wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 22:40   #1621
szwagierowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 13
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

tez go kupilam jakis czas temu i szczerze nie jestem zachwycona. uzylam go 3 razy ale efekt byl taki jak po innych samoopalaczach a bedac szczera lepszy efekt osiagam uzywajac balsamu brozujacego Dave. Autentycznie moge zbudowac intensywny kolorek i nie mam smug a place za duza butelke 2 euro i starcza mi na b dlugo. a z xen tan nie wiem co zrobie ... w koncu sie zmusze zeby go zluzyc nie jest wart tych pieniedzy (st tropez jest lepszy)
szwagierowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:51   #1622
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Ja też nie należę do osób o ciemnej karnacji i polecam samoopalacze takie jak:

- Avene (balsam nawilżający + samoopalacz w jednym)
- La Roche-Posay Autohelios (żel samoopalający)
- PizBuin samoopalacz w piance lub sprayu dla skóry jasnej - CUDO !

Wszystkie trzy nie robiły żółtych placków, fajnie się wchłaniały a efekt był naprawdę naturalny. Polecam "bladolicym"
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 12:38   #1623
Rudziatko_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
GG do Rudziatko_
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Chciałabym się trochę "opalić" bo kolor mojej skóry to biało- siny. Ale tu zaczyna się mój problem. Solarium odpada- odrzuca mnie całkowicie, słońce też- opalam się na czerwono. Samoopalaczami i balsamami brązującymi zawsze robiłam sobie "krzywdę" jakieś smugi i dziwne plamy. Ale może wybierałam złe lub za krótko czekałam aby się wchłonął? Widziałam pochwały co do samoopalacza z Oriflame. Moja znajoma go używa i też sprawdza się idealnie, ale ona ma ciemną karnacje. Myślicie że dla takiego "białasa" jak ja by się nadawał? No i ile mniej więcej trzeba schnąć z takim samoopalaczem? Bo tu to ja wcale wyczucia nie mam :P
Rudziatko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:29   #1624
mandarynka134
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 57
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Od razu się przyznaję - nie przeglądałam wszystkich stron wątku. Ciekawi mnie jak nakładacie samoopalacz/balsam brązujący na plecy? Macie jakieś sposoby? Da się to jakoś zrobić samemu? (dopiero zaczynam przygodę z balsamem brązującym pozdrawiam!
mandarynka134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:04   #1625
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez mandarynka134 Pokaż wiadomość
Od razu się przyznaję - nie przeglądałam wszystkich stron wątku. Ciekawi mnie jak nakładacie samoopalacz/balsam brązujący na plecy? Macie jakieś sposoby? Da się to jakoś zrobić samemu? (dopiero zaczynam przygodę z balsamem brązującym pozdrawiam!
ja przeważnie wykorzystuję do tego rozsmarowania samoopalacza TŻ

ale samemu też się da tak samo jak balsam etc - mi się plamki/smugi nie robią (używam balsamu Loreala z bronzerem)
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:04   #1626
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez mandarynka134 Pokaż wiadomość
Od razu się przyznaję - nie przeglądałam wszystkich stron wątku. Ciekawi mnie jak nakładacie samoopalacz/balsam brązujący na plecy? Macie jakieś sposoby? Da się to jakoś zrobić samemu? (dopiero zaczynam przygodę z balsamem brązującym pozdrawiam!
Sugeruje jednak przejrzeć wątek bo w paru miejscach jest opisana technika nakladania.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:38   #1627
xsxs
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .mysłowice <3
Wiadomości: 569
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

ja nie wiem, jak wy to stosujecie że nie jesteście zamiast brązowe to żółte Oo
ja proponuję pójść na solarium ; )
ja osobiście teraz mam taki fajny balsam z oriflame który stopniowo tworzy opaleniznę, nie jestem żółta bo przez miesiąc chodziłam na solarium co drugi dzień więc opalenizna jest, teraz tylko co tydzień chodzę, żeby ją utrzymać no i smaruję się tym balsamem i jestem brązowa
__________________
Damian
5.10.2011.
nareszcie w moim życiu pojawił się ktoś ,
dla kogo warto żyć. <3



