Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-23, 13:47   #2041
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
nie jest mini . Mnie ogólnie dziwi trochę podejście tych babek w perfumeriach, stratyfikacja klientów, komentarze i takie tam.
Czytałam takie komentarze, widziałam na YT film byłej pracownicy. Na własnej skórze odczułam różnicę w potraktowaniu gdy poszłam do D. w trakcie spaceru z psem (bez makijażu i w sportowym ubraniu) i gdy zachodzę tam "zrobiona".

Moje pierwsze wrażenie (po filmie i komentarzach) było takie, że wyczułam frustracje, że niektóre klientki stać na więcej niż te babki.

Nastolatki wylewające na siebie tonę perfum z testera w Biedronce też widziałam i oczywiście nie pochwalam.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:48   #2042
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
tego samego jestem zdania


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Uszanowanko

Babeczki, nakupowałam oleju jak głupia. Teraz tylko trzeba wlać go którymś z otworów na głowie. Prawe, czy lewe ucho???

W koszyku wylądował znajomek:

* z pestek malin (który idealnie sprawdza się rano, jest nietłusty, lekki, świetny jako baza pod makijaż, no miodzio)

półznajomek
* różany (ale nie z płatków róż, tylko z owoców, po płatkach róży brzydłam, po owocach piękniałam, wybór jest prosty)

i nieznajomki:
*z pestek jeżyn i pestek truskawek (a tak, no wiecie, siła rozpędu, ciekawość i takie tam, małe pojemności brałam)
*baobab (no przeca dał schronienie Nel, magiczne drzewo, brać trzeba)
* inca inchi (e e e botoksuje twarz za dwie dyszki)

Naturalne, nierafinowane, małe pojemności, świeżynki, polskich producentów.

Schyłkiem lata się wylaszczam.
ja w zeszłym tygodniu zamówiłam olej z avocado i użyłam już aż 2 razy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:49   #2043
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Wiesz, jak spotkasz fajnego faceta to piersi nie będą najważniejsze. Poza tym, z czasem możesz rzeczywiście implanty zrobić. Ale póki co spokojnie. Dopasowany stanik, kremy, masaże.
Jak miałam w nich mleko to były mega apetyczne pod względem kragłości - to jest tak jakbym miałam przez rok szklankę napełnioną prawie po brzeg ( miseczka E ) i nagle prawie wszystko wyschło i zostało..yy... A? jeszcze nie wiem!
Muszę kupić stanik a to oznacza wycieczkę do Warszawy, bo teraz w ciemno nic nie kupię

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jest różnica w budowie piersi, te co mają gruczołowe mają "stałą" wielkość cyca ( ja mam takowe) , te tłuszczowe wahają się wraz ze zmianą wagi, jeśli masz budowę tłuszczową, to sytuacja się zmieni jak deko przytyjesz
mam tłuszczowe- jak więcej ćwiczę to mi biust zjeżdża
tzn teraz to już nie ma z czego zjechac
nie mogę przytyć ja mam w biodrach setkę i niestety słodkości nie idą w cycki

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Poczytaj w necie, na pewno znajdziesz jakieś rady. Nie zamartwiaj się na zapas.

Trzymam kciuki za szczepienie! dziecię zdrowe?
Zdrowe! Na szczepieniu nawet nie pisnęła. Aż to dziwne było.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niestety wróciłam i niestety musiałam zedytować Twój post, bo oferowanie sprzedaży w jakiejkolwiek formie narusza regulamin.

Nigdy wprawdzie nie karmiłam i nie jestem w stanie ocenić, na ile biust po okresie karmienia ma szansę wrócić do poprzedniego stanu (zapewne to kwestia indywidualna), ale moim zdaniem powinnaś sobie te staniki zostawić. Sama widzisz, że tylko stracisz na tym interesie, a nie jest wykluczone, że nawet za jakiś dłuższy czas będą jednak pasować.
ok,ok, rozumiem, regulamin regulaminem, choć ja nigdzie MOJEJ ceny nie podawałam tylko z netu spisałam po ile chodzi
wątpię by moje piersi wróciły do miski C bo ( jak już wiem) musiałabym przytyć a to ani mi się śni
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:55   #2044
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




ja w zeszłym tygodniu zamówiłam olej z avocado i użyłam już aż 2 razy
I co?
Wystarczyło?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:57   #2045
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
I co?
Wystarczyło?
Wystarczyło na to żeby mnie szcząchło od jego smrodku
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:58   #2046
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny, tydzień temu otworzyłam próbkę podkładu Clinique anti-blemish solutions, który (nie owijając w bawełnę) po prostu mnie urzekł swoją lekką acz kryjącą konsystencją. świetnie też kolorek 03 fresh neutral stopił się z kolorytem moje cery.
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=dsx03rofo

dlaczego nie ma tutaj koloru 03?

