Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-23, 15:08   #361
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

ja czasem zaczynam nawet od 6mm. zalezy jakie oko i jaki ma być efekt

dziewczyny ile ważne od otwarcia są kleje noblelashes?
Gdzieś kiedyś było info na stronie ale nie mogę znaleść
Wysłane z mojego samsunga s4
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..

Edytowane przez mycha9393
Czas edycji: 2014-06-23 o 18:48
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 14:39   #362
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Maks 3 mc ja wymieniam co 1,5
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 14:58   #363
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
ja czasem zaczynam nawet od 6mm. zalezy jakie oko i jaki ma być efekt

dziewczyny ile ważne od otwarcia są kleje noblelashes?
Gdzieś kiedyś było info na stronie ale nie mogę znaleść
Wysłane z mojego samsunga s4
Klej z Looksus Lashes gold glue jest ważny max 12 miesięcy. Ja mam od grudnia i jest super nadal
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 19:15   #364
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Witam, na tym wątku jestem nowa. Uprzedzam i przepraszam, ale nie mam czasu na szukanie w całym wątku jednej informacji.
Moja pytanie: czy te rzęsy trzymają się wystarczająco mocno, żeby móc zmywać tradycyjnie makijaż, czy trzeba jakoś mocniej uważać?
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 19:59   #365
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;47136777]Witam, na tym wątku jestem nowa. Uprzedzam i przepraszam, ale nie mam czasu na szukanie w całym wątku jednej informacji.
Moja pytanie: czy te rzęsy trzymają się wystarczająco mocno, żeby móc zmywać tradycyjnie makijaż, czy trzeba jakoś mocniej uważać?[/QUOTE]

Zależy jak wykonujesz demakijaż tradycyjnie. Rzęsy nie mogą mieć styczności z niczym tłustym a więc używamy płynów micelarnych albo mleczek beztłuszczowych, są też specjalne płyny do demakijażu oczu z przedłużanymi rzęsami. Osoba która Ci przedłużała rzęsy nie poinformowała Cię o tym? Na internecie jest wiele informacji na temat co wolno a czego nie...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 07:51   #366
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Nie poinformowała mnie o tym, bo jeszcze nie mam przedłużonych Dlatego chciałam się dowiedzieć kilku rzeczy bezpośrednio od Was, bo widzę, że się tym zajmujcie zawodowo
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:15   #367
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;47141703]Nie poinformowała mnie o tym, bo jeszcze nie mam przedłużonych Dlatego chciałam się dowiedzieć kilku rzeczy bezpośrednio od Was, bo widzę, że się tym zajmujcie zawodowo[/QUOTE]

To mam nadzieję że Cię o wszystkim poinformuje bo tak powinna robić każda dobra stylistka rzęs
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 11:21   #368
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Bardzo chciałabym te rzęsy, ale miałam oszczędzać
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 08:24   #369
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny mam problem jakiego jeszcze nie miałam wcześniej.... Dwóm dziewczynom po tygodniu wypadły rzęsy które im robiłam.... Za bardzo nie wiem co może być przyczyną bo wcześniej przedłużały u kogoś innego i twierdzą że trzymały im się aż miesiąc... Uparły się na grube i długie więc zaczęłam od 12mm i powoli zmniejszałam długość... pracowałam na rzęsach grubość 0,20 i tylko gdzie nie gdzie dałam 0,25 ale tylko z racji tego że twierdziły że miały wcześniej bardzo grube. Może nie potrzebnie je posłuchałam i powinnam zrobić tylko 0,20 i pomieszać z 0,15? Jestem załamana bo wcześniej naprawdę się wszystkim trzymało długo .
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 11:58   #370
majain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wszędobylska
Wiadomości: 43
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

