Umowa o Dzieło Beetsma ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 09:35   #1
Pauela1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1

Umowa o Dzieło Beetsma !


Witam was kochane dziewczyny ! w Środę dostałam smsa w którym było napisane że agencja Betsma poszukuję pracowników Hali w markecie Tesco w moim mieście natychmiast bez wahania zadzwoniłam szanowna pani powiedziała mi żebym dowiadywała się jutro w czwartek około godziny 9 zadzwoniła ta pani i zapytała czy dalej jestem zainteresowana powiedziałam że tak więc wysłała mi umowę o dzieło mailem ja ją podpisałam i przesłałam w piątek na godznę 8 poszłam do pracy pracowałam tam 8 godzin kierownik powiedział ze w sobotę też na 8 więc przyszłam i znowu przepracowałam 8 godzin natomiast już w sobotę powiedział do mnie że zadzwoni czyli już wiadomo że musiałam sie nie sprawdzić ... I co teraz co z umową
Bardzo proszę o pomoc
Pauela1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 18:58   #2
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Umowa o Dzieło Beetsma !

a może zadzwoni jak po prostu będzie dla Ciebie robota, bo teraz ma wszystkie zmiany obsadzone?
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 08:49   #3
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Umowa o Dzieło Beetsma !

Cytat:
Napisane przez Pauela1000 Pokaż wiadomość
Witam was kochane dziewczyny ! w Środę dostałam smsa w którym było napisane że agencja Betsma poszukuję pracowników Hali w markecie Tesco w moim mieście natychmiast bez wahania zadzwoniłam szanowna pani powiedziała mi żebym dowiadywała się jutro w czwartek około godziny 9 zadzwoniła ta pani i zapytała czy dalej jestem zainteresowana powiedziałam że tak więc wysłała mi umowę o dzieło mailem ja ją podpisałam i przesłałam w piątek na godznę 8 poszłam do pracy pracowałam tam 8 godzin kierownik powiedział ze w sobotę też na 8 więc przyszłam i znowu przepracowałam 8 godzin natomiast już w sobotę powiedział do mnie że zadzwoni czyli już wiadomo że musiałam sie nie sprawdzić ... I co teraz co z umową
Bardzo proszę o pomoc
To nie jest tak, że się nie sprawdziłaś. Taki urok agencji pracy tymczasowych - sklep potrzebuje kogoś na konkretny dzień, kontaktuje się z agencją, a oni z Tobą. Byłaś w piątek i sobotę, bo na te dni sklep potrzebował dodatkowego pracownika (weekend po wypłacie i przed świętami, pewnie spodziewali się sporej ilości klientów). Będzie znowu taka potrzeba to się odezwą. Tesco ma swoich pracowników - pracownicy z agencji są tylko pomocą.

Ja kiedyś pracując przez taką agencję w grudniu zrobiłam prawie że cały etat bo święta / sylwester, a w styczniu do obsadzenia mieli zaledwie kilka dni.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 09:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.