Mam 19 lat, chcę zapobiec powstawaniu zmarszczek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-09, 18:25   #1
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605

Mam 19 lat, chcę zapobiec powstawaniu zmarszczek


Na poczatek to zapewnie powinnam skończyć z przesiadywaniem przed komputerem
Ale chciałabym zasięgnąć Waszych rad

Wiem, ze nie jest za wczesnie na zapobieganie zmarszczkom, ale jakich kremów mogę używać?

  • Obecnie do pielęgnacji stosuję serię Iwostinu- mam żel do mycia twarzy, żel na dzień (zamiast kremu) i krem na noc- wszystkie zapobiegaja powstawaniu wyprysków. Nie mam z nimi wielkich problemów, pojawiają się od czasu do czasu, ale mam mieszaną cerę, która lubi się świecić. Iwostinu używam od niedawna ale wydaje mi się, ze jest OK.
  • Czasem na noc smaruję buzię kremem Skrzypo-vita, np wtedy gdy zrobię sobie maseczkę z drożdży (świetnie walczy z wypryskami).
  • Skórę wokół oczu traktuję swietlikiem łagodząco-nawilżającym Flos Leku.
Zauwazyłam, już jakis czas temu, na czole na razie słabo widoczne zmarszczki i między brwiami też - widać je bardzo, kiedy się marszczę, {nie znikają tak od razu}. Jaki krem kupić, który zapobiegałby powstawaniu zmarszczek? -I jakos dobrze zadziałał na te mimiczne, które zaczynają się pojawiać?

Proszę
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 18:56   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Mam 19 lat, chcę zapobiec powstawaniu zmarszczek

Koniecznie trzeba chronic twarz przed słońcem, więc filtry to podstawa. Na forum 'Cena urody' jest wątek o kremie przeciwzmarszczowym dla 20-latki.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49099
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 21:29   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Mam 19 lat, chcę zapobiec powstawaniu zmarszczek

absolutnie najważniejszy w spowalnianiu starzenia jest codzienny krem z dobrym! filtrem i nieopalanie się. reszta kosmetyków to tylko miły dodatek.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 21:30   #4
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Mam 19 lat, chcę zapobiec powstawaniu zmarszczek

mam 18 lat i ten sam problem jakis czas temu z przerazeniem zauwazylam, ze mam juz zmarszczki kolo oczu! Wszyscy mowia, ze to mimiczne i nie mowie, ze nie, ale w moim wieku zmarszczki czy to nie przesada? Pomyslalam sobie od razu ze to przez moja straszliwie sucha skore, wiec polecialam do apteki i kupilam krem La Roche Posay, ktory naprawde swietnie nawilza i zmarszczki robia sie jakby mniejsze, przynajmniej przy ruchach twarzy nie widac ich tak bardzo jak bylo to jeszcze niedawno! Wiec naprawde Ci polecam Hydraphase XL. Nie jest zbyt tani (kolo 70zl), ale czego sie nie robi dla urody na czole tez zauwazylam zmarszczke, ktora znika po zastosowaniu maseczki witaminowej Nivea (taka z cytrynkami, w saszetce, dodatkowo bosko pachnie) sprobuj, moze Ci to cos da.

Musimy sie wspierac w walce z naszymi zmarszczkami powodzenia zycze i pochwal sie jak efekty po ktorej z kuracji!
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 21:38   #5
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Mam 19 lat, chcę zapobiec powstawaniu zmarszczek

Dzieki dziewczęta Zacznę chyba zbierać na ten kremik La Roche. Co do filtrów- nie napisalam o nich, staram sie uważać na słońce, chcoaiż wiem, ze powinnam bardziej, niestety musze wybierać kremy matujące, najlepiej własnie zapobiegający powstawaniu tych wtsrętnych syfków, a takowego z filtrem jeszcze nie widziałam
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 21:58   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Mam 19 lat, chcę zapobiec powstawaniu zmarszczek

obejrzyj biodermę photoderm AKN spf20 lub 30.
ogólnie lepiej jest stosować wysokie faktory, wyższe niż spf15 (bo i tak nakładamy je za cienko, zeby uzyskać ochronę deklarowaną na opakowaniu)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 22:45   #7
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Mam 19 lat, chcę zapobiec powstawaniu zmarszczek

Wiem, ze to naiwne i głupie pytanie, i że słońce jest wielkiem wrogiem skóry, ale mi zawsze wsyzscy mówią, ze jestem bardzo blada itd. Jem sobie teraz dużo marcewek i lykam Solarin, widze pewna poprawe. Opalam sie zawsze posmarowana kremem z filtrem, ale czy stosowanie go też w kremie na dzień, spowoduje,ze nie opale si ewcale? Czy tylko mnie uchroni przed niebezpieczeństwem i spowolni proces opalania?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-10, 09:30   #8
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Mam 19 lat, chcę zapobiec powstawaniu zmarszczek

hmm, albo prawidłowo stosujesz filtry i jesteś nieopalona i masz zdrową skórę, albo nie stosujesz/stosujesz nieprawidłowo filtry i pojawia się opalenizna i jest to objaw uszkodzenia skóry.
z punktu widzenia zdrowia i młodości skóry wyłącznie opalenizna z samoopalacza jest bezpieczna.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.