Oral dziewczyn . - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 19:05   #91
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Oral dziewczyn .

seks oralny jjest ''BEE' tak?

ale kiedy to ty piescisz go oralnie to wtedy jest ''CACY''?

a to dobre..


i tu nie chodzi o ''solidarnosc jajnikow'' bo pewnie wiekszosc z was tu sobie tak pomysli..

poprostu ja tego nie rozumiem..
facet sam chce zeby jego laska mu to robila
ale jej to juz nie zrobi bo sie brzydzi???
smiechu warte!!poprostu
no i przykre bo ja bym sie glupio poczula gdyby moj tz wyznal mi ze sie brzydzi...

no nie fajnie
__________________
[/SIZE][/RIGHT]

Edytowane przez poiglot91
Czas edycji: 2009-08-25 o 19:08
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:24   #92
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
seks oralny jjest ''BEE' tak?

ale kiedy to ty piescisz go oralnie to wtedy jest ''CACY''?

a to dobre..


i tu nie chodzi o ''solidarnosc jajnikow'' bo pewnie wiekszosc z was tu sobie tak pomysli..

poprostu ja tego nie rozumiem..
facet sam chce zeby jego laska mu to robila
ale jej to juz nie zrobi bo sie brzydzi???
smiechu warte!!poprostu
no i przykre bo ja bym sie glupio poczula gdyby moj tz wyznal mi ze sie brzydzi...

no nie fajnie
No i gdzie sa wszystkie takie wypowiedzi, kiedy to dziewczyna uwaza, ze to ejst beee, ale mineta juz jest cacy ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:39   #93
AnetkaWr
Zadomowienie
 
Avatar AnetkaWr
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 036
Dot.: Oral dziewczyn .

dziwne... u mnie było ze to ja sie troche brzydziłam na poczatku a to on to zaproponował i teraz oboje nawzajem
__________________

160 cm
78 77
76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65

AnetkaWr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:12   #94
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Oral dziewczyn .

Wszystko zalezy od dojrzalosci faceta - dojrzalosci emocjonalnej i erotycznej

z przyjemnoscia jest tak - ze trzeba ja umiec zarowno brac jak i dawac

co do pieszczot oralnych w wykonaniu facetow
pomylscie ze to moze byc tez tak ze maja opory bo cos im je podsunelo -
kolega, a moze doswiadczenia wlasne

jestem w stanie wyobrazic sobie sytuacje gdy w trakcie pieszczot sciagam bielizne dziewczynie i w tym momencie na przyklad widze jakies plamy na majteczkach, albo dziwny zapach intymny - tak, tak - nie wiem czy sie wachacie, ale jakiekolwiek "problemy" zdrowotne momentalnie odbijaja sie na zapachu i smaku kobiety

i tu facet dziala dokladnie analogicznie jak kobieta
jak opowiesz kobiecie o polizaniu fujarki faceta w przypadku "ale" do higieny intymnej, to watpie czy zrobi to (z ochota, lub wogule)
faceci maja tak samo

ale z czasem, dojrzaloscia, doswiadczeniem, kazdy rozsadny facet staje sie "smakoszem"
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:18   #95
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
Wszystko zalezy od dojrzalosci faceta - dojrzalosci emocjonalnej i erotycznej

z przyjemnoscia jest tak - ze trzeba ja umiec zarowno brac jak i dawac

co do pieszczot oralnych w wykonaniu facetow
pomylscie ze to moze byc tez tak ze maja opory bo cos im je podsunelo -
kolega, a moze doswiadczenia wlasne

jestem w stanie wyobrazic sobie sytuacje gdy w trakcie pieszczot sciagam bielizne dziewczynie i w tym momencie na przyklad widze jakies plamy na majteczkach, albo dziwny zapach intymny - tak, tak - nie wiem czy sie wachacie, ale jakiekolwiek "problemy" zdrowotne momentalnie odbijaja sie na zapachu i smaku kobiety

i tu facet dziala dokladnie analogicznie jak kobieta
jak opowiesz kobiecie o polizaniu fujarki faceta w przypadku "ale" do higieny intymnej, to watpie czy zrobi to (z ochota, lub wogule)
faceci maja tak samo

