Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-08, 09:57   #1021
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Jej obudziłam się na 34 stronie nowego wątku-szok

W piątek odebrałam mini zamówienie z Locci- kostka+3 mini kremy do rąk+5 próbek, jestem zadowolona

Co nie zmienia faktu że stacjonarnie mogę wydać 10 razy tyle i nie dostać ani jednej próbki
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 09:59   #1022
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Ale szalejecie z kuferkami, tak Wam zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
ja mam właśnie tak ze z powodu kuferka susze zęby a z tyłu głowy mam napisane sephora box tez jestem go bardzo ciekawa. .. Czy u was też tak wieje?? Normalnie boje się z domu wyjść
Okropnie wieje, ale za to jest ciepło
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:01   #1023
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
U mnie jest jakiś tajfun albo orkan niedługo się zbieram na obiad do mamusi, oby nie urwało mi głowy
No właśnie jakieś cuda się dzieją dzisiaj. Jedno jest pewne obiad u Mamusi na pewno będzie smaczny

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ale szalejecie z kuferkami, tak Wam zazdroszczę


Okropnie wieje, ale za to jest ciepło

Ooo i takie pozytywne wieści to ja lubię dzięki juz się boje wyjść trochę mniej
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:02   #1024
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Jej obudziłam się na 34 stronie nowego wątku-szok

W piątek odebrałam mini zamówienie z Locci- kostka+3 mini kremy do rąk+5 próbek, jestem zadowolona

Co nie zmienia faktu że stacjonarnie mogę wydać 10 razy tyle i nie dostać ani jednej próbki
za zamówienie w stacjonarkach jest niestety loteria z obsługującymi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:02   #1025
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja wolę gratisy od zniżki w ramach usprawiedliwienia:
- w zamówieniu z Estee jest 30ml kremu Revitalizing - 2x po 15ml. (cena w S. to 269zł);
- pełnowymiarowy genialny tusz Sumptuous
- boski rozświetlacz i cienie + róże
Lepiej wychodzi niż zamówienie z S. z boxem
Ja już pożegnałam wyrzuty sumienia teraz zostało tylko czekanie na paczkę

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



Jest mini Modern Muse ze sprayem fajny zapach, choć niczego nie urywa
Podejrzewam, że wszystkie kosmetyki to świeżynki więc spokojnie poczekają w zapasach
O co to się dzieje. Jak Maarthusia jest w niedzielę na wizażu to jutro musi być box w Syforze

za zamówienie, pół nocy nie mogłam spać przez ten kuferek, bije się z myślami bo wypłata za dwa dni, oszczędzać trzeba grubo ponad tysiak przez ubiegły miesiąc na kosmetyki poszedł ale pewnie będzie jak z meteorytami świątecznymi, że się ze trzy dni będę męczyć, a i tak kliknę czyli lepiej klikać od razu poza tym od dawna planuje zakup różu w kolorze 08 a widzę go w zestawie. Tusz uwielbiam, Modern Muse to dla mnie taki zapach do klasycznych ubrań,płyn do demakijażu jest taki se szybko się kończy, ale miałam gorsze. Cieni miałam więcej nie kupować, tylko tusze i pielęgnacje... Błagam powiedzcie, że mi to niepotrzebne
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:03   #1026
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Z jaką ulotką (w sensie skąd ją wziąć)?
Btw, szkoda, że w Syforce kody nie działają z produktami wyprzedażowymi To by był szał
Pocztą dostałam z katalogiem świątecznym

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Do kiedy?
Długo - do 25.11.2015 - wszystkie zestawy wykupią

Też zamówiłam kufer . Miałam zeszłoroczny i szczerze mówiąc cienie d. nie urywały. Znacznie gorsze niż pojedyncze i do tego "nierówne". Kilka kolorów tak twardych, że je w końcu wyrzuciłam.
Mam nadzieję, że te będą lepsze
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:03   #1027
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ale szalejecie z kuferkami, tak Wam zazdroszczę


Okropnie wieje, ale za to jest ciepło
Iza zamawiaj tez żeby potem w myśl zasady nie żałować
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 10:06   #1028
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
No właśnie jakieś cuda się dzieją dzisiaj. Jedno jest pewne obiad u Mamusi na pewno będzie smaczny

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------




Ooo i takie pozytywne wieści to ja lubię dzięki juz się boje wyjść trochę mniej
najlepszy taki obiadek