xsxs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 15:15   #1628
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez xsxs Pokaż wiadomość
ja nie wiem, jak wy to stosujecie że nie jesteście zamiast brązowe to żółte Oo
ja proponuję pójść na solarium ; )
ja osobiście teraz mam taki fajny balsam z oriflame który stopniowo tworzy opaleniznę, nie jestem żółta bo przez miesiąc chodziłam na solarium co drugi dzień więc opalenizna jest, teraz tylko co tydzień chodzę, żeby ją utrzymać no i smaruję się tym balsamem i jestem brązowa
matko kochana



ja nie trafiłam na taki, który wyszedłby u mnie u żółty - moze to kwestia mojej skóry
trzeba próbować różnych
__________________

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2010-04-20 o 15:16
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 18:50   #1629
xsxs
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .mysłowice <3
Wiadomości: 569
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Lavanda - może brzmi to strasznie ale wyszło 12 sesji - czyli jeden karnet
bo nie oszukujmy się, chcąc być opaloną nie wystarczy pójść na solarium 2,3 razy
__________________
Damian
5.10.2011.
nareszcie w moim życiu pojawił się ktoś ,
dla kogo warto żyć. <3



xsxs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 06:04   #1630
Essentiales
Raczkowanie
 
Avatar Essentiales
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 282
Dot.: opalenizna w pigułce? dziala?

a ja sama robię samoopalacz podam przepis:
zaparz 2 szklanki mocnej,czarnej herbaty,schłodź ją i nalej do plastikowej butelki ze spryskiwaczem.Rozpyl herbatę na czystą,suchą skórę i pozostaw do wyschnięci.
__________________
Nie ma kobiet brzydkich,
Są tylko kobiety zaniedbane


Coco Chanel

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Essentiales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:05   #1631
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

I to na prawdę działa?
Poszukuję dobrego samoopalacza, ogólnie mam jasną karnacje. Opalam się początkowo na czerwono, jednak szybko zamienia się to w super lecz mało intensywny brązik. Chce czegoś mocnego. Solarium z racji kosztów i zniszczenia skory odpada. Już chodziłam przez jakiś czas po 2 razy w tyg i niby coś dało lecz na krótko... poleccie prosze jakis w miare dobry i tani samoopalacz, nie balsam brązujacy...
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 10:31   #1632
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: opalenizna w pigułce? dziala?

Cytat:
Napisane przez Essentiales Pokaż wiadomość
a ja sama robię samoopalacz podam przepis:
zaparz 2 szklanki mocnej,czarnej herbaty,schłodź ją i nalej do plastikowej butelki ze spryskiwaczem.Rozpyl herbatę na czystą,suchą skórę i pozostaw do wyschnięci.
naprawdę działa? nie ma ty po tym zacieków? wszystko równomiernie rozkłada się?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 11:17   #1633
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

właśnie spryskalam się herbatą i efektów nie widac
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 12:30   #1634
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: opalenizna w pigułce? dziala?

Cytat:
Napisane przez Essentiales Pokaż wiadomość
a ja sama robię samoopalacz podam przepis:
zaparz 2 szklanki mocnej,czarnej herbaty,schłodź ją i nalej do plastikowej butelki ze spryskiwaczem.Rozpyl herbatę na czystą,suchą skórę i pozostaw do wyschnięci.
nigdy o tym nie słyszałam
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 17:30   #1635
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: opalenizna w pigułce? dziala?

dajcie spokój z tą herbatą hehe
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 18:09   #1636
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny, a samoopalacz rossmanowy? czytałam opinie na kwc i wydaje się być ok używała któraś? Jest w ogóle jeszcze dostępny?
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:42   #1637
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

jest dostępny, u mnie nie leży z balsamami tylko trochę dalej na najniższej półce
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 15:33   #1638
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Kupiłam dziś mleczko samoopalające... 10,99
cóż... posmaruje same nogi na początek...
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 23:58   #1639
klaudynka89
Raczkowanie
 
Avatar klaudynka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Cytat:
Napisane przez laseczka.wąglika Pokaż wiadomość
Ja też nie należę do osób o ciemnej karnacji i polecam samoopalacze takie jak:

- Avene (balsam nawilżający + samoopalacz w jednym)
- La Roche-Posay Autohelios (żel samoopalający)
- PizBuin samoopalacz w piance lub sprayu dla skóry jasnej - CUDO !

