który podkład wg was lepszy ?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 10:37   #91
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: tani i dobry podkład ?

Odradzam Avon rozświetlająco-antystersowy. Mam suchą cerę a mimo to skubany strasznie spływa...
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:15   #92
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: tani i dobry podkład ?

Najlepszy podkład z tych tańszych to moim zdaniem Lirene City Matt
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 09:43   #93
_nietoperek_
Raczkowanie
 
Avatar _nietoperek_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
GG do _nietoperek_
Dot.: tani i dobry podkład ?

Ja z tańszych również polecam AA matujący. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt i nie wygląda sztucznie
_nietoperek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:45   #94
boskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 10
Dot.: tani i dobry podkład ?

Rimmel Stay Matte. Nie wiem dlaczego go odradzacie.
jest fajny dobrze kryje i dlugo trzyma. dobrze matuje. jest bardzo dobry polecam
boskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 09:46   #95
najimi
Raczkowanie
 
Avatar najimi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 34
GG do najimi
Talking pomoc w doborze podkladu

hej dziewczyny! szukam odpowiedniego dla siebie podkladu, ale nie moge sie zdecydwac (tyle ich jest...)
nie wiem tez jaki bylby odpowiedni dla mnie (fluid, mineralny)
prosilabym o doradzenie

ps. zalaczam fotke, nie podoba mi sie ale coz :p
__________________
aut odit aut amat mulier nihil est tertium -> albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej ewentualności nie ma
najimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 11:50   #96
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: pomoc w doborze podkladu

Niestety kazda cera jest inna i nie da rady doradzac podkladu na oko. Wybierz sie do perfumerii i popros o kilka probek dopasowanych do Twojej cery. Szukanie idealnego podkladu jest trudne, czasem trzeba zuzyc kilka roznych, by trafic w koncu na wlasciwy. Wiele zalezy tez od ceny podkladu. Ja polecam te z wyzszej polki, bo naprawde warto w nie inwestowac

Przejrzyj tez KWC - jest bardzo pomocne.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 12:02   #97
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: pomoc w doborze podkladu

Najpierw się zastanów czego Ty od podkładu oczekujesz i wtedy lista się znacznie zawęzi
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 12:03   #98
polutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: pomoc w doborze podkladu

Ładna fotka Ale napisz lepiej jaką masz cerę, bo na zdjęciu tego nie widać. Wrażliwa, tłusta/sucha/mieszana itp... Jak mogłabym pomóc przy wrażliwej i mieszanej
polutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 12:41   #99
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: pomoc w doborze podkladu

Witam

Napisz w jakim przedziale cenowym powinien zawierać się ten podkład. Ja polecam Inglot dla młodej skóry (ze zdjęć wnioskuję, że jesteś młodziutka )
Link do KWC Kosztuje on około 20 złotych.

Jeżeli zależy Ci na podkładzie mineralnym to zdecydowanie nie jest warto inwestować w te drogeryjne. Tutaj najlepiej sprawdzają się Pixie i EDM. Wybór odcieni jest prezogromny, ale cena dużo większa. Z Pixie możesz na allegro zamówić próbki podkładu (za jakieś 4 złote), które powinny starczyć na 2-3 miesiące.
Podkłady mineralne poprawiają po dłuższym użytkowaniu kondycję skóry.

No i przede wszystkim warto napisać jaką masz skórę. Miszaną, suchą, tłustą? Bez tego Ci nie doradzimy.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-07-02 o 12:43
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 14:18   #100
najimi
Raczkowanie
 
Avatar najimi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 34
GG do najimi
Dot.: pomoc w doborze podkladu

mam skórę wrażliwą ze skłonnością do przetłuszczania w okolicy nosa i czoła
a co do rodzaju podkładu to nie mam pojęcia jaki jest bardziej odpowiedni, bo nie używałam nigdy :P
cena jakoś w okolicy 50 zł
a od podkładu oczekuję tego aby dobrze krył, nie było efektu maski i nie robił "pomarańczowych" plam, abym się z nim dobrze czuła i aby nie schodził po kilku godzinach
__________________
aut odit aut amat mulier nihil est tertium -> albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej ewentualności nie ma
najimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 11:26   #101
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: pomoc w doborze podkladu

W takim razie Inglot, który podałam powinien być odpowiedni. Ma bardzo naturalny kolor. Kryje średnio, ale z Twojego zdjęcia wnioskuję, że bardzo mocnego krycia nie potrzebujesz. Minerałów trzeba się nauczyć nakładać Ktoś kto nie umie się posługiwać pędzlem utworzy efekt maski.

