Szklany pilnik nie piłuje! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 11:45   #1
Anieszka23
Raczkowanie
 
Avatar Anieszka23
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100

Szklany pilnik nie piłuje! :(


Kupiłam pilnik tydzień temu. [pilnik firmy Top Choice] i kurna chciałam sobie troszkę spiłować pazurki i tu zonk pilnik nie ściera płytki w ogóle..
Są na to jakieś sposoby?
czy pilnik już jest do wyrzucenia?

Help me. Dziewczynki!!
Anieszka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 12:46   #2
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Szklanym pilnikiem nie piłujemy!!!, służy on do zamykania zewnętrznej łuski paznokcia poprzez jednostronne ,,przeciągniecie'' po wolnym brzegu.
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 12:50   #3
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cytat:
Napisane przez Anieszka23 Pokaż wiadomość
Kupiłam pilnik tydzień temu. [pilnik firmy Top Choice] i kurna chciałam sobie troszkę spiłować pazurki i tu zonk pilnik nie ściera płytki w ogóle..
Są na to jakieś sposoby?
czy pilnik już jest do wyrzucenia?

Help me. Dziewczynki!!
Dokładnie ten sam problem miałam. Kupiłam pilniczek różowy, nie pamiętam firmy i przeleżał u mnie kilka miesięcy aż w końcu go wyrzuciłam. Moja siostra kupiła szklany pilnik w kolorze niebieskim i z kolei jej piłuje normalnie. Sama testowałam na swoich pazurkach.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mmagda1988 Pokaż wiadomość
Szklanym pilnikiem nie piłujemy!!!, służy on do zamykania zewnętrznej łuski paznokcia poprzez jednostronne ,,przeciągniecie'' po wolnym brzegu.
Jak to nie?
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:27   #4
Anieszka23
Raczkowanie
 
Avatar Anieszka23
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cytat:
Napisane przez mmagda1988 Pokaż wiadomość
Szklanym pilnikiem nie piłujemy!!!, służy on do zamykania zewnętrznej łuski paznokcia poprzez jednostronne ,,przeciągniecie'' po wolnym brzegu.

yyy... że co?
Anieszka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:33   #5
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Szklanym pilnikiem zamykamy wolny brzeg paznokcia. Przeciągamy z góry na dół i tylko z góry na dół pod kątem prostym do wolnego brzegu.
Wtedy pazurki się mniej rozdwajają i pomiędzy warstwy nie wchodzi woda itp.
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:45   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Nie wszystkie szklane pilniki są dobre. Niektóre po prostu się zdzierają już po pierwszym użyciu i przestają spełniać swoją funkcję.
Niezawodne szklane pilniki są z AnnCo - nie do zdarcia i przy tym są niedrogie. Z droższych bardzo dobre są z NAIL TEKa (masz na niego dożywotnią gwarancję).
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 08:41   #7
Anieszka23
Raczkowanie
 
Avatar Anieszka23
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Arrow Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Nie wszystkie szklane pilniki są dobre. Niektóre po prostu się zdzierają już po pierwszym użyciu i przestają spełniać swoją funkcję.
Niezawodne szklane pilniki są z AnnCo - nie do zdarcia i przy tym są niedrogie. Z droższych bardzo dobre są z NAIL TEKa (masz na niego dożywotnią gwarancję).
I chyba też tak zrobie że zainwestuje w Nail Teka albo Killysa....

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość
Szklanym pilnikiem zamykamy wolny brzeg paznokcia. Przeciągamy z góry na dół i tylko z góry na dół pod kątem prostym do wolnego brzegu.
Wtedy pazurki się mniej rozdwajają i pomiędzy warstwy nie wchodzi woda itp.
OKi.. dziękuję za odpowiedź..
Anieszka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 19:05   #8
zubee
Raczkowanie
 
Avatar zubee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 49
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

oczywiscie ze pilujemy szklanym pilnikiem paznokcie !
ja zainwestowlam w szklany pilnik prawie 50 zl na allegro jest kapistalny jest dosc ostry ale paznokcie sie nie rozdwajaja

kiedys kupilam sobie tez szklany pilnik tylko za 6 zl po jednym uzyciu ta szklana powierzchnia do pilowania sie starla doslownie i zostalo mi takie gladkie szkielko wyrzucilam go bo nie nadawal sie do niczego
zubee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 19:16   #9
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Czasem szklane pilniki uzywane w domu sie "zatykaja", stylisyki paznokci swoje pilniki myja i dezynfekuja w domu, po uzyciu wiekszośc z dziewczyn położy pilnik na półeczce do nastepnego razu
Zatem czasami wystarczy umyc go pod bierząca woda ewentualnie przecierając szczoteczka po paznokci i bedzie jak nowy
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 09:59   #10
Anieszka23
Raczkowanie
 