dziewczyny czy kóraś zna jakiś punkt w Radomiu gdzie dobrze - hmmm choc to brzmi przekornie- moge "założyć" rzęsy ?? pomóżcie
majain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 07:48   #371
paulinamajeczka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 41
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Za 2 tygodnie mam pierwsze w życiu przedłuzanie.. Dziewczyna która je będzie robiła powiedziala ze tego samego dnia założy mi henne przed zabiegiem.... Z kolei moja ciotka któa zajmuje się rzesami w drugij czesci polski i jest dobra w te klocki mówi że henny pod żadnym pozorem przed zakładanymi rzęsami bo pali włos i potem naturalne są mega pokruszone. Jeżeli już to z tydzien wczesniej. Jakie macie doswiadczenie z henna przed przedłużaniem rzęs?
__________________
"Bo nad śmierć potężna jest miłość a zazdrość jej nieprzejednana jak drzewo" (PnP)

15.08.2014 r.
paulinamajeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 08:16   #372
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez paulinamajeczka87 Pokaż wiadomość
Za 2 tygodnie mam pierwsze w życiu przedłuzanie.. Dziewczyna która je będzie robiła powiedziala ze tego samego dnia założy mi henne przed zabiegiem.... Z kolei moja ciotka któa zajmuje się rzesami w drugij czesci polski i jest dobra w te klocki mówi że henny pod żadnym pozorem przed zakładanymi rzęsami bo pali włos i potem naturalne są mega pokruszone. Jeżeli już to z tydzien wczesniej. Jakie macie doswiadczenie z henna przed przedłużaniem rzęs?
Henna pali włos?! Pierwsze słyszę że są włosy po niej pokruszone.... co za głupota.... ja robię sobie hennę dość często i jeszcze mam rzęsy i brwi. Nie robi się henny tuż przed aplikacją rzęs dlatego że gorzej się mogą trzymać rzęsy. Powinno się ją robić 3 dni przed aplikacją nie wcześniej.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:38   #373
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Nie henna pali włos ale woda utleniona. Wiedza wszystkie te które kiedyś tak rozjaśnia sobie wlosy
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:58   #374
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez paulinamajeczka87 Pokaż wiadomość
Za 2 tygodnie mam pierwsze w życiu przedłuzanie.. Dziewczyna która je będzie robiła powiedziala ze tego samego dnia założy mi henne przed zabiegiem.... Z kolei moja ciotka któa zajmuje się rzesami w drugij czesci polski i jest dobra w te klocki mówi że henny pod żadnym pozorem przed zakładanymi rzęsami bo pali włos i potem naturalne są mega pokruszone. Jeżeli już to z tydzien wczesniej. Jakie macie doswiadczenie z henna przed przedłużaniem rzęs?
ja bym zrobiła henne kilka dni przed jeśli klientka chce. Nawet gdy przedłużam blondynkom żadnej henny nie robie
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:42   #375
paulinamajeczka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 41
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

no podobno to drugi argument że klej sie nie trzyma jak jest henna.... ale wlasnie ze pali slyszalam juz odrobinke i w polaczeniu z klejem to pokruszone potem na maxa tak slyszlaam.... wiec wyngocjowalam 5 dni wczesniej henne... dobrze ze mnie ostrzegli...
__________________
"Bo nad śmierć potężna jest miłość a zazdrość jej nieprzejednana jak drzewo" (PnP)

15.08.2014 r.
paulinamajeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 11:49   #376
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dokladnie. Ja w ogóle nie rozumiem tego robienia henny przed zabiegiem. Bo niby w jakim celu chyba tylko lepszej widoczności rzes
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 17:43   #377
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Dokladnie. Ja w ogóle nie rozumiem tego robienia henny przed zabiegiem. Bo niby w jakim celu chyba tylko lepszej widoczności rzes
Ja robię hennę po to żeby, potem jak mi odrosną niektóre rzęsy troszkę, nie było tak że długa czarna rzęsa a przy skórze cienka blond ^^
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 08:22   #378
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;47144941]Bardzo chciałabym te rzęsy, ale miałam oszczędzać [/QUOTE]

ala0711 w jakim sensie chciałabyś oszczędzać? Czasowo na pewno zaoszczędzisz

Jeżeli chodzi o zmywanie makijażu tak jak poprzedniczki poradziły płyn do demakijażu bez olejków lub płyn micelarny. Do rzęs przedłużanych nie wolno używać mascary ani eyelinera.

