Kurs stylizacji paznokci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-04, 17:56   #1
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114

Kurs stylizacji paznokci


Witam

Był już podobny wątek pisany przeze mnie, ale chciałabym zapytać jeszcze raz tylko o coś innego.W sensie mam inne pytanie. Czy któraś z was drogie wizażanki robiła kiedykolwiek kurs stylizacji paznokci z firmy GO WORK albo inny kurs tej firmy?
Chodzi mi generalnie o miasto Katowice ale może robiłyście też w innych miastach?

Kiedy po raz pierwszy zapytałam się o ten kurs, jego termin był 23 czerwca to panie z sekretariatu powiedziały, że się nie odbędzie bo za mała ilość osób. Kolejny termin jest na 7 lipca, ale niestety też się nie odbędzie i ubolewam.

Następny termin jest za 2 tygodnie czyli 21 lipca i na razie nie szukam żadnego innego kursu (jest mi ciężko znaleźc coś sensownego, bo ten kurs który oferuje GO WORK jest pełnym kursem, I i II stopień) tylko postaram się zapisać na 21 lipca na kurs z tej firmy, ale jeśli znów nie będzie chętnych to nie wiem co zrobię.

Jestem trochę zrozpaczona no i zła na dodatek

Czy robiłyście z tej firmy kursy?
Polecacie czy odradzacie?
Jeśli nie z tej, to czy z jakich firm możecie polecić kurs stylizacji paznokci?

Chodzi mi o pełny kurs a nie tylko na przykład metoda żelowa czy metoda hybrydowa...
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 11:24   #2
mama_boo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Witam,
To jest nas dwie ) również zależy mi na tym kursie tyle tylko, że w innym mieście. Dzwoniłam dzisiaj do koordynatorki z zapytaniem o ilość miejsc i możliwość zapisu na kurs, to usłyszałam tylko, że są miejsca i mogę przystąpić do kursu. I jestem w kropce, bo mam obawy, ale z drugiej strony oferta jest kusząca i chyba jedyna z możliwych w mojej okolicy... tak więc, chyba muszę się zapisać i wierzyć, że wszystko przebiegnie jak należy.
Trzymam kciuki za Ciebie i czekam na odpowiedź czy wszystko się udało
Pozdrawiam
mama_boo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 15:51   #3
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Cytat:
Napisane przez mama_boo Pokaż wiadomość
Witam,
To jest nas dwie ) również zależy mi na tym kursie tyle tylko, że w innym mieście. Dzwoniłam dzisiaj do koordynatorki z zapytaniem o ilość miejsc i możliwość zapisu na kurs, to usłyszałam tylko, że są miejsca i mogę przystąpić do kursu. I jestem w kropce, bo mam obawy, ale z drugiej strony oferta jest kusząca i chyba jedyna z możliwych w mojej okolicy... tak więc, chyba muszę się zapisać i wierzyć, że wszystko przebiegnie jak należy.
Trzymam kciuki za Ciebie i czekam na odpowiedź czy wszystko się udało
Pozdrawiam
Niestety czy stety kursu w kierunku stylizacji paznokci w firmie ''GO WORK'' nie będę robić dlatego, że nie będę w nieskończoność czekać aż kiedykolwiek (o ile w ogóle) otworzy się grupa. Nie mam nawet pewności, nie wiem czy kiedykolwiek tam grupa się otwarła w jakim i kolwiek kursie. Opinie czytałam na internecie o tej firmie i przychylne nie są więc o czymś to świadczy. Fakt, z różnych miast (gdzie oddziały ''GO WORK'' w Polsce są) opinie kursantek były odnośnie kursu stylizacji paznokci ale jak bardzo wiarygodne były - tego nie wie nikt.

Szukałam też jako opcji zapasowej kursów na olx odnośnie stylizacji paznokci i znalazłam ale to na śląsku tu gdzie ja mieszkam. Innych lokalizacji nie ma. Mogę przesłać Ci informacje, ale wątpię, że z reguły na region zamieszkania, że ci się przydadzą.

Co do ''GO WORK'' to też dzwoniłam do koordynatorki. Odpowiadała półsłówkami, zbywająco tak jakby nie chciała odpowiedzieć na wszystkie pytania. Stwierdziłam, że nie zapiszę się na kurs póki nie dowiem się czy kiedykolwiek kurs z tej branży się odbył... Niestety nie zapytałam jej o wszystko, a że znalazłam inne kursy to już pytać się tam nie będe.

Bądź dobrej myśli, że w ''GO WORK'' gdzieś tam w Twoich okolicach wypali i kurs się odbędzie. Jesli nie to nie pozostaje czekać Ci na kolejne terminy, albo szukaj dalej w sieci kursów. Ja znalazłam na olx i trafiłam na świetne (z opisu, referencji, ocen) centrum szkoleniowe

Trzymam kciuki również i za Ciebie życząc Ci aby Tobie się udało zapisać na kursy i aby one się odbyły

Edytowane przez darkness_side
Czas edycji: 2018-07-29 o 15:56
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 22:20   #4
mooreelaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Witam,
Ja również szukam jakiegoś kursu stylizacji paznokci. Dużo jest takich krótkich( jedno czy dwudniowych), ale te mnie nie interesują, ponieważ chciałabym nauczyć się wszystkiego od podstaw i różnych technik... Już przeszukalam wiele stron internetowych i stwierdziłam, że chyba najlepiej wybrać się na zawodowy kurs, który trwa 120 godzin. Co prawda trzeba za niego trochę zapłacić i niestety nie jest w mojej okolicy Torunia tylko w Warszawie(New Nails)..
Chciałabym nauczyć się wszystkiego od podstaw i profesjonalnie, aby pracować w zawodzie manikiurzystki więc myślę, że to jest najlepsza opcja.
Mam tylko wątpliwości, czy na taki zawodowy kurs mogę pójść, jeśli na chwilę obecną jestem praktycznie "Zielona w temacie" ? Jak myślicie? Proszę, doradzcie mi
mooreelaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 15:24   #5
kasienka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Ja polecam kurs stylizacji paznokci w blue. Sama zrobilam taki kurs i odbył się w czasie. Ponadto wszystko było dostosowane do kursantek a nie odwrotnie.

Pozdrawiam
kasienka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 09:22   #6
ZoskaaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 8
Dot.: Kurs stylizacji paznokci

Jeżeli chodzi o Białystok to ja polecam szkołę Vena art Fajna kadra Dużo się nauczyłam. Właśnie jestem na etapie otwierania własnego salony
ZoskaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-14 10:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.