Narty W這chy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla mi這郾ik闚 sport闚 letnich i zimowych. Tu dowiesz si wszystkiego o tym jak przygotowa si do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narz璠zia
Stary 2014-11-16, 17:30   #61
Monika XY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo軼i: 9
Dot.: Narty W這chy

My z m篹em byli鄉y tam dwa lata temu. W tamtym roku ze wzgledu na przeprowadzk nie mogli鄉y sobie na to pozwoli, ale w przysz造m roku planujuemy wybra si ponownie z biurem bfc. Ostatni wyjazd by udany wi璚 czemu by go nie powt鏎zy.
Monika XY jest offline Zg這 do moderatora  
Stary 2015-11-25, 10:59   #62
playerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo軼i: 4
Dot.: Narty W這chy

Witaj
Mam sprawdzone miejsce w Piemonte
Tanio - super miejsc闚ka i super wy篡wienie , wszystko maj w cenie - moi znajomi z t firm we W這szech b璠 ju 11 raz !!! pozdrawiam .
wystarczy w wyszukiwarce wpisa growal
playerka jest offline Zg這 do moderatora  
Stary 2015-12-04, 10:25   #63
AmetystowaCzara
BAN sta造
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo軼i: 5
Dot.: Narty W這chy

A ja od lat je盥輳 w Dolomity i ka盥emu polecam. Ostatnio zabieram si na wyjazdu typu free ski, gdzie firmy organizuj za mnie ca造 wyjazd, a jeszcze w cenie mam karnet na stoki

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-05 o 13:21 Pow鏚: Link.
AmetystowaCzara jest offline Zg這 do moderatora  
Stary 2016-01-03, 19:29   #64
nanga_pargat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo軼i: 4
Dot.: Narty W這chy

W這chy to fajn opcj s narty w Livigno By豉m tam dwa lata temu i jak dot康 to by to m鎩 najlepszy wyjazd. Pi瘯na pogoda, du穎 郾iegu, brak kolejek do wyci庵闚, same plusy…
nanga_pargat jest offline Zg這 do moderatora  
Stary 2016-06-24, 09:49   #65
Pomadeczka
BAN sta造
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo軼i: 14
Dot.: Narty W這chy

Jak si nie wie konkretnie, gdzie si chce jecha to moim zdaniem najlepiej skontaktowa si, z jakim biurem podr騜y, po pierwsze doradz, gdzie dla nas b璠zie najlepiej, a po 2 niczym si nie martwi, sama tak zrobi豉m 2 lata temu z biurem podr騜y narty-wlochy.pl i by豉m bardzo zadowolona
Pomadeczka jest offline Zg這 do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:49   #66
boykot
Raczkowanie
 
Avatar boykot
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: 奸御k
Wiadomo軼i: 83
Dot.: Narty W這chy

Cytat:
Napisane przez nanga_pargat Poka wiadomo嗆
W這chy to fajn opcj s narty w Livigno By豉m tam dwa lata temu i jak dot康 to by to m鎩 najlepszy wyjazd. Pi瘯na pogoda, du穎 郾iegu, brak kolejek do wyci庵闚, same plusy…

Wiele os鏏 chwali sobie t miejscowo嗆, w jakim hotelu si zatrzymywa豉?
boykot jest offline Zg這 do moderatora  
Stary 2016-07-01, 14:12   #67
AnnYellow
Przyczajenie
 
Avatar AnnYellow
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo軼i: 13
Dot.: Narty W這chy

Zawsze mo瞠sz wzi望 por闚nywark cenow i sprawdzi http://www.skilivigno.pl/search_results.html chyba w takim wyjdzie g堯wna role gra bud瞠t.
AnnYellow jest offline Zg這 do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda瞠

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 07:46   #68
Pomadeczka
BAN sta造
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo軼i: 14
Dot.: Narty W這chy

