Kilka pytań odnośnie kremu brązującego. Jak on działa ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-26, 06:03   #1
Artur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 32

Kilka pytań odnośnie kremu brązującego. Jak on działa ?


Witam mam kilka pytań. Ostatnio pytałem się was drogie Panie jak się opalić(jednocześnie nie zwiększając zabarwień na twarzy). Wybrałem krem brązujący na dzień Bielandy( mam go zamiar stosować na noc).
1) Czy po zmyciu kremu i oczyszczeniu twarzy szarym mydłem ( wiem że waszym zdaniem szare mydło jest złe, ale po żelu jaki ostatnio stosowałem wyskoczyło mi dużo pryszczy (żel Effaclar), wiec znowu powrócilem do szarego mydła), kolor skóry zostanie czy się zmyje ??
2) czy robiąc peelingi enzymatyczne badz gruboziarniste(2 razy w tygodniu) mój kolor skóry odejdzie w "zapomnienie" ??
Tak więc jak działa krem brązujący ? Czy dobrze myślę sądząc że jest on jakby pudrem w kremie, który zabarwia skórę a po zmyciu znowu będe blady .
Dziękuję za odpowiedzi.
Artur
Artur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 08:30   #2
emilak
Raczkowanie
 
Avatar emilak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 58
Re: Kilka pytań odnośnie kremu brązującego. Jak on działa ?

Hej to niezupelnie tak jak myslisz.Ja sama namowilam swojego chlopaka na uzywanie wlasnie tego kremu brzaujacego Bielendy i z tego co wiem to uzywa go na dzien gdyz krem super sie wchlania i ladnie pachnie,a gdy wieczorem myje twarz to opalenizna nie schodzi.Jesli bedziesz go uzywal codziennie to delikatny kolor opalenizny utrzyma sie nawet kilka dni,choc po peelingu moze zblednąc.powodzenia
__________________
There are no strangers,only friends you haven't met yet
emilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.