Wymrażanie nadżerki - 16 lat ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 11:52   #31
allthatjazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 100
Dot.: Wymrażanie nadżerki - 16 lat ?

No wlaśnie, są lekarze i 'lekarze'. Tylko że ten pierwszy, który mnie tak nastraszył to powiedział, że on i tak nie wykonuje wymrażania tylko wypalanie a wg niego moja nadzerka jest zbyt duza na wypalanie i powinnam sobie natchmiast isc gdzies indziej wymrozić. Wiec chyba o kase mu nie chodziło. Powiem Wam tylko, ze strasznie sie zdenerwowalam.
Obecnie stosuje Albothyl a pozniej mam isc do kontroli i zobaczymy. Bo chodzi tez o to, ze ja mam ciągle infekcje i byc moze jest to spowodowane ta 'ektiopią' dlatego nie wykluczam jej wymrozenia. Ten obecny lekarz mowi, ze ta ektiopia jest duza i teraz potrzebnych byloby kilka wymrażań więc po leczeniu moze uda sie zmniejszyc i w ogole wyeliminować ta krioterapię albo chociaz wystarczyłby jeden zabieg. Ale zobaczymy jak bedzie po albothylu.
allthatjazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 12:32   #32
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wymrażanie nadżerki - 16 lat ?

Cytat:
Napisane przez allthatjazz Pokaż wiadomość
No wlaśnie, są lekarze i 'lekarze'. Tylko że ten pierwszy, który mnie tak nastraszył to powiedział, że on i tak nie wykonuje wymrażania tylko wypalanie a wg niego moja nadzerka jest zbyt duza na wypalanie i powinnam sobie natchmiast isc gdzies indziej wymrozić. Wiec chyba o kase mu nie chodziło. Powiem Wam tylko, ze strasznie sie zdenerwowalam.
Ale innemu nabiłby, nie martw się lekarze, to naprawdę zgrana kasta, jeden drugiemu podsyła "klientów"
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 12:36   #33
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Wymrażanie nadżerki - 16 lat ?

Cytat:
Napisane przez linka656 Pokaż wiadomość
lily92920 zabieg się przeprowadza Solcogynem ( na receptę) a nie albothylem. Albothyl to zwykłe globulki dopochwowe które można zaaplikować sobie samemu jak już napisałaś bez recepty.
No przecież wiem, sama je brałam

Chodziło o to, że lekarz nie powiedział jej o globulkach tylko już by wymrażał...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 21:48   #34
Kinia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
GG do Kinia1993
Red face

Hej wam dziewczyny
Mam prawie 18 lat i jakiś czas temu podczas badań do zabiegu (miałam w styczniu laparoskopie, torbiel jajnika lewego dość duża) wykryto u mnie nadżerkę... Była nieduża, więc gin tylko globulki przepisała... ale dziś byłam na badaniach kontrolnych no i niestety powiedziała że trzeba będzie przeprowadzić wymrażanie... Boję się bardzo ponieważ z tego co czytałam to dużo kobiet odmawia młodszym dziewczynom takie wyjście.
A brałam globulki i nic to nie dało
Jestem załamana. pomóżcie proszę
Kinia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 22:11   #35
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Wymrażanie nadżerki - 16 lat ?

Odmawiane mlodym dziewczynom jest gl. wypalanie, z racji na zrosty jakie moga sie pojawic co grozi komplikacjami przy porodzie. Spokojnie. Jesli moge Ci cos podpowiedziec to na swoim przykladzie. Chodzilam prywatnie do ginekologa, zdiagnozowal mi nadzerke, najpierw bralam dopochwowo globulki np. Albothyl po czym, po kilku wizytach stwierdzil ze jednak zrobi mi zabieg. Oczywiscie prywatnie, u siebie wiec ok. 300 zl wpadloby mu do kieszeni. Skonsultowalam sie wiec z innym lekarzem. Pani powiedziala mi ze nadzerka jest niewielka i nie ma potrzeby zadnego zabiegu (tez bylam prywatnie). Aktualnie chodze do jeszcze innej Pani ( ) ona powiedziala, ze po nadzerce jest tylko slad, normalna zmiana fizjologiczna i nie ma powodu do zmartwien. Takze (tym bardziej ze u ciebie wykryto niewielka i mialas stosowane globulki) moze warto skonsultowac sie z innym lekarzem? Tylko bez naprowadzania o co chodzi. przyszlas na kontrole po prostu
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 22:47   #36
Kinia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
GG do Kinia1993
Dot.: Wymrażanie nadżerki - 16 lat ?

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Odmawiane mlodym dziewczynom jest gl. wypalanie, z racji na zrosty jakie moga sie pojawic co grozi komplikacjami przy porodzie. Spokojnie. Jesli moge Ci cos podpowiedziec to na swoim przykladzie. Chodzilam prywatnie do ginekologa, zdiagnozowal mi nadzerke, najpierw bralam dopochwowo globulki np. Albothyl po czym, po kilku wizytach stwierdzil ze jednak zrobi mi zabieg. Oczywiscie prywatnie, u siebie wiec ok. 300 zl wpadloby mu do kieszeni. Skonsultowalam sie wiec z innym lekarzem. Pani powiedziala mi ze nadzerka jest niewielka i nie ma potrzeby zadnego zabiegu (tez bylam prywatnie). Aktualnie chodze do jeszcze innej Pani ( ) ona powiedziala, ze po nadzerce jest tylko slad, normalna zmiana fizjologiczna i nie ma powodu do zmartwien. Takze (tym bardziej ze u ciebie wykryto niewielka i mialas stosowane globulki) moze warto skonsultowac sie z innym lekarzem? Tylko bez naprowadzania o co chodzi. przyszlas na kontrole po prostu
He a o tym nie pomyślałam żeby do innego pójść i sprawdzić co powie
Znajoma mojej mamy też właśnie mówiła żebym poszła do innego lekarza bo ona też ma tyle lat i nie chcieli jej zrobić zabiegu dopóki nie zajdzie w ciążę i nie urodzi dziecka. Ale czemu tak lekarze mówią?? Też brałam Albothyl i za ten zabieg chce 300zł:/
Kinia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.