ale z czasem, dojrzaloscia, doswiadczeniem, kazdy rozsadny facet staje sie "smakoszem"
Mój facet chciałby pewnie zawsze mi robić minetkę, w każdej sytuacji, ale to wtedy ja mu odmawiam, bo sama się nie czuję fajnie jak wiem, że jestem spocona i pewnie śmierdzę (mu to nie przeszkadza, ale mi), nie lubię swojego intymnego zapachu i przed każdym seksem oralnym się dokładnie podmywam, bo sama czuje "niesmak"
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:34   #96
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Mój facet chciałby pewnie zawsze mi robić minetkę, w każdej sytuacji, ale to wtedy ja mu odmawiam, bo sama się nie czuję fajnie jak wiem, że jestem spocona i pewnie śmierdzę (mu to nie przeszkadza, ale mi), nie lubię swojego intymnego zapachu i przed każdym seksem oralnym się dokładnie podmywam, bo sama czuje "niesmak"
szczerze ?

wole zapach kobiety niz zapach plynu do higieny intymnej
przejaskrawiajac - nie lubie lizac mydla czy plastikowej butelki

higiena jest wazna, ale zauwaz ze nawet jesli sie pozbiedziesz swojego zapachu to i tak po pieszczotach zaraz wszystko wroci na swoje miejsce

wiekszosci facetow to nie przekszadza, wrecz przeciwnie
nie maja nic przeciwko temu zeby miec nawet cala twarz umazana
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:40   #97
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Oral dziewczyn .

nie uzywam płynów do higieny intymnej, tylko samej wody. Chodzi mi o to, że Ten zapach nie zawsze jest przyjemny po całym dniu kiszenia się np. w spodniach, a złuszczony naskórek +pot =blee.
Po prostu taka jestem i wolę pachnieć normalnie i nie ważne, że mojemu Tżtowi to nie przeszkadza.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 16:53   #98
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
nie uzywam płynów do higieny intymnej, tylko samej wody. Chodzi mi o to, że Ten zapach nie zawsze jest przyjemny po całym dniu kiszenia się np. w spodniach, a złuszczony naskórek +pot =blee.
Po prostu taka jestem i wolę pachnieć normalnie i nie ważne, że mojemu Tżtowi to nie przeszkadza.
tez się zawsze lekko przed podmywam dla mojego faceta i dla wlasnego komfortu bo czułabym się źle jakbym po całym dniu nie bardzo "tam" pachniała
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 20:00   #99
SpoXi
Raczkowanie
 
Avatar SpoXi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 47
Dot.: Oral dziewczyn .

A Mój TŻ rwie się do Tego zawsze i wszędzie. I też w większości sytuacji to Ja od Niego uciekałam bo czułam się hmm... "nieświeża"... Ale On Mi to wytłumaczył, że uwielbia Mój smak i zapach także przestałam uciekać.
Wszystko zależy od dojrzałości.
__________________

Zapraszam ---->
http://www.vinted.pl/members/52008-spoxi88




... Cars in the distance,
a bicycle bell...
Dogs are barking as the kingdom fell...
In its place stood a golden town,
where people walk without touching
the ground ... .





SpoXi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:39   #100
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez SpoXi Pokaż wiadomość
A Mój TŻ rwie się do Tego zawsze i wszędzie. I też w większości sytuacji to Ja od Niego uciekałam bo czułam się hmm... "nieświeża"... Ale On Mi to wytłumaczył, że uwielbia Mój smak i zapach także przestałam uciekać.
u mnie jest tak samo
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 00:25   #101
Wizazowy Jacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
GG do Wizazowy Jacek
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez SpoXi Pokaż wiadomość
A Mój TŻ rwie się do Tego zawsze i wszędzie. I też w większości sytuacji to Ja od Niego uciekałam bo czułam się hmm... "nieświeża"... Ale On Mi to wytłumaczył, że uwielbia Mój smak i zapach także przestałam uciekać.
Wszystko zależy od dojrzałości.
dokładnie tak jest (a nawet być powinno!)
Wizazowy Jacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 01:15   #102
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Oral dziewczyn .

