Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-08, 17:43   #2191
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: super!

a ja odebrałam dziś zamówienie z S z tymi nowymi maskami dr coś tam i ciekawe co to za cuda w weekend potestuję a jako próbkę niespodziankę dostałam nowego Angela muse. Wreszcie się dowiem co to za cudo o którym wszyscy gadają
Super, czekamy na relacje

Dzastina, zaintrygowalas mnie tym Diorem i kliknelam z boxem .
Nie moge uzywac teraz perfum, to chociaz mgielke sobie uzyje

Nikola, extra zamowienie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 17:45   #2192
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dzień dobry

Bardzo dziękuję za info o boxie, zastał mnie w drodze z pracy i mało do wypadku nie doprowadziłam, tak mnie ta wiadomość rozkojarzyła

Ja nie wnikam, czy box wypaśny, tylko klikam. Rzadko się udzielam, to chociaż stosuję się do regulaminu, co byście mnie nie usunęli z wątku.taka jestem zdyscyplinowana.

Wzięłam maskę GG, tym razem białą. Zawsze biorę maski, bo wszystkiego mam po kokardą i łudzę się, że może je zużyję.

Amyz - czy mogłabyś w liście mejlingowej zmienić "mnie" na nick. Wszyscy są pod nickiem, tylko ja z imienia i nazwiska i jakoś tak poważnie i oficjalnie się zrobiło. Ja to D.B.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za info o boxie
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 17:46   #2193
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Kliknęłam S Amerykańską mało, ale niedostępne u nas gratis 3 próbki i pomadka KvD

I złapałam boxa kremów pod oczy nie mogłam przepuścić
Kupiłam tą samą paletę
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 17:54   #2194
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Moje mni z D. dziś odebrane, za całe 5,90 jeszcze nową Euphorię dorzucili



To zamówienie powinno wisieć na tablicach w szkołach jako wzór tego jak powinno wyglądać mini z D. Jest wzorcowe
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 17:56   #2195
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Aaa piękne one tylko w D. są? Może jakimś cudem do przyszłego tygodnia coś się uchowa kosztują podobnie jak róże?
Oj nie wiem. Wiem tylko ze jesli chodzi o Douglasy to w A PREMIUM czyli tych najlepszych... Wiec z Sephorami pewnie jest tak samo 199 zl z tego co pamietam czyli cena do doopy

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 17:59   #2196
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


To zamówienie powinno wisieć na tablicach w szkołach jako wzór tego jak powinno wyglądać mini z D. Jest wzorcowe
Ja miałam z tą samą maską, ale nie przeszło A chciałam ją przetestować W weekend się zbiorę i wysmaze paszkwila do D - co to ma być, innym realizują mini, a mi nie Kasę powinni zwrócić bez dopominania się skoro zdecydowali się bez poinformowania mnie nie zrealizować żadnego z moich zamówień.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:00   #2197
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Super, czekamy na relacje

Dzastina, zaintrygowalas mnie tym Diorem i kliknelam z boxem .
Nie moge uzywac teraz perfum, to chociaz mgielke sobie uzyje

Nikola, extra zamowienie
klask i: super!! zdam relację w poniedziałek

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Bardzo dziękuję za info o boxie, zastał mnie w drodze z pracy i mało do wypadku nie doprowadziłam, tak mnie ta wiadomość rozkojarzyła

Ja nie wnikam, czy box wypaśny, tylko klikam. Rzadko się udzielam, to chociaż stosuję się do regulaminu, co byście mnie nie usunęli z wątku.taka jestem zdyscyplinowana.

Wzięłam maskę GG, tym razem białą. Zawsze biorę maski, bo wszystkiego mam po kokardą i łudzę się, że może je zużyję.

Amyz - czy mogłabyś w liście mejlingowej zmienić "mnie" na nick. Wszyscy są pod nickiem, tylko ja z imienia i nazwiska i jakoś tak poważnie i oficjalnie się zrobiło. Ja to D.B.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za info o boxie
hmm ja Cię mam na liscie jako dor6 więc nie wiem co do Ciebie doszło ale zobaczę co mogę zrobić
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 18:01   #2198
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja miałam z tą samą maską, ale nie przeszło A chciałam ją przetestować W weekend się zbiorę i wysmaze paszkwila do D - co to ma być, innym realizują mini, a mi nie Kasę powinni zwrócić bez dopominania się skoro zdecydowali się bez poinformowania mnie nie zrealizować żadnego z moich zamówień.
Dokładnie. Poza tym wg mnie powinni poinformować klienta o fakcie anulowania zamówienia i przyczynach dlaczego tak się stało.
Nie wiem jaką chorą politykę teraz wprowadzili.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:06   #2199
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Mam tak z co drugim kolorem. Jakby nie moja piękna kolekcja słoiczków to zapewne już wszystkie sticki miałabym.
Prezent w D. przyjęłam spokojnie dopiero próg wywołał u mnie atak śmiechu.

