Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 14:10   #601
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Zniszczone, rozdwajające się paznokcie :(

też miałam ogromny problem z rozdwajającymi się paznokciami. Psuły się nawet, gdy nie wystawały wogóle za palec. Mi pomógł lakier podkładowy z żelatyną z Inglota Peeling Nails (taki niebieski), Silica (po niej zawsze mam warde paznokcie), pilniczek szklany, no i pare razy wcierałam w nie olejek rycynowy, a do prania/mycia naczyń zawsze w rękawiczkach. Teraz od miesiąca mam długie paznokcie opiłowane w kwadrat, nie rozdwajają się wcale!!
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 14:32   #602
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Dobre odżywki do łamliwych/połamanych paznokci

Z odżywek mogę polecić dwie... Obie są firmy Sally Hansen Najpierw przy łamliwych pazurkach używałam Get Growing... Pomogło ) Niestety po pobycie w szpitalu, operacji, narkozie i co najgorsze chemioterapii teraz, zaczęły sie znowu strasznie łamać i na dodatek rozdwajać ;/Kupiłam sobie Sally Hansen Nail Growth Miracle... Naprawde polecam Mimo ceny warto ją kupić Ja używam już 4 buteleczke I teraz są tak śliczne ze koleżanki twierdzą ze założyłam sobie tipsy I nie wierzą ze to moje własne pazurki :P
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:05   #603
agusia_pikna
Przyczajenie
 
Avatar agusia_pikna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chełm śląski
Wiadomości: 2
GG do agusia_pikna
Dot.: Dobre odżywki do łamliwych/połamanych paznokci

Cytat:
Napisane przez Gośka Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mi doradzić odpowiednią odżywkę do paznokci, poniważ te które dotychczas używałam powodują jedynie żółknięcie płytki.[img]icons/icon22.gif[/img] Niestety nie stać mnie na bardzo drogie kosmetyki a te polskie nie przynosza oczekiwanego rezultatu, czyli naprawę paznokcia. Może używam niewłaściwego lakieru?
Poza tym interesuje mnie makijaż paznokcia, oraz jak należy go wykonać, czy ktoś z was może podać mi adres strony, która zajmuje się tym tematem. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja dzisiaj kupiłam odźywke keratynową w kapsułkach firmy GAL Są to takie kapsułki żelatynowe Twist Off działa od pierwszego razu no i wybiela też płytke paznokcia ja mam takie niebieskie bo sa też inne więc nie pomyl sobie xD polecam
__________________
AgUsIa
agusia_pikna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 23:54   #604
Blue Lagoon
Raczkowanie
 
Avatar Blue Lagoon
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 337
Dot.: Zniszczone, rozdwajające się paznokcie :(

miałam podobny problem, ale zaczęłam brać Merz Special, 2 razy po 1 drażetce dziennie i po dwóch tygodniach widzę znaczną poprawę, dodatkowo poprawiają kondycję włosów - zdecydowanie polecam
Blue Lagoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 22:28   #605
priscilla
Raczkowanie
 
Avatar priscilla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 68
Dot.: Zniszczone, rozdwajające się paznokcie :(

kiedyś też miałąm wielki problem z rozdwajającymi się paznokciami. Po jakimś czasie znalazłam w jakiejś gazecie wzmiankę, że świetnie działa jedzenie galaretek. Zaczęłam często ją wcinać i... pomogło .
priscilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 16:45   #606
kasiek-85
Przyczajenie
 
Avatar kasiek-85
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 13
Question ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

Witam was serdrcznie
Chciałabym sie was poradzić co robić z moimi paznokciami ponieważ nie mam już pomysłów.
Brałam już przeróżne tabletki ale to nic nie pomagało.Na dodatek zauważyłam ze kilka paznokci odrasta mi innaczej niż reszta tzn, maja inny kształt.
Paznokcie mam bardzo łamliwe i strasznie się rozdwajają!!!
Dodam że paznokietki u stóp mam bardzo twarde a u rąk takie słabe....
Jeżeli maci jakiś pomysł na uratowanie mnie to piszcie z góry dziekuję

POZDRAWIAM Kasiek


kasiek-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 16:55   #607
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

A stosowałaś balsam do paznokci firmy Herbal Studio? Sama dzisiaj go sobie kupiłam i myśle że pomoże . Ma bardzo dużo pochlebnych opini w KWC.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 17:01   #608
kasiek-85
Przyczajenie
 
Avatar kasiek-85
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 13
Dot.: ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

Nie próbowałam ale skoro jest tak polecany to czemu nie... może akurat pomoże
kasiek-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 17:11   #609
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

Cytat:
Napisane przez kasiek-85 Pokaż wiadomość
Nie próbowałam ale skoro jest tak polecany to czemu nie... może akurat pomoże
Oto link do tego produktu w KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7782

Myśle, że wielkich problemów z kupnem nie będziesz miała, jeżeli ja w mojej mieścinie go zakupiłam.
Zapłaciłam za niego 7,11 zł .