A czy któraś z Was próbowała tego NOWEGO podkładu Clinique?
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=dsx03rofo
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:01   #2047
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Uszanowanko

Babeczki, nakupowałam oleju jak głupia. Teraz tylko trzeba wlać go którymś z otworów na głowie. Prawe, czy lewe ucho???

W koszyku wylądował znajomek:

* z pestek malin (który idealnie sprawdza się rano, jest nietłusty, lekki, świetny jako baza pod makijaż, no miodzio)

półznajomek
* różany (ale nie z płatków róż, tylko z owoców, po płatkach róży brzydłam, po owocach piękniałam, wybór jest prosty)

i nieznajomki:
*z pestek jeżyn i pestek truskawek (a tak, no wiecie, siła rozpędu, ciekawość i takie tam, małe pojemności brałam)
*baobab (no przeca dał schronienie Nel, magiczne drzewo, brać trzeba)
* inca inchi (e e e botoksuje twarz za dwie dyszki)

Naturalne, nierafinowane, małe pojemności, świeżynki, polskich producentów.

Schyłkiem lata się wylaszczam.
Planujesz stosować solo, czy robisz mieszanki? Ja w tamtym tygodniu dostałam złoty jojoba, z dzikiej róży i sacha inchi, mam w domu jeszcze tamanu i ze słodkich migdałów, zastanawiam się co z tego wszystkiego zrobić
Zapisz
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 14:01   #2048
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tydzień temu otworzyłam próbkę podkładu Clinique anti-blemish solutions, który (nie owijając w bawełnę) po prostu mnie urzekł swoją lekką acz kryjącą konsystencją. świetnie też kolorek 03 fresh neutral stopił się z kolorytem moje cery.
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=dsx03rofo

dlaczego nie ma tutaj koloru 03?

A czy któraś z Was próbowała tego NOWEGO podkładu Clinique?
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=dsx03rofo
Ja uzywam Anti-blemish solutions od dawna, ale najjasniejszego odcienia. Poza D. i oficjalnym sklepem Clinique mozna dostac go za ok. 100 zl (np. Proste zakupy, pachnidelko itd.)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:10   #2049
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Ja uzywam Anti-blemish solutions od dawna, ale najjasniejszego odcienia. Poza D. i oficjalnym sklepem Clinique mozna dostac go za ok. 100 zl (np. Proste zakupy, pachnidelko itd.)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki!
Znalazłam go jeszcze w S. z rabatem -15% wychodzi za 118zł
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:10   #2050
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Jeszcze w temacie próbek: widziałam na all mini kremy Clinique, da się gdzieś normalnie w sklepie kupić te 7ml? Bo nigdzie nie widziałam.
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:13   #2051
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Jeszcze w temacie próbek: widziałam na all mini kremy Clinique, da się gdzieś normalnie w sklepie kupić te 7ml? Bo nigdzie nie widziałam.
To sa miniatury, ktore mozna sobie wybrac gratis przy zakupach w ich sklepie internetowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 14:14   #2052
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ja nigdy zbyt dużych piersi nie miałam (małe C), w trakcie ciąży i karmienia urosły o jeden rozmiar a po karmieniu przeskoczyłam na (duże B). I z takimi mi wygodnie.

aniyam

Ta druga próba, pewnie z niedowierzania.

Cato
Ja używam solo.
Kiedyś próbowałam bawić się w mieszanie z kwasem hialuronowym i jedne z drugimi, ale u mnie się to nie sprawdza. Z kwasem to, że się tak wyrażę smarki powychodziły i ciężko takiego gluta było nałożyć sobie na twarz. A mieszając trudno mi było wykończyć olejki przed czasem a i więcej z tym zachodu było a ja tego zachodu jesli mogę wolę sobie oszczędzić.
Najczęściej robiłam/ robię tak:
- nakładam pojedyńczy olejek na twarz na noc (jakiś taki bardziej odżywczy), ale nie na każdą, haha
- pod maski algowe
- mieszam z glinkami
- wmasowuje w skórki, paznokcie i dłonie ( ale nie, że specjalnie, tylko tą nadwyżką, haha)
- rano na 10-15 minut (te lżejsze), a potem odciskam nadmiar chusteczką i ... na pohybel.
Do ciała tudzież włosów, bardzo rzadko.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:14   #2053
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dzięki!
Znalazłam go jeszcze w S. z rabatem -15% wychodzi za 118zł
jest 20% też
jej816
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:15   #2054
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie przed wizytą w D. .

Swoją drogą nie jestem konsekwentna, bo przy "mini" wstydu nie czułam, ale o próbkę wstydzę się zapytać . Nigdy nie prosiłam o próbkę czegokolwiek.