Avatar Anieszka23
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Czasem szklane pilniki uzywane w domu sie "zatykaja", stylisyki paznokci swoje pilniki myja i dezynfekuja w domu, po uzyciu wiekszośc z dziewczyn położy pilnik na półeczce do nastepnego razu
Zatem czasami wystarczy umyc go pod bierząca woda ewentualnie przecierając szczoteczka po paznokci i bedzie jak nowy

Dokładnie tak zrobiłam.. I trochę piłuję :P Dzięki za radę
Anieszka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 14:26   #11
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

A proszę ipolecam sie na przyszłość
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 12:20   #12
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cytat:
Napisane przez zubee Pokaż wiadomość
oczywiscie ze pilujemy szklanym pilnikiem paznokcie !
ja zainwestowlam w szklany pilnik prawie 50 zl na allegro jest kapistalny jest dosc ostry ale paznokcie sie nie rozdwajaja

kiedys kupilam sobie tez szklany pilnik tylko za 6 zl po jednym uzyciu ta szklana powierzchnia do pilowania sie starla doslownie i zostalo mi takie gladkie szkielko wyrzucilam go bo nie nadawal sie do niczego

dobrze wiedzieć, muszę też sobie taki kupić, bo kończy mi się zapas papierowych a czy możesz podać przykładowy link do tych pilniczków?
tylko ta cena, aż 50 zł? musiałabym bardzo uważać, by nie stłuc


Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Czasem szklane pilniki uzywane w domu sie "zatykaja", stylisyki paznokci swoje pilniki myja i dezynfekuja w domu, po uzyciu wiekszośc z dziewczyn położy pilnik na półeczce do nastepnego razu
Zatem czasami wystarczy umyc go pod bierząca woda ewentualnie przecierając szczoteczka po paznokci i bedzie jak nowy
Ja właśnie myłam po każdym umyciu i to nie pomogło, w końcu się wkurzyłam i wyrzuciłam ale fakt, ze był tani, na pewno nie 50 zł.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:14   #13
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Zawsze sa pilniki dobre i te... kiepskie
Niestety.
Dobry szklany pilnik pownieni piłować... aż go stluczemy
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 12:26   #14
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Kochana te od TopChoie'a tępiły mi się nawet po pierwszym użyciu, możliwe, że twój również już nie odzyska ostrości.
polecam ten od ann co, używam już od kilku miesięcy i ładzia jak nowiutki. znajdziesz jego recenzje na KWC. polecam, !

zamiast wydawać co tydzień 7 zł na top choice, wydałam 12 na całe życie z ann co xD
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 17:19   #15
Nimfea_
Rozeznanie
 
Avatar Nimfea_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 546
GG do Nimfea_
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

a czy ktoras z was ma pilnik szkalny firmy zinger? podobno bardzo dobry z dozywotnia gwarancja, zastanawiam sie czy go nie kupic bo ostatbio wydalam 12 zl na pilnik firmy gonegal i po 1 uzyciu sie stepil prawie calkowicie;/ na allegro widzialam je spropwadzane po 8 zl co sadziciee? pilnikow firmy annco nigdzie u mnie nie moge teraz znalesc (jestem z lublina)

to samo pytanie jesli chodzi o pilnik firmy bettreware.
__________________
" Ludzie są smutni, bo nie mają czym pomachać."
[Pies Fafik]


WYMIANA - KSIĄŻKI - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post52833168

Edytowane przez Nimfea_
Czas edycji: 2009-05-16 o 17:21
Nimfea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:46   #16
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cytat:
Napisane przez Nimfea_ Pokaż wiadomość
a czy ktoras z was ma pilnik szkalny firmy zinger? podobno bardzo dobry z dozywotnia gwarancja, zastanawiam sie czy go nie kupic bo ostatbio wydalam 12 zl na pilnik firmy gonegal i po 1 uzyciu sie stepil prawie calkowicie;/ na allegro widzialam je spropwadzane po 8 zl co sadziciee? pilnikow firmy annco nigdzie u mnie nie moge teraz znalesc (jestem z lublina)

to samo pytanie jesli chodzi o pilnik firmy bettreware.

a drogerie NATURA masz u siebie?
ja swój ANN Co kupiłam właśnie w niej,
były dwa do wyboru, ja wybrałam zachwalany na KWC taki biały, hipoalergiczny w różowym opakowaniu. nie wiem jak tamten drugi by się sprawował ale ten hipo.. jest moją miłością póki co i polecam, polecam i polecam
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:17   #17
Nimfea_
Rozeznanie
 