Warto spróbować
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 17:48   #610
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

Polecam z całego serca wyszukiwarkę Nie tylko Ty masz taki problem, pisało już o nim wiele dziewczyn. Poszukaj.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 22:18   #611
kromalek
Przyczajenie
 
Avatar kromalek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 13
Dot.: Rozdwajajace sie paznokcie, ktoras z Was uzywala?

Dziewczyny plis..powiedzcie mi co jest dobre na rozdwajające sie paznokcie ale z metod takich..naturalnych..słys załam o oliwce..o cytrynie z oliwka..ale może znacie jeszcze jakieś inne dobre sposoby...
Pozdrawiam
kromalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 15:05   #612
puli
Przyczajenie
 
Avatar puli
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 12
Dot.: Rozdwajajace sie paznokcie, ktoras z Was uzywala?

ja moge coś doradzić, bo bądź co bądź, ale paznokcie miałam w tak fatalnym stanie ( rozdwajające, miekkie na maksa) że moje koleżanki same zaczęły się o nie martwić

jeśli chodzi o domowe sposoby to
- oliwa z oliwek + kilka kroopel cytrynki + cierpliwość!!!!
- wcieranie olejku rycynowego (dostępny w każdej aptece), wcieramy na noc i tak pozostawiamy (najlepszy efekt)
- dużo cierpliwości, rezulaty tak naprawdę można zauważyć jak paznokieć w całości odrośnie czyli około 3-6 miesięcy zalezy jak szybko komu rośnie

jeśli chodzi z koleji o kupne produkty, to z całą odpowiedzialnością moge polecić Nail Teka ( można kupić przez allegro przez ofijalnego dystrybutora a.i polska koszt to ok 30zł)
ja używałam Xtra i Formułę II i mi bardzo to pomogło.
Teraz zakupiłam Balsam do paznokci firmy herba studio, recenzje ma przewspaniałe. Jedyny mankament trudny do dostania. Jak ktoś z Warszawy to ja kupiłam w Superpharmie ( zazwyczaj w centrach handlowych)
puli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 16:02   #613
Hotsy-Totsy
Raczkowanie
 
Avatar Hotsy-Totsy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Z Księżyca...
Wiadomości: 90
Dot.: Rozdwajajace sie paznokcie, ktoras z Was uzywala?

Ja z odżywek mogę polecić Alessandro "Express nail hardener". Kosztuje coś ponad 50 zł, ale naprawdę działa!
Hotsy-Totsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 21:08   #614
Daisy_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 288
Dot.: ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

Polecam odżywkę keratynową Gall... Sama miałam ostatnio potwornie łamliwe i miękkie paznokcie... Próbowałam wiele lepszych odżywek i nic. Nie pomagały mi Sally Hansen, łykanie tabletek itp...
Przynajmniej dla mnie rewelacyjna okazała się odżywka keratynowa Gall. Smaruję się nią pazurki, aby w nie wsiąkła. Efekty są już po kilku zastosowaniach. Po jej zastosowaniu strasznie stwardniały mi paznokcie, nie łamią się... Aż boję się je malować lakierem, żeby się nie pogorszyły. Odzywkę kupowałam przez internet - chyba przez allegro, ale ostatnio widziałam w aptece... Trzeba więc szukać i pytać.
Daisy_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 21:47   #615
olenna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 121
Dot.: ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

Witam! Też tak miałam - słaba, połamana, porozdwajana tragedia. Już byłam u kosmetyczki celem zrobienia akryli, żeli, czegokolwiek, żeby tylko mieć ładne pazury... Obejrzała i powiedziała, że nie przedłuży (ku mojemu żalowi, bo robi piękne paznokcie), że mam ładną płytkę i kazała łykać tabletki (łykam od pół roku Nature Min) i smarować macierz olejkiem. I cierpliwie czekać na efekty (co trwało około dwóch miesięcy). Mogłam sobie też smarować odżywką, ale to bardziej dla dobrego samopoczucia, bo (cytuję) "paznokieć, tak jak włos, jest martwy, a jak coś wyrosło słabe, to już niewiele da się z tym zrobić". Odżywkę sobie darowałam, resztę zaleceń wypełniałam skrupulatnie. Bo właściwie ma to sens, prawda?
Efekt: pazuryyyy. Ostatnio chciałam kupić pilnik. Pani w drogerii rzuciła okiem fachowym na moje dłonie i orzekła: "do akryli dam pani taki" Ja na to: "to moje naturalne":cool :
Tak mi się wydaje, że najlepiej chyba tak kompleksowo. I że lepiej leczyć przyczynę, a nie skutek.
Pozdrawiam!
olenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 21:52   #616
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