ja wole taki prezent niż zapychające kremiszcza czy śmierdziuszki do psikania
na basen super będzie, zrobiłam zamówionka:

jedno z Cary Forda bo pojawiał się wczesniej i uciekał mi z koszyka a nie miałam jeszcze Lips&Boys, żelem do twarzy JMO i żelem pod prysznic Stenders

drugie z 2 samoopalaczami St Tropez i kremem Teaology

oczywiście na przelew, nie wiadomo czy opłacę
może jak przyjdą zwroty z Zalando


BOX nie kusi kompletnie, nie odpowiada mi rexaline, bazy, perfumy
ew miniaturkę tuszu bym zażyła i tego czegoś do brwi

jak bym miała brać box to pewnie z pędzlakiem Jacobsa do bronzera, niedawno kupiłam ten Shape i jest super


apropos bronzera, to nałożyłam dziś na twarz niedawno Telluride z Bobbiego, pomijając moją hojną rękę, bo robiłam to złym pędzlem, to kolor ma piękny będzie i do twarzy i jako różokontur
sprawdzę tylko czy mnie nie zapcha

Chocolate Soleil z Too faced stosuję jako kontur, bo chyba za smutno bym wyglądała na całości, za to Bobbi ma takie "rusty" nuty i przypomina moja naturalną opaleniznę w pierwszym etapie i niweluje smutną żółtośc zmęczonej twarzy. Ale to pierwsze impresje.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:08   #2200
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

W ogóle w S zabawne jest to, że dają do boxa torbę reklamową perfum, których już nie mają w ofercie i do tego są one w próbkach
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:10   #2201
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

dobra: uroczyście, z namaszczeniem psikłam się angel muse początkowo byłam zachwycona bo mi to przypominało moje ukochane Manifesto YSL ale po 3 minutach podobieństwo do Manifesto zniknęło i teraz czuje tylko miód nie lubię miodu ani jego zapachu więc nie dla mnie ten zapach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 18:11   #2202
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX


co to za poruszenie na wątku, warzywniak otworzyli?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:14   #2203
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

W D. Beauty Weekend i przeceny podobno do -40%.
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:17   #2204
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobra: uroczyście, z namaszczeniem psikłam się angel muse początkowo byłam zachwycona bo mi to przypominało moje ukochane Manifesto YSL ale po 3 minutach podobieństwo do Manifesto zniknęło i teraz czuje tylko miód nie lubię miodu ani jego zapachu więc nie dla mnie ten zapach
a mi Muse sie spodobało, ale alieny bardziej do mnie przemawiają

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
W D. Beauty Weekend i przeceny podobno do -40%.
te przeceny w wiekszości już wisiały na stronie od pewnego czasu, tylko teraz szumnie je reklamują
ale i tak się skusiłam

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

co to za poruszenie na wątku, warzywniak otworzyli?
otworzyli

OFFICE16

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
W D. Beauty Weekend i przeceny podobno do -40%.
ale jesteś piękna, mam podobną kolorystykę, ale nie tak piękne rysy
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:20   #2205
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobra: uroczyście, z namaszczeniem psikłam się angel muse początkowo byłam zachwycona bo mi to przypominało moje ukochane Manifesto YSL ale po 3 minutach podobieństwo do Manifesto zniknęło i teraz czuje tylko miód nie lubię miodu ani jego zapachu więc nie dla mnie ten zapach
Czekaj, za pierwszym razem jak psiknęłam, to pomyślałam sobie czy Corii, która się nimi zachwyca, się na pewno dobrze czuje, bo aż mnie zemdliło

Ale polazłam drugi raz powąchać do S. i wtedy poczułam te wszystkie dobrodziejstwa i wiedziałam już, że... czekam na dni VIP no i juz mają nowy domek, wiadomo
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:20   #2206
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

co to za poruszenie na wątku, warzywniak otworzyli?
noooo - maila Ci wysłałam


ale jest ino jedna szmina i jeden mini zapach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:22   #2207
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Super, czekamy na relacje

