DRESS CODE w banku CREDIT AGRICOLE- pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-19, 02:40   #1
Bad__AngeL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Question

DRESS CODE w banku CREDIT AGRICOLE- pomocy


Witam.
Zaczynam niebawem praktyki w oddziale banku Credit Agricole, a w związku z tym, że w swojej szafie nie posiadam zbyt wielu eleganckich ubrań, chciałabym zacząć już kompletować swoją garderobę z racji tego, że mam teraz troszkę czasu wolnego.

Jednak nie mam póki co informacji na temat dress codu w tejże firmie, a w mojej miejscowości niestety nie ma żadnego oddziału tego banku, żebym mogła zobaczyć

Stąd pytanie do Was kobietki, czy któraś z Was pracuje tam i posiada wiedzę na temat jakie wymogi co do ubioru swoich pracowników ma firma CA?
Jakie są dopuszczalne kolory koszul oraz spodni i marynarek?

A może po prostu widziałyście jak ubierają się panie w tym banku?

Za wszelkie informacje będę niezmiernie wdzięczna!
Serdecznie pozdrawiam
Bad__AngeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 19:21   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: DRESS CODE w banku CREDIT AGRICOLE- pomocy

Wiesz,
co prawda kazda firma ma nieco inne podejscie do dress code- u mnie np jest dosc luzne
ale zasadniczo to zasady sa podobne -poszukaj sobie gdzies na necie business dress code - generalnie chodzi o to, zeby kolory nie byly jaskrawe wiec jasne tez wchodza w gre(np jakies beze), miec zawsze rajstopy(jakby ktos na to nei wpadl, koszule z zakrytymi ramionami itp

- a prawdziwosc tych wymogow zweryfikujesz jak juz zaczniesz pracowac, bo jak mowilam, u mnie np wymogi sa , ale tak srednio sie ich przestrzega
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 18:50   #3
Bad__AngeL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: DRESS CODE w banku CREDIT AGRICOLE- pomocy

Wim, wiem dużo czytałam właśnie o business dress codzie, o tym, że kolory musza być stonowane, eleganckie nieelastyczne materiały, buty zamknięte i zawsze ale to zawsze rajstopy.
Rozmawiałam także z innymi osobami pracującymi lub też odbywającymi jakieś staże czy praktyki i to się zgadza, z tym, że niektóre banki pozwalają na szarości i granaty a niektóre nie :P niektóre mają koszule z logiem banku inne po prostu zwykłe białe
Z tym, że nie znam nikogo z Credit Agricole a w internecie też nie mogę nic na ten temat znaleźć, więc póki co zaopatrzyłam się w czarny kostiumik i białą koszulę, jak dowiem się czegoś więcej to najwyżej dokupię.
Chociaż nie ukrywam, że chciałabym mieć już skompletowaną garderobę, póki po prostu mam czas polatać po sklepach
Bad__AngeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:30   #4
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: DRESS CODE w banku CREDIT AGRICOLE- pomocy

jako, ze jest lato to podstawa to rajstopy i buty z zakrytymi palcami
myślę, że nie ma co się tak spinać, popatrz sobie jak się ubierają urzędniczki w innych bankach - w zasadzie wszędzie jest podobnie
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:59   #5
susanne_v
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: DRESS CODE w banku CREDIT AGRICOLE- pomocy

Bywam w tym banku, bo jestem jego klientką. Obowiązkowo czarne wysokie szpilki! To jest must have w każdym banku. Dali im jakiś czas temu apaszki w kolorze ich logo, kolor jakby zielony. Ciuchów więcej nie kupuj, bo może dają jakieś firmowe koszule czy marynarki. Kiedyś tak było, że dawali.
susanne_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 20:51   #6
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: DRESS CODE w banku CREDIT AGRICOLE- pomocy

Cytat:
Napisane przez Bad__AngeL Pokaż wiadomość
Wim, wiem dużo czytałam właśnie o business dress codzie, o tym, że kolory musza być stonowane, eleganckie nieelastyczne materiały, buty zamknięte i zawsze ale to zawsze rajstopy.
Rozmawiałam także z innymi osobami pracującymi lub też odbywającymi jakieś staże czy praktyki i to się zgadza, z tym, że niektóre banki pozwalają na szarości i granaty a niektóre nie :P niektóre mają koszule z logiem banku inne po prostu zwykłe białe
Z tym, że nie znam nikogo z Credit Agricole a w internecie też nie mogę nic na ten temat znaleźć, więc póki co zaopatrzyłam się w czarny kostiumik i białą koszulę, jak dowiem się czegoś więcej to najwyżej dokupię.
Chociaż nie ukrywam, że chciałabym mieć już skompletowaną garderobę, póki po prostu mam czas polatać po sklepach
moze sie przejdz do jakiegos oddzialu i zobacz
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 22:44   #7
Bad__AngeL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: DRESS CODE w banku CREDIT AGRICOLE- pomocy

W mojej miejscowości akurat nie ma CA

Pamiętam jak byłam kiedyś w jednym z oddziałów to kojarzę, że kobietki miały białe koszule i zielone apaszki z logiem, ale wiadomo, nie kupię sobie jednej koszuli :P

Dlatego chciałam widzieć czy można też jasnoniebieskie, ecru, jasnoróżowe itd, i jaki kolor marynarki i czy spodnie na kant koniecznie muszą być
Bad__AngeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 06:20   #8
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: DRESS CODE w banku CREDIT AGRICOLE- pomocy

akurat w innym banku pracowałam.
U mnie w oddziale zawsze jasna i gładka koszula czyli najlepiej biała, beżowa, bladoniebieska z długim rękawem - brak marynarki, z krótkim- marynarka, apaszka firmowa, spodnie lub spódnica czarne, szare, grafitowe, buty z zakrytymi palcami.
W dużym oddziale koszula z logiem firmy wraz z marynarką oraz spódnicą.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-23 07:20:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.