Avatar Nimfea_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 546
GG do Nimfea_
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
a drogerie NATURA masz u siebie?
ja swój ANN Co kupiłam właśnie w niej,
były dwa do wyboru, ja wybrałam zachwalany na KWC taki biały, hipoalergiczny w różowym opakowaniu. nie wiem jak tamten drugi by się sprawował ale ten hipo.. jest moją miłością póki co i polecam, polecam i polecam
nieststy w naturze u mnie nie mieli a moje paznokcie potrzebowaly ratunku kupilam wiec ten na allegro firmy ZINGER za 7,99 i jestem zachwycona, swietnie piluje paznokcie u rak jak i u nog, nie drogi a swietny
__________________
" Ludzie są smutni, bo nie mają czym pomachać."
[Pies Fafik]


WYMIANA - KSIĄŻKI - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post52833168
Nimfea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:07   #18
szklane pilniki pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cześć dziewczyny ;

Ponieważ temat jest mi bliski z uwagi na to iż produkcją szklanych pilników zajmuje się zawodowo to się wypowiem.

Jeśli pilnik się tępi to znaczy, że nie jest to szklany pilnik tylko pilnik wyprodukowany na bazie kawałka szkła- które to szkło zostało polane klejem i obsypane warstwą ścierną (tak samo jak pilnik plastikowy, metalowy lub papierowy). Nie starczy on na zbyt długo bo obsyp się poodrywa.

Prawdziwe pilniki szklane wytwarzane są poprzez obróbkę szkła polegającą na wytworzeniu w jego strukturze mikrokolców (porów) które będą potem piłować pazurki. Następnie ten pilnik jest utwardzany i hartowany tak aby służył przez lata.

Taki pilnik jeśli go nie potłuczecie będzie służył wam "do końca życia".

Prawdziwym szklanym pilnikiem możecie piłować pazurki naturalne i sztuczne a nawet drewno, szkło lub aluminium i się nigdy nie stępi.

Nie powiem które firmy sprzedają prawdziwe pilniki szklane, a które są dystrybutorami chińskich lub koreańskich podróbek (bo nie chce robić reklamy lub antyreklamy, a świat jest mały) ale nauczę was w sposób prosty rozpoznać czy kupujecie tandetę czy wyrób solidny.

Najtańsze porządne szklane pilniki (te z mikrokolcami a nie z osypem) kupicie w markecie za około 10-12 zł - takie same tylko za większe pieniądze w sieciowych ekskluzywnych perfumeriach za 29,90. Jest to dokładnie to samo. Warto iść i sobie te ekskluzywne pilniki pooglądać i pomacać bo można je wyjąć z opakowania i przetestować - co nauczy Was rozpoznać ogrinał od Chińskiej podróbki.

Jeżeli widzicie pilnik za 4 czy 6 zł to jest to pilnik z obsypem (znam koszty produkcji szklanych pilników i wiem że za takie pieniądze plus marża dystrybutora można kupić tylko Chińską tandetę - nawet jeśli markuje ją znany dystrybutor).

Pilnik sprawdzamy "na macanta" - jeśli warstwa ścierna (ta matowa) jest cieńsza od rączki to jest to dobry pilnik. Jeśli natomiast warstwa cierna jest lekko grubsza od rączki to znaczy że jest to tandeta z klejem i obsypem . Wystarczy przejechać paznokciem i będzie wiadomo gdzie jest grubiej a gdzie cieniej.

Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem, bo wydaje mi się, że jestem jedną z dwóch osób w Polsce co ma największe pojęcie o tym temacie.
szklane pilniki pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:25   #19
madzioreck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
GG do madzioreck
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Pewnie trafiłaś na podróbkę, ja też miałam już dwa takie "szklane" pilniki, którymi nie dałam rady zrobić jednego manicure do końca A później trafiłam na targach (budowlanych, nawiasem mówiąc ;P) na jakiegoś faceta z pilnikami nieznanej mi wcześniej, łódzkiej firmy, pomacałam, wygladał solidnie, więc zaryzykowałam - zapłaciłam chyba 12 zł i jest nie do zdarcia, i faktycznie częsc piłująca cieńsza od rączki (sprawdziłam po przeczytaniu posta poprzedniczki).
madzioreck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 20:22   #20
pawana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Kumpela z pokoju kupiła taki pilnik chyba dwa lata temu i do dziś piłuje nim pazurki -mówię Wam dziewczyny to jest naprawdę ostre nawet po dwóch latach.Ja kupiłam podobny ale usiadłam na nim i tego niestety nie wytrzymał.Teraz mam nowy ale już bardziej uważam gdzie go kładę i to jest jedyna jego wada
pawana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 13:04   #21
Zussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 132
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Czasem szklane pilniki uzywane w domu sie "zatykaja", stylisyki paznokci swoje pilniki myja i dezynfekuja w domu, po uzyciu wiekszośc z dziewczyn położy pilnik na półeczce do nastepnego razu
Zatem czasami wystarczy umyc go pod bierząca woda ewentualnie przecierając szczoteczka po paznokci i bedzie jak nowy
Dokładnie wystarczy go przelać choćby wodą z kranu
Zussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 15:17   #22
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Ja kupilam jakis zwykly w Rossmannie, z taka gradientowa koncowka-raczka, staram sie go myc za kazdym razem po uzyciu i sluzy mi juz bardzo dlugo.
Nie zamienilabym go juz na zaden inny pilnik.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 21:30   #23
szklane pilniki pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Mam pytanko ;