Z drugiej strony - wstydzę się jak robię coś złego. Nie ma dla mnie różnicy przy zamówieniach mini z S. i D. (przy S. mają koszt większy, bo dostarczane są indywidualnie). Jakoś nigdy nie myślałam o sobie jako o "wyłudzaczu próbek".

Pewnie pisałabym inaczej gdybym usłyszała negatywny komentarz. Tylko obawiam się, że przy moim ciężkim dniu pani mogłaby usłyszeć odpowiedź. Marże pewnie mają takie i że na moich kilku złotych zarabiają.
Nie ma sprawy
Ja z próbkami też miałam problem i trochę nadal mam- chociaż ostatnio jak dostałam dwie to poprosiłam jeszcze o trzecią ale zrobiłam to ogólnikowo, nie prosiłam o konkretny produkt. Tak czy inaczej dostałam. A płaciłam 99 zł.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:17   #2055
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Czytałam takie komentarze, widziałam na YT film byłej pracownicy. Na własnej skórze odczułam różnicę w potraktowaniu gdy poszłam do D. w trakcie spaceru z psem (bez makijażu i w sportowym ubraniu) i gdy zachodzę tam "zrobiona".

Moje pierwsze wrażenie (po filmie i komentarzach) było takie, że wyczułam frustracje, że niektóre klientki stać na więcej niż te babki.

Nastolatki wylewające na siebie tonę perfum z testera w Biedronce też widziałam i oczywiście nie pochwalam.
identycznie myślę. Dobrze prawisz
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:29   #2056
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja nigdy zbyt dużych piersi nie miałam (małe C), w trakcie ciąży i karmienia urosły o jeden rozmiar a po karmieniu przeskoczyłam na (duże B). I z takimi mi wygodnie.

aniyam

Ta druga próba, pewnie z niedowierzania.

Cato
Ja używam solo.
Kiedyś próbowałam bawić się w mieszanie z kwasem hialuronowym i jedne z drugimi, ale u mnie się to nie sprawdza. Z kwasem to, że się tak wyrażę smarki powychodziły i ciężko takiego gluta było nałożyć sobie na twarz. A mieszając trudno mi było wykończyć olejki przed czasem a i więcej z tym zachodu było a ja tego zachodu jesli mogę wolę sobie oszczędzić.
Najczęściej robiłam/ robię tak:
- nakładam pojedyńczy olejek na twarz na noc (jakiś taki bardziej odżywczy), ale nie na każdą, haha
- pod maski algowe
- mieszam z glinkami
- wmasowuje w skórki, paznokcie i dłonie ( ale nie, że specjalnie, tylko tą nadwyżką, haha)
- rano na 10-15 minut (te lżejsze), a potem odciskam nadmiar chusteczką i ... na pohybel.
Do ciała tudzież włosów, bardzo rzadko.
Ano pewnie, przecież musiałam się upewnić czy to ten olej tak wali czy ja się nie domyłam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:41   #2057
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pójdę dziś do D. i przyjrzę się minie pań. Poprzednio nic mi się w oczy nie rzuciło.

Nie wiem sama. Chyba tej możliwości mini zamówień nie nadużywam, zresztą, czy zamówienie za 40 zł jest takie bardzo mini? Na ich ceny tak, ale dla niektórych to są całkiem spore pieniądze (jeśli chodzi o kosmetyki).
Za 40zł to spoko, gorzej jak za 1-3zł
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:53   #2058
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Aniyam chyba musisz zmienić tytuł wątaska, moze teraz szanelozamówienia
bosz a ja dziś mini zrobiłam, ale odbiorę

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:03   #2059
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aniyam chyba musisz zmienić tytuł wątaska, moze teraz szanelozamówienia
bosz a ja dziś mini zrobiłam, ale odbiorę

Nie, bo szaneli nie ma online w D i S :P

Nie mówiłam o odbiorze jednego zamówienia, a kilku :P
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 15:07   #2060
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

olej ze słodkich migdałów stosowałam jako serum na nic i bardzo mi sie podobal. Teraz mam arganowy, ale chyba sie nie polubiliśmy. Mam kilka czerwonych plamek, i myślę, że to on mógł zapchać...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:11   #2061
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aniyam chyba musisz zmienić tytuł wątaska, moze teraz szanelozamówienia
bosz a ja dziś mini zrobiłam, ale odbiorę

trzeba by konkurs rozpisać na nową nazwę wątku

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
olej ze słodkich migdałów stosowałam jako serum na nic i bardzo mi sie podobal. Teraz mam arganowy, ale chyba sie nie polubiliśmy. Mam kilka czerwonych plamek, i myślę, że to on mógł zapchać...
mi arganowy zrobił jesień średniowiecza na twarzy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:18   #2062
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

do twarzy tylko z pestek malin używałam, przyjemny jest
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:22   #2063
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Wiadomość jest i dobra i zła.
Never nadal nie ma ochoty. Zbliża się koniec świata. To jest ta zła.
Dobra to ta, że wobec powyższego nie musimy się martwić już o stan kont i kart kredytowych.
To lecem do syforki!