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
O co to się dzieje. Jak Maarthusia jest w niedzielę na wizażu to jutro musi być box w Syforze

za zamówienie, pół nocy nie mogłam spać przez ten kuferek, bije się z myślami bo wypłata za dwa dni, oszczędzać trzeba grubo ponad tysiak przez ubiegły miesiąc na kosmetyki poszedł ale pewnie będzie jak z meteorytami świątecznymi, że się ze trzy dni będę męczyć, a i tak kliknę czyli lepiej klikać od razu poza tym od dawna planuje zakup różu w kolorze 08 a widzę go w zestawie. Tusz uwielbiam, Modern Muse to dla mnie taki zapach do klasycznych ubrań,płyn do demakijażu jest taki se szybko się kończy, ale miałam gorsze. Cieni miałam więcej nie kupować, tylko tusze i pielęgnacje... Błagam powiedzcie, że mi to niepotrzebne
wszystko przez Margo i kuferek

Klikaj kufer, bo to mega okazja poza tym lepiej żałować, że się klikło , niż że się przepuściło okazję

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Pocztą dostałam z katalogiem świątecznym



Długo - do 25.11.2015 - wszystkie zestawy wykupią

Też zamówiłam kufer . Miałam zeszłoroczny i szczerze mówiąc cienie d. nie urywały. Znacznie gorsze niż pojedyncze i do tego "nierówne". Kilka kolorów tak twardych, że je w końcu wyrzuciłam.
Mam nadzieję, że te będą lepsze
ups niedobrze, że cienie z tamtego kufra kiepskie może te będą lepsze
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:07   #1029
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
O co to się dzieje. Jak Maarthusia jest w niedzielę na wizażu to jutro musi być box w Syforze

za zamówienie, pół nocy nie mogłam spać przez ten kuferek, bije się z myślami bo wypłata za dwa dni, oszczędzać trzeba grubo ponad tysiak przez ubiegły miesiąc na kosmetyki poszedł ale pewnie będzie jak z meteorytami świątecznymi, że się ze trzy dni będę męczyć, a i tak kliknę czyli lepiej klikać od razu poza tym od dawna planuje zakup różu w kolorze 08 a widzę go w zestawie. Tusz uwielbiam, Modern Muse to dla mnie taki zapach do klasycznych ubrań,płyn do demakijażu jest taki se szybko się kończy, ale miałam gorsze. Cieni miałam więcej nie kupować, tylko tusze i pielęgnacje... Błagam powiedzcie, że mi to niepotrzebne
Tusz jest pełnowymiarowy a ile doustnych no i ten rozświetlacz polecany przez aniyam. Ja ci nie mogę tego powiedzieć ze się nie przyda.
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:07   #1030
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
za zamówienie w stacjonarkach jest niestety loteria z obsługującymi
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
O co to się dzieje. Jak Maarthusia jest w niedzielę na wizażu to jutro musi być box w Syforze

za zamówienie, pół nocy nie mogłam spać przez ten kuferek, bije się z myślami bo wypłata za dwa dni, oszczędzać trzeba grubo ponad tysiak przez ubiegły miesiąc na kosmetyki poszedł ale pewnie będzie jak z meteorytami świątecznymi, że się ze trzy dni będę męczyć, a i tak kliknę czyli lepiej klikać od razu poza tym od dawna planuje zakup różu w kolorze 08 a widzę go w zestawie. Tusz uwielbiam, Modern Muse to dla mnie taki zapach do klasycznych ubrań,płyn do demakijażu jest taki se szybko się kończy, ale miałam gorsze. Cieni miałam więcej nie kupować, tylko tusze i pielęgnacje... Błagam powiedzcie, że mi to niepotrzebne
A nie: edytuję bo myślałam że ma być zestaw z meteorytami- tak wychodzi czytanie na szybko.

Edytowane przez Lena_94
Czas edycji: 2015-11-08 o 10:08
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:07   #1031
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Tusz jest pełnowymiarowy a ile doustnych no i ten rozświetlacz polecany przez aniyam. Ja ci nie mogę tego powiedzieć ze się nie przyda.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 10:11   #1032
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Pocztą dostałam z katalogiem świątecznym



Długo - do 25.11.2015 - wszystkie zestawy wykupią

Też zamówiłam kufer . Miałam zeszłoroczny i szczerze mówiąc cienie d. nie urywały. Znacznie gorsze niż pojedyncze i do tego "nierówne". Kilka kolorów tak twardych, że je w końcu wyrzuciłam.
Mam nadzieję, że te będą lepsze
Nie wiesz czy dla wszystkich, czy tylko dla goldów? A Blacki dostaną znowu pózniej na ochłapy

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Idę po jakąś chwilówkę albo na zeszyt zamówię
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:14   #1033
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
a jednak

