polskie dvd w usa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-23, 20:03   #1
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039

polskie dvd w usa


kochane emigrantki, moze macie jakies sprawdzone skley, strony, gdzie mozna zakupic polskie klasyki ale na dvd odpowiednim do stanow, z angielskimi napisami (subtitles)?
bardzo brakuje mi czegos takiego. chce skompletowac sobie kolekcje polskich ukochanych filmow, tak, zebym mogla je ogladac tu (dlatego dvd z polski nie wchodza w gre), do tego marze o angielskich "subtitles" co bym mogla przyblizyc nasza kulture co bardziej otwartym tubylcom.
jak wiecie - poradzcie, blagam.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 00:33   #2
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: polskie dvd w usa

Gdzie kupic to nie wiem, ale maja w blockbuster troche np pianiste, nikosia dyzme, c k dezerterow, seksmicje, trzy kolory, zemsta, dzien swira, pan tadeusz...
http://www.blockbuster.com/catalog/L...egoriesLeftNav
Mozesz wypozyczyc i przegrac-ja tak czesto robie gdz musze oddac film a jeszcze go nie obejrzalam .Filmy maja ang. podpisy.
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 02:37   #3
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: polskie dvd w usa

Zobacz tutaj Vanilka, wiem ze DVD z tego sklepu maja angielskie napisy
http://www.domksiazki.com/dvd.asp
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 07:31   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: polskie dvd w usa

nie ma angielskich napisow w polskich filamach z PL? Jesli dobrze pamietam to jest mozliwosc ustywienie napisow, w niektorych nawet mowy. Zreszta zawsze pisze z tylu filmu w jakim jeszyku jest i w jakim jezyku idzie napisy ustawic. My z mezem kupujemy, fakt trzeba patrzec, ale czasami jest mozliwosc ustawienia napisow, aprzynajmniej mamy taka mozliwosc z Samych Swoich, w innych filmach nie pamietam musialabym zajrzec do szuflady z nasza wideoteka
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 15:22   #5
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: polskie dvd w usa

dzieki dziewczyny za strony, zaraz zerkne.
Monika, dvd z polski pewnie maja napisy a przynajmniej czesc z nich. ale czy dvd nie sa podzielone na strefy jakos czy cos? mialam pare dvd z polski i nie chcialy sie odtwarzac na amerykanskim sprzecie... dlatego chcialam kupic takie przeznaczone do ogladania w usa.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:04   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: polskie dvd w usa

to chyba wina byla albo plyty, albo to DVD nie odbieralo akurat filmu w danym formacie. Musisz miec format dvd, vcd, svcd, moze byc mp3 jesli bys chciala odbierac muzyke. Moj maz mowi, ze musisz miec DVD takie do d..., hihihi czyli takie co odbierze najwiekszy szrot. My kiedys mielismy drogie DVD i nie odbieralo wiekszosci filmow, na kompie chodzily, u znajomych chodzily, a u nas nie. Kupilismy tanie DVD co odbiera wszystko , nawet przegrywane plyty i teraz to zadkosc jak nam cos nie chodzi. Jelsi nie chodzi to zawsze jest felerna plyta. Wiekszosc filmoe nagrywana jest w formacie vcd lub svcd jak jest to orginalne DVD to w formacie dvd. Jesli twoj sprzed posiada te formaty, to prawdopodobnie plyty musza miec jakis blad , ze ich nie rozpoznaje. A niestety polskie plyty czesto sa to popropstu szroty, ze nawet nasze DVD co odbiera wszystko ma problemy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 06:49   #7
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: polskie dvd w usa

a ja polecam Ci Vanilka www.netflix.com stala oplata i nieograniczony dostep do filmow,jest tez sporo polskiej klasyki jak i tych nowoczesniejszych nakreconych po 2000 roku tylko,ze to wypozyczalnia jest
a jesli chcesz na wlasnosc to moze najlepiej sciagnac z netu??? (mowie o legalnym sciaganiu)
my korzystamy z netflixa juz pona rok i przy regularnym odsylaniu plyt na prawde sie oplaca...no i nie trzeba jezdzic w ta i z powrotem
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 06:54   #8
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: polskie dvd w usa

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
dzieki dziewczyny za strony, zaraz zerkne.
Monika, dvd z polski pewnie maja napisy a przynajmniej czesc z nich. ale czy dvd nie sa podzielone na strefy jakos czy cos? mialam pare dvd z polski i nie chcialy sie odtwarzac na amerykanskim sprzecie... dlatego chcialam kupic takie przeznaczone do ogladania w usa.