Jeżeli masz bardzo wrażliwą skórę, to najlepiej jeżeli wybierzesz podkład apteczny. Jednak tutaj ceny potrafią być zabójcze.

Jeżeli zależy Ci na bardzo mocnym kryciu to Dermacol będzie najlepszy. Kupisz go w aptece, cena ok. 10 złotych. Jest trochę widoczny na twarzy, więc lepiej sprawdzi się na wieczór. I tutaj trzeba mu przyznać, że zakryje Ci wszystko, o ile takiego silnego krycia potrzebujesz Jest bardzo wydajny, ponieważ używa się go bardzo mało.

Kolejny to Vichy, Dermablend Corrective Foundation SPF 11. Kosztuje około 70 złotych i jest również mocno kryjący. Wiele osób go bardzo chwali.

Stricte dla skóry wrażliwej jest La Roche Posay, Unifiance Fluide Mat. Już nie pamiętam ceny, ale jest to około 80-90 złotych. Teoretycznie jest delikatny, ale jakoś mi do gustu nie przypadł.

Jeżeli zdecydujesz się na krem tonujący, to zdecydowanie nie kupuj tych z firmy Nivea ( świeci się niemiłosiernie) i Ziaja Nuno (paskudne, ciemne kolory).

Wydaje mi się, że to wszystkie podkłady, które będą dla ciebie odpowiednie. Oczywiście możesz szukać w drogeriach, tylko nie sugeruj się opisami producenta, a opiniami na forach lub kwc. Zły podkład może znacznie pogorszyć stan Twojej cery.

Wszystkie te podkłady używałam i uważam, że najlepszy jest Inglot.
Jeżeli zdecydujesz się na minerały to musisz się zapatrzyc w jakiś dobry pędzel (flat top albo kabuki- około 30 złotych).
Tutaj dziewczyny na pewno Ci pomogą w wyborze odcienia, rodzaju podkładu Link
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 11:34   #102
najimi
Raczkowanie
 
Avatar najimi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 34
GG do najimi
Dot.: pomoc w doborze podkladu

estra wielkie dzieki!
jestes naprawde genialna i nawet nie wiesz jak bardzo mi pomoglas

a moze to zamiast podkladu? :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-4...wietlajacy.htm

__________________
aut odit aut amat mulier nihil est tertium -> albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej ewentualności nie ma

Edytowane przez najimi
Czas edycji: 2010-07-03 o 12:12
najimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 21:01   #103
polutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: pomoc w doborze podkladu

No to mamy podobną cerę. Polecę inny, bo takiego używam i jestem z niego wyjątkowo zadowolona. Jest tańszy niż napisałaś - niecałe 20 zł kosztuje. Ale może dlatego, że to polskiej firmy Verona. Fluid nazywa się Ingrid Ideal Face. Uzywam numeru 15 - naturalny, ale jest kilka do wyboru. Ma śliczne opakowanie - stojące, z pompką, więc nie trzeba go wyciskać. Bardzo ładnie kryje mi pajączki i zaczerwienienia, nakładam go przed 8, zmywam wieczorem. I nie muszę nic w ciągu dnia poprawiać. Może ciut pudrem w kamieniu na nosie, teraz w upały. Mi bardzo pasuje i zrezygnowałam na jego rzecz z dużo droższych, które mi nie służyły - albo zostawiały plamy, albo wysychała mi skóra. Po tym jest wszystko ok.
polutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 22:16   #104
laven
Raczkowanie
 
Avatar laven
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 346
Dot.: pomoc w doborze podkladu

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
W takim razie Inglot, który podałam powinien być odpowiedni. Ma bardzo naturalny kolor. Kryje średnio, ale z Twojego zdjęcia wnioskuję, że bardzo mocnego krycia nie potrzebujesz. Minerałów trzeba się nauczyć nakładać Ktoś kto nie umie się posługiwać pędzlem utworzy efekt maski.