Ja się przespałam z tym i muszę stwierdzić, że chyba oprócz tego rozświetlacza, ANR i kremu to nic nie potrzebuję i raczej nie wykorzystam, więc hmmm chyba odpuszczę perfumy nie mój zapach, kredkę mam identyczną, płyn do demakijażu szału nie robi, blyszczyki te już mam, pomadki hmmm już nic nie mówię, paletkę dopiero co kupiłam i cieni w domu fyfdziesiąt, maskar też, ANR dopiero co kupiłam, więc tak racjonalnie to dla samego rozświetlacza mi się nie opłaca - tak sobie na razie tłumaczę



Ja też na razie sobie rozsądnie tłumaczę, że go nie potrzebuję, może jak będzie extra wyprzedaż
ja też tego wszystkiego z zestawu nie potrzebuję, tusz bym przetestowała
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja wolę gratisy od zniżki w ramach usprawiedliwienia:
- w zamówieniu z Estee jest 30ml kremu Revitalizing - 2x po 15ml. (cena w S. to 269zł);
- pełnowymiarowy genialny tusz Sumptuous
- boski rozświetlacz i cienie + róże
Lepiej wychodzi niż zamówienie z S. z boxem
Ja już pożegnałam wyrzuty sumienia teraz zostało tylko czekanie na paczkę

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



Jest mini Modern Muse ze sprayem fajny zapach, choć niczego nie urywa
Podejrzewam, że wszystkie kosmetyki to świeżynki więc spokojnie poczekają w zapasach
nie wiedziałam że jest tam rozswietlacz, nie doczytalam.
Ktoś wie jak wygląda? bo nie umiem znalezc swatchy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:15   #1034
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Nie wiesz czy dla wszystkich, czy tylko dla goldów? A Blacki dostaną znowu pózniej na ochłapy

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Idę po jakąś chwilówkę albo na zeszyt zamówię
Dla wszystkich, bo ja Goldem z pewnością nie jestem
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:17   #1035
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Cienie będą super żadne tam twarde. Wysyłam pozytywne fluidy co by nam zapakowali ino miętkie.

Idę jajecznice mężusiowi robić (tak tak późne sniadanie) co by wiedział ze taka wdzięczna za kuferek jestem hihi

Edytowane przez katerineczka
Czas edycji: 2015-11-08 o 10:20
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:27   #1036
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dla wszystkich, bo ja Goldem z pewnością nie jestem
No to super, w sam raz po wypłacie

Pamiętam, że któraś z Was była na przeprosinowych konsultacjach w Sephorze ale już nie pamietam na czym to polegało i zastanawiam się czy iść. Szcżególnie, że dość nisko oceniłam ostatnią ankietę, zgodnie z zachowaniem konsultantki, a pierwszy raz miałam z nią kontakt. Trochę mi głupio iść, mimo że nie ja zawiniłam, czy mnie wzrokiem tam nie zabiją

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Cienie będą super żadne tam twarde. Wysyłam pozytywne fluidy co by nam zapakowali ino miętkie.

Idę jajecznice mężusiowi robić (tak tak późne sniadanie) co by wiedział ze taka wdzięczna za kuferek jestem hihi
W sumie zeszłoroczna paleta Bronze Goddes też miała sporo złych opinii, a to moja aktualnie ulubiona i najczęściej używam. Pojedyncze cienie tez bardzo lubię od nich to może te z kuferka też będą spoko
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:50   #1037
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Iza zamawiaj tez żeby potem w myśl zasady nie żałować
Ależ kusisz gdy będzie przypływ gotówki, to może się skuszę, bo teraz konto po wczorajszych łupach Rossmannowych zaczyna świecić pustką
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:01   #1038
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ależ kusisz gdy będzie przypływ gotówki, to może się skuszę, bo teraz konto po wczorajszych łupach Rossmannowych zaczyna świecić pustką


---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No to super, w sam raz po wypłacie

Pamiętam, że któraś z Was była na przeprosinowych konsultacjach w Sephorze ale już nie pamietam na czym to polegało i zastanawiam się czy iść. Szcżególnie, że dość nisko oceniłam ostatnią ankietę, zgodnie z zachowaniem konsultantki, a pierwszy raz miałam z nią kontakt. Trochę mi głupio iść, mimo że nie ja zawiniłam, czy mnie wzrokiem tam nie zabiją

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Idź idź to one się powinny wstydzić ze tak cię wcześniej ktoś od nich źle potraktował.



