Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-02, 10:50   #31
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Myślałam, że masz ze 40 i to ostatni dzwonek na dziecko.

Nie oszukuj się, szczęśliwa to Ty nie będziesz. Całe życie będziesz wspominać jak by to było, gdybyś była z kimś kogo kochasz. Bezsens.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 21:29   #32
dorotkaanna
Raczkowanie
 
Avatar dorotkaanna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 40
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

nie , no co TY zadnego bledu nie zrobisz wyjdziesz za faceta ktorego nie kochasz on nie kocha cie, czy kocha ? zrobicie sobie z tej nie milosci ladna parke ... bedziecie uprawiac lozkowe igraszki majac przed oczami innych ...no i zyc dlugo i szczesliwie
dorotkaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 22:59   #33
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Całkowicie abstrakcyjna sytuacja jak da mnie - planowanie życia z kimś, kogo się nie kocha. Kul.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:13   #34
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Cytat:
Napisane przez asiaMka Pokaż wiadomość
Teraz wszystko już gotowe, poza tym ja mam już 27 lat. Marze o dziecku, a wiem że mój narzeczony również by tego chciał. Jest odpowiedzialny pewnie spełnił by się w roli ojca.
Może gdy urodze dziecko coś się zmieni? to nas do siebie zbliży...
Chyba nie moge całe życie płakać za byłym..

a ja w odróżnieniu od reszty powiem, że dobrze robisz.
jeśli Cie szanuje, dba o Ciebie , jest twoim dobrym przyjacielem to to właśnie się liczy. Wolałabyś abyś kogoś kochała a on Ciebie i się żarliście i on Cie bił.? a tłumczyłabyś to tym że on Cie kocha? Moim zdaniem miłość to nie wszystko. Są również inne ważne rzeczy.
Chcesz mieć dziecko i on też by chciał. Wisz ile jest par które się "kochają" a kobieta albo mężczyzna staje się nie szczęśliwa bo druga osoba tego nie chce.

Jeszcze raz to powiem, dobrze robisz
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:25   #35
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Bezsens! Wychodzisz za kogoś kogo NIE kochasz i zgodziłaś się wyjść za pierwszego lepszego który Ci się oświadczył? Nie wiem czy jest sens pakować pieniądze w wesele jeśli za rok pewnie czeka na Was rozwód.
Ale to Twoja decyzja, według mnie całkowity brak rozsądku...
A mężczyzna czy narzeczony to nie dodatek do samochodu i domu.
Związanie się to poważna życiowa decyzja.
Mogłaś się zastanowić zanim powiedziałaś TAK. Bynajmniej nie miałabyś teraz dylematu
__________________
6.05.2010

2016:
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:13   #36
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Cytat:
Napisane przez asiaMka Pokaż wiadomość
Ja nie nazywałabym tego naiwnością a raczej zdesperowaniem
Na związek z facetem którego kocham nie mam żadnych szans, więc trzeba iść do przodu a nie płakać całe życie w poduszkę za byłym.

ja sie z tym zgadzam ALE!
wyplakac swoje i isc do przodu i DAC SIE POKOCHAC!

jak ktos sie Toba zainteresuje i cos do Ciebie poczuje to dac mu szanse nie myslac o byłym.. a nie łapac sie pierwszego lepszego ktoremu z Toba dobrze w łóżku i nie wiem co jeszcze bo kochajacy facet oswiadcza sie po czasie a zeby oswiadczal sie facet ktory nie kocha to jeszcze nie slyszalam:P

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
a ja w odróżnieniu od reszty powiem, że dobrze robisz.
jeśli Cie szanuje, dba o Ciebie , jest twoim dobrym przyjacielem to to właśnie się liczy. Wolałabyś abyś kogoś kochała a on Ciebie i się żarliście i on Cie bił.? a tłumczyłabyś to tym że on Cie kocha? Moim zdaniem miłość to nie wszystko. Są również inne ważne rzeczy.
Chcesz mieć dziecko i on też by chciał. Wisz ile jest par które się "kochają" a kobieta albo mężczyzna staje się nie szczęśliwa bo druga osoba tego nie chce.