Jacek - no dokladnie .
mi sie w ogole wydaje,ze jak facet sie 'brzydzi' to robic to w ogole nie powinien uprawiac seksu bo psychicznie jest jeszcze dzieciakiem..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 15:09   #103
nadia24l
Raczkowanie
 
Avatar nadia24l
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 212
Dot.: Oral dziewczyn .

dorosły facet też może nie przepadać za oralem, różni są ludzie
nadia24l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 17:26   #104
Wizazowy Jacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
GG do Wizazowy Jacek
Dot.: Oral dziewczyn .

no nie sądzę. co innego gdy kobieta bierze do buzi, co innego gdy facet całuje tam... dla mnie to niezrozumiałe, że facet może nie lubić orala, równie dobrze mógłby nie lubić dotykać piersi albo sie całować.

można nie lubić brać do buzi penisa, bo jest duży, bo zaraz tryśnie, bo faceci nie dbają o higienę (w sensie włosy), ale ... no, rozpędziłem się...

to oczywiście tylko moja opinia, w końcu to forum
Wizazowy Jacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:58   #105
diablatko4586
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 4 ściany , śląsk
Wiadomości: 103
GG do diablatko4586
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez SpoXi Pokaż wiadomość
A Mój TŻ rwie się do Tego zawsze i wszędzie. I też w większości sytuacji to Ja od Niego uciekałam bo czułam się hmm... "nieświeża"... Ale On Mi to wytłumaczył, że uwielbia Mój smak i zapach także przestałam uciekać.
Wszystko zależy od dojrzałości.

zazdroszcze Ci! moj to ucieka ale..od robienia mi przyjemnosci a ja jemu zawsze robie coz..
diablatko4586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 13:43   #106
aTySsijBejbe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez BARBIEDOLL Pokaż wiadomość
Mam pytanko które mega bardzo mnie ciekawi ;p
dosc czesto rozmawiam na tematy sexu ze znajomymi, wieksza czesc dziewczyn w tym ja sama, mamy pewiem [problem?] jesli chodzi o sex oralny.
Mój chlopak (17 lat) mówi, ze Go to brzydzi, ALE gdy to ja wykonuję sex oralny dla Niego, jest wszystko okej..
Kilka kumpli powiedziało, ze ich to brzydzi, bo jak to się potem można całowac, i wgl. ?
.. dlaczego Wy męźczyźni tak to odbieracie ?
nie mówie tu o chigienie, bo chyba kazda z nas o nią dba, wiec z tym nie ma problemu.. więc ock ?
czy naprawdę z Waszego punnktu widzenia jest to 'obrzydliwe' ?
jaki problem lohoho klękajcie narody =)
skoro jego brzydzi twoja piczka to nie bierz do gęby i tyle
bo jęśli utrzymujesz higienę przed minętą to po prostu gówniarz z niego jest i tyle do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć bo seks to nie tylko posuwanie panny nad tym najchętniej twoj chłopak by sie ograniczył
ja tam osobiście lubię jak mój chlopak mi lize piczkę i tak samo lubie odwdzięczać mu się
pare lat temu też mnie to brzydziło i nie spodziewałam sie ze tak to polubie
dorośnie chłopaczyna to zmieni zdanie
elo
aTySsijBejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 14:18   #107
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Oral dziewczyn .

Są niedojrzali.
Jeśli kochasz swojego partnera/kę to nie zastanawiasz się nad tym. Mój tż całuje mnie po minetce lub ja jego po tym jak robię mu tzw. "loda" (nie lubie tego określenia). Kochamy się, nasze ciała nie mają przed sobą tajemnic, uwielbiamy wzajemny dotyk i to żaden problem.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 15:09   #108
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Oral dziewczyn .

.

Edytowane przez Annie1441
Czas edycji: 2010-08-27 o 08:13
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 13:09   #109
Lord of Justice
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Oral dziewczyn .