W sumie zeszłoroczna paleta Bronze Goddes też miała sporo złych opinii, a to moja aktualnie ulubiona i najczęściej używam. Pojedyncze cienie tez bardzo lubię od nich to może te z kuferka też będą spoko
Oo sama widzisz z pewnością będą super i będziemy używać przez cały następny rok aż do nowego kuferka.

Edytowane przez katerineczka
Czas edycji: 2015-11-08 o 11:04
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:07   #1039
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja też tego wszystkiego z zestawu nie potrzebuję, tusz bym przetestowała

nie wiedziałam że jest tam rozswietlacz, nie doczytalam.
Ktoś wie jak wygląda? bo nie umiem znalezc swatchy
Przeglądałam ja YT dwa filmiki o tych kurferkach, ten rozświetlacz to tak na moim monitorze wyglądał jak rozswiwtlajacy brązer.
Mnie się wydaje, że boxy będą po vipach. Wiec to już będzie grudzien. Kolejny okres rozliczeniowy Wiec trzeba kufry brać
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 11:08   #1040
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Dzięki Ci dobra kobieto za podzielenie się tym zestawem! Ciocia chciała ANR i tusz Sumptous, ale to cudo zniszczyło system .
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Margo dziękuję Ci. Nie dość że uszczęśliwisz siebie i mamę to jeszcze kilka wizażanek, które też zamowią. S, D i inne firmy powinni płacić za marketing szeptany, najlepiej kosmetykami, albo zdublowanymi boxami, miniaturami :-D
Również zamówiłam. Kilka produktów biorę ja, cześć produktów najpierw będzie na urodziny dla mamy, a inne dam jej na święta :-D
Dzień dobry, witam z rana
Nie ma sprawy Dziewczyny cały czas piszą o super promocjach

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Ja miałam tak samo, nie mogłam go znaleźć w sklepie estee i tez weszłam przez link od Margo (jeszcze raz Ci dziękuję )
Margo jak go znalazłaś?? ja też bym nie zasnęła bez myśli ze ten kuferek zobaczę pod choinką.
właśnie nie wiem dlaczego czasem pojawia się w zakładce "prezenty", niekiedy z niej znika.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

wszystko przez Margo i kuferek
Dobrze, że się zdecydowałaś na niego
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:13   #1041
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość

Ulotka przychodzi pocztą, ale w systemie jest zniżka przypisana do karty. Na początku promocji, czasami online zniżka wchodzi również na wyprzedażowe rzeczy
Pocztą to ja tylko dostaję te bony zniżkowe po 4 transakcjach - w sumie odkąd zmieniłam kilka miesięcy temu adres, to już całkiem nic nie dostaję
O, myślałam, że te rabaty nigdy nie łączą się z wyprzedażą - ostatnio próbowałam przy nocy zakupów A w stacjonarnej S. też czasami działa?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:21   #1042
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pocztą to ja tylko dostaję te bony zniżkowe po 4 transakcjach - w sumie odkąd zmieniłam kilka miesięcy temu adres, to już całkiem nic nie dostaję
O, myślałam, że te rabaty nigdy nie łączą się z wyprzedażą - ostatnio próbowałam przy nocy zakupów A w stacjonarnej S. też czasami działa?
Niestety w stacjonarce nie , przynajmniej z tego co wiem. Raz mi się zdarzyło, że w Douglasie ofertę miesiąca połączyli z nocą zakupów.
Spróbuj zmodyfikować dane na stronie. Ale jak pokażesz kartę Sephory, to w sklepie będą widziały zniżkę.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:47   #1043
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Ja też z rańca kliknęłam kuferek Trzymam kciuki żeby jednak cienie były fajne, bo kolory moje i bardzo by się przydało żeby się spisywały Część rozparceluję na prezenty, ale większość zostawię sobie. Teraz "tylko" tydzień czekania...

