Silikonowe wkładki do stanika - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-04, 19:03   #31
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Co do nagłej zmiany rozmiaru biustu, to niekoniecznie musi być efekt "wypchania" sobie biustonosza. Ja na przykład miałam tak, że w wieku chyba 23 lat w ciągu 2-3 tygodni mój biust zmienił rozmiar z B na D. Nie wiem, co się stało. Nie brałam tabletek. Może jakiś samoistny skok poziomu hormonów. Więc śmianie się z kogoś, że nagle ma większy biust może nie mieć podstaw.

Apeluję też do uczestniczek dyskusji o zachowanie poziomu dyskusji. Po pierwsze nie obrażajmy się wzajemnie, a po drugie, nie wiem, jak inne wizażanki, ale mnie słowo cycki w naszej wymianie zdań jakoś nie pasuje.

Moim zdaniem, akurat wkładki silikonowe wyglądają (i zachowują się ) o wiele naturalniej niż poduszki z gąbki.
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 20:53   #32
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

tak czytam i czytam i mam wrażenie że część z Was myśli nie o WKŁADKACH silikonowych które się WKŁADA do kieszonek biustonosza tylko o staniku sylikonowym który się przykleja do ciała. a z tego co zrozumiałam to autorce chodziło o wkładki. sama kiedyś nosiłam push upy ale od kiedy wyczaiłam te wkładeczki na allegro (za 5zł ) to kupuje już te nazwijmy to "normalne biustonosze" z kieszonkami (nie żadne mega usztywniane) i biust prezentuje się w nich o niebo lepiej niż w push upach. jest bardziej naturalniejszy i przy dotyku miękki a nie sztywny. i te wkładki są lepsze od materiałowych bo biust w nich naturalnie(faluje "hahaha") bo one są mięciutkie.

i mój TŻ wie o tym i nie robi sobie z tego żadnych głupich żartów

i nie rozumiem cię Soledad , wszystko jest dla ludzi więc nie wiem czemu takie mocne słowa krytyki

tu jest przykładowa aukcja z BIUSTONOSZEM
http://allegro.pl/item106468850_bius...rozd_w24h.html

a tu z WKŁADKAMI
http://allegro.pl/item109125662_sili..._push_up_.html
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:24   #33
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Soledad zapwewne zmieni zdanie tak po 10-15 latach,bo w jej wieku nie nosiłam prawie staników i rzadko który facet nie ogladał sie za mna latem,bo biuscik miałam hohoho;P
jeśli komuś poprawia samopoczucie wkładka to czemu nie??
co do pytania wątkowego,to sorry -nie pomoge,nie przyglądam sie za takimi rzeczami widziałam tylko na Allegro...
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:49   #34
ulaw2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Darmstadt
Wiadomości: 52
GG do ulaw2
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Znam duzo mezczyzn którzy lubi male piersi. No i ogólie faceci nie sa glupi i potrafia rozpoznac ze to push-up bo piersi sie inaczej ukladaja. Kiedys widzialam jak dziewczyna zgubila podczas tanca taka wkladke i zachowanie facetów bylo przykre...

A co do wkladek silikonowe wygladaja bardziej naturalnie i ladnie sie dopasowywuja.
ulaw2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:54   #35
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

A ja powiem tylko, że denerwuje mnie takie gadanie o dowartościowaniu i kompleksach. Jaki się ma biust każdy widzi i ocenić sam potrafi. Jeżeli ma ochotę sobie powiekszyć wkładkami to czemu nie? Dlaczego zaraz kompleksy? I jeżeli ma się ochotę pooglądać swój biuścik w obcisłej bluzce z dekoltem to po to są właśnie tego typu wynalazki. A jak kogoś to śmieszy to nie musi tego czytać.