Dzastina, zaintrygowalas mnie tym Diorem i kliknelam z boxem .
Nie moge uzywac teraz perfum, to chociaz mgielke sobie uzyje

Nikola, extra zamowienie
też mnie to kusi ten dior daj znać co i jak i też go chyba kliknę ;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:24   #2208
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a mi Muse sie spodobało, ale alieny bardziej do mnie przemawiają

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------


te przeceny w wiekszości już wisiały na stronie od pewnego czasu, tylko teraz szumnie je reklamują
ale i tak się skusiłam

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------


otworzyli

OFFICE16

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------


ale jesteś piękna, mam podobną kolorystykę, ale nie tak piękne rysy
a no widzisz. Ale ja mam plebejski gust perfumowy i nie dla mnie takie wynalazki

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Czekaj, za pierwszym razem jak psiknęłam, to pomyślałam sobie czy Corii, która się nimi zachwyca, się na pewno dobrze czuje, bo aż mnie zemdliło

Ale polazłam drugi raz powąchać do S. i wtedy poczułam te wszystkie dobrodziejstwa i wiedziałam już, że... czekam na dni VIP no i juz mają nowy domek, wiadomo
mówisz? to może jutro psiknę na drugą rękę może się okaże że lepiej pachnie na prawej niż na lewej: D
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:25   #2209
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
noooo - maila Ci wysłałam


ale jest ino jedna szmina i jeden mini zapach
aaa dziękuję
w pracy nie otwieram poczty
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 18:32   #2210
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a no widzisz. Ale ja mam plebejski gust perfumowy i nie dla mnie takie wynalazki


mówisz? to może jutro psiknę na drugą rękę może się okaże że lepiej pachnie na prawej niż na lewej: D
To jak ze zwykłym Angelem, albo miłość, albo nienawiść póki nie poczujesz bitej śmietany i orzechów

W ogóle spoko, że Doug zmniejszył liczbę próbek do wyboru do pięciu + niespodzianka, brawo
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:35   #2211
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a mi Muse sie spodobało, ale alieny bardziej do mnie przemawiają[COLOR="Silver"]
Co nos to gust . Ja w Angel Muse nie czuję nic interesującego (mam próbkę), a Alien (wciąż nie wiem który ) chodzi za mną od dwóch dni jak dawno żaden zapach nie chodził.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:40   #2212
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ależ one cudne, pudrowe wypsikałam się nimi dziś w S. mega trwałe
dla mnie to polaczenie Tresor La Nuit z LVEB Intense oraz Dity von Teese
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Kto testował nowe pomadki Diora? Ja testowałam i są boskie (były nowiutkie testery, nieśmigane)

A vipy w stacjo mają być za 2 tyg.
Szisiaj ogladalam w stacjo i chce
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Moje mni z D. dziś odebrane, za całe 5,90 jeszcze nową Euphorię dorzucili


Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Obstawiam 23.09 ostatecznie w najgorszym wypadku 30.09

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------



Za pobraniem dzwoń na infolinię
Pewnie bedzie kolo 27-28go ja w tych dniach mam wyplate i zazwyczaj tak dawali
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: super!

a ja odebrałam dziś zamówienie z S z tymi nowymi maskami dr coś tam i ciekawe co to za cuda w weekend potestuję a jako próbkę niespodziankę dostałam nowego Angela muse. Wreszcie się dowiem co to za cudo o którym wszyscy gadają


dla wszystkich kupujacych, ale tez odwykujacych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:40   #2213
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
A dostal ktos info na maila z syforki? Mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki z rozrywki
Do mnie dotarł około 15.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: super!! zdam relację w poniedziałek



hmm ja Cię mam na liscie jako dor6 więc nie wiem co do Ciebie doszło ale zobaczę co mogę zrobić
Cuda, Pani, cuda

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobra: uroczyście, z namaszczeniem psikłam się angel muse początkowo byłam zachwycona bo mi to przypominało moje ukochane Manifesto YSL ale po 3 minutach podobieństwo do Manifesto zniknęło i teraz czuje tylko miód nie lubię miodu ani jego zapachu więc nie dla mnie ten zapach
Mnie też Muse nie przypadł do gustu, chociaż Angela i Allena kocham.