Jeżeli masz bardzo wrażliwą skórę, to najlepiej jeżeli wybierzesz podkład apteczny. Jednak tutaj ceny potrafią być zabójcze.

Jeżeli zależy Ci na bardzo mocnym kryciu to Dermacol będzie najlepszy. Kupisz go w aptece, cena ok. 10 złotych. Jest trochę widoczny na twarzy, więc lepiej sprawdzi się na wieczór. I tutaj trzeba mu przyznać, że zakryje Ci wszystko, o ile takiego silnego krycia potrzebujesz Jest bardzo wydajny, ponieważ używa się go bardzo mało.

Kolejny to Vichy, Dermablend Corrective Foundation SPF 11. Kosztuje około 70 złotych i jest również mocno kryjący. Wiele osób go bardzo chwali.

Stricte dla skóry wrażliwej jest La Roche Posay, Unifiance Fluide Mat. Już nie pamiętam ceny, ale jest to około 80-90 złotych. Teoretycznie jest delikatny, ale jakoś mi do gustu nie przypadł.

Jeżeli zdecydujesz się na krem tonujący, to zdecydowanie nie kupuj tych z firmy Nivea ( świeci się niemiłosiernie) i Ziaja Nuno (paskudne, ciemne kolory).

Wydaje mi się, że to wszystkie podkłady, które będą dla ciebie odpowiednie. Oczywiście możesz szukać w drogeriach, tylko nie sugeruj się opisami producenta, a opiniami na forach lub kwc. Zły podkład może znacznie pogorszyć stan Twojej cery.

Wszystkie te podkłady używałam i uważam, że najlepszy jest Inglot.
Jeżeli zdecydujesz się na minerały to musisz się zapatrzyc w jakiś dobry pędzel (flat top albo kabuki- około 30 złotych).
Tutaj dziewczyny na pewno Ci pomogą w wyborze odcienia, rodzaju podkładu Link
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Witam

Napisz w jakim przedziale cenowym powinien zawierać się ten podkład. Ja polecam Inglot dla młodej skóry (ze zdjęć wnioskuję, że jesteś młodziutka )
Link do KWC
Kosztuje on około 20 złotych.
Ja również szczerze polecam podkład z Inglot Myślę, że spełni Twoje opisane wymagania- moje niemal identyczne spełnił. Jestem z niego bardzo zadowolona
__________________
HOBBY: własne życie
laven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:15   #105
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: pomoc w doborze podkladu

najimi cieszę się, że mogłam pomóc. A teraz trochę na temat tego pudru z Inglota, który podałaś. Również go kiedyś używałam. Dla mnie ma trochę za dużo drobinek. Używałam wersji ze złotym brokatem. Nadaje się zdecydowanie do podkreślenia kości policzkowych- tylko i wyłącznie. Na całej twarzy wygląda paskudnie- plamy, brokat i brak matu Teraz jestem raczej fanką różów, aniżeli pudrów brązujących, które dają bradzo ciekawy efekt.
Jeżeli nie chcesz kupować podkładu to możesz wybrać jakiś krem tonujący:
Link do kwc. Nie zakryje on wiele, a jedynie wyrówna koloryt skóry.

Jeżeli natomiast chcesz używać tylko pudru to w nazwie nie powinno być słów: rozświetlający, brązujący itp. Dlaczego? Otóż takie pudry w znacznej większości przypadków nie nadają się do stosowania na całą twarz. Mają w sobie dużo pigmentu, a co za tym idzie nadają wyraźny kolor (czyt. pomarańczowe plamy). No chyba, że chcesz podkreślić tylko policzki- wtedy będzie świetny

Rozświetlający puder, podkład, korektor podkreśla niedoskonałości.