Ja si w tym roku zastanawiam nad wyjazdem do W這ch na narty, ale zupe軟ie si na tym nie znam, dlatego chce jecha z jakim biurem podr騜y. My郵icie, 瞠 na taki wyjazd lepiej jest jecha z biurem typu wakacje.pl, czy raczej z takim kt鏎e jest nastawione na konkretne wyjazdy na narty do W這ch jak http://www.narty-wlochy.pl/ jaki czas temu natrafi豉m na t stronk i sama nie wiem, mo瞠 wy macie jakie do鈍iadczenia z biurami podr騜y i co mi podpowiecie
Pomadeczka jest offline Zg這 do moderatora  
Stary 2016-10-11, 20:44   #69
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomo軼i: 6 491
Dot.: Narty W這chy

ponizej post z czerwca


Cytat:
Napisane przez Pomadeczka Poka wiadomo嗆
Jak si nie wie konkretnie, gdzie si chce jecha to moim zdaniem najlepiej skontaktowa si, z jakim biurem podr騜y, po pierwsze doradz, gdzie dla nas b璠zie najlepiej, a po 2 niczym si nie martwi, sama tak zrobi豉m 2 lata temu z biurem podr騜y narty-wlochy.pl i by豉m bardzo zadowolona
a teraz uwaga post z wrzesnia....




Cytat:
Napisane przez Pomadeczka Poka wiadomo嗆
Ja si w tym roku zastanawiam nad wyjazdem do W這ch na narty, ale zupe軟ie si na tym nie znam, dlatego chce jecha z jakim biurem podr騜y. My郵icie, 瞠 na taki wyjazd lepiej jest jecha z biurem typu wakacje.pl, czy raczej z takim kt鏎e jest nastawione na konkretne wyjazdy na narty do W這ch jak http://www.narty-wlochy.pl/ jaki czas temu natrafi豉m na t stronk i sama nie wiem, mo瞠 wy macie jakie do鈍iadczenia z biurami podr騜y i co mi podpowiecie

Napisze tak, marna na strona ktora tak reklamujesz, a ceny wyzsze niz renomowane biura podrozy....no comments....

Edit- nie pracuje dla konkurencji, sama wyjezdzam czesto na narty i czytam opinie ale tutaj chyba tylko tania reklama.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2016-10-11 o 20:46
cansada jest offline Zg這 do moderatora  
Stary 2016-10-13, 17:44   #70
Kata0077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo軼i: 2
Dot.: Narty W這chy

W zesz造m roku byli鄉y z dzie熤i pierwszy raz w Alpach w Alpe di Siusi. Prywatn kwartere znalaz豉m tutaj: http://holiday-home24.com/alpe-di-siusi-val-gardena Z domku byli鄉y bardzo zadowoleni, z ceny r闚nie. Bardzo ceni sobie kontakt z "tubylcami", dlatego nie jestem fank hoteli. Region Alpe di Siusi 陰czy si z Val Garden. Dla mnie to cudowne miejsce i pewnie tam jeszcze pojad. Nie wiem jak inne o鈔odki w Alpach, bo nie mia豉m jeszcze mo磧iwo軼i ich odwiedzenia. Tej zimy chcia豉bym wypr鏏owa francuskie Alpy, ale nie s造sza豉m jeszcze 瞠by kto by tam w prywatnych domkach, zawsze hotele. Ma kto mo瞠 jakie namiary ?

Edytowane przez Kata0077
Czas edycji: 2016-10-13 o 17:49
Kata0077 jest offline Zg這 do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:58   #71
mariolcia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo軼i: 1
Dot.: Narty W這chy

My w tamtym roku rezerwowali鄉y domek letniskowy przez portal Casamundo niby wszystko ok by這. W tym roku tak瞠 planujemy to samo tylko 瞠 wczoraj znalaz豉m te komentarze sprzeczne o tym serwisie i teraz si waham co o nich my郵icie warto im wierzy?? Przyznam si 瞠 troszk jestem zaniepokojona
mariolcia87 jest offline Zg這 do moderatora  

Okazje i pomys造 na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-09, 20:36   #72
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomo軼i: 6 491
Dot.: Narty W這chy

szukam sprawdzonej miejscowki w Livigno-marzec 2018, studio/apartament full wyposazony w centrum. Jak ktos cos ma to poprosze o info. Moze byc na PW. Dzieki.
cansada jest offline Zg這 do moderatora  
 

Nowe w徠ki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
 
Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki


Data ostatniego posta: 2017-12-09 21:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.