Dziewczyny, musicie zrozumieć, że tak jak nie każda z was ma ochotę na to by pieścić mężczyznę do końca ustami, tak nie każdy mężczyzna ma ochotę na to by pieścić kobietę ustami. Nie każdemu mężczyźnie musi odpowiadać wasz zapach i smak a całując kobietę cięzko tego uniknąć (chyba, że mężczyzna ma katar i dotyka językiem tylko łechteczki - wtedy ma szansę na znaczne ograniczenie poznania jak smakuje kobieta).

W moim przekonaniu to co mężczyznę może zniechęcać do pieszczot oralnych kobiety to:
- intensywny zapach i smak (warto się umyć przed, natomiast nie polecam podcierania się chusteczkami nawilżającymi),
- zbyt bujne owłosienie, które może przeszkadzać w pieszczotach, a oprócz tego intensyfikuje zapach,
- intensywna wydzielina pochowowa.

Nie ulega wątpliwości, że mężczyzna będzie chętniej pieścił kobietę ustami, jeżeli darzy ją uczuciem. Oczywiście mogą się zdarzyć koneserzy minetki, którzy nic do kobiety nie będą czuli tak samo jak jak są kobiety, które nie muszą kochać by pozwolić mężczyźnie na skończenie w ustach.
Lord of Justice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 19:53   #110
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Oral dziewczyn .

Eech, jak widać spotkalaś sie z opiniami tych, ktorzy niedojrzali jeszcze do seksu.
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 07:50   #111
Lord of Justice
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Oral dziewczyn .

Kobieto_słoneczniku nie wiem na pewno czy w swojej wiadomości nawiazywałaś do mojego wpisu. Mam wątpliwości, m.in. dlatego, że odwoływałaś się do wypowiedzi kobiety. Jeżeli jednak ustosunkowywałaś się do mojej wypowiedzi, to chciałbym się odnieść do Twojego wpisu. Wydaje mi się, że nie zdarzało Ci się nigdy stawać przed możliwością pieszczenia kobiet ustami, bo jak podejrzewam jako przyszła panna młoda, jesteś heteroseksualna. Jeżeli jednak uważasz, że każdy doświadczony i dojrzały zarówno pod względem emocjonalnym jak i seksualnym mężczyżna za każdym razem ma ochotę na pieszczenie ustami jakiejkolwiek kobiety między jej nogami to jesteś w głębokim błędzie. Warto żebyś zweryfikowała swój pogląd. W swojej wiadomości z wczoraj przedstawiłem, co mężczyznom może najbardziej w tym przeszkadzać. Warto żebyś przeczytała uważnie to, co zostało tam zawarte.
Pragnę jeszcze raz podkreślić, że mężczyzna zaangażowany w relację z daną kobietą raczej będzie się starał sprawić, by kobiecie było jak najprzyjemniej (nie znaczy to jednak, że każdy mężczyzna) a nawet może odczuwać przyjemność pieszcząc swoją kobietę ustami. Jeżeli to jednak będą krótkie znajomości, nie oparte na uczuciu (zdarzają się one zarówno niektórym kobietom jak i mężczyżnom) to mężczyzna może nie mieć zwyczajnie ochoty na pieszczenie kobiety językiem i ustami, zwłaszcza gdy wystąpią czynniki o których wspomniałem w swojej poprzedniej wiadomości.
Na przyszłą drogę życia zapamietaj więc proszę, że nie każdy mężczyzna (zwłaszcza jak jest trzeźwy) marzy o tym by spróbować jak smakujesz.
Lord of Justice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:19   #112
antosia2808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 44
Dot.: Oral dziewczyn .

Dokładnie , facetów to kręci ! I to oni zazwyczaj pierwsi proponują oral...
antosia2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:27   #113
Poirot23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
GG do Poirot23
Dot.: Oral dziewczyn .

Ja bardzo lubie zaspokajac oralnie moją dziewczyne
Ona tez lubi mnie tak zaspokajać
Poirot23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:45   #114
essatia21
Przyczajenie
 
Avatar essatia21
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Oral dziewczyn .

