Tęcza na głowie ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 13:32   #1
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769

Tęcza na głowie ;/


Hej może Wy mi coś poradzicie bo już nie wiem co zrobić... Jakiś rok temu dwa razy pomalowałam moje brązowe włosy na miedziany blond, potem stwierdziłam że jednak mi nie pasuje więc zaczęłam znów ten rudy zamalowywać na brązowo, co jak wiadomo łatwe nie jest.. Dopóki używałam droższych farb ( około 30 zł) jeszcze w miarę to bylo, kolor wymywał się do rudego ale równomiernie i powoli, farbowałam średnio co 2 miesiące.. Ale ostatnio w wakacje kupiłam Paloną Kawę Joanny z braku funduszy i uzyskałam kilka kolorów na włosach Fiolet, rudy, na końcach prawie czarne.. Postanowiłam przeczekać aż farba się wypłucze... Ale do tej pory nic się nie zmienia! W zależności od światła mam różne kolory włosów a nawet o zgrozo różowy w niektórych pasmachw takim świetle dziennym..;/ Jak myślicie? To mi się jakoś wypłucze? Joannę kładłam jak dobrze pamiętam jakoś w lipcu.. Czy może teraz położyc jakąś lepszą farbę i liczyć na to że się wyrówna?
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:26   #2
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Tęcza na głowie ;/

ja miałam jaskrawo różowe włosy i nie uważam tego za złe
ale dobrze Cię rozumiem, bo nie wszyscy to lubia :d ja myśle, że jeśli to było w wakacje to możesz na to juz jakąs inna farbe położyć żeby sie w miarę wyrównało, ale dziwi mnie jedynie że końcówki Ci nie zbledły
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.