza na to, potem na tamto. To chyba przez wakacje...
Kallos to ten słynny latte?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.