Odnośnie upodobań mężczyzn, jedni lubią, inni nie. Ale napewno mężczyzna który często uprawia seks z różnymi (przypadkowymi) partnerkami, nie zdecyduje się na orala.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
essatia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 20:46   #115
DARECKA88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Oral dziewczyn .

w tym wieku chlopcy myślą o tym żeby zamoczyć tylko kija i tak się spuszczają max do 3 minut
DARECKA88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 15:14   #116
maniana007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 85
TŻ nie lubi robić mi dobrze ustami, jak jest u Was?

Zainspirowana wątkiem seks oralny standard i stwierdzeniem autora że panowie zawsze "z wielką chęcią schodzą tam ustami dla swoich partnerek" i moimi wątpliwościami dotyczącymi TŻa który nie powiem również "schodzi tam ustami" ale nieczęsto (ja jemu baaaaaardzo często bo to uwielbiam) i mam wrażenie że jak to robi to bardziej żeby mi zrobić przyjemność a jego to nie podnieca wcale, potrafi być bardzo napalony, zejść ustami w dół i jego podniecenie mija (po czym oczywiście wraca bo seks jest super podniecam go i ogólnie wszystko się układa) i nie chodzi o higienę, bo o nią dbam, i uprzedzam poradę zapytaj tża bo pytam i on oczywiście twierdzi że bardzo lubi mnie pieścić na dole bo prawdopodobnie nie chce mi powiedzieć że nie żeby mi nie sprawić przykrości.

I tu pytanie do panów i pań czy lubicie robić minetę swoim partnerkom a w sumie do tych co nie lubią: dlaczego nie lubicie ? I dla Pań których TŻ też tego nie lubią. Czy Wam to nie przeszkadza? Czy Wasi TŻ jakoś to argumentują?

Edytowane przez maniana007
Czas edycji: 2013-12-14 o 15:46
maniana007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 16:39   #117
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Problem + pytanie seks oralny on jej :-)

tak jak niektóre kobiety nie lubią, tak niektórzy faceci też nie lubią. niektórych to po prostu brzydzi.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 17:58   #118
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Problem + pytanie seks oralny on jej :-)

Próbowaliścię pozycji 69? Może gdyby w tej samej chwili Twój mężczyzna także odczuwał przyjemnosc by pomogło? Skoro on się nie wzbrania się przed zaspokajaniem Ciebie w ten sposób to widocznie nie odrzuca go, a jedynie nie odczuwa z tego przyjemności
__________________
przepraszam za brak polskich znakow
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 19:35   #119
maniana007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 85
Dot.: Problem + pytanie seks oralny on jej :-)

Cytat:
Napisane przez barszka Pokaż wiadomość
Próbowaliścię pozycji 69?
Oczywiście próbowaliśmy i jest ok Ale tak sam z siebie żeby mnie pieścić tam na dole z chęcią tak jak ja to robię to nie. W sumie nie jestem tym jakoś bardzo sfrustrowana no ale widzę jednak jak jest maksymalnie podniecony później schodzi w dół i jego penis robi się miękki a też kiedyś myślałam że faceci uwielbiają pieścić kobiety. Eh faceci
maniana007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 19:59   #120
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Problem + pytanie seks oralny on jej :-)

Cytat:
Napisane przez maniana007 Pokaż wiadomość
Oczywiście próbowaliśmy i jest ok Ale tak sam z siebie żeby mnie pieścić tam na dole z chęcią tak jak ja to robię to nie. W sumie nie jestem tym jakoś bardzo sfrustrowana no ale widzę jednak jak jest maksymalnie podniecony później schodzi w dół i jego penis robi się miękki a też kiedyś myślałam że faceci uwielbiają pieścić kobiety. Eh faceci
niektórzy uwielbiają i się tego domagają, a niektórzy to robią ale bez entuzjazmu. Wierzę, że dla Ciebie to trochę niekomfortowe ale może to nie jest aż taki problem albo chłopina się jeszcze przekona i zasmakuje w takich pieszczot
__________________
przepraszam za brak polskich znakow
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 08:24:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.