pomórzcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-29, 15:33   #1
kasiulka*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1

pomórzcie


kupiłam sobie maszynke do golenia lesz nie bardzo wiem jak sie nią posłużyć bo do tej pory uzywałam kremów do depilacji bo zawsze bałam sie tych zacięć jak mozecie to piszcie na mój mail catherineee@op.pl lub tutaj. Z góry dzięki!!!
kasiulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 15:47   #2
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: pomórzcie

Hmmm, no jak to wytłumaczyć? Oprócz maszynki najlepiej zaopatrzyć się też w pianke do golenia-może być zwykła dla mężczyzn
1.pozmaruj nogi pianka-dobrze miec umyte i osuszone.
2.odbezpiecz maszynkę(zazywczaj ma platikową osłonkę na ostrzu)
3.w kierunku pod włos-od dołu nogi, do góry, przejedź maszynką po skórze. Trzymaj ją tak, aby przylegała do skóry, nie zbyt mocno, żeby się nie zaciąc.
NIestety zacięcia zdarzają się często- wystarczy że skóra jest nierówna a maszynka nie najlepszej jakości, wtedy koniecznie opłucz skórę i niestety plaster. Gól nogi delikatnie i dokładnie, ja często robiłam to szybko i teraz mam okropna bliznę nad kostka, ale to była na prawde moja wina Mój chłopak mówi, że jego maszynką nigdy się nie zacina (ba buzi ) więc może lepiej kupić droższa maszynkę, jeżeli masz zamiar zawsze w ten sposób pozbywać się włosków.
Aha, no to oczywiście odnosi się tez do innych części ciała, nie wiem czemu sie skupiłam tylko na nogach.
Powodzenia
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.