Czy opłaca się wyjechać do Anglii ze średnim wykształceniem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 17:25   #1
Dulca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 41

Czy opłaca się wyjechać do Anglii ze średnim wykształceniem?


Witam!
Dołując się systematycznie sytuacją w Polsce, zaczęłam zastanawiać się nad wyjazdem do Anglii. Angielski znam w stopniu średnio-zaawansowanym/zaawansowanym, taki poziom między B2 a C1, natomiast wykształcenie mam średnie ogólne. Nie wiem, czy lepiej tu zdobyć wykształcenie i dopiero myśleć o wyjeździe, czy po prostu pojechać, zacząć od prostych prac i tam się kształcić?
Dulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:06   #2
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Czy opłaca się wyjechać do Anglii ze średnim wykształceniem?

Cytat:
Napisane przez Dulca Pokaż wiadomość
Witam!
Dołując się systematycznie sytuacją w Polsce, zaczęłam zastanawiać się nad wyjazdem do Anglii. Angielski znam w stopniu średnio-zaawansowanym/zaawansowanym, taki poziom między B2 a C1, natomiast wykształcenie mam średnie ogólne. Nie wiem, czy lepiej tu zdobyć wykształcenie i dopiero myśleć o wyjeździe, czy po prostu pojechać, zacząć od prostych prac i tam się kształcić?
jechac juz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:27   #3
tycha89
Raczkowanie
 
Avatar tycha89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 190
Dot.: Czy opłaca się wyjechać do Anglii ze średnim wykształceniem?

Moja kuzynka wyjechała zaraz po szkole średniej, właśnie do Anglii. Zrobiła tam studia, coś z finansami i teraz pracuje w Toyocie w biurze za świetne pieniądze. Więc jeżeli chcesz pojechać, tam się kształcić i pracować to jak najbardziej jedź, angielski znasz to sobie poradzisz. Lecz jeżeli zapomnisz o nauce to będziesz jednym z wielu Polaków pracujących na wyspach.
tycha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:34   #4
fulloffears
Raczkowanie
 
Avatar fulloffears
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 88
Dot.: Czy opłaca się wyjechać do Anglii ze średnim wykształceniem?

Powiem Ci tak, ja bylam w Anglii i najlepiej bedzie dla Ciebie jesli pojedziesz teraz - znasz jezyk juz bedziesz miala z gorki. Ale pamietaj ze studia w Anglii sa bardzo drogie tak wiec nie wiem czy bedziesz chciala tam studiowac. Ale bez studiow prace dostaniesz tak wiec o to sie nie martw.
__________________
Gdy wie się, jakie ktoś czyta książki, jakie ma autorytety, za co najbardziej podziwia swoich rodziców, jak spędza wolny czas, jakiej muzyki słucha, jakie wiersze zna na pamięć, co go oburza, a co go wzrusza lub jakie ma marzenia, to w zupełności wystarcza".
fulloffears jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 12:26   #5
mufkazielona
Przyczajenie
 
Avatar mufkazielona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czy opłaca się wyjechać do Anglii ze średnim wykształceniem?

Cześć!
Podłączę się ze swoim pytaniem do wątku...

Też się zastanawiam nad wyjazdem, ale nie mam w UK nikogo znajomego. Orientujecie się, jakie są możliwości, żeby gdzieś tanio zamieszkać na początek i załatwić to najlepiej jeszcze z Polski? Nie wyobrażam sobie wysiąść z autobusu i szukać na szybko wynajmu, który też na pewno niemało będzie kosztował.
mufkazielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-02 13:26:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.