Czy trochę oświeciłem - ("przyniosłem kaganka oświaty ? ", że zacytuje z klasyki) ?

To znaczy czy wiecie już jak odróżniać podróbki ?

Wszelkie opinie mile widziane.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o szklanych pilnikach zapraszam na naszą stronę (w budowie) www.szklane-pilniki.pl

Nie to że się reklamuje - ale miło będzie przeczytać opinie co myślicie na temat prawdziwych szklanych pilników w porównaniu z podróbkami z Chin i Korei.

I nie to że piszę bo chcę sprzedać kilka pilników

Pozdro.

PS.

Niedługo chyba będziemy szukać testerek z okolic Łodzi które będą chciały przetestować darmowe próbki naszej nowej serii małych pilniczków.

Pozdro.
__________________
Chcesz dowiedzieć się o szklanych pilnikach - zapraszam na szklane-pilniki.pl
szklane pilniki pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:58   #24
beretka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

to prawda! może lepiej wybrać papierowy
beretka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:20   #25
pawana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Dziewczyny! napiszę co mnie spotkało parę dni temu.Koleżanka zniszczyła mój pilnik więc zachęcona postem od szklane polniki pl weszłam na stronę która jest podana ,przeczytałam i zadzwoniłam do nich .
Odebrał facet - głos ponury jak u przebudzonego w zimie niedźwiedzia myślę sobie ten to może robić papier ścierny ale na szczęście poprosił szefa i tu kolejna niespodzianka mówię Wam -głos anielski łagodny i miły prawie się zakochałam
Facet ma pojęcie o tym co mówi i jeszcze do tego ten głos
Kupiłam dwa trzeci dostałam gratis bo miło nam się gawędziło i obiecał , że dośle jeszcze szklaną tarkę do pięt bo do produkcji tego się przymierza a ja będę testerką.Facet produkuje jeszcze lusterka kosmetyczne powiększające które to też sobie kupiłam
To był udany dzień choć pogoda mocno depresyjna
Pilniki przyszły piłują fantastycznie ,szybko i nie rozwarstwiają pazurków. A lusterko to chyba nawet urodę poprawia jak się w nie patrzę
Polecam Zapomniałam tylko zapytać gdzie sprzedaje te swoje wyroby
pawana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:42   #26
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Brzmi jak marzenie o idealnym szklanym pilniku Widziałam, że na Allegro też sprzedają, może się skuszę na próbę.

BTW jest już jeden wątek o szklanych pilnikach klik
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 14:22   #27
Majka8519
Przyczajenie
 
Avatar Majka8519
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

dzięki wielkie, ja też się zastanawiam nad kupnem, w sumie to nie jest jakaś inwestycja na całe życie, a na pewno zaoszczędzi nerwów i poradzi sobie zawsze
Majka8519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 14:36   #28
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Ja narazie używam papierowego, jeden ma już 9 miesięcy i ściera tak jak na początku
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 16:12   #29
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Brzmi jak marzenie o idealnym szklanym pilniku Widziałam, że na Allegro też sprzedają, może się skuszę na próbę.

BTW jest już jeden wątek o szklanych pilnikach klik
No i skusiłam się Nie chcę robić reklamy, ale wczoraj przyszły moje dwa pilniki i muszę przyznać, że jeśli przez całe swoje "życie" będą takie ostre to jestem pod wrażeniem.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 14:15   #30
justyna_suw
Raczkowanie
 
Avatar justyna_suw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 30
Dot.: Szklany pilnik nie piłuje! :(

ja kupiłam sobie "szklany" pilnik i on nie piłuje..faktycznie czesc piłująca jest grubsza..wyrzuciłam opakowanie to nie wiem co to za firma..ale ma namalowaną taka laleczkę na rączce, to może wiecie o czym mówie..w każdym razie jeśli taki zobaczycie, to radzę nie kupowac tylko wrzuciłam pieniążki w błoto
justyna_suw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.