Ja na Twoim miejscu wybrałabym jakiś delikatny podkład. Nawet osoba z brakiem doświadczenia nie powinna sobie zrobić krzywdy, czyli maski na twarzy.
Uwierz mi, że ja na początku swojej przygody z podkładami również miałam ten problem. Wybróbowałam większość podkładów- od tych droższych, po te dosłownie za 7 złotych. I uważam, że najlepszy fluid dla młodej cery to ten z Inglota. Razem z korektorem zakryją nawet największy problem przy jednoczesnym zachowaniu naturalności

A i najważniejsze- dobór odcienia. Znaczna większość osób dobiera sobie ciemniejszy podkład. Ciemniejszy odcień znacznie postarza. Odcina się w miejscach gdzie nie jest dobrze rozprowadzony, a w najgorszych przypadkach nadaje pomarańczowy kolor twarzy. Nic z tego nie dodaje uroku. Powinnaś również odpowiednio dobrać odcień podkładu. Produkuje się podkłady w tonacji żółtej, różowej i neutralnej. Bardzo rzadko na rynku można spotkać podkłady w ziemistych odcieniach. Najbezpieczniejszy jest ten neutralny.
W świetle dziennym stań przy lustrze, na ramieniu połóż najpierw srebrną, a potem złotą folię aluminiową. Przypatrz się twarzy. Przy której folii jaśnieją białka oczu, zęby, chowają się drobne niedoskonałości skóry, intesywnieje kolor kolor czerwieni wargowej i tęczówek, twarz wygląda na rześką i wypoczętą? Jeśli przy srebrnej, jesteś typ chłodny, przy złotej zaś - typ ciepły.

Ta wiedza przyda Ci się na całe życie
Pozdrawiam i w przypadku jakiś problemów- pytaj śmiało.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-07-04 o 11:16
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 13:04   #106
najimi
Raczkowanie
 
Avatar najimi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 34
GG do najimi
Dot.: pomoc w doborze podkladu

wow! jestescie naprawde kochane!
w moim miescie, w galerii jest stoisko z artykulami Inglot... myslicie, ze ekspedientka moglaby doradzic mi odcien podkladu?

a co do rozy, to ostatnio kupilam sobie Maybelline expertwear blush nr 57 peachy... i nie za bardzo widac go na mojej twarzy myslicie, ze powinnam nakladac go wiecej czy kupic inny odcien?
__________________
aut odit aut amat mulier nihil est tertium -> albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej ewentualności nie ma

Edytowane przez najimi
Czas edycji: 2010-07-04 o 13:07
najimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 19:06   #107
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: pomoc w doborze podkladu

Powinna Ci doradzić Zwykle z Inglota są bardzo miłe.
Raczej masz źle dobrany odcień różu. Większą ilością możesz sobie zrobić różowe placki. Ale próbuj może coś z tego wyjdzie
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 17:21   #108
asasza
Raczkowanie
 
Avatar asasza
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 86
Question który podkład wg was lepszy ??

Zastanawiam się nad kupnem podkładu myślałam o wypróbowanym już raz Max factor lasting performance bo mimo że bylo po nim wielu żaden mu nie dorównywał, usłyszałam jednak o ciut droższym revlon color stay i jego podobno cudownych właściwościach który z nich jest według was lepszy (a może macie inne propozycje) ??

mam mieszaną cerę z przebarwieniami po wypryskach i wokół nosa, podkład musi długo wytrzymać na buzi, matować i mieć dobre właściwości kryjące (wszystkie te warunki spełniał dość dobrze max factor) gdyż nie chce używać dodatkowych pudrów itp.

pomóżcie
__________________
niskie jest piękne! masz z tym jakiś problem?
od jutra zaczynam biegać

Edytowane przez asasza
Czas edycji: 2010-09-14 o 17:27
asasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 17:36   #109
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: który podkład wg was lepszy ??

Kwc
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 17:41   #110
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: który podkład wg was lepszy ??

też ci radze poczytać kwc, tam znajdziesz mnóstwo opini o podkładzie revlonu i to ci na pewno ułatwi decyzje
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:24   #111
wredota333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Question Który podkład wybrać?!

Witam serdecznie,

Borykam się z pewnym problemem dotyczącym wyboru podkładu Max Factor. Któty z nich będzie dla mnie lepszy : COLOUR ADAPT czy LASTING PERFORMANCE ? Czy może inny, godny polecenia?
Mam cerę mieszaną ( lekko tłusta na czole, nosie i brodzie, policzki generalnie w normie ) , raczej jasną, ze skłonnościami do przebarwień i gdzie niegdzie krost.