Ka$iuniaaa - widziałam kiedyś takie wkłądki w zwykłe pasmanterii. Może sprawdź jeżeli masz taką gdzieś niedaleko?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 09:01   #36
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Dziewczyny, o czym ta rozmowa, pytanie bylo gdzie mozna cos takiego upic, a tu nagle wielka dyskusja, ze to oszustwo i wogole smieszne. Ja osobiscie tez nie posiadam wielkiego biustu i tez nosze staniki z "uzupelnieniem", poprostu dlatego ze lepiej sie w nich czuje a nie po to by komus udowodnic ze mam duze piersi choc ich nie mam! Co do kwesti partnerow, to nie oszukujmy sie, oni tez maja rozum i wiedza, ze w dzisiejszych czasach 90% dziewczyn o malym biuscie nosi takie wkladki.

Chcialam tez dodac, ze takie "oszystwa" mozemy spotkac na kazdym kroku, niskie dziewczyny zakaladaja koturny zeby byc wyzszymi, to niektorzy mogliby powiedziec ze znow oszukuja swoich partnerow W sumie to powiem ze wole juz takie wkladki niz operacje plastyczne, bo wtedy to juz trudno jest ukryc ze biust jest sztuczny i wtedy to ludzie maja "polewke", ze wczoraj A a jutro C. To dopiero jest oszustwo wg mnie!!!

Poza tym to chetnie zobaczylabym takie wkladki co powiekszaja tak znaczaco biust, bo z praktyki wiem ze to jest tylko drobne powiekszenie, a nie od razu o kilka rozmiarow!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 10:04   #37
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Cytat:
Chcialam tez dodac, ze takie "oszystwa" mozemy spotkac na kazdym kroku, niskie dziewczyny zakaladaja koturny zeby byc wyzszymi, to niektorzy mogliby powiedziec ze znow oszukuja swoich partnerow W sumie to powiem ze wole juz takie wkladki niz operacje plastyczne, bo wtedy to juz trudno jest ukryc ze biust jest sztuczny i wtedy to ludzie maja "polewke", ze wczoraj A a jutro C. To dopiero jest oszustwo wg mnie!!!
to Ty chyba nie widzilas biustu po OP- no chybaze gwiazdy jak Pamela Anderson ktore powiekszaja na E zeby bylo widac ze sa sztuczne i big ... normalana laska jak powiekszy o rozmiar ,2 po paru tygodniach jak biust sie ulozy nic nie widac,a powikesza sie tez dla siebie cucuchy a nie dla innych- wiec innych zdanie mnie by nie obchodzilo sama przymierzam sie od dawna do OP no troche zeszlysmy z tematu tak to czesto jest jak ktos z kims sie nie zgadza i chce o tym napisac
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 10:24   #38
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

jeszcze raz:
WSZYSTKO JEST DLA LUDZI
WKłADKI Są NA ALLEGRO
kuniec.
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 18:21   #39
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
jeszcze raz:
WSZYSTKO JEST DLA LUDZI
WKłADKI Są NA ALLEGRO
kuniec.
ot co
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 23:44   #40
oliwka19
Przyczajenie
 
Avatar oliwka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Unhappy silikonowe wkładki

Mam strasznie mały biust,że ledwo go widać a niedługo jade nad morze i chciałabym kupic sobie jakies silikonowe wkładki powiekszajace biust żeby jakoś normalnie wyglądac ale czy nie będzie ich widać jak mi wystają spod stroju kąpielowego? i gdzie takie mozna kupic? moze ktos zna jakies adresy sklepow w Krakowie ? Pomozcie
oliwka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 01:54   #41
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: silikonowe wkładki

oliwka.. w prawie każdym sklepie z bielizną.. cena - z tego co wiem to chyba ok.8-10 zł.

moja kumpela nosi takie wkładki do stroju i nic nie widać..w stroju ma takie kieszonki i tam wklada wkladki

Pozdrawiam Agnieszka
__________________
cel osiągnięty...

