Jak pozbyć się ciepłego odcienia z włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 00:13   #1
Heroin Chic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 76

Jak pozbyć się ciepłego odcienia z włosów?


Witam

Trochę już siedzę w temacie farbowania włosów jednak chciałabym się zapytać jak pozbyć się rudo-miedzianych refleksów z włosów. Zacznę może od tego, że mój naturalny kolor włosów to średni popielaty blond. Jakieś 1,5 roku temu rozjaśniłam go do jasnego blondu i tak oscylowałam przez prawie rok między różnymi odcieniami jasnych blondów, a to miodowy a to znów bardziej piaskowy itd. W pewnym momencie zachciało mi się brązu (ach! te kobiety lubią brąz ) no i udałam się do fryzjera co by mi jakieś czarne nie wyszły i pofarbowałam je l'orealem richesse de diacolor w odcieniu bodajże 6.23 i niestety pomimo iż wiadomym jest, że 2 jest opalizujące (fioletowe!) a 3 to złote odcienie a moj typ urody to lato więc pasują mi chłodne odcienie to wyszedł mi jakiś nieszczęsny fioletowo rudy brąz. Później przeszłam kolejne dwie koloryzacje gdzie stopniowo neutralizowałam ten kolor tonerem (zwykłym 7.0) jednakże dalej były te włosy takie rudawe. Dziś zdecydowałam się na pofarbowanie ich odcieniem 910 lodowy blond z nowej serii casting creme gloss i liczyłam na to, że zneutralizuję ten rudy popielatym, niestety jeśli się to udało to w jakimś nikłym stopniu rozjasnilam sobie tylko troche kolor wlosow i teraz ocenilabym ten kolor jako jakis miodowy blond. Poczekam z nastepna koloryzacja do nastepnego miesiaca, gdyz nie chce sobie tak niszczyc wlosow a poza tym nie wygladm z tak zle, jednak chcialabym aby ta nastepna juz mnie jakos przyblizyla w kierunku mojego wymarzonego średniego chlodnego blondu. Jakiej farby moglabym uzyc?
__________________
Now the drugs don't work, they just make you worse


57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51- 50 - 49 - 48 - 47 - 46 - 45
Heroin Chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 12:21   #2
aanetaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3
Dot.: Jak pozbyć się ciepłego odcienia z włosów?

Witam.Widzę,że mamy podobne marzenia.A ja mam tak-z 5cm odrostu(mój naturalny kolor-w sumie ciemny albo średni blond), a reszta rozjaśniona na blond.
Chyba obetnę włosy na krótko,ale nie tak bardzo.Długa grzywka na bok-może wiesz o co mi chodzi
I co dalej?Dwa kolory na głowie-beznadzieja.Myślę,żeby zaszaleć i zdecydować się na EXCELL 10' 7.0 ciemny blond,bo ten drugi ciemny lodowy blond 7.13 mógłby mi wyjść z rudawym połyskiem,a tego chcę uniknąć.
Wkleję link do strony allegro,gdzie jest nowa farba l'oreala INOA.
http://allegro.pl/inoa-loreal-color-...244399917.html
Strasznie podoba mi się tam jeden kolorek z gamy POPIELATE 8.1 .
U fryzjera za drogo,bo samo farbowanie ze 100zł + 70zł strzyżenie....dziękuję.

Edytowane przez aanetaa27
Czas edycji: 2010-10-06 o 16:05
aanetaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 15:44   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jak pozbyć się ciepłego odcienia z włosów?

polecam wątek o brązach popielatych i zimnych.. wbrew pozorom dziewczyny często tam farbuja także blondami (np. ja) z poziomu 8, 7 albo 6 poza tym na pierwszych stronach wątku masz zasady wybijania odcieni ciepłych innymi odcieniami i mixtonami. Także miłej lektury życzę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:44   #4
Heroin Chic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 76
Dot.: Jak pozbyć się ciepłego odcienia z włosów?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
polecam wątek o brązach popielatych i zimnych.. wbrew pozorom dziewczyny często tam farbuja także blondami (np. ja) z poziomu 8, 7 albo 6 poza tym na pierwszych stronach wątku masz zasady wybijania odcieni ciepłych innymi odcieniami i mixtonami. Także miłej lektury życzę
dziękuję
__________________
Now the drugs don't work, they just make you worse


57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51- 50 - 49 - 48 - 47 - 46 - 45
Heroin Chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.