Witam Was
Mam do Was kilka drobnych pytań.A mianowicie-czym się rózni kruchość od łamliwości paznokci?Bo chyba tego nie rozróżniam...jak może się paznokieć kruszyć?Na ogól mam pazurki długie z tendencją do nadłamań z boku płytki...;/ Czy też się Wam tak zdarza?Co wtedy robicie?Bo ja albo lekko podklejam kropelką albo piłuje je ale wtedy kształt paznokcia sie momentalnie zmienia;/ Z reguły pazurki rosną mi bardzo wolno-Ok.minimetr na 2/3 tygodnie:-( Także jest mi szkoda ich obcinac do zera jezeli jeden czy dwa się nadłamały.:-(
Jakie tabletki polecacie?Na lepszą kondycje pazurków,włosów i cery?Od razu proszę o ceny ....oczywiście nie wygórowane bo niestey narazie mnie nie stać:P Z góry dzieki Pozdrawiam
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 20:23   #617
ania2510
Raczkowanie
 
Avatar ania2510
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 367
GG do ania2510
Dot.: ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

Cytat:
Witam was serdrcznie
Chciałabym sie was poradzić co robić z moimi paznokciami ponieważ nie mam już pomysłów.
Brałam już przeróżne tabletki ale to nic nie pomagało.Na dodatek zauważyłam ze kilka paznokci odrasta mi innaczej niż reszta tzn, maja inny kształt.
Paznokcie mam bardzo łamliwe i strasznie się rozdwajają!!!
Dodam że paznokietki u stóp mam bardzo twarde a u rąk takie słabe....
Jeżeli maci jakiś pomysł na uratowanie mnie to piszcie z góry dziekuję

POZDRAWIAM Kasiek
mam ten sam problem pazurki u rąk mam słabiutkie, rozdwajają się, łamią a ostatnio pożółkły i i na niektórych zrobiły mi się okropne zgrubienia odżywki nie pomagają, ale tabletek nie próbowałam przyznaję bez bicia... muszę je obcinac przy samej skórze!! zastanawiam się czy może mieć na to wpływ picie kawy?? Bo nie palę, więc to odpada...

Dlaczego paznokcie u nóg są twarde a u rąk nie??
ania2510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 12:54   #618
TAKIJA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Cool Dot.: Rozdwajajace sie paznokcie, ktoras z Was uzywala?

No nie takie ceny - ja chyba jednak na olejek rycynowy sie zdecyduję się - a paznokcie mam w opłakanym stanie rozdwojone do połowy płytki. A nigdy w życiu nie obgryzałam.... Myślę o jakieś też odzywce - ale znam siebie i wiem że pod tym względem brak mi cierpliwości w stosowaniu.... a to chyba największy błąd mój....
TAKIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 16:44   #619
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Rozdwajajace sie paznokcie, ktoras z Was uzywala?

ja mam wlasnie problem bo obgryzam - kupilam sobie ostatnio odzywke sally hansen ale jest fatalna niestety. nie pomaga i szybko odchodzi od paznokcia
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 15:04   #620
margareta61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Rozdwajajace sie paznokcie, ktoras z Was uzywala?

ja też zaczęłam używać odżywki firmy ,,Allesandro" ale używam dopiero tydzień a efekty są dopiero po5 tygodniach (podobno)
margareta61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 15:16   #621
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Rozdwajajace sie paznokcie, ktoras z Was uzywala?

mi sie paznokcie rozdwajaly az do polowy plytki.. moczylam je w oliwie z cytryna i troche pomoglo, ale najszybszym i najwygodniejszym sposobem jest wcieranie witaminy e i a, zwlaszcza a.. panokcie nie rozdwajaja seie, sa lepeij nawilzone, pieknie sie blyszcza i sie o wiele twardsze
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 17:41   #622
Cacko
Przyczajenie
 
Avatar Cacko
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: ***Łamliwe i rozdwojone paznokcie Help ***

Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość
Polecam odżywkę keratynową Gall... Sama miałam ostatnio potwornie łamliwe i miękkie paznokcie... Próbowałam wiele lepszych odżywek i nic. Nie pomagały mi Sally Hansen, łykanie tabletek itp...
Przynajmniej dla mnie rewelacyjna okazała się odżywka keratynowa Gall. Smaruję się nią pazurki, aby w nie wsiąkła. Efekty są już po kilku zastosowaniach. Po jej zastosowaniu strasznie stwardniały mi paznokcie, nie łamią się... Aż boję się je malować lakierem, żeby się nie pogorszyły. Odzywkę kupowałam przez internet - chyba przez allegro, ale ostatnio widziałam w aptece... Trzeba więc szukać i pytać.
Hej, tak jak bym o sobie czytała, napisz ile kosztuje ten lek i jakiej jest firmy, Gall? czy Gall to nazwa preparatu.
pozdrawiam i czekam zniecierpliwiona na odp.
Cacko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 07:54   #623
TAKIJA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Unhappy Dot.: Rozdwajajace sie paznokcie, ktoras z Was uzywala?

Witamina ?? chyba spróbuję - olejek rycynowy już mam i zaczełam wcierać - ciekawe czy będę mieć po tym również twardsze paznokcie bo mam z natury miekkie jak papier a jeszcze sie rozdwajają..... za to na włosy nie mogę nażekać - a podobno to ten sam budulec.... zawsze jak zaczynam zazywać coś co ma mi niby wzmocnic paznokcie np. Silica, czy skrzyp, czy inne rewelacyjne środki na wzmocnienie to włosy momentalnie mi stają się jeszcze trwardsze i gęstsze a na paznokcie nic nie pomaga... dlatego postanowiłam coś bezpośrednio na paznokcie stosować - chciałabym choć milimetr za płytką mieć.... a już wogóle wszystko w rekawiczkach gumowych robię by ich nie moczyć.... nawet pomywać naczynia nauczyłam się w rękawiczkach - a i tak mi to nie pomaga na paznokcie - tyle tylko ze bardzo mi sie poprawiła skura na rękach - jest gładka i miekka....
TAKIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 08:12   #624
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Rozdwajajace sie paznokcie, ktoras z Was uzywala?

TAKIJA na mnie i moja mame dziala ten sposob z wcieraniem.. najpierw robilam to prawie co chwile, pozniej jak mi sie przypomnialo.. a teraz mam kilka dni przerwy, bo w koncu moglam je pomalowac
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 23:37   #625
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Dobre odżywki do łamliwych/połamanych paznokci

Cytat:
Napisane przez agusia_pikna Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam odźywke keratynową w kapsułkach firmy GAL Są to takie kapsułki żelatynowe Twist Off działa od pierwszego razu no i wybiela też płytke paznokcia ja mam takie niebieskie bo sa też inne więc nie pomyl sobie xD polecam
A ile za nie zapłaciłas?I ile jest ich w opakowaniu?
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 10:20   #626
olka__mk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre odżywki do łamliwych/połamanych paznokci

Dziewczyny w jakich sklepach można kupić odżywkę Killys?
olka__mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 20:51   #627
Kitty Pop
Raczkowanie
 
Avatar Kitty Pop
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 107
Dot.: Dobre odżywki do łamliwych/połamanych paznokci

Herba Studio, Balsam do paznokci

Co myślicie? Gdzie mozna dostać?
Jeśli używałyście, wypowiedzcie się, bo komentarze na KWC są zachęcające
Kitty Pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:15   #628
.eva.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 223
Dot.: Dobre odżywki do łamliwych/połamanych paznokci

Balsam do kupienia w aptecę mnie bardzo pomógł , skórki też stały się ładniejsze wypielęgnowane.Ja musiałam zamówić ,ale czekałam jeden dzień.U mnie kosztował 7.50zł.
.eva. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 14:36   #629
Kitty Pop
Raczkowanie
 
Avatar Kitty Pop
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 107
Dot.: Dobre odżywki do łamliwych/połamanych paznokci

Cytat:
Napisane przez .eva. Pokaż wiadomość
Balsam do kupienia w aptecę mnie bardzo pomógł , skórki też stały się ładniejsze wypielęgnowane.Ja musiałam zamówić ,ale czekałam jeden dzień.U mnie kosztował 7.50zł.
Dzięki bardzo za odpowiedź
__________________
tommorow never comes


Kitty Pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 10:50   #630
olka__mk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre odżywki do łamliwych/połamanych paznokci

Tak więc po wypróbowaniu Killys -Witaminowa bomba na wlasnych paznokciach musze przyznać że szybko widać poprawe.Polecam!!
olka__mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.