Wszystkie trzy nie robiły żółtych placków, fajnie się wchłaniały a efekt był naprawdę naturalny. Polecam "bladolicym"
czy Ktoś z Was stosował któryś z powyższych??? czy cena warta jest zawartości? jakie macie doświadczenia z tymi kosmetykami?
__________________
"Bierzesz mnie za rękę i wprowadzasz w sam środek tajemnicy..."



klaudynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 02:19   #1640
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja przestałam się sugerować tym, że komuś o b. jasnej karnacji wyjdzie taki czy taki odcień, bo na każdego inaczej to działa... Przekonałam się nie raz. Niestety, trzeba próbować wszystko samemu...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 07:55   #1641
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

No to ja polecam mleczko samoopalające z rossmanna.
Po 2ch użyciach, wyszedł śliczny brązowy odcień. Mam tylko jeden mały zaciek na kostce Nigdy już nie wrócę do solarium, jutro lecę do rossmanna zrobić zapas
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 09:19   #1642
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

ja proponuję GARNIER AMBRE SOLAIRE After sun Hydrating tan maintainer.

nie wiem czy jest dostępny w PL ale na pewno będę do niego wracać.

po 1 użyciu widziałam fajny, naturalny i dość mocny jak na mnie bladziocha odcień opalenizny.

troszkę śmierdzi, ale bardzo fajnie nawilża i brązowi. smug nie zauważyłam
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:01   #1643
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez MusicIsMine Pokaż wiadomość
No to ja polecam mleczko samoopalające z rossmanna.
Po 2ch użyciach, wyszedł śliczny brązowy odcień. Mam tylko jeden mały zaciek na kostce Nigdy już nie wrócę do solarium, jutro lecę do rossmanna zrobić zapas
ja też je lubię
mój najulubieńszy to loreal sublibronze do ciemnej karnacji, ale jako że nie mogę nigdzie tego własnie znaleźć (wszędzie tylko do jasnej) musiałam czymś go zastąpić - i rossmanowski jest ok
nie daje tak ładnego odcienia opalenizny jak loreal, ale ujdzie
i chyba ciut dłużej się trzyma
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:08   #1644
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Zaczęłam się zastanawiać czy samoopalacze mogą być w jakiś sposób szkodliwe... Wszyscy wiemy, że niezdrowe są promienie UV, ale czy samoopalacz jest w 100 % zaufaną alternatywą? Jakby mógł ktoś na to pytanie mi odpowiedzieć...
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:44   #1645
klaudynka89
Raczkowanie
 
Avatar klaudynka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Behemoth666
"wiele czynników decyduje o bezpieczeństwie stosowania danego samoopalacza. skład jest bardzo istotny, i np najcześciej stosowany DHA jest bezpieczny(mogą go stosować kobiety w ciąży) nie zatyka porów nie wnika w gląb skory-działa tylko w warstwie rogowej. nie powinien także uczulać. i jak dotąd jest najbezpieczniejszym skladnikiem"
powyższe wiadomości "wyniosłam" z wykladów (studiuje kosmetologie) ale po przeczytaniu...

http://www.solarium.pl/index.php/akt...opalacze-z-dha

...zwątpiłam.
__________________
"Bierzesz mnie za rękę i wprowadzasz w sam środek tajemnicy..."



klaudynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:47   #1646
krysicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
chusteczki opalające - problem