Jak je zmywać?
Jeżeli będziesz już miała przedłużone rzęsy, wyobraź sobie, że masz "mascarę" i przy zmywaniu makijażu owa "mascara" musi pozostać na rzęsach. Nie wolno tych rzęs trzeć. Do zmycia resztek cieni lub kurzu z rzes używamy szczoteczki, którą dostaniesz od stylistki, polewasz szczoteczkę płynem micelarnym, przeczesujesz i później dwa razy wodą czystą przeczesujesz. Pozostawiasz do samoczynnego wyschnięcia, suchą szczoteczkę przeczesujesz raz jeszcze i już.

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Ja robię hennę po to żeby, potem jak mi odrosną niektóre rzęsy troszkę, nie było tak że długa czarna rzęsa a przy skórze cienka blond ^^
summerigone henna koloruje rzęsy na zewnątrz a nie w skórze. Jak odrosną, odrostki będą jasne

Ja też nie polecam henny przed zabiegiem. w całej swojej przygodzie z rzęsami miałam jedną panią z bardzo gęstymi i króciutkimi bezbarwymi rzęskami. Jej poleciałabym henne i tylko 3-4 dni przed aplikacją .

Domina Twój wsześniejszy wpis o kleju Gold :
- 25-06 : "Klej z Looksus Lashes gold glue jest ważny max 12 miesięcy. Ja mam od grudnia i jest super nadal "

później:
- 07-07 : "Dziewczyny mam problem jakiego jeszcze nie miałam wcześniej.... Dwóm dziewczynom po tygodniu wypadły rzęsy które im robiłam.... Za bardzo nie wiem co może być przyczyną bo wcześniej przedłużały u kogoś innego i twierdzą że trzymały im się aż miesiąc... Uparły się na grube i długie więc zaczęłam od 12mm i powoli zmniejszałam długość... pracowałam na rzęsach grubość 0,20 i tylko gdzie nie gdzie dałam 0,25 ale tylko z racji tego że twierdziły że miały wcześniej bardzo grube. Może nie potrzebnie je posłuchałam i powinnam zrobić tylko 0,20 i pomieszać z 0,15? Jestem załamana bo wcześniej naprawdę się wszystkim trzymało długo ."

Sama sobie dałaś odpowiedź.
Na opakowaniu kleju podana jest data ważności. zawsze! Klej po otwarciu jest ważny 3 miesiące. Niektóre kleje mają ważność po otwarciu tylko 5 tygodni. Ja wymieniam swoje kleje o około 6 tygodniach.
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 08:34   #379
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Marwel mnie uprzedziła z odpowiedzią Raz, że henna stosunkowo szybko się wypłukuje, zrobiona pare dni przed zabiegiem, w oczekiwaniu na odrost na pewno się wypłucze, i tak jak Marwel napisała tak czy siak odrost będzie w kolorze natury.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 09:02   #380
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Domina Twój wsześniejszy wpis o kleju Gold :
- 25-06 : "Klej z Looksus Lashes gold glue jest ważny max 12 miesięcy. Ja mam od grudnia i jest super nadal "

później:
- 07-07 : "Dziewczyny mam problem jakiego jeszcze nie miałam wcześniej.... Dwóm dziewczynom po tygodniu wypadły rzęsy które im robiłam.... Za bardzo nie wiem co może być przyczyną bo wcześniej przedłużały u kogoś innego i twierdzą że trzymały im się aż miesiąc... Uparły się na grube i długie więc zaczęłam od 12mm i powoli zmniejszałam długość... pracowałam na rzęsach grubość 0,20 i tylko gdzie nie gdzie dałam 0,25 ale tylko z racji tego że twierdziły że miały wcześniej bardzo grube. Może nie potrzebnie je posłuchałam i powinnam zrobić tylko 0,20 i pomieszać z 0,15? Jestem załamana bo wcześniej naprawdę się wszystkim trzymało długo ."