Jeszcze raz to powiem, dobrze robisz

pytanie co bedzie jak za 3-4-10 mcy spotka kogos kto nie edzie jej tłukł a go pokocha... :P
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:41   #37
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

wydaje mi się że masz problem, ale nie z obecnym partnerem- narzeczonym, tylko z samą sobą. Chodzi mi tu o to, że przez tak długi okres czasu nie potrafisz zapomnieć o ex... Myślę, że w Twojej sytuacji byłoby najlepsze danie sobie ze wszystkim spokoju i skupienie się tylko i wyłącznie na sobie - myślę tutaj o indywidualnej terapii na której przerobiłabyś "swoje prawdziwe uczucia" które i tak do niczego nie prowadzą, bo Twój ex już kogoś ma.
to taka moja rada. Nie masz 40 więc moim zdaniem daj sobie czas a rodzice... za Ciebie życia nie przeżyją i z czasem zrozumieją
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 12:25   #38
sab_eth
Raczkowanie
 
Avatar sab_eth
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 178
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

zakładam, że to nie prowokacja.

która decyzja jest błędna, dowiesz się po czasie.
moi rodzice mają wśród bliskich przyjaciół parę, która zeszła się z rozsądku. oboje byli tuż po 30 (w minionym ustroju, wiadomo, to już poważny wiek na ślub ) i o dziwo są najzgodniejszym małżeństwem, może dlatego, że mieli jasne oczekiwania i nie było miejsca na zawody i dramaty trzeba zdecydować, co dla kogo ważne i przeanalizować różne scenariusze
sab_eth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 17:41   #39
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Przynajmniej pasujecie do siebie
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 18:52   #40
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Przynajmniej pasujecie do siebie
W sumie prawda.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 11:38   #41
asiaMka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Przez ostatnie dni dużo o tym myślałam. Przypominałam sobie jak to było z moim byłym, on nigdy nie był dla mnie tak dobry jak mój obecny narzeczony.
Niestety mnie do takich ciągnie....ale ten weekend spędziłam razem z moim przyszłym mężem, bardzo sie starał żeby wszystko wypadło dobrze. I było cudownie. Nie moge powiedziec że go kocham, bo sama nie jestem pewna swoich uczuć. Ale gdy pomyśle że miałabym odwołać ślub i go zostawić to jest mi bardzo przykro. Dodatkowo nie wyobrżam sobie żeby miał być z inna kobieta bo robie sie zazdrosna. Nie chce odwoływać ślubu, ciesze sie bardzo na ten dzień.
asiaMka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 11:59   #42
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

w tej sytuacji sprawa jest zakończona.