Witam,
Wczoraj użyłam chusteczek samoopalających firmy dax cosmetics. Posmarowałam sobie twarz i szyję. Obudziłam się dzis rano z lekkim przerazeniem poniewaz twarz mam pomarańczową, a na szyji opalinizna jest żółtawa i nierównomierna. Teraz moje pytanie: Jak długo to się może utrzymywac? Czy jest sposob na przyspieszenie zniknięcia tejze opalenizny? Proszę mi pomoc.
krysicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:52   #1647
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Jesli chodzi o szkodliwość to wszystko zależy od punktu widzenia: http://www.solarium.pl/index.php/akt...opalacze-z-dha .
Ale oni wolą propagować solarium i słońce. Zawsze istnieje ryzyko uczulenia, bo to związki chemiczne. Trzeba też pamiętać, że samoopalacz nie chroni przed promieniowaniem UV tak, jak naturalna opalenizna. Ale jeśli ktoś jest wybitnie blady i nie może się opalać, to samoopalacz jest jakimś wyjściem. Nie chcę wyglądać jak blada twarz, kiedy wszyscy wokoło są mocno opaleni. Zresztą nie stosuję samoopalacza zbyt mocno i nie jestem ciemna. Po prostu skóra nie jest biała, tylko brzoskwiniowa. Używam Bronze Nature 3 w 1 Ives Rocher.
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:53   #1648
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: chusteczki opalające - problem

moja koleżanka miała podobnie po użyciu chusteczek samoopalających L'Oreala... niestety brzydki odcień na twarzy utrzymywał się u niej prawie tydzień, mimo że często myła buźkę i robiła peelingi...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 12:01   #1649
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: chusteczki opalające - problem

Cytat:
Napisane przez krysicka Pokaż wiadomość
Witam,
Wczoraj użyłam chusteczek samoopalających firmy dax cosmetics. Posmarowałam sobie twarz i szyję. Obudziłam się dzis rano z lekkim przerazeniem poniewaz twarz mam pomarańczową, a na szyji opalinizna jest żółtawa i nierównomierna. Teraz moje pytanie: Jak długo to się może utrzymywac? Czy jest sposob na przyspieszenie zniknięcia tejze opalenizny? Proszę mi pomoc.
peelingi + przemywanie sokiem z cytryny (ma działanie wybielające)
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 16:37   #1650
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez galaksy Pokaż wiadomość
Ale jeśli ktoś jest wybitnie blady i nie może się opalać, to samoopalacz jest jakimś wyjściem. Nie chcę wyglądać jak blada twarz, kiedy wszyscy wokoło są mocno opaleni. Używam Bronze Nature 3 w 1 Ives Rocher.
Dokładnie. W tych czasach prawie wszystko jest szkodliwe... Ale cóż zrobić? Przecież się nie pozabijamy


Zastanawiam się nad tym produktem, ale wyczytałam w KWC, że on bardziej daje blask, niż zabarwia skórę?


PS. Tak przeżywamy, że po samoopalaczach jesteśmy pomarańczowe, a po solarium zdecydowana większość też jest pomarańczowa

Zaliczyłam kolejną (w tym roku pierwszą) wtopę samoopalaczową. Kolejny nieudany zakup (a chciałam wypróbować coś nowego, "a nóż będzie jakiś super").

W tamtym roku kupiłam Xen-Tan, ten najciemniejszy (bo taki polecali do jasnej skóry), po posmarowaniu byłam zielonawa trochę, nie było opcji, abym z tym chodziła, bo wyglądało to jak brud. Musiałam zmyć, po czym kolor był dużo bledszy, no i nie taki, jakbym chciała. Zapewne do skóry o odcieniu oliwkowym byłby ok. U mnie wyglądał nienaturalnie, jasna skóra by mi się na taki odcień nie opaliła, tylko na złocisty/brzoskwiniowy lekko. Oczywiście to moja opinia, jak już wspomniałam kilka postów wyżej, samoopalacz/balsam/krem/brązujący na każdego działa inaczej.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-06-06 o 16:43
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.