Piękno, które jest gładkie i gorące nazywa się Kobietą...
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 07:41   #42
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: silikonowe wkładki

oliwka19 witamy na Wizażu i wielki buziak za to że skorzystałas z wyszukiwarki
ja na Twoim miejscu wogóle bym się nie przejmowała-wkoncu mozesz nosic np bluzeczki bez stanika niektore babki nam zazdroszczą małych biustów a poza tym jeśli jest sie zgrabnym to się nadrabia figurą albo buzią
trzymaj się miałych wakacji
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 12:13   #43
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Cytat:
Napisane przez deb
Jasne jak ktoś z niczego robi sobie C to rzeczywiście to jest śmieszne ale jeśli chce się powiększyć sobie delikatnie biust, moze nawet o rozmiar to nie widze w tym nic złego o ile wygląda to naturalnie i nie wpycha się do stanika skarpetek Sama mam C więc jakoś nie dotyka mnie problem małego biustu, ale moja mama ma mały i chyba im jest strasza tym bardziej jej to przeszkadza. Wiecie jak jakaś biała bluzeczka czy coś to źle się czuje, nie lubi dekoltów i wogóle obcisłych rzeczy, ciężko było jej znaleźć jakąś ładną bluzeczkę na wesele bo wszystkie bardzo "podkreślały" jej mały biust. Nieraz ma jakieś wkładki w staniku ale te materiałowe cienkiutkie, które wsuwa się w kieszonkę. Teraz marzy jej się strój kąpielowy z żelem w miseczkach, moja koleżanka ma taki i musimy z mamą też taki dorwać I ja absolutnie rozumiem wkładki, po prostu dana osoba chce się poczuć lepiej, pewniej i wyglądać atrakcyjniej dla innych Moim skronym zdaniem nikt się w ten sposób nie ośmiesza!
Zgadzam sie w 100% Pozdrawiam
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 20:41   #44
olkako79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Jeśli takie wkładki miałyby polepszyć komuś samopoczucie, to czemu nie.....Sama mam mały biust i tez się zastanawiam,czy nie kupic sobie takich wkładek.Tyklko jeszcze nie wiem gdzie,słyszałam,że w każdym bieliźniarskim są takie wkładki....Muszę poszukać.
olkako79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 20:54   #45
kiuka
Raczkowanie
 
Avatar kiuka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: düsseldorf
Wiadomości: 65
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Cytat:
Napisane przez Soledad
w tym wypadku juz lepsze nic... taki silikon matko ja becze z takich co to nosza, sorry ale taka prawda ;P niedowartosciowanie.

i chyba bym sie ze wstydu spalila jakby moj chlopak albo ktokolwiek inny odkryl ze czyms takim sobie pomagam :| (a chlopak raczej by odkryl szybko)
sluchaj kochana skoro bys sie spalila ze wstydu to chyba swiadczy to o zwiazku jaki macie miedzy soba, moj mnie kocha bez wzgledu na to co tam nosze i GWARANTUJE ze nie przeszkadzaja mu wkladki TYLKO dlatego bo wie ze SIE lepiej czuje, przez co jestem bardziej dowartosciowana( a takie luzary jak ty powinny przeciez cenic dowartosciownie niewazne jaka droga, w koncu niezaleznosc a nie?), i skoro takie jak ty do beki to doprowadza to uwierz mi ze TAKIE JAK MY doprowadzaja do BEKI takie jak TY, ktore tak bardzo koncentruja sie NA TYM problemie.Bo MY go po prostu rozwiazujemy.
__________________
kiuka
kiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:44   #46
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