Testowałam niektóre perfumowana nowości w S. Nowy Tresor zbyt podobne do poprzednika - nie kupuję. Miss Dior - nic nie urywa, Bonbona nie było, Givenchy - ciekawy, rozważam zakup, ale wezmę jeszcze próbkę, coby dokładnie przetestować i nie wptopić jak z Lutensem.

Tworzę i ja swoją fragrę. Wrzucacie też miniatury i odlewki czy tylko, jeśli macie pełnowymiarowe butle?
__________________
moja fragrantica

Edytowane przez dor6
Czas edycji: 2016-09-08 o 18:50
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:43   #2214
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Do mnie dotarł około 15.



Cuda, Pani, cuda



Mnie też Muse nie przypadł do gustu, chociaż Angela i Allena kocham.

Testowałam niektóre perfumowana nowości w S. Nowy Tresor zbyt podobne do poprzednika - nie kupuję. Miss Dior - nic nie urywa, Bonbona nie było, Givenchy - ciekawy, rozważam zakup, ale wezmę jeszcze próbkę, coby dokładnie przetestować i nie wptopić jak z Lutensem.

Tworzę i ja swoją fragrę. Wrzucać też miniatury i odlewnia czy tylko, jeśli macie pełnowymiarowe butle?
Ja na fragrze mam tez wpisane odlewki, miniatur obecnie nie mam - wpisanie ich pomaga mi ogarnac co juz mialam/testowalam Zreszta odlewek nie mam duzo, moze 10.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:45   #2215
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Oglądam ulubieńców Katosu. Twierdzi, że ten olejek to zamiennik olejków Clarinsa (tyle tylko, że trochę rzadszy, więc trzeba go więcej nałożyć):

https://www.eveline.eu/make-up/usta/...do-ust-vanilla
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:45   #2216
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Box jeszcze wisi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:47   #2217
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Box jeszcze wisi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:49   #2218
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Ale Syfora szaleje z tymi podwyżkami - Alien Eau Extraordinaire 30ml, który był za 149, w czerwcu kosztowało już 159, a dzisiaj 179 Mini tusz Too Faced był za 39, teraz 45, Alien EDP 90ml był za 475, a teraz 525!
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:50   #2219
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Amyz dzięki za boxa, chyba sie skuszę, szału nie ma ale zły tez nie jest. Ten ostatni był chyba gorszy😘

U mnie jest dopiero 13:41 wiec obżeramy sie, zapijamy pinacolada i mleczkiem kokosowym prosto z kokosa👍 Słoneczko przypala
Jutro chyba przejdziemy sie do bezclowki bo tu jest stacjonarnie

A i dziś po zmianie czasu wstaliśmy o 4 i poszliśmy na plaże zobaczyć wschód słońca no bosko było to i fot trochę napstrykalismy wieczorem chce wypróbować wannę z hydromasażem bo mamy w pokoju , tak tak w pokoju a nie w łazience, w lazience jest prysznic. Można sie kąpac, pic winko, oglądać tv lub ogród i zapodać sobie hydromasaż
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 18:52   #2220
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: super!! zdam relację w poniedziałek



hmm ja Cię mam na liscie jako dor6 więc nie wiem co do Ciebie doszło ale zobaczę co mogę zrobić

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
też mnie to kusi ten dior daj znać co i jak i też go chyba kliknę ;p
Ok, ale to dopiero za kilka miesiecy. Musza troche polezakowac u rodzicow
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Co nos to gust . Ja w Angel Muse nie czuję nic interesującego (mam próbkę), a Alien (wciąż nie wiem który ) chodzi za mną od dwóch dni jak dawno żaden zapach nie chodził.
Ja lubie wzystkie Aniolki, ale Alien
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Do mnie dotarł około 15.



Cuda, Pani, cuda



Mnie też Muse nie przypadł do gustu, chociaż Angela i Allena kocham.

Testowałam niektóre perfumowana nowości w S. Nowy Tresor zbyt podobne do poprzednika - nie kupuję. Miss Dior - nic nie urywa, Bonbona nie było, Givenchy - ciekawy, rozważam zakup, ale wezmę jeszcze próbkę, coby dokładnie przetestować i nie wptopić jak z Lutensem.

Tworzę i ja swoją fragrę. Wrzucacie też miniatury i odlewki czy tylko, jeśli macie pełnowymiarowe butle?
Ja mam tylko pelnowymiarowe
A co wrzucac miniatury
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.