Sama sobie dałaś odpowiedź.
Na opakowaniu kleju podana jest data ważności. zawsze! Klej po otwarciu jest ważny 3 miesiące. Niektóre kleje mają ważność po otwarciu tylko 5 tygodni. Ja wymieniam swoje kleje o około 6 tygodniach.
Zasugerowałam się tym, co pisze na opakowaniu. Skoro otwieram krem i widzę otwarty słoiczek z liczbą 12 to chyba to jest wiarygodne prawda? Napisałam do firmy looksus lashes i napisali mi że od nowego roku te kleje mają oznaczenie że są ważne tylko 6 miesięcy od otwarcia.

Teraz zakupiłam klej Black Lashes i jest oznaczenie że jest ważny 3 miesiące od otwarcia więc sugeruję się tym, co pisze na opakowaniu.

Nie wiem co było przyczyną że dwóm dziewczynom rzekomo wypadły rzęsy po tygodniu. Nie chce mi się wierzyć, niestety w tej branży chyba nie można w 100% ufać klientce. Zaprosiłam je na bezpłatną poprawkę - stwierdziły że nie mają na to czasu . Poprosiłam o zdjęcie w jakim stanie są rzędy - też go nie dostałam więc coś mi ta sprawa śmierdzi.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 09:21   #381
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Domina rzęsy mają prawo spaść. po tygodniu wypadły wszystkie. Miałam takich może z 6 przypadków. Przyczyny były różne. To ma prawo się zdarzyć.
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 14:59   #382
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Domina rzęsy mają prawo spaść. po tygodniu wypadły wszystkie. Miałam takich może z 6 przypadków. Przyczyny były różne. To ma prawo się zdarzyć.
Że ma prawo to w sumie wiem tylko jak wytłumaczyć to tej drugiej osobie. Wielki foch... zaproponowałam poprawkę, poprosiłam o wysłanie zdjęcia i już cisza . Jedna z dziewczyn uparła się na 12mm chociaż mówiłam że ma słabe rzęsy... Ona takie zawsze robi i koniec i trzymają jej się miesiąc to dlaczego tu wypadły po tygodniu.... Nie da się niestety przetłumaczyć. Teraz zmieniłam klej, zrobiłam aplikację koleżance za darmo żeby zobaczyć jak się będą trzymać na tym nowym kleju. Jak do tej pory wszystko było ok .
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 19:25   #383
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Może bardziej doświadczone dziewczyny doradzą, które rzęsy są najlepsze z norek, z jedwabiu czy syntetyczne i dlaczego?chodzi mi tez o naturalny efekt
Na przedłużone rzęsy trzeba bardzo uważać tzn nawet nie można twarzy i oczu zwykłą wodą z kranu umyć?
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 20:05   #384
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Czy wam też trochę puchną powieki po założeniu rzęs?
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 06:43   #385
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Kropelkaa
Rzęsy z norki są bardzo mięciutkie, delikatne lekkie. Są produktem luksusowym, do tanich nie należą. Ich minusem jest to, że niekiedy się prostują, zależy od firmy.
Wbrew ogólnej opinii publicznej nie ma czegoś takiego jak rzęski jedwabne, jedwab niestety topi się pod wpływem kleju. Rzęsy typu Silk (z ang. jedwabne) są bardziej nazwą handlową. Nadają spojrzeniu głębokiego wyrazu, mają piękną czerń.

Generalnie są na rynku rzęski tylko i wyłącznie z norek albo syntetyczne. Te typu mink, są również bardzo delikatne i miękkie. Moim zdaniem wybór rzęsek zależy m.in od zasobności portfela i efektu jaki chcesz osiągnąć.