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Jak miałam w nich mleko to były mega apetyczne pod względem kragłości - to jest tak jakbym miałam przez rok szklankę napełnioną prawie po brzeg ( miseczka E ) i nagle prawie wszystko wyschło i zostało..yy... A? jeszcze nie wiem!
Muszę kupić stanik a to oznacza wycieczkę do Warszawy, bo teraz w ciemno nic nie kupię


mam tłuszczowe- jak więcej ćwiczę to mi biust zjeżdża
tzn teraz to już nie ma z czego zjechac
nie mogę przytyć ja mam w biodrach setkę i niestety słodkości nie idą w cycki


Zdrowe! Na szczepieniu nawet nie pisnęła. Aż to dziwne było.


ok,ok, rozumiem, regulamin regulaminem, choć ja nigdzie MOJEJ ceny nie podawałam tylko z netu spisałam po ile chodzi
wątpię by moje piersi wróciły do miski C bo ( jak już wiem) musiałabym przytyć a to ani mi się śni
Super, że szkraby zdrowe! Uściskaj je od wirtualnych ciotek!
A w dopasowany stanik szybko się zaopatrz, bo chodzenie w zbyt luźnym nie ma zbyt dobrych skutków dla biustu
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aniyam chyba musisz zmienić tytuł wątaska, moze teraz szanelozamówienia
bosz a ja dziś mini zrobiłam, ale odbiorę

Raczej szanelobankrut
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:22   #2064
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

nadrobiłam Was. ufff

widzę, że temat zszedł na mini zamówienia z D.
ja póki co miałam tylko jedno z bibułkami matującymi za 7 zł. Pani była bardzo miła. Przepakowała mi do torebki, bez żadnych komentarzy. Może później sobie coś tam pod nosem nawijały z koleżankami, ale mnie to nie interesuje. Te babeczki nie są dla mnie żadną wykładnią moralności. Niektóre z nich handlują próbkami, miniaturami, inne korzystają we własnym zakresie, bądź wydają znajomym. Do tego mają rabaty pracownicze. Skoro mogą niech korzystają. Nic mi do tego. Ale gdyby któraś spróbowała mi zwrócić uwagę o małe zamówienie to bym ją chyba śmiechem zabiła


Amyzku trzymam kciuki za zdrowie Mamy.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:24   #2065
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jaki wstyd???
kradniesz???
sami dają taką możliwość, więc nie ma wstydu!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:25   #2066
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
trzeba by konkurs rozpisać na nową nazwę wątku



mi arganowy zrobił jesień średniowiecza na twarzy
zwłaszcza, że numeracja dość skomplikowana się robi.
Już były kiedyś typy np. Stowarzyszenie upadłych goldów Love chyba jakiś fajny pomysł miała, ale skleroza znowu mi wymazała konkrety
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:28   #2067
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
zwłaszcza, że numeracja dość skomplikowana się robi.
Już były kiedyś typy np. Stowarzyszenie upadłych goldów Love chyba jakiś fajny pomysł miała, ale skleroza znowu mi wymazała konkrety
fszyciu bym nie rozszyfrowała rzymskich cyferek

goldem nie jestem i raczej nie będę, więc tu bez dyskryminacji
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:31   #2068
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Melduję, że zrobiłam fajne zamówienie w Naturativ. Mam ogromną nadzieję, że te szampony to to samo co p&r. Szampony do ciemnych włosów są przecenione, a do tego wchodzi kot Natura na -15% Niestety wysyłka płatna, a czas realizacji zamówienia to ok. 7 dni. Muszą chyba trochę naprodukować tego szamponu dla mnie. Ale nic to!

A od jutra drugi urlop!(choć nie pytałam, czy podpisany, ale skoro nikt mnie na dywanik nie wezwał to pewnie podpisany)

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
fszyciu bym nie rozszyfrowała rzymskich cyferek

goldem nie jestem i raczej nie będę, więc tu bez dyskryminacji
Też tak rok temu mówiłam Poza tym poczekaj poczekaj. Za chwilę będą vipy dla blacków to będziemy w stacjo na Twoje konto zakupy robić. Rozmnożysz się na całą PL.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:35   #2069
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
fszyciu bym nie rozszyfrowała rzymskich cyferek

goldem nie jestem i raczej nie będę, więc tu bez dyskryminacji
Też nie jestem złotkiem chociaż ostatnie miesiące dość mocno na to pracuję
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:46   #2070
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
mi arganowy zrobił jesień średniowiecza na twarzy
No to może faktycznie on... a chciałam trochę zregenerować skórę, a skoro on taki odżywczy to... to z niego zrezygnuję i zostawię do maseczek. Raz kiedyś może krzywdy nie zrobi.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.