oj nie nie Vanilka dvd nie sa podzielone na zadne strefy obojetnie gdzie kupisz to bedzie dzialalo wszedzie pod warunkiem ze plytka jest wypalona w systemie dvd.Tak jak mowi Monika,albo plyta byla nagrana w innym systemie albo ze sprzetem bylo cos nie tak.....ale stawiam na to pierwsze czesto ludzie potocznie mowia dvd na kazda plytke z filmem
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 14:57   #9
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: polskie dvd w usa

Cytat:
Napisane przez sunapee
oj nie nie Vanilka dvd nie sa podzielone na zadne strefy obojetnie gdzie kupisz to bedzie dzialalo wszedzie pod warunkiem ze plytka jest wypalona w systemie dvd.Tak jak mowi Monika,albo plyta byla nagrana w innym systemie albo ze sprzetem bylo cos nie tak.....ale stawiam na to pierwsze czesto ludzie potocznie mowia dvd na kazda plytke z filmem

zawsze tak bylo? bo zawsze mi mowiono, ze sa dwa rozne systemy (strefy) na dvd czy jakos tak. ale moze cos zle zrozumialam, niedouczona jestem
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 19:27   #10
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: polskie dvd w usa

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky

zawsze tak bylo? bo zawsze mi mowiono, ze sa dwa rozne systemy (strefy) na dvd czy jakos tak. ale moze cos zle zrozumialam, niedouczona jestem
Vanilka, dvd sa podzielone na strefy-ameryka ma inna, europa inna i dlatego dvd z europy amerykanski sprzet nie bedzie odtwarzac -chyba za na komputerze chcesz -to inna sprawa.

"Kody regionalne są całkowicie opcjonalne dla producentów dysków. Płyty bez kodu będą odtwarzane przez każde urządzenie, niezależnie od kraju zakupu. Kody regionalne nie są systemem szyfrowania, to po prostu jeden bajt informacji na dysku, sprawdzany przez odtwarzacz. Niektóre wytwórnie zapowiedziały, że tylko najnowsze wydania będą miały wpisany kod regionalny, ale jak dotąd prawie wszystkie tytuły odtwarzają się tylko w jednym regionie. Kody regionalne na dysku nie mogą zamienione i nie zostaną odblokowane po upłynięciu określonego czasu
Istnieje osiem kodów regionalnych.Odtwarzacze i dyski są identyfikowane przez ustalony kod regionu. Jeżeli dysk przeznaczony jest do odtwarzania w kilku regionach, może zawierać kilka kodów regionalnych
1. Stany Zjednoczone i terytoria podległe, Kanada 2. Japonia, Europa, Afryka Południowa i Środkowy Wschód (z Egiptem) 3. Południowo-wschodnia i Wschodnia Azja (z Hong Kongiem) 4. Australia, Nowa Zelandia, wyspy na Pacyfiku, Środkowa Ameryka, Meksyk, Południowa Ameryka i Wyspy Karaibskie 5. Wschodnia Europa (były Związek Radziecki), Indie, Afryka, Północna Korea i Mongolia 6. Chiny 7. Zarezerwowany 8. Międzynarodowe środki lokomocji (samoloty, okręty, etc.)"
tutaj sa szczegoly http://www.ronin.ab.pl/pomoc.php?id=faq#f1.10
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 20:21   #11
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: polskie dvd w usa

Cytat:
Napisane przez logest
Vanilka, dvd sa podzielone na strefy-ameryka ma inna, europa inna i dlatego dvd z europy amerykanski sprzet nie bedzie odtwarzac -chyba za na komputerze chcesz -to inna sprawa.

to baaaaardzo dziwne,bo ja mam duzo plyt z Polski i wszystkie mi dzialaja na amerykanskim sprzecie......i nie tylko na kompie
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 21:28   #12
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: polskie dvd w usa

Cytat:
Napisane przez sunapee
to baaaaardzo dziwne,bo ja mam duzo plyt z Polski i wszystkie mi dzialaja na amerykanskim sprzecie......i nie tylko na kompie
1) mozesz miec filmy bez kodow (kody sa opcjonalne dla producentow)
2) niektore firmy produkuja odtwarzacze ,na ktore nie dziala blokada tzn odtwarzacz nie wychwytuje/czyta blokady z plyty dvd.
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 22:28   #13
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: polskie dvd w usa

dzieki logest, dokladnie o to mi chodzilo. bo wlasnie jak przywiozlam pare dvd z polski to nie dalo sie ich odtwarzac na tutejszym sprzecie.

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.