Amen.
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 08:33   #43
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Szczerze mowiac nie wiem co powiedziec, bo Ty sama chyba nie wiesz czy narzeczonego kochasz czy nie.
Powiem tak z wlasnego doswiadczenia, bylam w zwiazku z chlopakiem, ktorego kochalam, planowalismy slub, ale niestety nie ukladalo nam sie, on pracowal za granica przez kilka lat... i poznalam kogos innego i go pokochalam i sama nie wiedzialam z kim chce byc, na poczatku wydawalo mi sie ze kocham ich oboje. Ale zdecydowalam ze rozstane sie z chlopakiem i to byla najtrudniejsza decyzja w moim zyciu, skrzywdzenie kogos kto na to nie zasluzyl, ale nie wybrazalam sobie i nie wyobrazam nadal zycia z kims kogo nie kocham. Chociaz kiedys bylo inaczej, kochalam go, ale to minelo i trudno cieszyc sie zyciem kiedy obok Ciebie jest osoba Tobie obojetna. Teraz jestem szczesliwa z tym kogo kocham, bo jak sie kocha to sie przymyska oka na wady drugiego czlowieka, a jesli sie nie kocha to te wady tylko denerwuja i sie powiekszaja w naszych oczach.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 16:31   #44
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Związek bez miłości ma bardzo małe szanse na przetrwanie. Mam koleżankę, lat 33, w 2011 wyszła za mąż - z rozsądku, bo lata lecą, czas założyć rodzinę, urodzić dziecko. Jego znała długo, do tej pory byli znajomymi, na moje pytania czy ich coś łączy mówiła że nie to tylko kolega. Gdy powiedziała mi że zaczęła się z nim spotykać, a miesiąc wcześniej rozstała się z facetem zadałam jej jedno pytanie: czy wie co robi, i jest tego pewna? Odpowiedziała, że tak, bo po nią przyjechał, bo odwiózł, zawiózł, posiedział wieczorem, ot taki zapychacz czasu.
Po niecałym roku, na święta oświadczył się, ona się zgodziła. Po jakichś ośmiu miesiącach od zaręczyn, w wakacje wzięli ślub, zamieszkali razem, kupili mieszkanie. Ta powiedzmy "sielanka" trwała niecałe cztery miesiące. On zwiał, złożył pozew o rozwód, a w tym związku to on był stroną która kochała. Nie dotrwali nawet do pierwszej rocznicy ślubu. Został kredyt na mieszkanie, zszargane nerwy, ból i strata czasu. A wsytarczyło na początku zadać sobie jedno pytanie: czy ja go kocham i czy chcę z nim być?
Małżeństwo z rozsądku - nie będziesz przymykać oczu na coś co cię drażni, będą kłótnie o to i w końcu się rozleci, bo gdy kogoś kochasz to akceptujesz również jego wady, a gdy nie próbujesz zmieniać. I tyle.
Choć na pewno są też pary, które wzięły ślub z rozsądku i jakoś przetrwały próbę czasu.
Życzę powodzenia i szczęścia w życiu, bo będzie potrzebne.
A kochać kogoś po 8 latach nawet? Cóż w życiu chyba każdej kobiety jest jedna niespełniona miłość, dopóki będzie ona przysłaniała teraźniejszość, dopóty będzie ciężko znaleźć tego właściwego faceta. W moim zyciu też taki był - trzy lata łudzenia się, że może w końcu, że przy mnie się zmieni. W końcu spróbowaliśmy - trwało to miesiąc. Ale pozbyłam się złudzeń i wiem, że nie warto było nim głowę zaprzątać, ale dzięki temu złamanemu sercu jakby nie było, nigdy nie będę patrzeć do tyłu i zastanawiać się co by było gdyby ... bo już wiem. Zmora ustąpiła!! Ja jestem wolna, a w 2015 roku stanę na ślubnym kobiercu
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 19:01   #45
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
a ja w odróżnieniu od reszty powiem, że dobrze robisz.
jeśli Cie szanuje, dba o Ciebie , jest twoim dobrym przyjacielem to to właśnie się liczy. Wolałabyś abyś kogoś kochała a on Ciebie i się żarliście i on Cie bił.? a tłumczyłabyś to tym że on Cie kocha? Moim zdaniem miłość to nie wszystko. Są również inne ważne rzeczy.
Chcesz mieć dziecko i on też by chciał. Wisz ile jest par które się "kochają" a kobieta albo mężczyzna staje się nie szczęśliwa bo druga osoba tego nie chce.

Jeszcze raz to powiem, dobrze robisz
ja sobie nie wyobrażam małżeństwa zawartego po analizie plusów i minusów, gdzie minusem jest brak miłości

mam dobrą koleżankę, która raczej miała pecha do facetów aż w wieku 26 lat uznała, że już jest bardzo stara, gotowa i zdesperowana, związała się więc z mężczyzną, który się nią opiekuje, jest stateczny i miły, a ja widzę jak ona marnieje z każdym rokiem to nie jest to, na co ona czekała i o czym marzyła, tylko stateczny związek powołany "dla dobra sprawy", dziecko też sobie zrobili "bo kiedy ona by miała dziecko, zanim pozna miłość swojego życia"....

Nie, jakoś nie widzę tego.
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 15:25   #46
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

napisz jeszcze, że ślub bierzecie kościelny i będziesz ślubowała miłość, wierność i uczciwość małżeńską
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 23:10   #47
kassica31
Raczkowanie
 
Avatar kassica31
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 109
Dot.: Zrobie błąd jeśli za niego wyjdę?

[QUOTE=drazetkaa;47555629]Sypianie z mężczyzną (nie ważne, czy po ślubie czy nie), którego się nie kocha dla osiągnięcia korzyści (materialnych lub innych) nazywa się... zresztą sama sobie dokończ[/QUOTE

Chyba mamy pomagać, a nie oceniać? Niektórzy są tacy, że radzą sobie z samotnością, a inni muszą mieć kogoś u boku, bo boją się przyszłości. Kochana daj sobie luz. Uwierz mi, że warto poczekać, a miłość sama Cię znajdzie. Ja w pewnym momencie życia też pomyślałam, że trzeba wyjść za mąż z rozsądku, ale spanikowałam (a może rozum się włączył). Poczekałam i poznałam wspaniałego faceta, przystojnego i zaradnego. Za mąż wyszłam mając 30 lat i jestem teraz mega szczęśliwa, bo kocham i jestem kochana. Nie bój się podejmować radykalnych decyzji, a i nie przejmuj się reakcją rodziny. To Twoje życie i Ty masz być szczęśliwa.
kassica31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-17 00:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.