Ja z kolei spać nie mogę z ekscytacji czekania na paczuchę z Quality Już jutro
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:09   #1044
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Laski, na szybko dodaje zdjecia cienia Blazing Diora Cos czuje, ze to bedzie moj ulubiony cien... Niestety zdjecia nieoddaja pelni jego uroku Musicie obmacac na perfumerii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12204835_1504236746571739_1091629814_n.jpg (56,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12205046_1504236759905071_814620173_n.jpg (107,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12212505_1504236733238407_958200005_n.jpg (119,0 KB, 93 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:21   #1045
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Laski, na szybko dodaje zdjecia cienia Blazing Diora Cos czuje, ze to bedzie moj ulubiony cien... Niestety zdjecia nieoddaja pelni jego uroku Musicie obmacac na perfumerii
No ładny dziad. Kurde .
Ja kiedyś miałam ulubiony cień, zużyłam cały co mi się nigdy wcześniej z cieniami nie zdarzyło, a był to jakiś limitowany cień ArtDeco ale taki cudak, że żałuję, że zapasu nie zrobiłam . Teraz nigdzie nie mogę na taki trafić.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:29   #1046
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Laski, na szybko dodaje zdjecia cienia Blazing Diora Cos czuje, ze to bedzie moj ulubiony cien... Niestety zdjecia nieoddaja pelni jego uroku Musicie obmacac na perfumerii
Kusisz Uwielbiam takie cienie - w wakacje szukałam właśnie takiego odcienia!
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:37   #1047
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Laski, na szybko dodaje zdjecia cienia Blazing Diora Cos czuje, ze to bedzie moj ulubiony cien... Niestety zdjecia nieoddaja pelni jego uroku Musicie obmacac na perfumerii
Powolutku zakochuję się w cieniach w kremie Piękny ten Dior Jak w słoiczku pięknie się prezentuję, tak i na powiece daje piękną taflę

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

A propos akcji w S. wymiany kremu na 15 ml Clinique, to trzeba mieć krem nawilżający czy może być jakikolwiek do twarzy?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:46   #1048
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
A propos akcji w S. wymiany kremu na 15 ml Clinique, to trzeba mieć krem nawilżający czy może być jakikolwiek do twarzy?
Jakikolwiek Ja chciałam oddać Cleanance K z Avene. Wykończyłam go, ale po rozcięciu tubki pewnie jeszcze dałoby radę trochę wyskrobać. Pani w S. (chyba kierowniczka) obróciła tubkę w palcach i zapytała czy nie chciałabym sobie go skończyć w 100%, bo im to opakowanie nie jest potrzebne No szok, bardzo sympatycznie.

Na marginesie, to podobało mi się wtedy szczególnie Jak poprosiłam o próbkę podkładu MJ, to dostałam w słoiczku jego oraz jeszcze Clinique "dla porównania" Pani dodała, że nie rozumie czemu tak mam ochotę na kryjące podkłady, skoro mam ładną skórę Wtedy to już w ogóle na maksa mi się podobało

Pomyślałam od razu, ze centrala kazała im być łaskawszym w kwestii próbek - po niepochlebnych donosach na fb od niezadowolonych klientów.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:56   #1049
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jakikolwiek Ja chciałam oddać Cleanance K z Avene. Wykończyłam go, ale po rozcięciu tubki pewnie jeszcze dałoby radę trochę wyskrobać. Pani w S. (chyba kierowniczka) obróciła tubkę w palcach i zapytała czy nie chciałabym sobie go skończyć w 100%, bo im to opakowanie nie jest potrzebne No szok, bardzo sympatycznie.

Na marginesie, to podobało mi się wtedy szczególnie Jak poprosiłam o próbkę podkładu MJ, to dostałam w słoiczku jego oraz jeszcze Clinique "dla porównania" Pani dodała, że nie rozumie czemu tak mam ochotę na kryjące podkłady, skoro mam ładną skórę Wtedy to już w ogóle na maksa mi się podobało

Pomyślałam od razu, ze centrala kazała im być łaskawszym w kwestii próbek - po niepochlebnych donosach na fb od niezadowolonych klientów.
To ta promo jednak działa jeszcze? Byłam w poprzedni pon w Sephorze w Złotych Tarasach i tam nikt nic nie wiedział o tej akcji Clinique. Ta miniatura ma 15ml?
Wiecie może czy kremy pod oczy też przyjmują? Akurat kończy mi się pod oczy, a inne pełne... Chyba, że jakiś plebejski Garnier czy AA wezmę od siostry
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 13:06   #1050
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------



Oo sama widzisz z pewnością będą super i będziemy używać przez cały następny rok aż do nowego kuferka.
Oby, bo też zamówiłam po co się męczyć

Przynajmniej się dowiedziałam, że w salonach Estee mają ten sam zestaw co w S i D za bodajże 405zł, także bardzo się opłaca ten kuferek. Oby tylko zawartość się zgadzała, co chwilę coś zmieniają w zakładce z prezentami i nawet zestawy z mini perfumami dołożyli

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Laski, na szybko dodaje zdjecia cienia Blazing Diora Cos czuje, ze to bedzie moj ulubiony cien... Niestety zdjecia nieoddaja pelni jego uroku Musicie obmacac na perfumerii
Piękny akurat w zeszłym miesiącu wykończyłam pojedynczy cień na dni gdy nie chce mi się kombinować z makijażem to chętnie go obadam on jest dostępny w większości perfumerii czy znowu tylko w tych największych?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.