Maalinkaaaa, nie nie puchną, puchnięcie nie jest normalnym objawem. Może świadczyć o alergii lub o nieprawidłowo przeprowadzonym zabiegu
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 17:52   #386
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość


Maalinkaaaa, nie nie puchną, puchnięcie nie jest normalnym objawem. Może świadczyć o alergii lub o nieprawidłowo przeprowadzonym zabiegu
Pytałam o to moją kosmetyczkę,bo po kilku godzinach od założenia delikatnie spuchły mi powieki,powiedziała mi,że czassem tak się zdarza ponieważ powieki są delikatne i jednak coś obcego pojawia się na nich i stąd to opuchnięcie. Dlatego byłam ciekawa jak jest u Was.
Pare dni temu miałam uzupełniane rzęsy i tym razem nic się takiego nie stało.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 20:47   #387
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny, mam zagwozdkę, wczoraj uzupełniałam jednej pani rzęski, niestety przedłuzała jej wcześniej inna 'stylistka', doklejone rzęsy mocno nadwyrężyły stan jej naturalnych, były strasznie potargane, część przyklejona w połowie rzęsy, a część, o zgrozo, jedna do kilku... niestety rzęs do ktorych mogłam cokolwiek dokleić nie było za dużo i za wiele nie zdziałałam... a, zabieg robiłam o godzinie 16, klejem ultra secret lashes, który schnie mega szybko. dziś ta pani zadzwoniła do salonu, że rano wstała i miała mocno posklejane rzęsy, że musiała je szarpać żeby się porozczepiały i w ogóle że ma ich za mało i nie do końca jest zadowolona... ma przyjść się pokazać w poniedziałek, ale choroba nie wiem co z tym zrobić, nie dokleje jej przecież do skóry, no i to sklejanie, nigdy do tej pory nic takiego mi się nie przytrafiło :/ zdarzyło Wam się, że parę godzin po zabiegu klientkom nagle zaczęły się sklejać rzęsy?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 04:41   #388
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam zagwozdkę, wczoraj uzupełniałam jednej pani rzęski, niestety przedłuzała jej wcześniej inna 'stylistka', doklejone rzęsy mocno nadwyrężyły stan jej naturalnych, były strasznie potargane, część przyklejona w połowie rzęsy, a część, o zgrozo, jedna do kilku... niestety rzęs do ktorych mogłam cokolwiek dokleić nie było za dużo i za wiele nie zdziałałam... a, zabieg robiłam o godzinie 16, klejem ultra secret lashes, który schnie mega szybko. dziś ta pani zadzwoniła do salonu, że rano wstała i miała mocno posklejane rzęsy, że musiała je szarpać żeby się porozczepiały i w ogóle że ma ich za mało i nie do końca jest zadowolona... ma przyjść się pokazać w poniedziałek, ale choroba nie wiem co z tym zrobić, nie dokleje jej przecież do skóry, no i to sklejanie, nigdy do tej pory nic takiego mi się nie przytrafiło :/ zdarzyło Wam się, że parę godzin po zabiegu klientkom nagle zaczęły się sklejać rzęsy?
u mnie nie. ja zawsze powtarzam zeby czasac, czesac i czesac. przynajmmiej przez pierwsze 48h.


poleccie dobre platki pod oczy- ja do tej pory lecialam na plastrze, ale u pan po 40 to sie zupelnie nie nadaje. jak bd z noblelashes to jeszcze lepiej bo na ich rzesach i kleji pracuje

Piszę z S4.. Sorry za literówki
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 09:22   #389
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

dzięki Kochana
ja korzystam z tych płatków http://www.secretlashes.pl/shop/prod...?id_product=36 są żelowe i nie zostają po nich niteczki czy żadne paproszki nie kleją się do rzęs
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 14:10   #390
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
dzięki Kochana
ja korzystam z tych płatków http://www.secretlashes.pl/shop/prod...?id_product=36 są żelowe i nie zostają po nich niteczki czy żadne paproszki nie kleją się do rzęs
dziękuję
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 22:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.