Dzięki z góry za pomoc!
ak.
__________________
Niespełnione marzenie, które każdego dnia dotyka Cię swą cielesnością, nie jest już Twoim marzeniem.
Jest Twoim koszmarem.
Zrób wszystko, by się obudzić.
ak.
wredota333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:59   #112
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Który podkład wybrać?!

przeczytaj recenzje na kwc, tam masz najwiecej opinii...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:20   #113
eveela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Podkład dla cery mieszanej

Witam! Chciałabym się dowiedzieć jaki podkład powinnam wybrać, żeby dobrze matował twarz, kryjąc przy tym niedoskonałości, takie jak drobne wypryski, czy zaczerwienienia. Dobrze byłoby aby nie zatykał porów, wiadomo Chciałabym się zmieścić w cenie do 90 zł Zaznaczam też, że poprzednio używałam Revlon ColorStay. Przeczytałam również mnóstwo opinii na KWC i dalej nie mogę się zdecydować.
Podobnie - kończy mi się puder, również szukam czegoś, co utrzyma się długo na twarzy i ładnie ją zmatowi, da również wygładzenie
Pozdrawiam
eveela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 15:10   #114
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Podkład dla cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez eveela Pokaż wiadomość
Witam! Chciałabym się dowiedzieć jaki podkład powinnam wybrać, żeby dobrze matował twarz, kryjąc przy tym niedoskonałości, takie jak drobne wypryski, czy zaczerwienienia. Dobrze byłoby aby nie zatykał porów, wiadomo Chciałabym się zmieścić w cenie do 90 zł Zaznaczam też, że poprzednio używałam Revlon ColorStay. Przeczytałam również mnóstwo opinii na KWC i dalej nie mogę się zdecydować.
Podobnie - kończy mi się puder, również szukam czegoś, co utrzyma się długo na twarzy i ładnie ją zmatowi, da również wygładzenie
Pozdrawiam
proponuje povzytać jeszcze raz recenzje podkładów w KWC i wybierz ten który ma najlepsze z twojego przedziału cenowego.
Tak to napiszą ci ze 2 osoby, jedna napisze podkład X, druga Y. A zbiorowa opinia produktu chyba będzie lepsza
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 17:15   #115
eveela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Podkład dla cery mieszanej

Właśnie takiej odpowiedzi niestety się spodziewałam.
eveela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 20:50   #116
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Podkład dla cery mieszanej

Bo z podkładami, niestety jest tak, że ten sam kosmetyk nawet u osób z podobnym typem cery, będzie się inaczej zachowywał.
Ja z matujących lubię clinique anti - blemish solutions i aera teint pure vichy ale wielu osobom włos się na głowie jeży, gdy je wychwalam Niestety, dobór podkładu, to metoda prób i błędów...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 16:37   #117
eveela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Podkład dla cery mieszanej

Ktory z podkladow everyday minerals jest najlepszy?
eveela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:23   #118
Doti_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 164
Exclamation Problem z podkładem

Mój problem polega na tym, że kupiłam sobie podkład z pewnej firmy, lecz niestety wybrałam zły odcień (nie wiem jak to się stało - próbka wydawała się ok). Jak go nałoże na twarz to po prostu robi się pomarańczowa! Chciałabym go jakoś spożytkować (jednakowoż kosztował trochę), więc mieszam odrobinę podkładu z kremem... Póki co... Ale nie wiem ci dalej mam z tym fantem zrobić...

Może możecie mi coś doradzić?...
__________________
"You can't always get what you want..."
Doti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:57   #119
Samsuzystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z podkładem

Może spróbuj zmieszać go z innym podkładem, w jaśniejszym lub ciemniejszym kolorze?
Samsuzystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:58   #120
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Problem z podkładem

może nie jest za ciemny, tylko się utlenia? czasem podkłady ciemnieją, nierzadko jest tak, że na niektórych kremach/bazach i pod niektórymi pudrami ciemnieją. ale jeśli kolor po prostu jest zły... no cóż, możesz spróbować rozjaśnić np. białą bazą Inglota, albo jaśniejszym podkładem czy korektorem (ja czasem rozjaśniam najjaśniejszym Dermacolem - jest baaardzo jasny i ma 50% pigmentu, wiec kryje mocno i idealnie nadaje się do rozjaśniania)
chyba że chodzi ci o to, że jest za jasny - przyciemnienie to akurat nie problem, wystarczy ciemny puder
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.