też mam mały biust i też zastanawiam się czy nie kupić takich wkładek lub stanika. Mam takie pytanie bo już się pogubiłam co i jak. Czy na ten stanik, co się 'przykleja' do ciała trzeba zakładać drugi-zwykły? Te wkładki z silikonem wkłada się do takiej kieszonki -eehh.. mam tylko jeden stanik z taką kieszenią i ona jest mała i ciasna...
Mojej kumpeli by się coś takiego przydało, bo ma różnej wielkości piersi i niestety u niej ta różnica jest dość widoczna. Więc w tych wkładkach nie widzę nic śmiesznego, skoro można sobie poprawić samopoczucie, dzięki nim nabrać pewności siebie to czemu nie?
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 13:44   #47
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Cytat:
Napisane przez olkako79
Jeśli takie wkładki miałyby polepszyć komuś samopoczucie, to czemu nie.....Sama mam mały biust i tez się zastanawiam,czy nie kupic sobie takich wkładek.Tyklko jeszcze nie wiem gdzie,słyszałam,że w każdym bieliźniarskim są takie wkładki....Muszę poszukać.
Ja widziałam takie w sklepie z bielizną własnie, sama nosze małe wkładki z gąbeczki także kupione w sklepie z bielizna za 4 zł

A co do tego czy to wstyd przed chłopakiem nosić takie wkładki to dajcie spokój...mój dobrze wiedział, że je nosze bo widział zresztą i ani mnie z tego powodu nie wysmial ani nic...przeciez faceci tez maja kompleksy i inteligentny chłopak zrozumie dziewczyne noszącą push-up'y czy wkładki.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 15:10   #48
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

A ja noszę te wkładki i jestem bardzo zadowolona instaluję je w push-upie, przy bluzce z dekoltem moje A wygląda powalająco silikon to nie jest - prędzej żel silikonowy, a jak dla mnie to zwykła oliwka (pęcherzyki powietrza przemieszczają się za wolno jak na wodę). Uwielbiam, uwielbiam i nigdy się nie wyrzeknę ja kupiłam wkładki "xxl" czyli z większą ilością żelu. Chciałam ostatnio takie znaleźć na allegro, dokupić na zaś, ale nie znalazłam

EDIT: A co do faceta? Hmm... mój się nabijał, ale nie złośliwie tyko żartował sobie a sam był zachwycony wyglądem moich piersi przy wkładkach
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 01:29   #49
ooioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

Podbijam temat
Przeczytałam i mam parę pytań do aktualnych uzytkowniczek.
1) Lepsze silikonowe czy gąbka czy jeszcze coś? (ktoś wspominał o oliwce...)
2) Jesli mam duży ale mało jędrny biust, to lepsze będą wkładki mniejsze czy większe niż standard? (chodzi o to, by mi trochę uniosły biust, nie muszą już nic powiększać, Ale jak włożę piersi do dobrze dobranego stanika, to i tak mam wrażenie, że widze jajko sadzone : / co z tego że jest to duże jajko : /)
3) gdzie to kupujecie i w jakiej cenie teraz jest? Na allegro po ok 20 - 25 zł widziałam. A jakieś adresy np krakowskie? Chociaż zdaje się, że to dość popularny produkt
4) jaka jest różnica między biustonoszem żelowym a wkładkami? Da się nosić ten biustonosz przy mało jędrnym obfitym biuście? (mam miskę F od zawsze)
5) wkłada się te poduszeczki do normalnego push-upa - w miejsce materiałowej gąbki?
6) jesli tak, to jakim cudem może to wypaść? Nie wyobrażam sobie..

Będę wdzięczna za odpowiedzi Pozdrawiam
ooioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 08:13   #50
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Silikonowe wkładki do stanika

No tak najlepiej krytykować. Kupiłam takie wkładki, za jakieś 8 zł w sklepie, ale nie pamiętam jakim. Leży to u mnie w szafce, bo nie potrafię tego wykorzystać. Moja znajoma jak zakłada stanik, to wkłada wkładki między stanik, a pierś i jej to unosi, ja tak nie potrafię, bo czuje się niekomfortowo, bo boje się że jak podniosę rękę, stanik się przesunie to mi wypadnie. Co do stanika z taką wkładką, rownież go mam, tak samo jak koleżanka pisała wyżej jest mega ciężki, ale wygląda bardziej naturalniej niż stanik z kilku cm gąbeczką, bo od razu to widać. Polecam staniki z taką wkładką bardziej, niż tą oto własnie gąbką. ;D
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 09:13:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.